Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

crashbb    2

Sonunda üye olduğum forumda ilk başlığımda sizden fikirlerinizi almak isterim. Planlamasını yarışmacı bir hocamla yaptığımız kür süresince kullanacağım ilaçları ve markalarını buraya bırakıyorum. 

1-24 Hafta Primobolon (Methonolone E.)

1-14 veya 16 Hafta Boldenone

1-8 veya 12 Hafta arası Npp Deca

Kür sonuna kadar Testo Enantathe, Cypionate veya Sustanon. 

Bu ilaçlar haricinde elimde oxymetholone(anapolon) bulunuyor fakat kullanmayı düşünmüyorum.

Primobolon 100mg = MaxLab

Boldenone 200mg = MaxLab

Npp Deca 100mg = Shree Venkatesh

Sustanon 250mg = Proton

Şu an haftalık kullandığım miligramlar şu şekilde; 

500mg Sustanon, 400mg Boldenone, 300mg Primobolon, 200mg Npp Deca

Her türlü soruya, görüşe ve tavsiyeye açığım. Bundan öncesinde iyi kötü 2 kür geçmişim oldu. Son 2 senedir eklem sakatlıklarıyla boğuşuyorum. Geçtiğimiz 4 ay öncesine kadar idman yapamıyordum sol omuz ve sol dirseğimdeki sakatlıklar nedeniyle. Kürüme Deca koymamın sebebi sakatlıklarım. Deca ve kolajen rahat idmanlar çıkarmamı sağlıyor. Söylediğim gibi forumda benden daha tecrübeli daha bilgili insanlar, abilerim, kardeşlerimden sorularını, görüşlerini ve tavsiyelerini bekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Leepriest35    424
crashbb, 26 dakika önce yazdı:

Sonunda üye olduğum forumda ilk başlığımda sizden fikirlerinizi almak isterim. Planlamasını yarışmacı bir hocamla yaptığımız kür süresince kullanacağım ilaçları ve markalarını buraya bırakıyorum. 

Bu ilaçlar haricinde elimde oxymetholone(anapolon) bulunuyor fakat kullanmayı düşünmüyorum.

Boldenone 200mg = MaxLab

Sustanon 250mg = Proton

Her türlü soruya, görüşe ve tavsiyeye açığım. Bundan öncesinde iyi kötü 2 kür geçmişim oldu. Son 2 senedir eklem sakatlıklarıyla boğuşuyorum. Geçtiğimiz 4 ay öncesine kadar idman yapamıyordum sol omuz ve sol dirseğimdeki sakatlıklar nedeniyle. Kürüme Deca koymamın sebebi sakatlıklarım. Deca ve kolajen rahat idmanlar çıkarmamı sağlıyor. Söylediğim gibi forumda benden daha tecrübeli daha bilgili insanlar, abilerim, kardeşlerimden sorularını, görüşlerini ve tavsiyelerini bekliyorum.

Bence burda ilaçtan çok formunuz hangi sıklette yarisacaginiz konuşulmalı eleştirel bir şekilde bu sizi daha iyi bir planlama yapmanıza yardımcı olur diye düşünüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    402

@Leepriest35 haklı formu görmeden yorum yapmak zor.Belki bu kadar anabolizan senin vücuduna fazla yada yağlısın bu kadar uzun bulk için.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crashbb    2
Leepriest35, 18.10.2021 - 20:30 yazdı:

Bence burda ilaçtan çok formunuz hangi sıklette yarisacaginiz konuşulmalı eleştirel bir şekilde bu sizi daha iyi bir planlama yapmanıza yardımcı olur diye düşünüyorum.

crashbb, 18.10.2021 - 20:02 yazdı:

Boldenone 200mg = MaxLab

Sustanon 250mg = Proton

Atletik fizik - Mens Physique. Daha birkaç hafta önce telefon değiştirdim elimde formuma dair çok fazla fotoğraf yok. istagramdan vesaire aldığım bir iki fotoğraf var. 2 Senedir idman yapmıyordum sakatlığımdan dolayı. birkaç aydır düzenli olarak çalışıyorum. Güncel form ortalama olarak bu 60 başlangıç güncel 72 kiloyum şu an. 

