Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Clockwork-orange

Psikolojik pskiyatrik ilaçlar ve anabolizanlar

Önerilen İletiler

Bu konuda fikrim 

Yeni bir sayfa ve tecrübeleri bilimsel şeyler paylaşmak,çünkü bu ilaçları kullanan insanlar da var.

Ve sayısı hiç TE az değil.

En azından bu gün ise yaramazsa bile,ileride bu forma gelenler 

Bizden önceki abilerimiz bu sorunlar karşısında şunu yapmışlar ilaçları bırakmış kullanmışlar vs fikir yürütebilirler

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    834
Clockwork-orange, 8 saat önce yazdı:

Bu konuda fikrim 

Yeni bir sayfa ve tecrübeleri bilimsel şeyler paylaşmak,çünkü bu ilaçları kullanan insanlar da var.

Bizden önceki abilerimiz bu sorunlar karşısında şunu yapmışlar ilaçları bırakmış kullanmışlar vs fikir yürütebilirler

Güzel detay ama zaten forumda steroid genel kısmında sorulabiliyor o konuda sorun yaşayan arkadaşlar içlerinden geçirdikleri problemleri. Ekstra kategoriye ihtiyaç var mı bunu bilemem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149

Formda içerik olarak aratırsan 2-3 konu var. Psikiyatri ilaçları kullanıyorsan kürde de devam edebilir miyim diyorsan o karar tamamen sana kalmış. Fakat kürdeyim yan etkiler için psikiyatri ilaçları kullanıyım mı diyorsan bence kullanılmamalı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
Clockwork-orange, 24.10.2021 - 08:41 yazdı:

Bu konuda fikrim 

Psikiyatri ilaçlarının kurdeki en büyük sorunu neredeyse %90 inin iştah kapatması. Ben uzun süre kullandım iştah sorunundan başka bir sorun yaşamadım ve birde antrenmanlar keyifsiz geçiyor sehpaya oturup 15 dk etrafı boş boş izlemek gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118
alpseyyah, 25.10.2021 - 09:57 yazdı:

Psikiyatri ilaçlarının kurdeki en büyük sorunu neredeyse %90 inin iştah kapatması. Ben uzun süre kullandım iştah sorunundan başka bir sorun yaşamadım ve birde antrenmanlar keyifsiz geçiyor sehpaya oturup 15 dk etrafı boş boş izlemek gibi.

@alpseyyah merhaba.

Durumunuz nasıl oldu?

Umarım tekrar iyileşip antrenmanlara başlamışsınızdır.

(Ve umarım o bahsettiğiniz kalp krizi değildir.)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
nano3570, 4 saat önce yazdı:

@alpseyyah merhaba.

Durumunuz nasıl oldu?

Umarım tekrar iyileşip antrenmanlara başlamışsınızdır.

(Ve umarım o bahsettiğiniz kalp krizi değildir.)

Dostum öncelikle ilgine cok tesekkur ederim. Cok sukur iyiyim antrenmanlar devam fakat 2-3 hareket yapıp bırakıyorum ağırlıkları düşürdüm formda kalmaya çabalıyorum. Tam olarak kalp krizi değilmiş ama çok ama çok yaklaşmışım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Çok sevindim iyi olduğunuza.Antrenmanlara tekrar başlamanız harika bir haber.

Sağlıklı ve mutlu bir ömür dilerim.

Bir ara form durumunla alakalı bir resim paylaş forumda ki bizim de motivasyonumuz artmış olur.

Selamlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
nano3570, 11.11.2021 - 01:01 yazdı:

Çok sevindim iyi olduğunuza.Antrenmanlara tekrar başlamanız harika bir haber.

Sağlıklı ve mutlu bir ömür dilerim.

Bir ara form durumunla alakalı bir resim paylaş forumda ki bizim de motivasyonumuz artmış olur.

Selamlar

Iyi dileklerin için tekrar teşekkür ederim. sıfır beslenme ve haftada max 2 antremanla anlık formum. Şu an kür dışındaki normal kilodan yaklaşık 6-7 kg eksik kilodayim.

20211110_142119 (1).jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Gayet iyi durumdasınız.,kilo yine alınır malumunuz.5-6 kilo fark ta kısa zamanda kapatılır.

Antrenmanları en azından 3 güne çıkarsanız bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum?

tarihinde nano3570 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: damdeok
      Merhaba arkadaşlar,
      Bi süre yurtdışında olacağım ve şuan bana testesteron enantat lazım bu sürede Prag ve Budapeşte'de bulunacağım.
      Bu şehirlerde reçetesiz bi şekilde eczaneden alabilir miyim? Nasıl temin edebilirim? Türkiye'de orijinal ürün bulmak zor olduğu için gitmişken getireyim diyorum daha önce getiren veya bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
    • Yazan: boziko
      Birkaç ay önce bir hışımla sustanon alıp evde vurmayı denemiştim. iğneyi vurduğumda kan geliyor mu diye bakmak için pistonu çekmeye çalıştım ama bir türlü çekemedim baya güç uygulamam gerekti . pistonu biraz çektiğimde de bacağımdaki kas kasıldı ama ne kan geldi ne bir şey. sonra iğneyi çıkartıp 1 2 dakika sonra yine batırdım bu sefer ilacı zerk etmeye çalıştım ama bir türlü onu da zerk edemedim. yağlı yapısından dolayı mıdır yoksa benim beceriksizliğimden midir bilemedim . tekrar denediğimde de bacağım sürekli bir şekilde titredi ben de korkup bıraktım.
      1- her ilaç zor mu enjekte ediliyor ?
      2-sağlık ocakları veya herhangi bir kurum enjeksiyon yapar mı ?
      3- bacaktan yapılan enjeksiyonda yanlış giden bir durumda en kötü ne olur ?
    • Yazan: gigabatu
      Merhabalar, kendime iki omuzdan da enjeksiyon yapıyorum sağ omuzdan vurduğumda böyle bir sorunla karşılaşmıyorum fakat sol omuzdan enjeksiyon yaptığımda ilaç 1-2 damla hep dışarı çıkıyor bunun sebebi ne olabilir? ilaç çok olsa anlayacağım fakat 1ml bile değil. 
    • Yazan: Tekin2321
      Dostlar ilaç piyasasında herkes farklı bi fiyat söylediği için buraya danışmak istedim 
      Zphc spectrum canada fiyat liste
      Testo p 45 $
      Testo e. 47 $
      Testo c. 47 $
      Deca.  55 $
      Tren a. 65 $
      Tren e. 75 $ 
      Masteron 65 $
      Winstrol 50 $
      Boldenon 55 $
      Turinabol 55 $
      Wins tablet 45 $
      Danabol 45 $
      Oxand tablet 60 $
      Parabalon 90 $
      Npp 55 $
      Alpha pharma masteron 65 $
      İran 800
      zphc spectrum canada ve iran testo için bu fiyatlar sizce gerçeği yansıtıyor mu 
    • Yazan: Dandanakann_
      Uzun yıllardır antidepresan kullanan biri olarak motivasyon düşüklüğü ve depresyon yaşıyorum spor yaparken aktif ve en iyi hissettiğim dönemler oldu ama eskisi gibi hissedemiyorum her şeyden çok yorgun ve bezginim bu durumu atlatmak için spor ve antidepresan eşliğinde düzenli testosteron kullanmak durumu kötüleştirirmi yoksa iyileştirirmi bir çok yolu denemis biri olarak soruyorum cevaplarınızı bekliyorum... @metinav @rastlantisal

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.