Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MuscleBoxer

Rad140 - mk-677 - yk-11 long mix

Önerilen İletiler

MuscleBoxer    47

Selam arkadaşlar bugün yıllardır işin içinde olan bir tanıdığımla konuştum ve bana LONG MİX adında ki RAD 140 ( 30 MG ) MK 677 ( 30 MG ) ve YK 11 ( 30 MG )  içeriği olan ürünün hiç bir yan etki görmeden hormon baskılama felan bütün sene kullanabileceğimi söyledi tabi buda beni cezbetti :D Fakat internette okuduğum kadarıyla rad 140 felan testosteronu baskılayabiliyormuş ve mk 677 insülin duyarlılığı prolaktin artışı yapabiliyormuş.Kullanan eden üyeleri hocaları bekliyorum ona göre yol çizeceğim.HERKESE İYİ FORUMLAR SAĞLICAKLA KALIN.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Leepriest35    736
MuscleBoxer, 3 saat önce yazdı:

Selam arkadaşlar bugün yıllardır işin içinde olan bir tanıdığımla konuştum ve bana LONG MİX adında ki RAD 140 ( 30 MG ) MK 677 ( 30 MG ) ve YK 11 ( 30 MG )  içeriği olan ürünün hiç bir yan etki görmeden hormon baskılama felan bütün sene kullanabileceğimi söyledi tabi buda beni cezbetti :D Fakat internette okuduğum kadarıyla rad 140 felan testosteronu baskılayabiliyormuş ve mk 677 insülin duyarlılığı prolaktin artışı yapabiliyormuş.Kullanan eden üyeleri hocaları bekliyorum ona göre yol çizeceğim.HERKESE İYİ FORUMLAR SAĞLICAKLA KALIN.

Fotoğraf yok mu 3 ü birden ve bu mg garip geldi

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
Leepriest35, 11 saat önce yazdı:

Fotoğraf yok mu 3 ü birden ve bu mg garip geldi

Hocam Mutanium Pharma diye bir şey fotoğrafını bugun yükleyeceğim. Mg bana da garip geldi.

tarihinde MuscleBoxer tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
MuscleBoxer, 2 saat önce yazdı:

IMG_20211029_155653.jpg?width=196&height

Fikrim yok kullanmadım ama anabolizanlarini kullanıyorum memnunum.

Ama sarms işine hiç bir zaman sıcak bakmayacagim galiba 😁

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
Leepriest35, 2 dakika önce yazdı:

Fikrim yok kullanmadım ama anabolizanlarini kullanıyorum memnunum.

Ama sarms işine hiç bir zaman sıcak bakmayacagim galiba 😁

Yurt dışı makalelerini okuduğum da sarmsinda zararı olduğunu pct gerektirdiği yaziyodu zaten klasik satıcı müşteri ilişkisi yerse değerli yorumun için teşekkürler 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
MuscleBoxer, 11 dakika önce yazdı:

Yurt dışı makalelerini okuduğum da sarmsinda zararı olduğunu pct gerektirdiği yaziyodu zaten klasik satıcı müşteri ilişkisi yerse değerli yorumun için teşekkürler 

İçi doludur o fiyat bandında mutlaka ama ne var bilemeyeceğim uygun bir fiyatı yoktu diye hatırlıyorum. 

Uygundan kastım komik rakamlar 300-400 bandında ama ne kadar doğru mg vs bilemem. 

MuscleBoxer, 11 dakika önce yazdı:

Kesinlikle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.221

Her kürden sonra muhakkak test yaptırıp duruma bakmak lazım. Bu ister enjeksiyon ile steroidler olsun isterse sarmslar olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Her kürden sonra muhakkak test yaptırıp duruma bakmak lazım. Bu ister enjeksiyon ile steroidler olsun isterse sarmslar olsun.