IMG_20210911_125412.jpg IMG_20211015_160743.jpg PicsArt_09-08-01.34.44.jpg PicsArt_10-14-10.02.00.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence sustanon yerine testo propionat kullan 

Bu form için deca çok ağır olur+decanın verdiği güç ile eklemleri hepten harap edersin

Antrenman,beslenme ve ilaçları biraz definisyon tarzına yaklaştırırsan daha iyi olur 

Şu an mevcut sakatlıklar için de bir fizyoterapistle ilerlemek en mantıklısı diye düşünüyorum

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crashbb    2
Yusakerimsarac, 3 dakika önce yazdı:

Bence sustanon yerine testo propionat kullan 

Bu form için deca çok ağır olur+decanın verdiği güç ile eklemleri hepten harap edersin

Antrenman,beslenme ve ilaçları biraz definisyon tarzına yaklaştırırsan daha iyi olur 

Şu an mevcut sakatlıklar için de bir fizyoterapistle ilerlemek en mantıklısı diye düşünüyorum

sustanon konusunda ben de kararsızdım hocamın ilaçlar konusunda benden bir kazancı olmamasına rağmen inatla sustanon kullanmamı söyledi. Kullandığım decanın miligramı öyle kuvvet verecek kadar fazla değil daha çok eklemlerimi sulandırması amacıyla konulmuş bişey. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crashbb, 9 dakika önce yazdı:

sustanon konusunda ben de kararsızdım hocamın ilaçlar konusunda benden bir kazancı olmamasına rağmen inatla sustanon kullanmamı söyledi. Kullandığım decanın miligramı öyle kuvvet verecek kadar fazla değil daha çok eklemlerimi sulandırması amacıyla konulmuş bişey. 

Sustanon çok dalgalı olur 

Düşük mg da olsa deca yerine dediğim gibi bir fizyoterapist eşliğinde o sakatlıkların tedavi edilmesi daha sağlıklı olur 

Bunların yanına en az haftanın 5 günü kardiyo çok iyi olur 

Rimobolan yerine dianabol olursa bence daha iyi olur,diğer türlü çok fazla enjeksiyon olacak 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    567

Okudum ama göremedim, küre başlayalı kaç hafta oldu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crashbb    2
Rdm, Şimdi yazdı:

Okudum ama göremedim, küre başlayalı kaç hafta oldu ?

ilk enjeksiyonumu 2 hafta önce yaptım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    424
crashbb, 59 dakika önce yazdı:

ilk enjeksiyonumu 2 hafta önce yaptım.

Sakatlık öncesi formun varmı dostum yani en iyi formun anlamında su anlamda soruyorum kas hafizasiyla kısa sürede eski haline dönünce podyum için ne olabilir diye fikir verebilirim kendi açımdan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crashbb    2
Leepriest35, 18.10.2021 - 23:37 yazdı:

Sakatlık öncesi formun varmı dostum yani en iyi formun anlamında su anlamda soruyorum kas hafizasiyla kısa sürede eski haline dönünce podyum için ne olabilir diye fikir verebilirim kendi açımdan.

Her şeyim diğer telefonumda kaldı camını yaptırdığımda editlerim. 4 sene öncesimdem kalma formum var eski instagramımdan buldum. o zamanki kafayla efekt falan koymuşuz ama iyi kötü anlaşılabilir. Fotoğraflarda 66 kiloydum. 79a kadar çıkmıştım sakatlanmadan önce. Ortalama olarak tahmin yürütebilirsiniz diye düşünüyorum.

IMG_20211019_010031.jpg Screenshot_2021-10-19-01-00-09-712_com.miui.gallery.jpg

elimdeki ilaçlar da bu şekilde gayet iyi çalışıyor. sustanondan şüpheliydim sadece o da fiyatına göre gayet iyi görünüyor.

IMG-20211015-WA0002.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    424
crashbb, 19.10.2021 - 01:01 yazdı:

Her şeyim diğer telefonumda kaldı camını yaptırdığımda editlerim. 4 sene öncesimdem kalma formum var eski instagramımdan buldum. o zamanki kafayla efekt falan koymuşuz ama iyi kötü anlaşılabilir. Fotoğraflarda 66 kiloydum. 79a kadar çıkmıştım sakatlanmadan önce. Ortalama olarak tahmin yürütebilirsiniz diye düşünüyorum.

