Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gerokx

Siz bilgili insanlardan bilgi almak isterim

Önerilen İletiler

gerokx    38

Merhabalar baştan beridir aklımda çok soru vardı fakat sorabileceğim birisi hiç olmadı siz değerleri abilerim/kardeşlerim'e sormak isterim;

1. Decadick hangi ilaçlardan gerçekleşir?

2. Olimpialarda vs. gördüğümüz karın şişliği neden olur?

3. Yağ yakan minimum zararlı streoidler nelerdir? belirli kürleri okudum ama sizlerden duymak isterim.

4. Sarmslar streoidler kadar zararlı mıdır?

5. Ekte gördüğünüz "supplement" sarms türümüdür?

newprimavarimage__39952.1628184508.jpg?c

tarihinde gerokx tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.216
gerokx, 18 dakika önce yazdı:

Merhabalar baştan beridir aklımda çok soru vardı fakat sorabileceğim birisi hiç olmadı siz değerleri abilerim/kardeşlerim'e sormak isterim;

1. Decadick hangi ilaçlardan gerçekleşir?

2. Olimpialarda vs. gördüğümüz karın şişliği neden olur?

3. Yağ yakan minimum zararlı streoidler nelerdir? belirli kürleri okudum ama sizlerden duymak isterim.

4. Sarmslar streoidler kadar zararlı mıdır?

5. Ekte gördüğünüz "supplement" sarms türümüdür?

1. sorunun cevabını sorunun içinde vermişsin zaten :)

2. sorunun cevabı GH ya da IGF-1 yüksek dozlarda kullanıldığında akromegaliye neden oluyor. Gh kullanılmadığı devirlerde olimpia şampiyonlarının belleri böyle değildi.

3. sorunun cevabı yohimbe saf bir ialç denenebilir.

4. sorunun cevabı steroidler kadar risk içermezler.

5. sorunun cevabı sarmslar sadece sıvı halde değildir tablet formlarıda vardır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: arifkarakaya
      merhaba arkadaşlar aşağı yukarı 5 haftadır 
      sağ kalçamda fındık büyüklüğünde ödem var kalçamı sıkınca daha çok belirgileşiyor herhangi bir ağrı sızı yok ateşte tok sadece gözle görülür bir şişlivar sanki deri altında yarım bir misket varmış gibi bunun nasıl geçeceğini bilen varmı zamanla geçermi (enjeksiyonu sağlık kabininde yaptırıyorum o sebeble enfeksiyonluk birşey olduğunu düşünüyorum + yanlış yere vurulduğunuda düşünmüyorum)ilaçlar yerli
    • Yazan: xonmnegietsz
      İlk kürüme girerken armatörlük yapıp kan testi vermedim ve hayat şartlarım planlarımın baya baya tersi gittiği için 8. Haftada bırakmak zorunda kaldım ve herhangi bir tedavi vs uygulamadım.( evsiz kalma, ailevi ve maddi durumlar) şuan şükür işime girdim düzene oturdum idmanlarım beslenmem yerinde yağ oranımı düşürüyorum.
      Güzel uzun soluklu bir cycle düşünüyorum ( test- bolde) ama heryerde farklı şeyler gözüküyor malum bilgi kirliliği fazla. Vermem gereken değerler nedir sevgili tecrübeli hocalarım, dostlarım, abilerim, kardeşlerim.
    • Yazan: enes2525
      herkese merhaba oral steroid olarak dianabol kullanımında etki veya yan etki gören var mı kas ve güç artışı sağlıyor mu ve yağ yakımına etkisi var mı etki edenlerde etkisi ne zaman farkettiriyor herkese iyi forumlar
    • Yazan: Tren34
      Arkadaşlar merhaba 1.80 boyunda 73 kiloyum sustanon + primabolon kürüne girmeyi düşünüyorum ama aklımda çok soru var öncelikle ben yeni jinekomasti ameliyatından çıktım bu yüzden kür esnasında veya kür sonrasında jinekomasti olma riskim var mı? varsa engellemek için tamoksifen içmem yeterli mi? ve bu kürü ne kadar süre ile yapmam gerek pct için ne yapmam gerekiyor? yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler.
    • Yazan: Dilara
      Nadir de olsa steroid desteği alan bir kadınım bu siteyi yeni keşfettim internet üzerinden satılan steroidler ne kadar gerçektir o konuda bi merakım var çünkü kullandığım kürler genel olarak bende pek etki etmedi diyebilirim

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.