Tam da abi işte satıcı öyle anlatmadı hani sene boyu kullan hiç bir yan etki yaşamazsın kullanmaya başlayınca bırakmazsın kalıcı kas kütlesi falan filan ona takıldım ben gerçekten sarmalar hakkında bilgi sahibi kullanmış etmiş adamla konuşmam lazım böyle okuya okuya kafayı yicem :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    827

Etiketi printer dan mı çıktı almış acaba ? O.o

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
MuscleBoxer, 5 saat önce yazdı:

IMG_20211029_155653.jpg?width=196&height

Ütü, temizlik bir de  tavuğu pişirip önüne koymuyor. Geri kalan herşeyi yapıyor masallah :)

• ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
Rdm, 17 dakika önce yazdı:

Ütü, temizlik bir de  tavuğu pişirip önüne koymuyor. Geri kalan herşeyi yapıyor masallah :)

ahahahahahah 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
Semih Erarslan, 1 dakika önce yazdı:

Beyler benim kür planı iptal bu herşeyi yapıyor. 

Baksana usta böyle bakınca cezbetmiyor mu insanı 0 zarar + kas + bombe falan filan kafayı yedirtti bana trenin sıvı hali gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
MuscleBoxer, 7 dakika önce yazdı:

Baksana usta böyle bakınca cezbetmiyor mu insanı 0 zarar + kas + bombe falan filan kafayı yedirtti bana trenin sıvı hali gibi 

Gerçekten seni cezbediyorsa ya gerçekten saçmala abicim nesi seni cezbediyor pranı ver bana gerisini koy ver die bağırıyor bu ürün git buna vereceğim parayla  dambıl al daha fazla kas yaparsın güldürmeyin kendinize girmeyin söyle saçmalıklara bunların düzgünleri var madem bunlara kafayı takıyosun düzgününü araştır yav bi şişelerden nerden sipariş verriz yeter ya boşuna 8 saat çalışıyoruz elin işinde müşterileride hazır. Şişenin sütüne yazıcam oturduğunuz yerden kas yapar beslenme yok salonu gitme derdi bitti 

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Vücut sporu ile uğraşan insanların bolca okuması, araştırması ve kendisini geliştirmesi kanısındayım ne kadar çok bilinç okadar başarı zaten bu kadar özelliği içinde barındıran bir ürünü ilk gördüğünüzde kuşku duymalısınız .

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838

Böyle ürünlere inanılması ve satın alınmasının tek sebebi genel olarak insanlardaki enjeksiyon korkusu ve hocaların pct ye gerek diyip masumlaştırması. Sarmslar bana hiç sıcak gelmedi gelmeyecekte gibi. Al testonu vur gitsin en temizi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.221

Aslında şöyle de bir olay var. Mesela sustanonu ele alalım. Bunun az bir kısmı steroid olup geri kalan kısmı yağ biliyorsunuz. Bazıları yağ miktarını azaltıp etken madde miktarını yüksek tutabiliyor. Buna da overdose diyebiliyorlar. Yani iyi niyetle yaklaşıp belki böyle bir ürün hazırlamışlardır diye düşünüyorum. Tabi bu bir ihtimal ve düşük bir ihtimal. 

Nihayetinde tüm bunların etken maddesini (para tutan kısım) koyacağı için fiyatının korkunç pahalı olması gerekir. Orijinal MK677'nin 750tl olduğu yerde böyle bir ürünün fiyatı ne olması gerekiyordu siz düşünün :)
Ez cümle arkadaşların genel söylemine katılıyorum. Kuşku ile yaklaşıp mesafeli durmakta fayda var.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
rastlantisal, 27 dakika önce yazdı:

Aslında şöyle de bir olay var. Mesela sustanonu ele alalım. Bunun az bir kısmı steroid olup geri kalan kısmı yağ biliyorsunuz. Bazıları yağ miktarını azaltıp etken madde miktarını yüksek tutabiliyor. Buna da overdose diyebiliyorlar. Yani iyi niyetle yaklaşıp belki böyle bir ürün hazırlamışlardır diye düşünüyorum. Tabi bu bir ihtimal ve düşük bir ihtimal. 

