Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ozgr172

Acil yardım

Önerilen İletiler

Ozgr172    22

Abilerm kardeslerm selamun aleykm daha öncede konu açmıstm cok sımdı bu konuyu acıyorum kürlerm bıtene kadar daha konu yok değişimle alakalı konu acıcam kürüm bitince :)) daha onceden bılen bı kac kısı vardır benı ne kullandklarımı solıyım bılmyen arkdslar ıcın ben tren e test e boldenon kullanıyorum hatta dıanabol 4 hafta kullandm  son halımın fotosunu atarm avustralya da yasadm ıcın vırusten dolayı salonlar kapalı ınsallah 3 4 haftaya acılıyo bıraz acemlık ettm ılk gordgm sıteden  aldm ılacları 4 gun arastrmam sonucu satıcalrn ılacları ıyı olmadnı aslında ılaclarn gercek ama 10 dan degerlendrrsek 2 kadar etkı ettıgnı ogrendm kürümün bu hafta 11. Haftasındym salonlar kaplı evdekı agırlkkrda artk yetmıyor ılaclarn markasını degıstrdm bıraz masraflı oldu ama nasıl tr de ınsanlarn guvendgı bıldgı bı ılac olur burda da onu buldum şimdı sıze danısacagm olay şu fotomu burda paylasıcm ve ona gore once defınasyon mu yoksa bulk mu sız fıkırlernzı sunarmsnz aslında ben omce bulk sonra defı ıstıyorum ama sızın fıkırlnze ıhtycm var.

Şimdi defınasyon da hangı ılaclar uygun olur tren a test p mastrn ve wins mi  onereblrsnz yag oranına gore hangileri daha ıyı calısır bulk ıcın test e bolde deca dusunuyorm ama deca ve bold aynı anda kullanılr kullanlmz dıyen de var kıck start ıcın dınabl felan kullanmıcam kullandm suku sulu oldum oyle şişik goruntu olsun ısdemıorm daha cok parcalı olsun ıstıyorm ben besleneme ve ıdmana ozen gostrrm uyarm herturlu.

Dıyorm sımdı kürümü bu hafta full mu kessem yoksa test e only devam mı etsem ayrıyetten bılde elımde anadrol var arkdsma almstm salonlar kapalı oldgu ıcın elımde kaldı salonlar acılına kadar pct yaptrmama gerek var mı hepnz saoln dostlar sımdı benı yargılamyn lutfen pro deglm ama anca anca anlıyorm ogrenıorm ınsallah guzel olucak beklıyorm sızı allaha emntsnz :)) fotolarda suankı halımı paylasıorm. Bu arada boy 1.73 kılo 86 2 aydır bu kılolarda gıdıp gelıorm dıanbol kullanrken 89 a kadar cıkmstm yag oranm ortalama 22 23 

@metinav @JrRommel @Feng @Semih Erarslan @Wh00

ED2B3547-75B7-40B9-9582-5B0A3945B315.jpeg E0216DE7-604A-4845-A266-4B8D791B7DA8.jpeg 4BB54867-C0A7-4E7F-A591-CB917B11C574.jpeg 

88681B20-D08C-49D4-95F4-B84D0F83B744.jpeg 01A3D47F-3008-4BD7-8B6A-A4F3451D2CAA.jpeg A95AFC0D-7591-4A1D-99E8-50AF1AEEC5B8.jpeg 

69216651-776C-45E1-94FC-1941067AF2F6.jpeg A8282811-FD8B-4FF4-A492-BE4A0ACF12FD.jpeg 72ADD4FB-61F9-4D61-B6B1-20C759EDEC11.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JokerJoker    154

İnsanlara türkçe yazmak neden bu kadar zor geliyor. Ülkemizde öğrencilere; ilkögretim,ortaokul,lise dahil en az 11 yıl Türkçe eğitimi verilmiyor mu ? Anlayamıyorum.

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erkutlu17    2
JokerJoker, 5 saat önce yazdı:

İnsanlara türkçe yazmak neden bu kadar zor geliyor. Ülkemizde öğrencilere; ilkögretim,ortaokul,lise dahil en az 11 yıl Türkçe eğitimi verilmiyor mu ? Anlayamıyorum.

Kardeşim adam sorusunu sormuş, steroid forumunda Türkçe dersi veriyorsun.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179

@Ozgr172Çok uzakmadan direk senin yerinde olsam diye söyluyorum kürüne öncesinde ürünlerinin tümünü veya yarısını bir tabağa koyup aynı öğünde tüketmek yerine ayrı tabaklarda ayrı öğünmüş gbi tüket sadece testoyla başla mesela kürünede only testo olarak devam et zaten pct uygulamıyacaksan kesmeden yine only testo devam bununla hem kürünü uzatalım hemde başta yağ oranını düzeltip bu süreçde beslenmeyide oturtmuş kafayla seni uzun bir motivasyona sokalım testo yağ yakımını hızlandıracak tabi buna doğru beslenmeyide dahil et sonrasında deca (12 hafta deca ve testo) sonra en az 4 hafta sadece testo devam bu söylediğim her ilaç bitişinde yapmak gerekli ve pctyi uygulayana kadar her zaman only testoyu devam ettir aklında olsun sonra bolde testo 16 24 hafta sen seç 17 olmazmı? diye sorma olur sonra tren testo 12 hafta süreleri mg gelirsek decadan testoyu bır tık fazla al yani (1.5 testo deca 1) testoyu haftada 3  decayı2  aldın gbi  dier ürünleri 1re 1 şeklinde uygula yani 1 testo 1 bolde mg ayarı böyle olsun pazaretesi ve cuma haftalık alacağın mg mı 2 ye böl  pazartesi ve cuma günü mesela sporunu yap aksatma dietini uygula varsa kafana takılan şimdi sor dier arkadaşlarda fikirlerini sunacaktır başarılar. Caseber al deca küründe 2 haftada 1 yqrın tablet boldenonda jinokomasti belirtisini takip et yoksa atma oluyorsa at gözlemle baktın olmadı atma tren küründe de cesebırı yine 2 haftada bir  kullan kür bitimi ve dier ürğnlerin bitip yeni başlıyacağın only testo geçişlerinde kullanma

