Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ferhat59

Blackstone labs oral ürünler

Önerilen İletiler

ferhat59    8

Merhaba arkadaşlar Amerikaya seyahat eden bir arkadaşım varda gelirken aldırmayı düşünüyorum TR'de de satanlar mevcut bu ürünlerin etkisi ne olur ( Sadece oral bir kullanımda pct gerektirir mi ? ) içerik ve ürün linklerini bırakıyorum ingilizcesi iyi olup değerlendiren yada kullanan varsa yazarsa çok sevinirim ( Sarmslar gibi etkili mi değil mi hiç bir fikrim yok )

Screenshot444.thumb.png.899a72a2df2311a42372991ad735d8c9.png Screenshot44441.thumb.png.2898b172c229e5de81be357117b2edd6.png

Sürekli kür yapan biri değilim acaba arada 3 veya 2 aylık bu tarz ürünler kullansam etki alır mıyım ? 
En önemlisi PCT gerektirir mi ?

Öneri ve yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler,

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Leepriest35    736
ferhat59, 17 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar Amerikaya seyahat eden bir arkadaşım varda gelirken aldırmayı düşünüyorum TR'de de satanlar mevcut bu ürünlerin etkisi ne olur ( Sadece oral bir kullanımda pct gerektirir mi ? ) içerik ve ürün linklerini bırakıyorum ingilizcesi iyi olup değerlendiren yada kullanan varsa yazarsa çok sevinirim ( Sarmslar gibi etkili mi değil mi hiç bir fikrim yok )

Screenshot444.thumb.png.899a72a2df2311a42372991ad735d8c9.png Screenshot44441.thumb.png.2898b172c229e5de81be357117b2edd6.png

Sürekli kür yapan biri değilim acaba arada 3 veya 2 aylık bu tarz ürünler kullansam etki alır mıyım ? 

Dostum bu ürünlerden beklentim ne anabolizan etkisi bekliyorsan kesinlikle pişman olursun yurtdışında millet anabolizan yanına ekliyor bu tarz ürünleri tek başına bir etki beklemen yanlış olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
ferhat59, 02.10.2021 - 15:02 yazdı:

Anabolik etkileri var yarar sağlar fakat bir Testosteron enanthate Superdrol Boldenon etkisi bekleme. Pct Abnormal de gerekir 19NoR grubuna bağlı 4 zincirli Pro hormon var kesinlikle baskılayacaktır.Yurt dışına çıktığım da Kampta dikkat etmiştim Tayland da felan çok kullanıyorlar ve performans yağsız kas kütlesi üzerinde etkileri güzel.Tavsiyem Oxandrolone ve Testosteron Suspansiyon - Propionate olacaktır. İyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8
MuscleBoxer, 18 saat önce yazdı:

Anabolik etkileri var yarar sağlar fakat bir Testosteron enanthate Superdrol Boldenon etkisi bekleme. Pct Abnormal de gerekir 19NoR grubuna bağlı 4 zincirli Pro hormon var kesinlikle baskılayacaktır.Yurt dışına çıktığım da Kampta dikkat etmiştim Tayland da felan çok kullanıyorlar ve performans yağsız kas kütlesi üzerinde etkileri güzel.Tavsiyem Oxandrolone ve Testosteron Suspansiyon - Propionate olacaktır. İyi forumlar.

Bu ürün oxandrolone ( danabol ) dan etki olarak daha mı iyi tek kullanımda yoksa daha mı kötü ? yada kür başlangıcında starter olarak danaboldan daha iyi olabilir mi ? 
Teşekkürler bu arada yorumun için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
ferhat59, 12 saat önce yazdı:

Bu ürün oxandrolone ( danabol ) dan etki olarak daha mı iyi tek kullanımda yoksa daha mı kötü ? yada kür başlangıcında starter olarak danaboldan daha iyi olabilir mi ? 
Teşekkürler bu arada yorumun için

Starter olarak hızlı etkiyi danabol kadar yakalamazsın ama emin ol kalıcı ve keskin kasların olucaktır.Tek başına uygun dozda testosteronunu çok fazla baskılamayacaktır ve güzel bir sonuç alıcaksın. 12 hafta - 16 hafta 300-400 mg Prop ve 30 start - 40 - 50 mg Oxandrolone seni mutlu edicektir kardeşim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.