Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Loving

Yeni kategoriler açılsın mı ? kapansın mı ?

Önerilen İletiler

Loving    9.195

Merhaba arkadaşlar;

Her zaman forum yönetimi hataları görür doğruları bilir diye bir kaide yok o yüzden bizim göremediğimiz bir çok hatayı siz görebilir doğru bulduğumuz yanlışlar konusunda bizi istediğiniz zaman yönlendirebilirsiniz. Bu konuya istinaden size bir kaç soru sormak istiyorum.

Sizce;

• Forumda hangi kategoriler olmalı ve alt başlıkları neler olmalı ?
  • Forumda hangi kategoriler olmamalı hangi forum başlıkları kaldırılmalı ?

Bu başlık altında yapacağınız paylaşımlar bizi sizinde öneri ve desteğinizle daha ileriye taşıyacaktır bilginize.

İyi forumlar dilerim. :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ZYZZ    13

Vücut Geliştirme Makaleleri başlığı değiştirilip daha detaylı ama forum çizgisini bozmayacak bir kaç şey eklenebilir. Ne eklenebilir konusunda düşünmüş değilim ama aklıma geldikçe yazarım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229

Bence şuan çok düzeyli ve çizgisinde diğer body forumları gibi değilsiniz çıtanızı hiç değiştirmeyin orada laf olsun torba dolsun misali bin tane kategori var burada az ama öz ve her şey elimizin altında kontrol etmesi çok kolay belki ilerde istek arz ve talep konusu olursa değerlendirilir ama şuan yeterli bence.:) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Loving,

Önceden üyelerin fotoğraf ve video alt forumu vardı kaldırılmış.

Bu konu tekrar açılmalı üyeler kendi antrenmandan çekilmiş video ve resim paylaşabilir.

İlerleyen zamanda kendime ait kısa bir film çekmeyi düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.195

Şuan için erken ama ileride düşündüğümüz bir adım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229

bence anabolik kısmı geliştirilmeli hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.195
Bat-T nin her iki mesajına da katılıyorum. (Dolayısıyla söyleyecek bişeyim yok, kendisi benim yerime yazmış :) )

nasıl mesela hangi kategoriler eklenmeli ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Her biri bir başlık olacak şekilde ilaçların etkileri yarı ömürleri kimyasal özellikleri vs.

Mesela:

• Test. E.
  • Test C.
  • Test P.
  • Deca
  • Boldenon
  • Trenbolone

Peptidler konusunda ise yeni başlıklar ve forumlar açmak yerine, var olan başlıkların açıklamaları detaylandırılabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
123erlam    1

Sahte siteler Dolandırıcılar Eğer ki kanıt belgeli ses kayıtlı varsa  bence bu kadar insanlr kazıklanmaz hocam hemde sahte ilaçlar @Loving

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
123erlam, 6 saat önce yazdı:

Sahte siteler Dolandırıcılar Eğer ki kanıt belgeli ses kayıtlı varsa  bence bu kadar insanlr kazıklanmaz hocam hemde sahte ilaçlar @Loving

Kesinlikle haklısın geçmiştede vardı dostum dolandırıcı kategorisi ama buraya çok saldırı oldu yalan yanlış söylentiler çıakrdılar zarar gördü platform @Loving hoca o yüzden kaldırmak zorunda kaldı diyebiliyorum. ayrıca kürünü gördümde o kadar belge bilgi varken marka anaalizlerinde gidip generic almışın hocam sende :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
123erlam    1
Bay-T, 29 dakika önce yazdı:

Kesinlikle haklısın geçmiştede vardı dostum dolandırıcı kategorisi ama buraya çok saldırı oldu yalan yanlış söylentiler çıakrdılar zarar gördü platform @Loving hoca o yüzden kaldırmak zorunda kaldı diyebiliyorum. ayrıca kürünü gördümde o kadar belge bilgi varken marka anaalizlerinde gidip generic almışın hocam sende :D 

abi olay şöyle oluyo eğitime gitmem gerekiyor aceleyle siparişi verdim aradan 3saat görünce bi bakıyorum generic vermişim ama balkan pharma testo enant istemiştim bayer yollamış inşallah çalışırda hevesi. kırılmaz testo ve deca için 4hafta beklemem lazımmı ürünün çalışıp çalışmadıgı konusunda daha erken belli olurmu tahlilde yoksa hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71

Sarm kategorisi gelmeli ülkemizde pek yaygın değil fakat yurtdışı özellikle pct dönemi aranan ürünler etkileri kullanım alanları doz süre.. gibi bilgi başlıkları güzel olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.195
megalodon, 3 saat önce yazdı:

Sarm kategorisi gelmeli ülkemizde pek yaygın değil fakat yurtdışı özellikle pct dönemi aranan ürünler etkileri kullanım alanları doz süre.. gibi bilgi başlıkları güzel olur 

https://peptidturkiye.com/forum/forum/42-sarm

Biraz foruma detaylı göz atarsanız Bu kategorinin uzun zamandır olduğunu göreceksiniz. :)

Keyifli forumlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71

Kategori kısmı yanlış olmuş demek istediğim Nedir Çeşitleri Kombinasyonlar kullanım rehberi gibi detaylar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.195
megalodon, 1 saat önce yazdı:

Kategori kısmı yanlış olmuş demek istediğim Nedir Çeşitleri Kombinasyonlar kullanım rehberi gibi detaylar

Kategori içeriği sıfıra yakın ilgi talep sıfır ürünlere neredeyse. Zamanla kategori doldukça sorular,paylaşımlar ve makaleler ile genişletilme konusunda uygulama yapılabilir. Ama talep olmadan tek başlık yeterli diye düşünüyorum şimdilik.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69

Bayan vücut geliştiriler için de, bir kategori olmalı. 

tarihinde turboakif tarafından düzenlendi
Gereksiz harfler İmla kuralları gereği düzenlendi.
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.