Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

can tatar

Ilaçlar hakkında kuullanım yardımı

Önerilen İletiler

can tatar    1

3 aydır spor yapıyorum yeni başlıyacam eczacı teknisyeniyim genotrapin ovitrella testesteron ilaçlari protein tozlari elimde mevcut ne gibi bir program yapmalıyım bir arkdas yardımcı olsa

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Leepriest35    736
can tatar, 4 dakika önce yazdı:

ne kadarlık olmak lazım ilaç başlangıcı için 

Ne kadardan ziyade spor bilgisini beslenme belli bir forma gelme ve süreç yönetimi 10 yıldır yapan adamlar var hiç bir şey bilmiyor bol bol formu okuyup belli bir düzeye ant bilgisi beslenme gelince yonelmenizi tavsiye ediyorum.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Öncelikle kaç yaşındasınız, boy kilo oranınız nedir vb. detaylı bilgileri vermelisin değil mi ? :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
can tatar    1

ya amacım 1 yılda fit aşırı degil  ortalama biraz üstinde bir vucut olsun istiyorum bunu hızlı bir şekilde yapmak istiyorum eczacı teknisyeniyim elimdeki olanaklarıda kullanmak istiyorum 7 gunde 5 gun 2 saat kadar ğüzel bir şekilde spor salonunda çalısıyorum ilerlemem iyi ama takviye edici ilaç ve sublamentler gibi ne kullana bilirim ilginiz için çok teşekkur ederim  boy 177   klo 74 

yaş 28 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Haftalık 1 ampul sustanon ile başlayabilirsin.

2. veya 3. hafta haftada 2 ampul pazartesi - perşembe kullanabilirsin.

12 hafta sonunda pct için yine konuşuruz.

Göğüs ucunda hassasiyet, batma, yanma vb şikayetler olursa tamoksifen kullanman gerekebilir, gerekmeyedebilir.

Genotrapin işine henüz girmek için çok erken.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
can tatar, 45 dakika önce yazdı:

ya amacım 1 yılda fit aşırı degil  ortalama biraz üstinde bir vucut olsun istiyorum bunu hızlı bir şekilde yapmak istiyorum eczacı teknisyeniyim elimdeki olanaklarıda kullanmak istiyorum 7 gunde 5 gun 2 saat kadar ğüzel bir şekilde spor salonunda çalısıyorum ilerlemem iyi ama takviye edici ilaç ve sublamentler gibi ne kullana bilirim ilginiz için çok teşekkur ederim  boy 177   klo 74 

yaş 28 

Sizdeki olanaklar herkeste var. Ekstra bir durumunuz yok. Eczane ilaçlarına herkes kolaylıkla ulaşım sağlayabiliyor.

En az 2 yıl natürel gittikten sonra takviye düşünmek en mantıklısıdır. Bu süreçte araştırma yapıp fikir sahibi olabilirsiniz. Hayatınız adına daha sağlıklı kararlar verebilirsiniz.

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.250
can tatar, 2 saat önce yazdı:

yaş 28 

Natural spor yapan biri için 5 gün, günde 2 saat başlı başına yanlış mesela. 

Önce sporu ve beslenmeyi öğrenmenizi tavsiye ederim. İstediğiniz şeyi doğru beslenme ve sporla natural olarak da yaparsınız zaten.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.250
can tatar, 1 dakika önce yazdı:

SİZ NASIL ÇALIŞMA ŞEKLİ ÖNERİRSİNİZ

Yani bu böyle bir başlıkta konuşulacak iş değil. Bol bol kaynak okumanı tavsiye ederim. Haftada 4 gün split antrenman kafi gelecektir. Zaten boy kilo oranına bakarsan kilo sorunu olan biri de değilsin. Hiç acele etme. hiç hemde.

Sporunu oturt. Sana ne yarıyor ne yaramıyor bunları öğren. 3 ayda hareketleri doğru formda yapmayı bile öğrenemezsin. Bunlar refleks olarak kas hafızana işlensin. Beslenmeyi de irdele.

1 sene sonrasında hala kür istiyorsan konuşuruz. İlk kür en etkili kür. O hakkını boşuna heder etme. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Anladığım kadarıyla ileriye dönük bir plan olmasa gerek sağlıklı ve kalıcı bir gelişim istiyorsanız beslenme düzeninize ve antrenman programınıza öncelik vermeniz bir yada iki sene bu şekilde devam edip kendinize en uygun kürü belirleyip devam etmek en mantıklısı ama ben kür ile devam etmek istiyorum derseniz karar sizin zincirin halkasından biri eksik olursa kürünüzde de başarılı olmanız zor olabilir şimdiden başarılar dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
can tatar, 37 dakika önce yazdı:

SİZ NASIL ÇALIŞMA ŞEKLİ ÖNERİRSİNİZ

Yukarıdaki dede başka şekilde çalışır beslenir, ben farklı şekilde çalışır beslenirim, forumdaki diğer arkadaşlar farklı şekilde çalışır ve beslenir.

Hepimizin metabolizması farklı ve hepimizin  antrenman sistemi farklı.

Kimi hergün iki bölge çalışır ki hangi iki bölgeyi çalışılacağında bile kararsızlık hakimdir. Göğüs ile biceps (ön kol) çalışan da var göğüs ile triceps (arka kol) çalışan da.

Kimi ise her güne bir bölgeyi çalışmayı tercih eder.

Burada herkes kafanı karıştıracaktır, önemli olan spora başlaman ve devamlılığını sağlamak. Sana naturel en az 2 sene devam et diyenlerin çoğu daha 1 seneleri dolmadan steroid kullanmaya başladılar (Hepinizi tenzih ediyorum ama gerçekleri saklamaya gerek yok :) )

Bu sporda devamlılık esastır, devam ettiğin sürece sonuca gitmemen için hiç bir neden yok. Önemli olan varmak istediğin noktaya hangi hızla gideceğine karar vermek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
Rdm, 2 saat önce yazdı:

Yukarıdaki dede başka şekilde çalışır beslenir, ben farklı şekilde çalışır beslenirim, forumdaki diğer arkadaşlar farklı şekilde çalışır ve beslenir.

Hepimizin metabolizması farklı ve hepimizin  antrenman sistemi farklı.

Kimi hergün iki bölge çalışır ki hangi iki bölgeyi çalışılacağında bile kararsızlık hakimdir. Göğüs ile biceps (ön kol) çalışan da var göğüs ile triceps (arka kol) çalışan da.

Kimi ise her güne bir bölgeyi çalışmayı tercih eder.

Burada herkes kafanı karıştıracaktır, önemli olan spora başlaman ve devamlılığını sağlamak. Sana naturel en az 2 sene devam et diyenlerin çoğu daha 1 seneleri dolmadan steroid kullanmaya başladılar (Hepinizi tenzih ediyorum ama gerçekleri saklamaya gerek yok :) )

Bu sporda devamlılık esastır, devam ettiğin sürece sonuca gitmemen için hiç bir neden yok. Önemli olan varmak istediğin noktaya hangi hızla gideceğine karar vermek.

6-7 yıldan sonra ilaca başlayan çok kişi tanıdım. Birçok arkadaşım da negatif yönlerinden ilaç başlamadı ve natürel devam ediyor. 

İlaçlı sporcular hayatı boyu doktor kontrolü, kür planlaması, yüksek kalorili beslenme, uzun antreman süreleri ile boğuşurken natürel sporcuların bu tür problemleri olmuyor. Obsesif bir takip yapmadan,günlük tavuğunu,etini yiyerek, kafa rahat keyfine bakıyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.