Nihayetinde tüm bunların etken maddesini (para tutan kısım) koyacağı için fiyatının korkunç pahalı olması gerekir. Orijinal MK677'nin 750tl olduğu yerde böyle bir ürünün fiyatı ne olması gerekiyordu siz düşünün :)
Ez cümle arkadaşların genel söylemine katılıyorum. Kuşku ile yaklaşıp mesafeli durmakta fayda var.

Haklısın abicim yeni bir konu açmayı planlıyorum sarmalar cezbetmedi beni de özellikle Türkiye'dekiler.Anabolizan yolu gözüktü bize 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Sarmslar bu kadar etkili olsa emin olun Amerika'da deli gibi tutardı baran kalaycı son videosunu izlerseniz kanıtlı sarmslar hakkında düşüncelerinde dile getiriyor bana göre etkileri çok ama çok zayıf.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Bu ürünleri kullandım ki en iyi markaların en iyi sarmslari emin olun hayal ettiğiniz etkinin 10 da 2-3 belki ancak hormon olarak da ufak dalgalanmalar yaşadım sadece.

Pct döneminde kullandim 

Tr de bulamazsınız şuan bu tarz ürünleri belki olsa siyah kutulu olanı alırdım içerik olarak kür kombinasyonlarını iyi olur diye düşünüyorum.

Screenshot_2021-10-30-00-41-20-438_com.gittigidiyormobil.jpg Screenshot_2021-10-30-00-40-38-365_com.gittigidiyormobil.jpg Screenshot_2021-10-30-00-40-15-972_com.gittigidiyormobil.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk34    18

Merhaba arkadaşlar Mutanium Long Mix Mk677 40 Mg Rad 140 40 mg Yk 11 15 Mg mix ürünü 3 gündür kullanıyorum sarmlara bakarken burayı gördüm yorum yazmak istedim. Ne yaptı ürün çalıştımı evet çalıştı kasa su çekmeye dolmaya başladı günde  bir ml alıyorum pump yapıyor acıktırıyor hissettiriyor kendini 30 günlük kullanım sonrası öncesi sonrası paylaşabilirim. Fikir vermek amaçlı yazıyı yazmak istedim. Bir aylık kullanım sonrası etkisi olacağına eminim şimdiden kendini belli etti yan etki görmedim bi rahatsız eden kısmı yok. Acı bi tadı var güzel pump doluluk hissi var bir ay sonunda istediğim kuru kasa ulaşırsam ikinci şişeyi almayı düşünüyorum saygılar iyi forumlar dilerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
Hulk34, 3 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar Mutanium Long Mix Mk677 40 Mg Rad 140 40 mg Yk 11 15 Mg mix ürünü 3 gündür kullanıyorum sarmlara bakarken burayı gördüm yorum yazmak istedim. Ne yaptı ürün çalıştımı evet çalıştı kasa su çekmeye dolmaya başladı günde  bir ml alıyorum pump yapıyor acıktırıyor hissettiriyor kendini 30 günlük kullanım sonrası öncesi sonrası paylaşabilirim. Fikir vermek amaçlı yazıyı yazmak istedim. Bir aylık kullanım sonrası etkisi olacağına eminim şimdiden kendini belli etti yan etki görmedim bi rahatsız eden kısmı yok. Acı bi tadı var güzel pump doluluk hissi var bir ay sonunda istediğim kuru kasa ulaşırsam ikinci şişeyi almayı düşünüyorum saygılar iyi forumlar dilerim

Değişimi çok merak ediyorum kardeşim atarsan çok iyi olur ona göre sipariş edicem tesekkurler guzel yorumun ıcın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk34    18

Değişimi mi fotograflı olarak sizlerle paylaşacağım şu anda gözle görülür damarlanma ve doluluk hissiyatı var bir gün pump gezemezken her an sıkı hissediyorum kaslarımı umarım kür sonu kalıcı olur aldıklarım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.