Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

goingforthepower

Steroid kürünü yarıda bırakmak

Önerilen İletiler

Arkadaşlar merhaba, ilk kez kür yapmış birisi pişman olup kürünü yarıda bırakırsa örneğin 2.hafta 3.hafta yanlış mı yapmış olur?. Zaten vücuduma sokacağımı soktum diyip devam mı etmeli? yoksa bu işlere hiç başlamadan yarıda mı kesmeli? tavsiyelerinizi bekliyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.532

Genellikle 6 ila 8. Haftaya kadar kür kesilip pct yapmadan normal hayata devam edilebilir.

Fakat nadirende olsa bazen 2. 3. Haftalarda dahi hipofiz hormon döngüsünü kapatip pct'ye ihtiyaç duyulabilir.

Siz bu durumda pct yapmadan direk ilaçları kesebilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
goingforthepower, 56 dakika önce yazdı:

turinabol ile kickstart verdiysek? 2.haftadaysak yine pct gerekmez mi 

Sıkıntı olacağını düşünmüyorum.Karaciger enzimleri biraz yükselir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sizin öneriniz ne olur hocam? ömür boyu iğne kullanmak istemiyorum. bu işler böyle başlayıp öyle bitiyor maalesef. kürümü bitirmeli miyim? düzenli beslenme ve kür sonunda koruyamayacaksam ki insanlar aldığım bütün kütlenin gideceğini söylüyor devam etmenin bi anlami var midir sizce? 150mg bolde 150mg testo kullanıyorum ve kickstart olarak turinabol. 180 boyunda 80kg'dayım. yaş 24 yani alacaklarımı 3 ay sonra vereceksem bi anlami var mi sizce ne önerirsiniz 

tarihinde goingforthepower tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonata34    10

Kardeşim kullandığın mg lar zaten işe yarayacak düzeyde değil 150 bolde testo zaten olmaz sen kafandaki soruların cevabını almadan küre girmişsin kes gitsin kendini tribe sokup düşüneceğine hiçbirşey olmamıştır o mg lardan zaten pct falanda gerek yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
aragornaster, 6 saat önce yazdı:

Bu pct ne arkadaşlar bi türlü bulamadım ne olduğunu nerde yazıyor 

PCT, TEDAVİ KÜRÜ, POST CYCLE THERAPY

Kür sonrası tedavi diğer adıyla PCT , anabolik steroid kürü yapıldıktan sonra bazı hormonların normal seviyeye çekilmesi için yapılan kürdür. PCT kürü anabolik steroid kullanıcıları arasında en çok kafa karıştıran konudur, Pct kürü ne zaman yapılmalı, Pct’de hangi ilaçlar kullanılmalı, ne kadar süre ile kullanılmalı gibi sorular en çok sorulanlardan.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi ben haftalık 500mg testosteron yapıyorum pct ye gerek yok dediler sizce yapılmalı bide kür bittikten sonra ne zaman yapılmalı yaş 42

tarihinde aragornaster tarafından düzenlendi
İlave

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aragornaster, 21 saat önce yazdı:

Şimdi ben haftalık 500mg testosteron yapıyorum pct ye gerek yok dediler sizce yapılmalı bide kür bittikten sonra ne zaman yapılmalı yaş 42

pct nası gerek yok ya 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351
aragornaster, 28.09.2021 - 03:05 yazdı:

Test sonuçlarını görmeden kimse sana ezbere bir şey söyleyemez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.