Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Poyraz Babayiğit

Fazla dozaj

Önerilen İletiler

Arkadaşım ilk dozunda yanlışlıkla fazla doz aldı 

250 alması gerekirken 500 testosterone enanthe aldı bir sorun olur mu acaba hocasıyla iletişim problemi yaşadığından böyle bir durum olmuş bir sıkıntı olur mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrahtkty    1.394
Poyraz Babayiğit, 4 dakika önce yazdı:

250 alması gerekirken 500 testosterone enanthe aldı bir sorun olur mu acaba hocasıyla iletişim problemi yaşadığından böyle bir durum olmuş bir sıkıntı olur mu

Bir sorun teşkil etmez ama yine de vücudunu gözlemlesin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Poyraz Babayiğit, 10 dakika önce yazdı:

Neyini gözlemlesin hocam mesela jinekomasti vb tarzı mı 

O ilerleyen sürecde bakılır tek enjeksiyonda jino olmazsın muhtemelen bişey de olmayacak arkadaşına 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Arkadaşın 30 kilo değilse bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum.Sen forumda okuyan bilgili bir kardeşimizsin keşke arkadaşını küre girmeden uyarsaydın.Bunu yaşını bildiğim ve arkadaşının da o yaşlarda olduğunu öngörerek söylüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Poyraz Babayiğit, 10 saat önce yazdı:

Tek dozda hiçbir şey olmaz, diğer hafta normal dozunda devam etsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.230

İyi işte yükleme yapmış. :):):)

Şaka bir yana sıkıntı etmesin, hiç bir şey olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
rastlantisal, 18 dakika önce yazdı:

İyi işte yükleme yapmış. :):):)

Şaka bir yana sıkıntı etmesin, hiç bir şey olmaz.

Biz ne yüklemeler yaptık zamanında:) Tabi övünülecek bir şey değil ama kobay gibi kullanıyorduk vücudu, arkadaşlarım da öyle. Şimdi belirlediğim dozlardan gr şaşmam. Daha önce 2000mg a kadar çıkardığım testoyu şu anda 500mg seviyelerine çekebildim. Çok çok sonra şunu gördük ki vücudun ihtiyacı kadar ne kadar düşük doz ilaç o kadar yüksek verim alınıyor. Aksi halde sistem aşırı ilaç yüzünden kilitleniyor, kas yapmayı bırakıp dengeyi korumak için alarm durumunda enteresan şeyler yapıyor. Neyse doz hayati önemli:)

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.230
Mickey, 9 dakika önce yazdı:

Biz ne yüklemeler yaptık zamanında:) Tabi övünülecek bir şey değil ama kobay gibi kullanıyorduk vücudu, arkadaşlarım da öyle. Şimdi belirlediğim dozlardan gr şaşmam. Daha önce 2000mg a kadar çıkardığım testoyu şu anda 500mg seviyelerine çekebildim. Çok çok sonra şunu gördük ki vücudun ihtiyacı kadar ne kadar düşük doz ilaç o kadar yüksek verim alınıyor. Aksi halde sistem aşırı ilaç yüzünden kilitleniyor, kas yapmayı bırakıp dengeyi korumak için alarm durumunda enteresan şeyler yapıyor. Neyse doz hayati önemli:)

Hepsine katılıyorum. Bir doyum noktası var onun üzerinde fayda zarar ayarı kaçıyor. Misalen %10 ilave fayda için %100 fazla doz almak hiç makul değil. 

İstisnai olarak tekrar boldenona girersem (ki omuz sivilceleri çok canımı sıkıyor. Tekrar dener miyim bilmiyorum.) Kesinlikle ilk 3 hafta yükleme yapacağım. Bende açılması çok çok uzun sürdü. Nerede ise 12. haftaları buldu. Onun yerine yükleme yapıp süreyi daha verimli kullanmayı düşünürüm. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Mickey, 51 dakika önce yazdı:

Cbum 500 lü dozları geçmediğini söylemişti inanmamıştım sen de yazınca demek ki doğruymuş abi 500 bence de yeterli bir doz mühim olan devamlılık ve uzun kürler gibi sanki 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Emrahtkty, 8 dakika önce yazdı:

Cbum 500 lü dozları geçmediğini söylemişti inanmamıştım sen de yazınca demek ki doğruymuş abi 500 bence de yeterli bir doz mühim olan devamlılık ve uzun kürler gibi sanki 

