Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Whatkral2323

Tavuk ve salça birleşimi

Önerilen İletiler

Herkese hayırlı formlar ben şuan definedeyim ama yaptığım tavuk göğsünü haşlayıp salcayla biraz kavuruyorum acaba bir sorun olurmu kilo alirmiyim birde akşam yemeğimi 9 da nazende geciyor yiyorum sorun olurmu 

Güncel makro 

Sabah 

6 yumurta beyazı 

1 adet küçük salatalık 

50 Gr yulaf 

1 tatlı kaşığı şekersiz fıstık ezmesi 

Yarım muz 

Bol yeşillik

Öğlen yemeği

100 150 Gr lapa pirinç 

300 Gr tavuk göğsü 

Bol yeşillik 

Akşam yemeği

400 450 Gr tavuk göğsü 

Bol yeşillik

Boy 1.82 

Kilo. 87 

Yağ oranım biraz fazla inat olan göbek gitmiyor yardım edebilir misiniz gh mi kullansam bir tane acaba yağ oranını düşürmek için 

@metinav @Rdm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrahtkty    1.394

Salça önermem sodyumsuz baharat kullanabilirsin onun yerine son haftalarda diyetini sertleştirip onları da çıkarırsan tam keskin görüntüyü yakalarsın.Total kalorine dikkat ettikten sonra gece 12 de de yiyebilirsin ama yatmadan 2 saat önce yeme işini bitirmiş olursan iyi olur.Gh kullanımını şimdilik rafa kaldırmalısın bence.Ayrıca 1 ay kullanıp bırakayım olmuyor ghde kafadan 6 ay kullanman lazım sonuç icin.Oda büyük maliyet zaten.3 öğün yapıyorsun gördüğüm kadarıyla maximum protein sentezi için 4 öğüne çıkabilirsin.Kolay gelsin   

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty, 3 dakika önce yazdı:

Salça önermem sodyumsuz baharat kullanabilirsin onun yerine son haftalarda diyetini sertleştirip onları da çıkarırsan tam keskin görüntüyü yakalarsın.Total kalorine dikkat ettikten sonra gece 12 de de yiyebilirsin ama yatmadan 2 saat önce yeme işini bitirmiş olursan iyi olur.Gh kullanımını şimdilik rafa kaldırmalısın bence.Ayrıca 1 ay kullanıp bırakayım olmuyor ghde kafadan 6 ay kullanman lazım sonuç icin.Oda büyük maliyet zaten.3 öğün yapıyorsun gördüğüm kadarıyla maximum protein sentezi için 4 öğüne çıkabilirsin.Kolay gelsin   

Çok sağolun hocam anladım yanlız 6 ayda kullanırım ama bı kutusu 1 ay giderse bir şekil eder kulallana bilirim ne kadar gider 1 kutu günde 4 ünite alırsak birde sodyum mu dusukmu tutayım sebebi nedir acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Whatkral2323, 2 saat önce yazdı:

Çok sağolun hocam anladım yanlız 6 ayda kullanırım ama bı kutusu 1 ay giderse bir şekil eder kulallana bilirim ne kadar gider 1 kutu günde 4 ünite alırsak birde sodyum mu dusukmu tutayım sebebi nedir acaba

gh protokolü hakkında bilgim yok dostum sodyum 5-6 gram günde işini görüe

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty, 9 dakika önce yazdı:

gh protokolü hakkında bilgim yok dostum sodyum 5-6 gram günde işini görüe

Sodyum fazla alındığında su tutar değilmi hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Whatkral2323, 13 dakika önce yazdı:

Sodyum fazla alındığında su tutar değilmi hocam

Aynen öyle.Eksikliği de tutar ama :) Anabolik kullanmıyorsan 5-6 gram yeter anabolik alıyorsan bi tık yükseltebilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Öğün sayısı çok az porsiyonları küçültüp.2şer saat ara olacak şekilde düzenlemenizi öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Göbeği eritmenin tek formülü kalori açığı.

Beslenme planından ziyade antrenman planın da çok önemli. İyice define olmak isteyenler genellikle sabah 45 akşam 45 dakika kardiyo yapiyorlar. 5 gün ağırlık 3 gün çift kardiyo uygulayabilirsin.

Bunların yanında clenbuterol ve yohimbe ikilisi işini fazlasiyla kolaylaştırır ama clenbuterol sağlam psikoloji isteyen bir ilaç. Sağlam bir diyet antrenman programi, kardiyo ve bahsettiğim ikili ile her sabah kalktığında göbeğin 1 cm incelmiş olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 2 saat önce yazdı:

Göbeği eritmenin tek formülü kalori açığı.

Beslenme planından ziyade antrenman planın da çok önemli. İyice define olmak isteyenler genellikle sabah 45 akşam 45 dakika kardiyo yapiyorlar. 5 gün ağırlık 3 gün çift kardiyo uygulayabilirsin.

Bunların yanında clenbuterol ve yohimbe ikilisi işini fazlasiyla kolaylaştırır ama clenbuterol sağlam psikoloji isteyen bir ilaç. Sağlam bir diyet antrenman programi, kardiyo ve bahsettiğim ikili ile her sabah kalktığında göbeğin 1 cm incelmiş olur. 

