Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Omerb10

Enjeksiyon bölgesinde şişlik

Önerilen İletiler

Omerb10    3

Merhabalar öncelikle ilk kürüm olduğu için çok soru soruyorum ama, bugün kürde 5. Günüm kalçadan siyah uçlu ile yapıyorum. Kalçamda enjeksiyon bölgesinde şişlik var acı var bir sıkıntı olur mu normal midir kürüm propionat, masteron herkese iyi günler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fatih05044    2

Küre giripte bunu yaşamayan yok sanırım. Ben de ilk zamanlar çok ödem sorunu cektim 2. Küründeyim hala ara sıra ödem oluyor. Ben enjektöre 1 ml e vitamini ilave edip vuruyorum çok daha rahat oluyor tavsiye ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Omerb10    3
fatih05044, 2 saat önce yazdı:

Küre giripte bunu yaşamayan yok sanırım. Ben de ilk zamanlar çok ödem sorunu cektim 2. Küründeyim hala ara sıra ödem oluyor. Ben enjektöre 1 ml e vitamini ilave edip vuruyorum çok daha rahat oluyor tavsiye ederim.

Pazartesi e vitamini çekip vurdum sürekli e vitamini kullanmak zararlı olmaz mı peki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
Omerb10, Bir saat önce yazdı:

Pazartesi e vitamini çekip vurdum sürekli e vitamini kullanmak zararlı olmaz mı peki 

Hafta da 2mg E vitaminin bir zararı yok. Bilakis kürde iken iyi oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Omerb10    3
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Hafta da 2mg E vitaminin bir zararı yok. Bilakis kürde iken iyi oluyor.

Teşekkürler pazartesi- çarşamba yapacağım

Omerb10, 38 dakika önce yazdı:

Teşekkürler pazartesi- çarşamba yapacağım

Ampuller 2 mg lik kırdıktan sonra 1 mg kalıyor omu atıyorum buzdobalında vs saklanır mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
Omerb10, 6 dakika önce yazdı:

Ampuller 2 mg lik kırdıktan sonra 1 mg kalıyor omu atıyorum buzdobalında vs saklanır mı

Onu da sonraki enjeksiyonun enjektörüne çekip dolapta saklayabilirsin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
Omerb10, 9 saat önce yazdı:

Merhabalar öncelikle ilk kürüm olduğu için çok soru soruyorum ama, bugün kürde 5. Günüm kalçadan siyah uçlu ile yapıyorum. Kalçamda enjeksiyon bölgesinde şişlik var acı var bir sıkıntı olur mu normal midir kürüm propionat, masteron herkese iyi günler

Dilimde tüğ bitti doktoru hemşiresi kalçadan bu tür ilaçlar için sağlık açısından en uygunu yeşil uçlu iğnedir diye bağırıyorlar siyah uçlu olunca açıtmıyor yeşil uçlu acotıyormuş gbi ne gerek var anlamadım aynı hissiyat sanki yeşil uç devasa bişimiş gbi siyah uç iğnenin ucu kasın içine giriyormu bence zor öyle hissettiriyordur iğnelerin kullanım amaçlarına göre üretildiğini biliyoruz siyah uç kalça için üretilemezmiydi? yeterli görülseydi yeşil rengi sevdiklerinden mi devam ediyolar gereği yoksa neden tercih meselesi satılır diyemi üretiliyor

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
Semih Erarslan, 3 dakika önce yazdı:

Dilimde tüğ bitti doktoru hemşiresi kalçadan bu tür ilaçlar için sağlık açısından en uygunu yeşil uçlu iğnedir diye bağırıyorlar siyah uçlu olunca açıtmıyor yeşil uçlu acotıyormuş gbi ne gerek var anlamadım aynı hissiyat sanki yeşil uç devasa bişimiş gbi siyah uç iğnenin ucu kasın içine giriyormu bence zor öyle hissettiriyordur iğnelerin kullanım amaçlarına göre üretildiğini biliyoruz siyah uç kalça için üretilemezmiydi? yeterli görülseydi yeşil rengi sevdiklerinden mi devam ediyolar gereği yoksa neden tercih meselesi satılır diyemi üretiliyor

Kesinlikle ben ilaçı enjektöre siyahla çekiyprum daha hızlı oluyor diye ama kesi kille yeşil ile vuruyorum. Zaten çok çok kalın değil yeşil bence İM vurmak için biçilmiş kaftan işte 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
Askabar, 1 dakika önce yazdı:

