Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ucantekme1

Hipofiz tümörü ve only testo

Önerilen İletiler

ucantekme1    16

arkadaşlar hipofiz mrımda 2.2mm boyutunda ufaktan daha ufak bir adenom rastlanmış kısaca tümör geçenlerde jinekomasti ameliyatı oldum sürekli yorgunum halsizim falan böyle

testo düşük hipofizden kaynaklı sanırım dışardan testo vurucam hipofiz mrındaki tümörde büyük ihtimalle prolaktinoma noroloji söyledi bunu beyin mrı temiz geldi beyin cerrahi görecek ama ameliyat etmeyiz bunu önerilmiyor bir zararı olmaz büyüme etme durumu olmaz takip vesaire yaptı sonuç olarak dışardan testo cypionat vuracağım ölü gibi gezmektense biraz olsa kendime geleyim kafasıyla zaten bir çok testo düşüklüğüne bağlı sorun yaşıyorum dışardan vuracağım testosteron hipofizdeki tümörü büyütürmü mantıken ne alaka diyeceksiniz fakat tecrübeli abilerime soruyorum birde elimde orjinal oxandrolone var onunla birlikte kullanmayı düşündüm fakat oxandrolone tümör yapabilir vesaire deniyor doğrumudur ne yapmalıyım @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.561
ucantekme1, 11 dakika önce yazdı:

arkadaşlar hipofiz mrımda 2.2mm boyutunda ufaktan daha ufak bir adenom rastlanmış kısaca tümör geçenlerde jinekomasti ameliyatı oldum sürekli yorgunum halsizim falan böyle

testo düşük hipofizden kaynaklı sanırım dışardan testo vurucam hipofiz mrındaki tümörde büyük ihtimalle prolaktinoma noroloji söyledi bunu beyin mrı temiz geldi beyin cerrahi görecek ama ameliyat etmeyiz bunu önerilmiyor bir zararı olmaz büyüme etme durumu olmaz takip vesaire yaptı sonuç olarak dışardan testo cypionat vuracağım ölü gibi gezmektense biraz olsa kendime geleyim kafasıyla zaten bir çok testo düşüklüğüne bağlı sorun yaşıyorum dışardan vuracağım testosteron hipofizdeki tümörü büyütürmü mantıken ne alaka diyeceksiniz fakat tecrübeli abilerime soruyorum birde elimde orjinal oxandrolone var onunla birlikte kullanmayı düşündüm fakat oxandrolone tümör yapabilir vesaire deniyor doğrumudur ne yapmalıyım @metinav

Geçmiş olsun.

Prolaktin yüksekliğinin sebeplerinin başında, tümörler geliyor.Ameliyat edilmeyecekse doktor yüksek prolaktin için uzun süreli ilaç tedavisi başlatabilir.Fakat hipofiz bezinden bir çok hormon salınıyor kana.Tümör sadece prolaktini değil diğer hormonları da etkiliyor olabilir.Bunu doktorlar daha iyi bilir ve gereken tüm hormon testlerini yaparlar diye umuyorum.Herhangi bir rahatsızlığın varsa şimdiden doktorlara söyle detaylıca anlat.Genel de sadece semptomlardan şikayeti olan hastalara eğiliyorlar, diğer türlü sallıyorlar.

Hipofizdeki tümörü büyütebilecek bir çok unsur var.Bunları araştırmak için zaman lazım...

Steroid kullanman için ortada bir sebep yok.Moral motivasyon için başka bir çok bitkisel suplement extre var.Oxandralon ve diğer steroidler aynı ilaçlar gibi, tümöre etki edebilirler.

Sana hem kanserlerde faydalı etkileri olan hemde vucuttaki yağları yakıp enerji sağlayan son derece yararlı ve sağlıklı bir önerim olabilir.Sarm denilen ilaçlar içinde "sr9009 adlı sarmı düşünebilirsin.8 hafta kullandığında farkı anlayacağını düşünüyorum...Kas kaybını önlemesi de extrası...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
metinav, 2 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun.

Prolaktin yüksekliğinin sebeplerinin başında, tümörler geliyor.Ameliyat edilmeyecekse doktor yüksek prolaktin için uzun süreli ilaç tedavisi başlatabilir.Fakat hipofiz bezinden bir çok hormon salınıyor kana.Tümör sadece prolaktini değil diğer hormonları da etkiliyor olabilir.Bunu doktorlar daha iyi bilir ve gereken tüm hormon testlerini yaparlar diye umuyorum.Herhangi bir rahatsızlığın varsa şimdiden doktorlara söyle detaylıca anlat.Genel de sadece semptomlardan şikayeti olan hastalara eğiliyorlar, diğer türlü sallıyorlar.

Hipofizdeki tümörü büyütebilecek bir çok unsur var.Bunları araştırmak için zaman lazım...

Steroid kullanman için ortada bir sebep yok.Moral motivasyon için başka bir çok bitkisel suplement extre var.Oxandralon ve diğer steroidler aynı ilaçlar gibi, tümöre etki edebilirler.