Blastta 750ye çıkıyorum ara dönemde 500e çekiyorum. Gayet yeterli hatta ara dönemde bile büyümem ufak da olsa devam ediyor. Antrenmanlar gayet pumplı ve sert geçiyor. Düşük doz (tabi aslında bu da göreceli normali bu zaten:) gerçekten çok çok daha verimli. Baş ağrısı baş dönmesi yüksek tansiyon yok. Ruhsal değişimler minimize. Aslında hep ama hep dozları düşük tutacak şekilde programlama yapmak lazım. Biz de yeni yeni öğreniyoruz. Bir kanada usa vatandaşı değiliz maalesef. Bilgiler, olanaklar çok kısıtlı ve binlerce yanlış içinden ayrıştırıp bulmamız gerekiyor.

tarihinde Mickey tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Mickey, 7 dakika önce yazdı:

Blastta 750ye çıkıyorum ara dönemde 500e çekiyorum. Gayet yeterli hatta ara dönemde bile büyümem ufak da olsa devam ediyor. Antrenmanlar gayet pumplı ve sert geçiyor. Düşük doz (tabi aslında bu da göreceli normali bu zaten:) gerçekten çok çok daha verimli. Baş ağrısı baş dönmesi yüksek tansiyon yok. Ruhsal değişimler minimize. Aslında hep ama hep dozları düşük tutacak şekilde programlama yapmak lazım. Biz de yeni yeni öğreniyoruz. Bir kanada usa vatandaşı değiliz maalesef. Bilgiler, olanaklar çok kısıtlı ve binlerce yanlış içinden ayrıştırıp bulmamız gerekiyor.

Bir yazında boldenonun decadan sonra kullanımı decanın yan etkilerini azalttığını fark ettiğini yazmıştın böyle bişey vardı değil mi abi malum boldenon başlıcam 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.230
Emrahtkty, 22 dakika önce yazdı:

Bir yazında boldenonun decadan sonra kullanımı decanın yan etkilerini azalttığını fark ettiğini yazmıştın böyle bişey vardı değil mi abi malum boldenon başlıcam 

Aslında geçen ben de bunu düşünüyordum. 

Nihayetinde boldenon nerdeyse antiaromataz gibi östrojen bağlıyor. E deca da östrojen artıran bir şey. Bu ikisini makul oranda kullanarak tertemiz bulk kürü olabilir gibime geliyor. 

Misalen 400 bolde - 200 deca - 500 testo

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Emrahtkty, 2 saat önce yazdı:

Kesinlikle doğru. Decayı 7. hafta kesmiştim arkasından 2 hafta kadar decadick yaşadım (bunu bekliyordum) sonra herşey normale döndü. Deca sonrası bolde anti-aromataz görevi gördü. Hatta bir süre sonra östrojenim çok düştü keten tohumu falan kullandım:)

Bu programı bilerek bu şekilde yapmıştım ve tam da düşündüğüm gibi çıktı. Bir yıldır ne östrojen ne prolaktin ne de başka bir düzenleyici kullanmadım. Sadece boldenin uzun süre kullanımından kaynaklı tansiyon ve baş ağrısı yaşadım. Çeşitli tansiyon düzenleyiciler kullandım ancak en temiz çözümü kan vermek olarak görüyorum. Daha bugün yine kan verdim:) Artık alışkanlık haline getirdim her 3 ayda bir kan veriyorum kızılaya. Sistem çok rahatlıyor. Haftaya kan tahlili yaptıracağım, bakalım 3 yıldır ilaçlı vücut ne durumda:)

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Mickey, 25 dakika önce yazdı:

Kesinlikle doğru. Decayı 7. hafta kesmiştim arkasından 2 hafta kadar decadick yaşadım (bunu bekliyordum) sonra herşey normale döndü. Deca sonrası bolde anti-aromataz görevi gördü. Hatta bir süre sonra östrojenim çok düştü keten tohumu falan kullandım:)

Bu programı bilerek bu şekilde yapmıştım ve tam da düşündüğüm gibi çıktı. Bir yıldır ne östrojen ne prolaktin ne de başka bir düzenleyici kullanmadım. Sadece boldenin uzun süre kullanımından kaynaklı tansiyon ve baş ağrısı yaşadım. Çeşitli tansiyon düzenleyiciler kullandım ancak en temiz çözümü kan vermek olarak görüyorum. Daha bugün yine kan verdim:) Artık alışkanlık haline getirdim her 3 ayda bir kan veriyorum kızılaya. Sistem çok rahatlıyor. Haftaya kan tahlili yaptıracağım, bakalım 3 yıldır ilaçlı vücut ne durumda:)

Muhakkak bilgilendir bizi abi artık kürlerimi uzun planlıyorum ihtiyacım olucak :) 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118
Mickey, 5 saat önce yazdı:

5:36'daki kardeşimiz de aynen sizin gibi düşünüyor.Demek ki uzun vadeli düşük doz kullanım literatürde var diyebilir miyiz?

tarihinde nano3570 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    839
Mickey, 19 saat önce yazdı:

ben ilk defa kürdeyim sür sonrası ara dinlenme yapıp defisayon kürüne devam edecem. bu süreçte kan vermemi önerir misin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Askabar, 33 dakika önce yazdı:

ben ilk defa kürdeyim sür sonrası ara dinlenme yapıp defisayon kürüne devam edecem. bu süreçte kan vermemi önerir misin

Neler kullandın kaç hafta kürde kaldın daha öncesinde herhangi bir kür var mı gibi gibi

Kan vermeden önce tahlil yaptırman daha iyi. Tahlilden en az bir gün önce enjeksiyon yapılmamış olması lazım. 

Hormonların yanında tam kan sayımı (hemogram) lazım. Burada RBC'ye bakılacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    839
Mickey, 41 dakika önce yazdı:

Neler kullandın kaç hafta kürde kaldın daha öncesinde herhangi bir kür var mı gibi gibi

Kan vermeden önce tahlil yaptırman daha iyi. Tahlilden en az bir gün önce enjeksiyon yapılmamış olması lazım. 

Hormonların yanında tam kan sayımı (hemogram) lazım. Burada RBC'ye bakılacak.

1-20 hafta bolde 400 mg
1-20 testo E 500 (12 haftadan sonra 750 mg)
12-20 hafta Deca 200 gr

ilk kürüm daha bitmesine 7 hafta var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.230
Askabar, 1 dakika önce yazdı:

1-20 hafta bolde 400 mg
1-20 testo E 500 (12 haftadan sonra 750 mg)
12-20 hafta Deca 200 gr

ilk kürüm daha bitmesine 7 hafta var 

Keşke decayı öne alsaydınız. 20. haftada kürü bitirmeyin. En az 4 hafta daha testosterona devam edin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
nano3570, 18 saat önce yazdı:

5:36'daki kardeşimiz de aynen sizin gibi düşünüyor.Demek ki uzun vadeli düşük doz kullanım literatürde var diyebilir miyiz?

Düşük dozaj literatürde var ama ülkemize yeni giriyor. Bunun sebebi ise dışardan eğitim almamamız ve içerdeki bilginin eksikliği. Bir çok postta ve bir çok kür planlamasında uzun sürelerdir yazıyorum, 1gr testolar 600bolde başlangıçları, 400 deca-tren başlangıçları böyle bir ilaç kullanımı yok. Çokça söyleyip her defasında negatif yorumlar aldım. Yaklaşık 1 senedir ilaç kullanımımı başlangıç için önerilenlerden de düşüklere çektim. 500 testo 350 bolde gibi 350 prop 200 acetat gibi. Ve bir kaç postum var benim söylediklerimi yurt içinde bile yapan 2-3 prof sporcudan başka yoktu. Yeni yeni herkes ilaçlarda ve beslenmede bir evrilme yaşıyor. Vücut kullanamadığı herşey ile uğraşmak için efor sarfeder. Biz kürlele bir gelişim elde ediyoruz fakat bir yandanda vücudu yoran kullanamazığımız ilaçlardan gelişimimiz daha iyi olucakken sınırlıyoruz. Herkes bizler gibi dozları düşürmeyi denemeli, bunu psikolojik açıdan atlattığımızda sonuçların daha iyi olduğunu görüceğiz. Aynı şey beslenmedede geçerli, karşı olduğum bir dirty bulk konusu var. Bununda sebebi aynı. Vücut kullanamadığı besinler içinde efor sarfeder. Örnk olarak sindirimle uğraşır ve sindiremediğimiz besinden faydalanamayız. 

Kısacası herşeyi vücudumuzun kullanabileceği şekilde planlayıp kullanmak çok daha iyi sonuçlar veriyor

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.230

Yalnız bu videoda bahsedilen "düşük doz" ile bizim anladığımız düşük doz birbirinden çok başka şeyler olabilir :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    839
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Keşke decayı öne alsaydınız. 20. haftada kürü bitirmeyin. En az 4 hafta daha testosterona devam edin.

sadece testo e ile mi devam etmeliyim. ml aynı şekilde mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.230
Askabar, 2 dakika önce yazdı:

sadece testo e ile mi devam etmeliyim. ml aynı şekilde mi ?

Aynı ml sadece testo ile devam. Decadan sonra deca dick yaşama ihtimalin çok muhtemel. Hele direk testoyu kesersen %90 yaşarsın. O yüzden en az 4 hafta daha devam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.