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgr172    22

@Semih Erarslan brom anladn sen benı o zaman şöyle yapıyorm salonlar acılmasna 2 3 hafta var ben o zamana kadar only testo yapıyorm acıldıkdn sonra testo ve deca yapıyorm deca 12 hafta deca kuru bıttıkten sonra 4 hafta testo yapıp bolde eklıyorm 24 hafta yapablrm sorun yok 24 hafta bıttıkten sonra formuma gore tren ekleyp eklemıcmze karar verelm blmıorm cok ağır olur mu cunkı yag oranm var bıraz o zamana tabkı duser de tren agır gelırmı sence yada bolde kurunun son 12 haftasına mı tren eklemelımym cunkı defı de lazım olcak saolsn walla dusuncelrnı beklıorm brom

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
Ozgr172, 5 dakika önce yazdı:

@Semih Erarslan brom anladn sen benı o zaman şöyle yapıyorm salonlar acılmasna 2 3 hafta var ben o zamana kadar only testo yapıyorm acıldıkdn sonra testo ve deca yapıyorm deca 12 hafta deca kuru bıttıkten sonra 4 hafta testo yapıp bolde eklıyorm 24 hafta yapablrm sorun yok 24 hafta bıttıkten sonra formuma gore tren ekleyp eklemıcmze karar verelm blmıorm cok ağır olur mu cunkı yag oranm var bıraz o zamana tabkı duser de tren agır gelırmı sence yada bolde kurunun son 12 haftasına mı tren eklemelımym cunkı defı de lazım olcak saolsn walla dusuncelrnı beklıorm brom

Ürün içine ürün ekleme bolde bitince only testo gderken karar verirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgr172    22

@Semih Erarslan tamamdr brom saolsın ınsallah kürler bıtınce paylasm yaparm allaha emntsn 

@Semih Erarslan ama sey sorcam bu kadar uzun sure testrn almak sonra sorun cıkarırmı sen de bı problem oldmu knka nasıl bı yol gıttn pct yaptn mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
Ozgr172, 29 dakika önce yazdı:

@Semih Erarslan ama sey sorcam bu kadar uzun sure testrn almak sonra sorun cıkarırmı sen de bı problem oldmu knka nasıl bı yol gıttn pct yaptn mı

Pct dönemindeyim 12 haftalık adamın girdiği pct süreciyle benimkinin arasında değişen bir şey yok yani deca kullandın boldenon girmeden pct yapsanda aynı ve bu kişeden kişiye değişir kısmıda var bunları göze almalısın zaten bu işlere pro biriyle çalışma sebebim bu ilacı alıp bir şekilde girmesi kolay dier türlü her kafadan bir ses çıkar girmeden önce pct döneminde sana yardımcı olacak birini bul. 

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149

Bu formda bulk olmaz. En büyük hatalardan birinin salonlar kapalıyken küre devam etmek olduğunu düşünüyorum. İlaçlar enjeksiyon yolu ile çalışmaz, verdiğin hasar ve onardığın besindir asıl olan, ilaç bir aracı. Önerim online eğitim almandan yana, uzun bir definasyona başkayabilirsin salonlar açıldığı zaman. 

1-10 testop 300 masteron 300 

10-20 testop 450 masteron 400 tren 200 a

winstrol 40mg

20-22 testo 300 p

İster bulk olsun ister definasyon, haftanın 6 gün 45 dk kardiyo yapmaya alışmalısın. Burda kür önerileri alışverişi yapıyoruz fakat kürden önemli bir beslenme planı ve antrenman planı var. Beslenme kardiyo antrenman sana uygun şekilde dizayn edilip takip edilmeli. Bu şekilde yazdığım 22 haftalık planlamada kururken, diğer şekilde aynı kürle 40-50 haftalarda aynı sonuca ulaşamazsın. 

Kısacası Antrenman>beslenme>ilaç

Ve 750testo 400 deca 600bolde gibi mglara çıkabilicek bi alt yapın olduğunu düşünmüyorum. Max 500-300-300. Çalıştırabiliceğimiz kadar doz kullansak bir yüksek doz almanın bir + sı olmadığını anlayabileceğiz. İlk kürlerimden daha az mgler planlayıp daha yüksek verimler almayı öğrendim, tavsiyem bu yöndeedir. Şahsi görüşlerim ve önerilerim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
gönderildi (düzenlendi)
JokerJoker, 21 saat önce yazdı:

Evet veriliyor. Ve hala soru cümlesini nokta ile bitiriyor. 

“İnsanlara türkçe yazmak neden bu kadar zor geliyor.”

Soru cümlesi nokta ile bitmez.

11 Yıllık Türkçe eğitim hayatını gözden geçirmelisin. 

tarihinde Wh00 tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
Wh00, 5 saat önce yazdı:

Evet veriliyor. Ve hala soru cümlesini nokta ile bitiriyor. 

“İnsanlara türkçe yazmak neden bu kadar zor geliyor.”

Soru cümlesi nokta ile bitmez.

11 Yıllık Türkçe eğitim hayatını gözden geçirmelisin. 

Haklısınız. Hızlı yazınca bu tür hatalar yapabiliyorum.

Hatamı gösterdiğiniz için teşekkürler. Sayenizde artık daha dikkatli yazmam gerektiğini farkettim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.