Sana hem kanserlerde faydalı etkileri olan hemde vucuttaki yağları yakıp enerji sağlayan son derece yararlı ve sağlıklı bir önerim olabilir.Sarm denilen ilaçlar içinde "sr9009 adlı sarmı düşünebilirsin.8 hafta kullandığında farkı anlayacağını düşünüyorum...Kas kaybını önlemesi de extrası...

hocam doğal üretimi durdurma yaparmı buda hocam tahlillerde prolaktin yüksek testo düşük vs vs geliyor takviyelerle aşamıyorum ölü gibiyim resmen baş ağrısı yorgunluk halsizlik dışında bişeyim yok merak ettiğim konu testosteron vurmamım bir eksisi artısı olurmu hipofizdeki adenomu büyütürmü hocam kafayı koydum vurucam böyle yaşanmıyor artık @metinav cypionat düşündüm haftada 500 mg bide kafama darbe almamın bir büyütme vesaire yapma durumu olurmu mma sporuyla uraşıyorum (kafes dövüşü)

tarihinde ucantekme1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
ucantekme1, 19 dakika önce yazdı:

hocam doğal üretimi durdurma yaparmı buda hocam tahlillerde prolaktin yüksek testo düşük vs vs geliyor takviyelerle aşamıyorum ölü gibiyim resmen baş ağrısı yorgunluk halsizlik dışında bişeyim yok merak ettiğim konu testosteron vurmamım bir eksisi artısı olurmu hipofizdeki adenomu büyütürmü hocam kafayı koydum vurucam böyle yaşanmıyor artık @metinav cypionat düşündüm haftada 500 mg bide kafama darbe almamın bir büyütme vesaire yapma durumu olurmu mma sporuyla uraşıyorum (kafes dövüşü)

Bunun garantisini ben değil, kimse veremez.Only testosteronun hipofize etki edeceğini teori de de olsa öngörmüyorum.Çünkü hipofizi zorlamak yerine iş yükünü hafifletecekti, lh fsh üretimini durduracaktır.Yine de bu işin pct si östrojen kontrolü vesiare teferruatı çok...

Önerdiğim sarmlar doğal üretimine zararı olmayan ve sağlık için de faydası yüksek olan aktif maddeler.Steroid için, yaşın çok genç ve gelişimin tamamlanmadığından zararlı ve kullanmamalısın.Steroid kadar etkili bir sürü daha az zararlı ve bazıları da yararlı destekler var.Hipofiz kafatasının ortalarında kalıyor darbenin oraya etkisi ulaşmaz.Ama kullandığın maddeler ilaçlar özellikle büyüme hormonunu uyaran şeylerden kaçınmalısın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
metinav, 5 dakika önce yazdı:

Bunun garantisini ben değil, kimse veremez.Only testosteronun hipofize etki edeceğini teori de de olsa öngörmüyorum.Çünkü hipofizi zorlamak yerine iş yükünü hafifletecekti, lh fsh üretimini durduracaktır.Yine de bu işin pct si östrojen kontrolü vesiare teferruatı çok...

Önerdiğim sarmlar doğal üretimine zararı olmayan ve sağlık için de faydası yüksek olan aktif maddeler.Steroid için, yaşın çok genç ve gelişimin tamamlanmadığından zararlı ve kullanmamalısın.Steroid kadar etkili bir sürü daha az zararlı ve bazıları da yararlı destekler var.Hipofiz kafatasının ortalarında kalıyor darbenin oraya etkisi ulaşmaz.Ama kullandığın maddeler ilaçlar özellikle büyüme hormonunu uyaran şeylerden kaçınmalısın.

hocam peki only testo kullanılmazmı bu durumda bir nebzede olsa rahatlamak için hayattan bi beklentim kalmadı 19 yaşındayım yani niyetim yapmak hocam sarmlar genelde supplement gibi kalıyor denemediğim takviye kalmadıgından direk testoya geçtim kafamda başka önerebileceğiniz varmı @metinav hocam bide oxandrolone var demiştim elime tümör yapma olasılığı nedir 1 kutu kullanıp bırakmanın 