Çok uzun bir yolun olduğunu düşünerek bir planlama yapmalısın belki 2 sene belki 3 sene şuanda şortlu kategoride İlk 3 adamlar bile kocaman derece hedefin vardır diye konuşuyorum.

Yarışma kokusunu podyuma çıkmış arkadaşlar sana daha iyi tavsiye verebilir benim sadece kişisel gözlemim. 

Başarılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crashbb    2
Leepriest35, 10 dakika önce yazdı:

Çok uzun bir yolun olduğunu düşünerek bir planlama yapmalısın belki 2 sene belki 3 sene şuanda şortlu kategoride İlk 3 adamlar bile kocaman derece hedefin vardır diye konuşuyorum.

Yarışma kokusunu podyuma çıkmış arkadaşlar sana daha iyi tavsiye verebilir benim sadece kişisel gözlemim. 

Başarılar.

Acelem yok yavaş yavaş inşa ederim diye düşünüyorum bu sene önümüzdeki sene herhangi bir yarış düşünmüyorum kendi kendime heves kırmanın manası yok. Teşekkür ederim yorumlarınız için.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crashbb    2
gönderildi (düzenlendi)

Güncelleyelim form bu 4. hafta 

500sustanon 300npp 600 boldenone 300 primobolon. 

Tek sıkıntım fazla agresifliğim çözümü çaresi varsa abilerimi kardeşlerimi bekliyorum.

@Leepriest35@metinav

PicsArt_10-29-08.46.04.jpg

tarihinde crashbb tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    412

Moralini bozmak için söylemiyorum ancak şöyle bir durum var.

Görebildiğim en iyi formunun en az iki katı hacimde ilaçsız arkadaşlar var şu anda ortamlarda. Bu arkadaşlar senin rakiplerin ve küre başladıklarında bir deve dönüşüyorlar. İlaç bu işin aslında küçük bir kısmı. Görünen buz dağının altı devasa boyutta. Beslenmeden antrenman tekniklerine, sosyal çevrenden ekonomik durumuna kadar onlarca etmen var seni başarılı ya da başarısız kılabilecek. Tüm bunların da en üstünde maalesef genetik dediğimiz bir olay var.

Tüm bu durumları kendi gözünle görüp test etmenin yolu denemekten geçiyor. Eğer kafana koyduysan ve ekonomik olarak bunu göğüsleyebileceksen seni yolundan kimse alıkoyamaz. Bana göre en az iki ya da üç yıl hacim kazanmak için çaba sarf etmen gerekiyor. Bunun için de yukarıdaki gibi kompleks kürlere gerek yok. Uzun esterli bir testo ve anabolizan işini zaten görür. Burada asıl husus ilaçlı kalacağın üç yıl boyunca verdiğin aralarda ivmeyi düşürmemen, kas kaybı yaşamaman. Asıl hikaye bu. On ayda yaptığın hacmi iki ayda kaybedebilirsin. Bunun için blast and cruise tekniklerini ve buna bağlı beslenme antrenman detaylarını bilmen gerekiyor. 

Podyum konusu ciddi bir konu ve kendini ispatlamış bilgili, değerli bir hoca ile bu işi yürütmeni tavsiye ederim. Forumlardan ya da sağda solda duyduğun bilgilerle bu işi yürütebilmen imkansız. Özellikle podyumda senin yaş grubunda tam bir savaş yaşanıyor. Artık yeni jenerasyon ki bu müthiş heyecanlandırıyor beni pro card için hazırlanıyor. Bu kişiler rakiplerin olacak:)

Tabi diyorsan ciddi bir hedefim yok hobi amaçlı yarışmaya katılmak istiyorum yine aynı şeyi söylerim hobi de olsa bunca ilacı mutlaka tecrübeli bir hoca/antrenör eşliğinde kullanman gerekir. Bu arada ilaç satıcıları ne hocadır ne de antrenör. Tabi ki bilgileri olabilir ama antrenörlük apayrı bir şeydir buna dikkat etmek lazım.

Bol şans ve şimdiden başarılar diliyorum. 

• Beğen 7

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    567
crashbb, 8 saat önce yazdı:

Tek sıkıntım fazla agresifliğim çözümü çaresi varsa abilerimi kardeşlerimi bekliyorum.

