Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Omerb10

Tren acetat, testo enanth ve masteron kürü öncesi test

Önerilen İletiler

Omerb10    3

Merhaba

trenbolone acetat, masteron ve testosteron enantaht öncesi ilacın çalışıp çalışmadığını öğrenmek için hangi testler yapılmalıdır ?

Hastaneye hangi bölüme gidip ne söylemeliyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dante Drake    0

Meraken soruyorum. Neden test E ve tren A. 

Üroloji bölümüne randevu alıp hormon testi isteyebilirsin. Ayrıca Alt+Ast ve hemoglobin de istemeni tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887
Dante Drake, 48 dakika önce yazdı:

Üroloji bölümüne randevu alıp hormon testi isteyebilirsin. Ayrıca Alt+Ast ve hemoglobin de istemeni tavsiye ederim.

Devlet Hastaneleri Yapmıyor Diye Biliyorum.. Özellerdede Min. 800 Tl

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Askabar, 3 dakika önce yazdı:

Devlet Hastaneleri Yapmıyor Diye Biliyorum.. Özellerdede Min. 800 Tl

O zaman yanlış biliyorsun.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887
Rdm, 13 dakika önce yazdı:

O zaman yanlış biliyorsun.

Ürolojiye mi gitmem gerekiyor. Bende Yapmayı düşünüyorum da. Birde hangi Testleri yapmam lazım Bolde Testo deca küründeyim

tarihinde Askabar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Testosteron hariç diğerlerinin çalışıp çalışmadığını kesin anlamanın yolu maalesef yok.

Tren prolaktini arttırır genellikle,

Total Testosteron, E2, Prolaktin, Lh Fsh ayrıca yukarıda @Dante Drake arkadaşımızın da belirttiği gibi tam kan sayımı ve ALT AST değerlerine de bakılmasını isteyebilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Omerb10    3
Rdm, 9 saat önce yazdı:

Testosteron hariç diğerlerinin çalışıp çalışmadığını kesin anlamanın yolu maalesef yok.

Tren prolaktini arttırır genellikle,

Total Testosteron, E2, Prolaktin, Lh Fsh ayrıca yukarıda @Dante Drake arkadaşımızın da belirttiği gibi tam kan sayımı ve ALT AST değerlerine de bakılmasını isteyebilirsin.

Teşekkürler 

Dante Drake, 12 saat önce yazdı:

Sordum hocaya vücuduna daha uygun dedi, ben de bu konuyu merak edip araştırmıştım ama anlayamadım

Sizin düşünceleriniz nedir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Omerb10, 3 saat önce yazdı:

Teşekkürler 

Sordum hocaya vücuduna daha uygun dedi, ben de bu konuyu merak edip araştırmıştım ama anlayamadım

Sizin düşünceleriniz nedir 

Ömer forumu baştan sona bir gez, dolaş, oku, enantat nedir acetat nedir, hangisi hangisi ile kullanilir/kullanilmalidir/kullanilmamalidir bir arastir. Baliklama atlama her söylenene, burasi bu işin ansiklopedisi, önce zaman ayir oku, sonra sor ve uygula.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Omerb10    3
Rdm, 17.10.2021 - 01:10 yazdı:

Ömer forumu baştan sona bir gez, dolaş, oku, enantat nedir acetat nedir, hangisi hangisi ile kullanilir/kullanilmalidir/kullanilmamalidir bir arastir. Baliklama atlama her söylenene, burasi bu işin ansiklopedisi, önce zaman ayir oku, sonra sor ve uygula.

Teşekkürler dikkate aldım ve vazgeçtim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Omerb10, 7 saat önce yazdı:

Teşekkürler dikkate aldım ve vazgeçtim 

Steroid  kullanmaktan vazgeçsen de hayallerinden vazgeçme :) 

Başarılar dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.