Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Arda16

Ilk kür testosteron - boldenon - danabol

Önerilen İletiler

Arda16    3

İlk defa kür yapicam daha önce oxandrolon ve clenbuterol kullanmıştım 

1-10 hafta 500mg testosteron enanthate

1-10 hafta 200mg boldenon

1-4 hafta günlük 30mg danabol

Yapmayı düşünüyorum ilk kür için uygunmudur bazıları boldenon 8. Haftada açılıyor etki görmezsin 15 hafta yap dediler ama ilk kürüm pek bilgim yok nasıl yapmalıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409
Arda16, 12 dakika önce yazdı:

Yapmayı düşünüyorum ilk kür için uygunmudur bazıları boldenon 8. Haftada açılıyor etki görmezsin 15 hafta yap dediler ama ilk kürüm pek bilgim yok nasıl yapmalıyım

Boldenon icin önerim 20 hafta 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Arda16, 19 dakika önce yazdı:

200 boldenon ve 10 hafta çok az. 11. haftada gerçekten hissettirmeye başladı bende. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arda16    3
rastlantisal, 54 dakika önce yazdı:

200 boldenon ve 10 hafta çok az. 11. haftada gerçekten hissettirmeye başladı bende. 

Kaç hafta kullanmaliyim ilk kürüm diye 15 20 hafta fazla gelmezmi ilk kürüm diye acaba boldenon yerine deca mi kullaniyim ozaman

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Arda16, 12 dakika önce yazdı:

Kaç hafta kullanmaliyim ilk kürüm diye 15 20 hafta fazla gelmezmi ilk kürüm diye acaba boldenon yerine deca mi kullaniyim ozaman

Deca ilk kür kullanılmaz çok korkuyorsan 12 hafta testesteron kullan önce bi vücudun tepkisi gör  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arda16    3
Emrahtkty, 4 dakika önce yazdı:

Deca ilk kür kullanılmaz çok korkuyorsan 12 hafta testesteron kullan önce bi vücudun tepkisi gör  

Sadece testesteron + danabol mü kullaniyim yani bide 17 yaşındayım çok mu erken ileride çükün kalkmaz diyenler oldu gay olursun diyenler oldu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
Arda16, 2 dakika önce yazdı:

Sadece testesteron + danabol mü kullaniyim yani bide 17 yaşındayım çok mu erken ileride çükün kalkmaz diyenler oldu gay olursun diyenler oldu

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Arda16, 7 dakika önce yazdı:

Yahu acelen ne?

Şurada 50 kere yazdık. çok daha fazla sorun yaşayıp da yardım isteyen oldu. Hormonların zaten gürül gürül çalışıyor. Niye küre girip telafisi mümkün olmayan tahribat bırakasın ki kendinde?

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Arda16, 15 dakika önce yazdı:

Kardeşim cükün kalkmaz gay olursun diyenlerle bi muhattabını kes önce ikincş olarak yasın çok erken evet bı yaşlarda zaten hormonların tavan bozma boştan boşa  

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

17 yaştan sonrasını okumadım.Sana bir abi tavsiyesi ben de 16-17 yaşlarında bu ilaç kür işlerini araştırmaya başladım.Yalan yok enjeksiyon işinden çekinmesem,param olsa küre girerdim.Fakat şuan geçmişe ve gelişimime bakınca o yaşlarda iyi ki kullanmamışım diyorum.Çünkü çok hızlı bir eğim ile geliştim.Boşuna gidip doğal dengeyi bozmamış oldum ki o yaşlarda hata yapmama şansın 0.Yüzlerce konu var forumda 30-40 yaşında abilerimiz yakına yakına ne yapmalıyım diye konu açıyor.Önce genetik sınırına ulaş ondan sonra konuşalım.Ben naturalken bile fake natty diyorlardı bana.Yani önemli olan süreklilik ve bu işin disiplinini öğrenmek.Dedigim gibi yaparsan sonuç kaçınılmaz.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arda16    3

Ağır bir kür yapmasam düzgün pct yapsam yinede birşey olurmu mesela 

1-6 hafta turinabol 30mg

1-6 hafta oxandrolon

Ardından pct yapsam hormonlarim yinede bozulur mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Yapma direk kardeşim anlıyorum hızlı olsun bişeyler istiyorsun ama şuan hormonlarını bozmak ilerde sana sıkıntı yaratacak 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

4 hafta ve üzeri kullanımda hipofiz bezleri üretimi durduracaktır.Sadece testo kullansan bile olacak bu.Bence bizlerin sözünü dinlemelisin sana her türlü yardım ederim antrenman ve beslenme konusunda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Vural2, 21 dakika önce yazdı:

4 hafta ve üzeri kullanımda hipofiz bezleri üretimi durduracaktır.Sadece testo kullansan bile olacak bu.Bence bizlerin sözünü dinlemelisin sana her türlü yardım ederim antrenman ve beslenme konusunda.

Bana da eder misin ?  Ben arnold sivastanegezer tipi istiyorum, yada raki balaboğan :) 

Göbek gitmiyo be @Vural2 çok dertliyim çok...

• ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.