Kesinlikle ben ilaçı enjektöre siyahla çekiyprum daha hızlı oluyor diye ama kesi kille yeşil ile vuruyorum. Zaten çok çok kalın değil yeşil bence İM vurmak için biçilmiş kaftan işte 

Kullanmadan ödem sebebi bile tahmin ediyorum iğne ve enjektör küçük vurunca biraz bastırılıyor kasa girsin diye birde üzrine iğne ucu çok ince olduğu için zor basılıyo ilaç vurulan yere e zor basılıncada iğne oynuyor basıcam die vurulan yerde içerde uç oynadğını zamanda biyerleri ordaki dokuyu yırtıyor sonra söylenenler şişkinlik vb. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
Semih Erarslan, 11 dakika önce yazdı:

Semih senin şu enjeksiyon videosunun linkini atar mısın? Hem arkadaşlara referans olmuş olur. Keza ben o video ile öğrendim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

Semih senin şu enjeksiyon videosunun linkini atar mısın? Hem arkadaşlara referans olmuş olur. Keza ben o video ile öğrendim. 

Abi o video sildim ben üşenmesem şimdi kalkıp tekrar çekicem yeni kürde çekerim frumda dursun hesabı anlatarak siyah ucuda vurucam neden enjeksiyon kaynaklı ödem yaptığını anlatarak çekicem bu sefer

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
Semih Erarslan, Şimdi yazdı:

Abi o video sildim ben üşenmesem şimdi kalkıp tekrar çekicem yeni kürde çekerim frumda dursun hesabı anlatarak siyah ucuda vurucam neden ödem yaptığını anlatarak çekicem bu sefer

Ben gluteus maximus kas grubuna enjekte ediyorum. Yeşil iğne kullanıyorum. E vitamini ile birlikte 3ml enjekte ediyordum. Yeşil iğnenin hepsini (5cm) kasa sokuyordum. Ta ki sinirin yakın bir bölgesine denk gelip enjeksiyonun sonuna doğru gluteus maximus kaslarının kontrolsüzce kendini kasmasına kadar. Şu an 3cm kadar kısmını kaslara sokup enjeksiyonu gerçekleştiriyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım. 

Biliyorsunuz çok uzun zamandır kürdeyim. Sanıyorum 70-80 kere kendime enjeksiyon yaptım ve şimdilik ödem namına sıfır sorun. 

Ben şişeden direk enjekte edeceğim uç ile çekip hazırlıyorum. Enjekte edeceğim bölgeyi %80 alkollü kolonyayı kağıt havluya döküp nerdeyse yıkıyor gibi temizliyorum. Kalça biraz kuruduğunda enjeksiyonu yapıyorum. Eğer hala kolonyalı iken enjeksiyon yaparsanız muhtemelen iğne deliğine giren alkol yüzünden enjeksiyon sırasında bir miktar canınız yanacak. İğneyi doğru yere soktuktan sonra enjektörü biraz geri çekip damar kontrolü yapıyorum. Enjeksiyonu ise hiç acele etmeden yavaş yavaş yapıyorum. O bölgede hafif yanma hissederseniz enjeksiyonda durun, 1 saniye bekleyin ve öyle devam edin. Kasap sağlık görevlileri gibi bir anda hepsini enjekte etmeyin. Yoksa ödem olması çok normal.

Ayrıca diğer önemli konu enjektörün çıkarılması. Sarmadan soktuğunu açı ile dokuyu yırtmadan geri çekin. Geri çeker çekmez o bölgeye pamuk ile pres yapın. Ben disk şeklinde olan makyaj temizleme pamuklarından kullanıyorum.

Tüm bunlara dikkat edildiğinde sorun yaşama ihtimalinizi en aza indirmiş oluyorsunuz.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Omerb10    3
Semih Erarslan, 18 saat önce yazdı:

@Semih Erarslan merhaba abi bana siyah uçlu ile olur dedikleri için öyle devam ediyordum. Yeşil ile devam edeceğim sinirlere denk gelme vs durumu olabilir mi normalde elimi kalçama koyup baş parmağımla işaret parmağım arasında kalan bölgeye enjeksiyon yapıyorum damar kontrolü yaparak. Başka püf noktası var mıdır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
Omerb10, 7 saat önce yazdı:

@Semih Erarslan merhaba abi bana siyah uçlu ile olur dedikleri için öyle devam ediyordum. Yeşil ile devam edeceğim sinirlere denk gelme vs durumu olabilir mi normalde elimi kalçama koyup baş parmağımla işaret parmağım arasında kalan bölgeye enjeksiyon yapıyorum damar kontrolü yaparak. Başka püf noktası var mıdır

https://youtu.be/IiYcwoc_XKM

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.