Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

F4T1H

Dışarı ses vermeyen kulaklık önerisi alabilir miyim ?

Önerilen İletiler

F4T1H    16

Profesyonel olarak müzikle uğraşmıyorum en fazla 1000 lira bütçe ayırdım buna işimi görsün yeter diyorum. Sporda dinlemek için sadece bide evde kullanırım en fazla bilgisayarda oyun oynarken o da nadir çok sık vaktim olmuyor. İlla marka olsun pahalı olsun gibi takıntım yok ama ses kalitesi tatmin etsin dışarı filan ses vermesin bu yeter. Kablosuz bluetooth kulaklıklardan bu arada.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BB2    20

Kablosuz kulaklıkla oyun oynarken gecikme yaşarsın. Kablo takılabilen kulaklıklar kulaküstü olur ve az da olsa dışarı ses verir. Bu durumda iki seçeneğin var. Ya gecikmeyi sıkıntı etmeyeceksin ve silikonlu bluetooth kulakiçi kulaklık alacaksın. Ya da dışarı biraz ses vermesini. Ben AKG Y400 kullanıyorum. Kulaküstü bir kulaklık. Dışarıya biraz ses veriyor ama ses kalitesi çok iyi. Ayrıca kablolu olarakta kullanılıyor. Kulakiçi bluetoothların ömrü kulaküstü kulaklıklar kadar uzun olmaz. Onu da belirteyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F4T1H    16

Teşekkür ederim öncelikle. Aslında benim var 1 tane JBL 550 başta iyiydi dışarı ses vermiyordu ama sanırım şundan dolayı artık ses vermeye başladı terden ve aşınmadan dolayı ince kumaş gibi bir şey var dökülmeye başladı iyice açıldı içinde ki sünger gözüküyor hani belki ondan sesi veriyordur dışarı diyorum. Farklı bir marka vardır belki daha düzgün diye böyle dökülmez gibisinden. Oyun olmasa da olur da kablosuz olması şart benim için kablo sporda bana engel olur daha önce denedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BB2    20
F4T1H, 3 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim öncelikle. Aslında benim var 1 tane JBL 550 başta iyiydi dışarı ses vermiyordu ama sanırım şundan dolayı artık ses vermeye başladı terden ve aşınmadan dolayı ince kumaş gibi bir şey var dökülmeye başladı iyice açıldı içinde ki sünger gözüküyor hani belki ondan sesi veriyordur dışarı diyorum. Farklı bir marka vardır belki daha düzgün diye böyle dökülmez gibisinden. Oyun olmasa da olur da kablosuz olması şart benim için kablo sporda bana engel olur daha önce denedim.

AKG Y400 bluetooth bir kulaklık zaten. İstersen kablolu istersen kablosuz kullanabilirsin. Malzeme kalitesi olarak JBL'den çok daha iyi. İki kulaklığı da kullandığım için yazdım yanlış anlaşılmasın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
F4T1H, 23 dakika önce yazdı:

Dediğiniz gibi Jbl başarılı fakat terden dolayı pedler filan deforme olabiliyor.Soundcore q30 bakabilirsiniz.Daha az fiyat ile Q10 modeli de iş görecektir.Ben Jbl ile q10u değiştirmeli kullanıyorum.Ses farkı fazla değil.Ama Q10 kulağı tam kapattığı için daha rahat hissettiriyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    846

ASTRO A50 biraz tuzlu ama bence en iyilerden ömürlük alırsın :D 

tarihinde forbit tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F4T1H    16
BB2, 9 saat önce yazdı:

AKG Y400 bluetooth bir kulaklık zaten. İstersen kablolu istersen kablosuz kullanabilirsin. Malzeme kalitesi olarak JBL'den çok daha iyi. İki kulaklığı da kullandığım için yazdım yanlış anlaşılmasın.

Anladım ustam öneri için çok teşekkür ederim.

Vural2, 9 saat önce yazdı:

Dediğiniz gibi Jbl başarılı fakat terden dolayı pedler filan deforme olabiliyor.Soundcore q30 bakabilirsiniz.Daha az fiyat ile Q10 modeli de iş görecektir.Ben Jbl ile q10u değiştirmeli kullanıyorum.Ses farkı fazla değil.Ama Q10 kulağı tam kapattığı için daha rahat hissettiriyor.

q30 u listeme ekledim kesin demiyorum ama büyük ihtimalle bunu alabilirim. Site ismi vermiyim forum kurallarına göre serbest mi tam fikrim yok ama popüler bir sitede ufak bir indirime girmiş :)  Çok teşekkür ederim öneri ve deneyimlerinizi paylaştığın için.

forbit, 8 saat önce yazdı:

ASTRO A50 biraz tuzlu ama bence en iyilerden ömürlük alırsın :D 

Güzele ve ömürlüğe benziyor gerçekten ama ben daha sade bir şey düşünüyorum belki ileride sadece bilgisayarıma özel bir şey alabilirim ama mesela spordayken bu bana biraz kaba gelir :D Bide şundan kaynaklı aslında 5 bin yerine bin civarı kulaklık alsam 4 binle küre girerim supplement masraflarına yetmez ama diğerlerine 3 aşağı 5 yukarı yeter :D Kulaklık güzel ama bu oyunculara gider daha çok ben bu kadar üst ve profesyonel segment istemiyorum nasıl diyim giriş segmenti ya da benim gibi amatör birine orta ayar bir şey istiyorum sadece. Ama kulaklığın özellikleri filan kalitesi güzele benziyor belki ileride bilgisayarıma bu tarz bir şey alabilirim öneri için çok teşekkür ederim :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
F4T1H, 14 saat önce yazdı:

Profesyonel olarak müzikle uğraşmıyorum en fazla 1000 lira bütçe ayırdım buna işimi görsün yeter diyorum. Sporda dinlemek için sadece bide evde kullanırım en fazla bilgisayarda oyun oynarken o da nadir çok sık vaktim olmuyor. İlla marka olsun pahalı olsun gibi takıntım yok ama ses kalitesi tatmin etsin dışarı filan ses vermesin bu yeter. Kablosuz bluetooth kulaklıklardan bu arada.

Empedans: HyperX Cloud Buds Kulaklık (HEBBXX-MC-RD/G)

Maksimum Güç: Rampage SN-RBT7 Kulaklık

Sürücü Çapı: Asus Strix Wireless Kulaklık

Hassasiyet: Skullcandy Cassette Kulaklık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.