Diyetimm bu şekilde ilerliyorum ne eksik ne fazla antramnda çalıştığım için vardiyali sistemde geç gittiğim gunler aç karnına kardiyoya gidiyorum haftada 2 3 haftada 4 5 de ağırlık antramani yapıyorum zaten diyetime uyumaya çalışıyorum ama burger king gibi yerde çalışıp da azımi tutamıyorum aradada olsa 1 2 patetes kızartması atıyorum azıma açlığa dayanamıyorum steresten dolayı öğünün yetmiyor sürekli acikiyorum iştahımı kesecek bir ilaç varsa çok güzel olurdu benim için teşekkürler

tarihinde Whatkral2323 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Neoben
      Merhaba arkadaşlar yarın itibari ile spora evde başlıyacağım proteinocean dan creatin aldın 35 kg dambıllar aldım evde başlıyacağım beslenme şeklim vs nasıl olucak hazır sadece şimdiden evde yaptığım için creatin erken mi? Birde pirinç pilavinın yerine arada pirnç unu kullanabilir miyim? Yaş24 kilo 84 boy 175
    • Yazan: ogulcanozer34
      Yeni bir bulk kürüne başlayacağım;
      195 boy 89 kilo 28 yaşındayım Haftanın 6 günü çalışıyorum sizce nasıl bi beslenme programı uygulamalıyım yorumlarınızı beklerim şimdiden teşekkür ederim. 
    • Yazan: cobain
      Merhaba arkadaşlar,
      22 yaşında 183 boyunda 90 kiloyum Daha önce kesik kesik spor geçmişim oldu. En son geçen nisan ayında başlayarak yaz ortasına kadar sıkı bir diyet ile aylık ortalama 1300 kalori alarak 90'dan 78'e indim. Gözle görülür ufak değişiklikler oldu ancak tam olarak istediğim sonucu alamadım. Bıraktığım boşlukta yeniden 90 kiloya çıktım. Şuan tekrar kilo verme sürecindeyim ancak sıkı bir diyet uygulamıyorum. Haftanın 5 günü salona gidiyorum ve şimdilik PPL programı uyguluyorum.
      Kardiyo antrenman beslenme Konusunda tavsiyelerinize açığım. Kalıcı bir sonuç elde etmek istiyorum. 
    • Yazan: bariskaraca0
      Merhabalar uzun süredir steroid kullanıyorum geçmişte defalarca
      testosteron deca boldenon Kürlerine girdim bu sefer bir abimin tavsiyesi üzerine:
      trenbolone enanthe testo danabol Kürüne başladım şuan 4. haftadayım ilk 2 hafta:
      200 testo 200 tren Vurundum sonraki 2 hafta:
      400 tren 400 testo Vurunuyorum ilk vurunduğum enjeksiyonda vücudumdaki sertlikte artış varken şuan vurulduğumda o sertliği hissedemiyorum beslenme olarak:
      Günde 3 danabol 1 ölçek preworkuat 5 yumurta 600 gram pirinç 700 gram tavuk 2 ölçek protein tozu 2 ton balığı Öğün aralarında da karışık çerez yiyorum şekeri sıfırladım ve son öğünüm akşam 7 de bitiyor ve bu beni ilerleyen saatlerde çokça acıktırıyor. Yorumları okuduğumda tren enjeksiyon sonrası öksürük- sarı idrar- gerginlik- sinir konularını gördüm sinir ve gerginlik enjeksiyon olduğum günlerde baya bir artışta ama bende öksürük yapmadı günde 6 Lt su içiyorum hani idrarımda sarılıkta yok.
      Koruyucu olarak:
      pharmaton multi vitamin ocean plus balık yağı magnezyum vitamin c omega 3-6-9 Coraspirin proviron milk thistle Kullanıyorum sizin görüşleriniz nelerdir korucuyu olarak başka almam gereken sizin gözünüzde eksik neler var beslenme olarak neler ekleyip neler çıkartabilirim?  Sizin gözünüzde doğru kür planlaması nedir? Bir kardeşiniz olarak sormak doğruları görmek eksiklerimi öğrenmek istiyorum.
    • Yazan: crosfredy
      Selamlar dostlar kış sezonu çoğumuz off sezonda ilerliyoruz bu konuyu açma sebebim kendi yaşadığım temel sorun ve kendimce nasıl hallettiğim belki birilerine yardımım dokunur ve teşvik etmiş olurum gelelim konuya  eski konularımı okuyanlar bilir günlük 800 1000 çiğ gramaj pirinç tüketen biriyim dünden beri aşırı bi halsizlik ve iştah kapanması yaşadım dün hiç birşey yemedim bu gün sabah 1 öğün alıp antrenmana gittim ve ilk harekette bırakıp çıktım ağırlıklarım rezalet şekilde düşüktü verim alamayacağımı anladım tam ( böyle durum yaşadığınızda yapmayın o idmanı bırakın ve çıkın )
      Eve geri geldim mantalitem yerlerde oturup kendime şunu dedim sen bunu ne kadar istiyorsun senin potansiyelin bu kadar mı nasıl hissettiğim umrumda bile değil sadece kazanmalıyım ve bu mentaliteden kurtulmalıyım  1 lokma bile yicek iştahım yokken az önce 400 gr çiğ gramaj pirinç 300 tavuk yaptım yanına 1 litre su ve oturup öğüre öğüre yedim bitirdim vücuduma bu kadar ilaç sokuyorken o aynada üstümü çıkarttığım zaman hakkını vermem gerekiyor VERMEMİZ GEREKİYOR.
      Nefes almayı istediğin kadar bunu da istemelisin birazdan bir sonraki öğünümü hazırlayacağım 2 saat sonra onu gömecem ve sabah atamadığım idmanı akşama erteledim gidip o salona ağırlıkların içinden geçicem beyler yiyin bunun başka bir yolu yok ağlanarak sızlanarak bir yere varılmaz yok bu gün iştahım yok yiyemiyorum cart curt bunlar geçici bahanelermiş onu daha iyi anlamış oldum bu gün siz istedikten sonra yapamayacağınız hiçbir şey yok insan potansiyelinin bir sınırı yok sadece kendiniz ve bu vücudu ne kadar istediğiniz kimine saçma gelebilir konu ama yine de yazmak istedim 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.