Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

izmir35

Bulk kürüyle hulk olma yolunda

Önerilen İletiler

izmir35    2

Merhabalar herkese iyi sporlar. Öncelikle artık ilaçlarımı temin ettim ilk kürüm olucak bana kür planlama yanlışlarımı düzeltme beslenme ve antrenman konusunda yardımcı olurmusunuz. Sustanon ve rimobolan aldım 4 günde 1 er ampul olmak üzere 8 hafta boyunca devam edicek. Aşırı zor kilo alan bir yapım var kalori takibi vs yapıyorum. Yağ oranım 6 kilo 69 antrenman yapısı olarak PPL devam edeceğim. Günlük olarak 400 gr yulaf 100 gr pirinç geri kalanı protein olmak üzere 3500 kalori alıyorum kürle beraber 4000 e çekeyimmi yani kg başına 2 gr protein 1 gr sağlıklı yağ geri kalan kaloriyi ise karb olarak mı tüketeyim en mantıklısı ne olur yoksa 3500 de kalmaya devammı edeyim. kür içi ekstra ürün veya tavsiyelerinizi bekliyorum iyi forumlar dilerim her türlü arkası bilimsel olan yoruma açığım teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Semih Erarslan    1.179
izmir35, 21 dakika önce yazdı:

Merhabalar herkese iyi sporlar. Öncelikle artık ilaçlarımı temin ettim ilk kürüm olucak bana kür planlama yanlışlarımı düzeltme beslenme ve antrenman konusunda yardımcı olurmusunuz. Sustanon ve rimobolan aldım 4 günde 1 er ampul olmak üzere 8 hafta boyunca devam edicek. Aşırı zor kilo alan bir yapım var kalori takibi vs yapıyorum. Yağ oranım 6 kilo 69 antrenman yapısı olarak PPL devam edeceğim. Günlük olarak 400 gr yulaf 100 gr pirinç geri kalanı protein olmak üzere 3500 kalori alıyorum kürle beraber 4000 e çekeyimmi yani kg başına 2 gr protein 1 gr sağlıklı yağ geri kalan kaloriyi ise karb olarak mı tüketeyim en mantıklısı ne olur yoksa 3500 de kalmaya devammı edeyim. kür içi ekstra ürün veya tavsiyelerinizi bekliyorum iyi forumlar dilerim her türlü arkası bilimsel olan yoruma açığım teşekkür ederim

Boyunuz kaç? 

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
izmir35, 48 dakika önce yazdı:

180

Nacizane fikrim bir dietisyene kilo alamamnla ilgili danış 400 grm yulaf yiyip hergün 69 kg kalman normal deil bence arkadaşlarda yorum yapacaktır kardeşim çok ciddi bir rakam her gün nasıl tükettiğini söylersen belki bu durumdan yararlanadabilirim bulkda ben zaten 400 grm priçle gün geçiriyorum 90 kg lere kadar çıkıyorum ve sen yenmesi ve sindirimi zor alan 400 grm yulafdan bahsediyorsun ben bi ara bulk kürğnde gğnde 150 denedim 16 gün öğürerek 50 grma düşürdüm yiyemeyince prince çevirdim sabah kahvaltımı bana baya iyi geldi belkide bende böyledir ama sporun içinde ilk defa seni duydum 400 gram yulaf 69 kg yanyana saçma duruyor 79olmasın kg eminmisin

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

400 geçe yulafı 100 e çekip pirince dönmeni tavsiye ederim.Ciddi bir rakam ve yulaf ile adele dolacağını düşünmüyorum şahsi fikrim.Ant sonu kasa hızlı bişeyler sokman lazım ama yulaf sindirim konusunda çok yoruyor mideyi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
Emrahtkty, 2 saat önce yazdı:

400 geçe yulafı 100 e çekip pirince dönmeni tavsiye ederim.Ciddi bir rakam ve yulaf ile adele dolacağını düşünmüyorum şahsi fikrim.Ant sonu kasa hızlı bişeyler sokman lazım ama yulaf sindirim konusunda çok yoruyor mideyi

İlaveten çok lifli gıdaları fazla tüketmek bağırsakta demir gibi minerallerin emilimini zorlaştırıyor ve dışarı atılmasına sebep oluyor. Belli bir denge içinde tüketmek gerekli.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270

Bu kürle maalesef zor kilo alan yapın dolayısıyla istediğin hedefe ulaşman çok zor. İran anapolon temin edip küre eklersen daha verimli olur senin açından. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
izmir35, 12 saat önce yazdı:

4 günde 1  250 mg. Sustanon ve 100 mg rimobolan ile nasıl bir bulk kuru, daha da ilginci nasıl bir hulk olma hayali kurdunuz ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
izmir35    2
alpseyyah, 1 saat önce yazdı:

4 günde 1  250 mg. Sustanon ve 100 mg rimobolan ile nasıl bir bulk kuru, daha da ilginci nasıl bir hulk olma hayali kurdunuz ? 

Hulk olmayacağını burdaki herkes farkında zaten güzel yorumun için sağol ilk kürde hayvan gibi ilaç yüklemeyede gerek olacağını düşünmüyorum açıkçası fikirlerini başkalarına saklarsan sevinirim

Mhmt38, 3 saat önce yazdı:

Bu kürle maalesef zor kilo alan yapın dolayısıyla istediğin hedefe ulaşman çok zor. İran anapolon temin edip küre eklersen daha verimli olur senin açından. 

Olabilir düşünücem teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
izmir35, 3 dakika önce yazdı:

Hulk olmayacağını burdaki herkes farkında zaten güzel yorumun için sağol ilk kürde hayvan gibi ilaç yüklemeyede gerek olacağını düşünmüyorum açıkçası fikirlerini başkalarına saklarsan sevinirim

Hayvan gibi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
izmir35    2
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

İlaveten çok lifli gıdaları fazla tüketmek bağırsakta demir gibi minerallerin emilimini zorlaştırıyor ve dışarı atılmasına sebep oluyor. Belli bir denge içinde tüketmek gerekli.

Tamamdır tavsiyenizi dikkate alıcağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101

400 gram yulaf yiyerek hayatın boyunca kürde kalsan hulk olamassın , zor kilo alan birisiyim diosun kilonda 69  hiç yulaf yememen gerekirken 400 gram yulaf yiyosun , yulafın sindirrimi zordur tok tutar kasa gidene kadar vücut tarafından kullanılır , sadece diyet döneminde 100 gram kadar yenebilir , kürden önce beslenmeni gözden geçirmeni öneririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.