Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

badici45

Küre girmeli miyim? (fotoğraflı)

Önerilen İletiler

badici45    0

Herkese merhaba iyi forumlar 3 yıl güreş ile uğraşıp talihsiz bir olayın başıma gelmesiyle 130 kg civarlarına kadar çıktım daha sonra hızlı kilo vererek 70 lere indim daha sonra bir süre ara verdikten sonra 90 civarlarına kadar çıkıp şu an 78 kg deyim küre girip girmemek arasında gidip geliyorım sizce bu formla natural olarak mı devam etmeliyim yoksa küre girip öyle mi hacim koyayım bölge olarak itişlerim zayıf özellikle bench press 90 kg yapıyorum şu anlık ama db presste 40 40 la 2 set çıkartıyorum diğer yandan ise çekişlerim itişlerime göre daha kuvvetli b.row da 120 kg çıkartıyorum bacakta ise uzun zamandır squat yapmıyorum ama en son girdiğimde 135 kg ile yapmıştım

güncel kilo 78 boy 1.77  kol soğuk 40 bel 83 

1.thumb.png.84c93866cb7f3cd4662c7f51c9caf45b.png 4.thumb.png.fe9ca6ef9df12853c6eecac2f4755a88.png 5.thumb.png.86d520ca8e9679c14f11e8684ffdcd8b.png 6.thumb.png.a2596900c0836e894b11abde181ba898.png

2.thumb.png.daf34601cfba2f07884152a90e9a1734.png 3.thumb.png.629e7cfc7b8bc92b71e6693dc03386dd.png 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    990

Formun güzel.Formunu göz önünde bulundurarak beslenme işini çözmüş gibisin.Carbı yükselterek clean bulk yapmanı öneririm.Sen de illaki duymuşsundur.İlacı vücuda ne kadar geç sokarsa o kadar iyi verim alırsın.Ben buna inanıyorum şahsen.Hala gelişim hizliyken en güçlü kartını oynamak saçma geliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
badici45    0

8 yumurta 400 g tavuk gogus 200 g uskumru 50 gram lor 200 g basmati 400 g haslanmis patates 50 gram yulaf su anlik karb ve protein kaynaklarim bunlar bunlarin yaninda zeytinyagi ceviz yiyorum sebze yesillikte var fakat tek sorunum 2. öğünden sonra hatlar kapaniyor sanki vucuduma bir seyler oluyor halsiz bitkin hissediyorum bu da moralimi bozuyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
badici45, 7 saat önce yazdı:

8 yumurta 400 g tavuk gogus 200 g uskumru 50 gram lor 200 g basmati 400 g haslanmis patates 50 gram yulaf su anlik karb ve protein kaynaklarim bunlar bunlarin yaninda zeytinyagi ceviz yiyorum sebze yesillikte var fakat tek sorunum 2. öğünden sonra hatlar kapaniyor sanki vucuduma bir seyler oluyor halsiz bitkin hissediyorum bu da moralimi bozuyor

Yağ fazla alıyorsun 

Uskumru yağlı balık 

Tahminimce günlük 100 gram yağ aliyorsundur. 

Dün tüm yediklerini bir hesapla 100 civarıdır tahminimce 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
badici45, 9 saat önce yazdı:

Uskumruyu çıkar. 8 yumurtayı 6'ya düşür sadece biri sarı. Yağsız tavada bir damla yağla pişir. Yağ fazla kaçarsa peçete ile almalısın.

Yulafı sabah ilk öğünde al sonrakiler hızlı karb olsun. Bana kalsa yulafı hiç kullanma sadece pirinç, patates ve mısır.

Basmati gereksiz masraf. Bodyci adama hızlı karb lazım baldo en uygunu.

Tavuk yerine hindi tercih et. Tavuk östrojeni aşırı arttırıyor.

Haşlanmış patatesi ya da mısırı tek olarak alma mutlaka pirinçle beraber kompleks hale getir.

Öğün planlaması yaparken önce günlük karb miktarını hesapla sonra bunu öğün başına 100gr ı geçmeyecek şekilde günlük öğün sayısını tespit et. Günlük alman gereken protein miktarını da bu öğünlere dağıt. Öğün sayısı böyle hesaplanır, öncelik karbonhidrattadır. 

Temiz yağlar zeytin yağı, ceviz, fındık, hindistan cevizi yağı, avakado vs..

Pişirmede hindistan cevizi yağı kullan, unutma mutlaka bir iki damla. Geri kalan yağı çiğ olarak al. Ceviz badem bunun için çok uygun. Yağları sabah ilk öğünlerde al, sonrakileri yağsız da geçirebilirsin.

Meyve kesinlikle yok. Fruktoz ve glikoz içerir. Tatlıdan farkı yoktur. Uzak duralım.

Yaşın 24-25 lere geldiyse only testo ile küre başlayabilirsin bence. Sıkı bir beslenme ile bu form çok ilerilere gidecektir.

Diğer taraftan benchte ya da squatta bastığın ağırlığın hipertrofi açısından bir anlamı yok. Önemli olan kasta mekanik gerilimi oluşturabilmektir. Bir zamanlar bizler de bu hataları yaptık. Çok ağır çalışmak bu sporun en büyük tehlikesidir. Belli bir noktadan sonra sakatlıklar kaçınılmaz olur. Eğer bu işi uzun yıllar yapacaksan en hafif kilolarla nasıl hipertrofi sağlanır bunu öğrenmelisin. Şov amaçlı yapılan youtube videolarına inanma. Bulunduğum salona ifbb pro cardlı arkadaşlar geliyor ve inan tahmininden çok çok daha hafif kilolarda çalışıyorlar. Burada antrenman tekniğinin önemi ortaya çıkıyor. Buna kafa yormalı hatta işin başında bir hocadan destek alınmalıdır. Özellikle yarışma hedefin varsa yıllık periyotlama konusu bu işin anahtarıdır. 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
badici45, 11 saat önce yazdı:

Fazla yağ =Sindirim zorluğu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.