@Leepriest35@metinav

Agresfiliğin en basit ve etkili çözümü bence kendine kürde olduğunu sürekli tekrarlaman.

Kızdığın anlarda bunun sebebinin kürden kaynaklandığını, öz kişiliğinin bu olmadığını kendine sadece 2 saniye hatırlatıp telkinde bulunursan çoğunlukla işe yarayacaktır. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    876
Rdm, 13 dakika önce yazdı:

Agresfiliğin en basit ve etkili çözümü bence kendine kürde olduğunu sürekli tekrarlaman.

Kızdığın anlarda bunun sebebinin kürden kaynaklandığını, öz kişiliğinin bu olmadığını kendine sadece 2 saniye hatırlatıp telkinde bulunursan çoğunlukla işe yarayacaktır. 

Kesinlikle katılıyorum. Her kürde ister istemez böyle şeyler olacak. Özkontrol çok önemli.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    2.009
crashbb, 8 saat önce yazdı:

Bir çok şey, agresifliği azaltmana en azından daha relax olmana yardımcı olabilir.Arkadaşların da belirttiği gibi öncelikle kendinin ve içinde bulunduğun durumun farkında olup, kontrolünü kaybetme aşamasına getirmemek olmalı...

Benim önerim, günlük 2-3 gram omega 3 kullanman yönünde olacak.Boldenonun tansiyon etkisine de faydası olur, biraz daha relax olursun.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crashbb    2
Mickey, 4 saat önce yazdı:

Moralini bozmak için söylemiyorum ancak şöyle bir durum var.

Görebildiğim en iyi formunun en az iki katı hacimde ilaçsız arkadaşlar var şu anda ortamlarda. Bu arkadaşlar senin rakiplerin ve küre başladıklarında bir deve dönüşüyorlar. İlaç bu işin aslında küçük bir kısmı. Görünen buz dağının altı devasa boyutta. Beslenmeden antrenman tekniklerine, sosyal çevrenden ekonomik durumuna kadar onlarca etmen var seni başarılı ya da başarısız kılabilecek. Tüm bunların da en üstünde maalesef genetik dediğimiz bir olay var.

Tüm bu durumları kendi gözünle görüp test etmenin yolu denemekten geçiyor. Eğer kafana koyduysan ve ekonomik olarak bunu göğüsleyebileceksen seni yolundan kimse alıkoyamaz. Bana göre en az iki ya da üç yıl hacim kazanmak için çaba sarf etmen gerekiyor. Bunun için de yukarıdaki gibi kompleks kürlere gerek yok. Uzun esterli bir testo ve anabolizan işini zaten görür. Burada asıl husus ilaçlı kalacağın üç yıl boyunca verdiğin aralarda ivmeyi düşürmemen, kas kaybı yaşamaman. Asıl hikaye bu. On ayda yaptığın hacmi iki ayda kaybedebilirsin. Bunun için blast and cruise tekniklerini ve buna bağlı beslenme antrenman detaylarını bilmen gerekiyor. 

Podyum konusu ciddi bir konu ve kendini ispatlamış bilgili, değerli bir hoca ile bu işi yürütmeni tavsiye ederim. Forumlardan ya da sağda solda duyduğun bilgilerle bu işi yürütebilmen imkansız. Özellikle podyumda senin yaş grubunda tam bir savaş yaşanıyor. Artık yeni jenerasyon ki bu müthiş heyecanlandırıyor beni pro card için hazırlanıyor. Bu kişiler rakiplerin olacak:)

Tabi diyorsan ciddi bir hedefim yok hobi amaçlı yarışmaya katılmak istiyorum yine aynı şeyi söylerim hobi de olsa bunca ilacı mutlaka tecrübeli bir hoca/antrenör eşliğinde kullanman gerekir. Bu arada ilaç satıcıları ne hocadır ne de antrenör. Tabi ki bilgileri olabilir ama antrenörlük apayrı bir şeydir buna dikkat etmek lazım.

Bol şans ve şimdiden başarılar diliyorum. 

