Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

meloinler

Hangi iğneyi seçmeliyim ?

Önerilen İletiler

kratos9084    3
Testocu, 16 saat önce yazdı:

Ben siyah uç bacak , kalça , insülin iğnesiyle omuzdan vuruyorum bilginize …

Ödem şişkinlik yapmıyormu omuzdan insülin iğnesi ile. Yeşil uçlu ile kalçadan yapıyorum son iki hafta çok ödem oldu

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Testocu    132

Ben cypionat kullanıyordum olmadı bi de yeşil üç bende çok ağrı yapıyor kalçadan siyah uç öneririm 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.230

Yakındaki eczaneleri gezdim. Burlarda o turuncu iğneden yok. Olsa pazartesi onu deneyecektim. Netten alacağız artık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Yakındaki eczaneleri gezdim. Burlarda o turuncu iğneden yok. Olsa pazartesi onu deneyecektim. Netten alacağız artık.

Eczanelerde bulamazsın abi onu belki hastanelerin yanında medikal malzeme satan yerlerde olabilir ancak 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Kapukaya
      Hocalarım iyi forumlar,
      Bugün kendine enjeksiyon yapmaya çekinen dostlarıma enjeksiyon korkumu nasıl yendiğimi anlatacağım.
      Öncelikle ben akşamı tercih ettim psikolojik olarak akşam/gece daha rahatım, daha sonrasında aşama aşama ilerledim şu şekilde; acitmayacak ve göz korkutmayacak  bı enjektörle(insülin enjektörü) omza atış yaptım dar atar gibi ve tek hamlede sizde deneyin ne ağrı var ne sızı böyle 4-5 kere sokup çıkardım iyice kavramaya çalıştım ve alıştım daha sonrasında daha uygun bı uçla (yeşil/siyah) kulaklıkta şarkı açıp bölgeyi belirleyip derin nefes alıp bacağa atış yaptım yine aynı şekilde dart atar gibi tek hamlede hatta youtubede: nurse scot isimli adamın self intramuscular injection adında bubtarz rehber videoları çok var izleyip öğrenebilirsiniz.  İlk enjeksiyon zorluyo sonra zaten gerisi geliyor iyi forumlar.
    • Yazan: Sezai Taştekin
      Merhaba iyi forumlar 1ml lik kahverengi insülin enjektörüne 0.3 yazısına kadar deca çekip vurdum 30 ünite yazıyor ben toplamda kaç mg deca vurdum? Cevap verirseniz sevinirim
    • Yazan: Sezai Taştekin
      Merhaba hocalarım omuz enjeksiyonu için 5cc lik yeşil uçlu iğne alıp ucunu 13mm insülin iğnesi ile değiştirip vurabilirmiyim maksat daha fazla ilaç verebilmek
    • Yazan: Egolifting65
      Merhaba herkese 
      antalyaya çalışmak için gideceğim ve ilaçlarım bulunmakta tahminimce iğne zaten koyamayız 
      fakat ilaçlarımı götürsem bir sorn teşkil eder mi 
      valize değilde sırt çantama atıp yanında taşısam bilen biri detsylı açıklarsa sevinirim

• Yazan: maltepehero34
      Merhaba, yapılan enjeksiyonlar arasında maksimum kaç gün olmalı? Testo enanthate ve boldenon enjekte edildikten sonra 8-9 gün geçerse ve tekrar enjeksiyon yaparsak kür döngüsü başa sarar mı? Özetleyecek olursam enjeksiyon arasında maksimum kaç günümüz var? Enjeksiyonu yapan kişiyle benim müsaitlik zamanlarım bazen uyuşmuyor ve maalesef böyle bi sorun ortaya çıkıyor.  Ayrıca ürünler vortex marka, bilgisi olan kullanan varsa ve bilgi verirse sevinirim. İyi forumlar teşekkürler şimdiden.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.