tarihinde ucantekme1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: burqkoc
      Merhaba arkadaşlar, herkese iyi bayramlar
      Kullandığım ürün:
      TESTOSTERON 250 MG Şu an daha ilaç açılmadı zaten ama aklımda şöyle bi soru işareti var; çevremden gelen tepkilere göre de biraz kafa karışıklığı oldu bende. 250 testo çok az girme daha iyi diyenler, 500 e çıkart testoyu, boldenonda at bastığın testoyu kullansın gibi cümlelerle karşı karşıyayım.
      250 testoyla ne kadar süre ilerledikten sonra 500 e çıkılmalı? Kür içinde ekleme çıkartma yapmak istiyorum biraz vücudumu tanımak adına. 
    • Yazan: boziko
      yakında testosteron enantat kullanmayı düşünüyorum , ilk kez kullanacağım . Verim alır mıyım , enjeksiyon sonrası ağrı olur mu ? apse yapar mı veya ödem cevaplarsınız sevinirim ve özellikle enjeksiyonda dikkat etmem gerekenler neler. bacaktan enjeksiyon için.
    • Yazan: testostereon
      Herkese merhaba sayın hocalarım, Kardeşlerim bir kaç dorum olacaktı bu benim 2. Steroid hikayem ve only testo yapmaya karar verdim önceki kürümde pct yapmadan 500 mg başladım bri sorun olurmu yoksa artırarakmı gitmeliyim...
      önceki kürümde:
      npp 200 mg boldenon 500 mg  test e 500 mg   enjeksiyon yapıyordum bazı sorunlardan dolayı ilaca ve spora  ara vermek sorunda kaldım 1.5 ay ve tekrardan başlamaya karar verdim ilaçlarla birlikte başlamak istedim pct yapmadan ve buradaki değerli arkadaşlar pcy yapmadan only testı yapabilirsin sorun olmaz dediler bende bugün enjeksiyonumu oldum 500 mg her hafta pazartesi 500 mg enjeksiyon yapmayı planlıyorum sizce 250 mg ye düşürüp  artırarak mı gideyim yoksa 500 mg başlangıçtan devam mı edeyim? 
      Not: bugün 500 mg Enjeksiyon yaptım.
      Saygılar sevgiler iyi forumlar.
    • Yazan: imsisifos
      Herkese iyi forumlar,
      Tek başına only testo kürü verim verir mi ? Birkaç haftadır bu konuyu araştırıyorum ancak, bazıları zaman kaybı bazıları temiz kütle koyarsın tarzı bilgiler vermiş yani olur diyende var olmayan diyende. Daha önce sadece only testo ile devam eden oldu mu tecrübelerinizi veya bildiklerinizi aktarırsanız sevinirim.
      Not : Daha önce hiç kür deneyimim olmadı.
    • Yazan: ulas00
      Değerli hocalarım merhaba,
      Öncelikle size başımdan geçen süreci anlatmak istiyorum. Son vurumun 17 aralıkta yapıldığı only testo kürüne girdim 6 hafta sonra psikolojik olarak rahatsız olmaya başladım ve çevre baskısı dolayısıyla yarıda bıraktım.
      Testoya başlamadan önce veya testo sırasında testo kullandıktan sonra 3 hafta sonraki süreçte hiçbir sıkıntı yaşamadım 4. Haftada sertleşme problemi yaşamaya başladım. 55 gün sonra kan testi verdim doktor sadece tiroidlere ve total testoya baktı, tiroidler fsh7  normalde 2 ile 5 arası olması gerekiyormuş, t3 t4 normal çıktı. Total testo da 308 ng çıktı.
      Son vurumun üstünden 3 ay geçti hala mastürbasyon yaparken sertleşme problemleri yaşıyorum. İlk başlarda sıkıntı olsa da cinsel içerikli video izlediğimde yüzde yüz ereksiyon sağlayabiliyordum artık o da kesildi. Boşalırken bile sertleşemiyorum. Sol testisim de normalde olması gerekenden daha aşağıda sanki aşağı sarkmış gibi duruyor. Bu süreçte daha sonra aile hekimine gittim senin testo normal tiroidlere bakacam başka bir şey yok deyip istediğim testleri vermedi. O testte de 7 olan fsh 5e falan düşmüştü onun dışında bir sıkıntı yoktu.
      Aktif olarak spor yapmaya devam ediyorum ve formum eskidinden daha iyi herhangi bir kütle kaybı falan yaşamadım gücüm kuvvetim yerinde neredeyse kürdeki kadar ağır girebiliyorum. Yağ oranım neredeyse hiç artmadı. Yakınlaşma olduğunda  hiçbir sıkıntı yok. Ama iş mastürbasyona gelince sertleşemiyorum. Libido da tavan anlamadım ben bu işi. Yaşayan veya öğrencilerinde çevresinde böyle bir problem yaşayanınız var mı. Yaklaşık 2 aydır günde 1500 mg tribulus alıyorum. Serkan hocanın bitkisel takviyesini 20 gün falan kullandım. Şehir değiştirince yanımda taşıyamadım. Şu an çakşır suyu kullanıyorum 3. Gün falan.
      Enerjim falan yerinde ama mastürbasyon yapamıyorum yapsam bile boşalırken bile sertleşemiyorum. Sabah ereksiyonlarını neredeyse her sabah yaşıyorum ama bu son zamanlarda canımın sıkılmasından mı ne eskisi kadar sert olmasa da ereksiyonlar devam ediyor. Değerli vaktinizi okuyarak ayırdığınız için çok teşekkürler. Cevaplarınızı bekliyorum. @metinav @rastlantisal @otopsicikedi @Askabar

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.