Değerli görüşlerin için çok teşekkür ederim abi. Şöyle bir düşüncem var ne kadar katılırsın ne kadar katılmazsın bilmiyorum ama forumdada şahit olduğumuz dümdüz odun gibi altyapısız fiziklerin bile doğru planlamayla iyi kötü bir şekil aldığını görebiliyoruz. Hacim olarak değil ama adele yapısı olarak ortalamanın üstünde olduğumu düşünüyorum. 6lı yaşlarımdan beri bir şekilde sporun içinde yer aldım. Ve fazla hızlı geliştiğimi düşünüyorum. Caddebostanda ünlü bir salona gidiyorum. Aktolga hocanın salonu bilen bilir. Bir sürü yarışmacı abilerimiz, kardeşlerimizle her gün iyi kötü konuşuyoruz. Selam verdiğimde bile bana her gün üstüne koyduğum söyleniyor genel olarak. Motivasyon amaçlı mı yapıyorlar yoksa doğruyu mu söylüyorlar orası size kalmış. Ama 4-4.5 Haftada ilaçlar sıkı diyetle gayet memnun gibiyim halimden ki ben de senin gibi senelerimin olduğunu düşünüyorum 2-3 senede üstüne ne kadar koyup koyamayacağımı birlikte görebiliriz umarım. Aşağıya ufak bi before after eklemek istedim fotoğrafların arasında 4 bilemedin 4.5 hafta var ve kilo olarak aç karnına 3.5 falan oynuyor. Daha yeni başlamış biri olarak da ilaçların ve sıkı diyetin maddiyattan önce psikoloji gerektirdiğini düşünmeye başladım şimdiden. Bu işi yıllardır müsabık olarak yada gerçekten sıkı şekilde yapanlara çok ama çok büyük saygı duymaya başladım.

Screenshot_2021-10-09-20-58-05-439_com.miui.gallery.jpg

metinav, 2 saat önce yazdı:

Bir çok şey, agresifliği azaltmana en azından daha relax olmana yardımcı olabilir.Arkadaşların da belirttiği gibi öncelikle kendinin ve içinde bulunduğun durumun farkında olup, kontrolünü kaybetme aşamasına getirmemek olmalı...

Benim önerim, günlük 2-3 gram omega 3 kullanman yönünde olacak.Boldenonun tansiyon etkisine de faydası olur, biraz daha relax olursun.

2-3 gram omega 3. 👍Dönütünüz için teşekkür ederim Metin hocam. Saygılar.

Rdm, 3 saat önce yazdı:

Teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    145
crashbb, 11 saat önce yazdı:

@Leepriest35@metinav

Podyum hedefi olan birinin kendi başına kür yapmaması lazım. Destek alıyorum diyorsan bu kürü hazırlayandan uzaklaşmalısın. Şuan agresifliğin nedeni vücudına çalıştıramayacağın çok dozda ilaç almak. Npp ve rimobolon çıkmalı. 

Podyum için sikletin önemli - 174 boylardaysan arkadaşın dediği gibi siklet çok yoğun. Ama bu engel veya - bir durum değil. Seninde dediğin gibi doğru bir planlamayla herşey olur. alt yapın genetiği hepsinin ekmeğini yersin ama senin planlaman çok yanlış çok ilaç çok kas çok gelişim değil. Tam tersi şuan 2 ilerleyip 1geri gidiceksin. Kaçıncı kürüm bilmiyorum gerçi kaç olsa farketmez 10-15 kür devirsende böyle bir planlama olmazda. Bence hedefin podyumsa işi bilen birine bırak kendini çünkü bu işi bilen biri  3te 1 i ilaçla daha iyi gelişiceğini çok iyi bilir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    424
crashbb, 08.11.2021 - 03:25 yazdı:

@Leepriest35@metinav

Çözümü mental rahatlama sürekli spor düşünmek ve hızlı basamakları atlamak düşüncesi böyle bir ruhsal duruma sokuyor.

Bu spor uzun bir planlama maraton ve her  adımını düşünürek ilerlemek gerekiyor.

Kısa sürede gelişim gayet iyi olmuş bu arada tebrikler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crashbb    2
Leepriest35, Bir saat önce yazdı:

Çözümü mental rahatlama sürekli spor düşünmek ve hızlı basamakları atlamak düşüncesi böyle bir ruhsal duruma sokuyor.

Bu spor uzun bir planlama maraton ve her  adımını düşünürek ilerlemek gerekiyor.

Kısa sürede gelişim gayet iyi olmuş bu arada tebrikler

teşekkür ederim hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.