Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

alpseyyah

10. kür

Önerilen İletiler

alpseyyah    34

Herkese merhaba arkadaşlar başliktada yazdığım gibi 10. Kürüme başlayalı 4 hafta oldu. Bir önceki kürde ilaçlarla ilgili sorun yaşamıştım ilk kez sp den başla ilac kullandım ve hüsran olmuştu. Şu an yine sp ile devam ediyorum lakin son 2-3 kürde verim alamama gibi sorunlar yaşıyordum şu an bu sorun hat safhada. Öncelikle ricam lütfen kullandığım dozlara takılmayın. Konu ile ilgili öncelikle  @metinav hocam gibi deneyimli hocalarımdan fikir almak isterim. Şu an haftalik;

1000 mg. Sustanon

800 mg. Boldenone

400 mg. Tren enantate kullaniyorum.

Ilaclarim Sp marka ve %100 orijinal. 

Sorun şu ki; 4 hafta bitti 5. Haftaya girdim ve hiç bir şekilde etki yok. En ufak bir hissiyat, libido, güç artisi ve gelişim sıfır. Ve çok ilginç ve kötü tarafı küçülüyorum elimde olan hacimde eriyor. Sanki hastalikliymisim da eriyormusum gibi. Tiroidlerim normal, karaciger normal vücutta herhangi bir sorun yok. Lh ve fsh komple kapali. Total testosteron 1500 üzeri. Prolaktin normal. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

alpseyyah    34
Vural2, 3 dakika önce yazdı:

Beslenmenizi arttırmayı denediniz mi 

Kardesim beslenme ile ilgili bir sorun yok yeterince besleniyorum. Degisik bir durum sanki vücutta hiç ilac yokmuş gibi ve aşırı halsizlik, uyku hali. Off dönemde bile kaldırabildigim ağırlıkların neredeyse yarısını anca kaldırabiliyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
alpseyyah, 8 dakika önce yazdı:

Kardesim beslenme ile ilgili bir sorun yok yeterince besleniyorum. Degisik bir durum sanki vücutta hiç ilac yokmuş gibi ve aşırı halsizlik, uyku hali. Off dönemde bile kaldırabildigim ağırlıkların neredeyse yarısını anca kaldırabiliyorum. 

Testo flu desek 10.kürüm diyorsunuz.Cunku aynı şeyleri ben de yaşadım testo flu diye geçiyor.Diger kürünüzden ne kadar süre sonda başladınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
Vural2, Şimdi yazdı:

Testo flu desek 10.kürüm diyorsunuz.Cunku aynı şeyleri ben de yaşadım testo flu diye geçiyor.Diger kürünüzden ne kadar süre sonda başladınız

Bir önceki kuru ilaclar sorunlu çıktığı için yarım bıraktım ve onu saymazsak arada yaklaşık 6 ay ara verdim. Pct yaptim fakat lh açılmamisti bu küre lh kapali olarak girdim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Merhabalar.

Kür sayısı arttıkça kazanım azalıyor. Yani kür alarak sonsuza kadar büyüyemiyoruz. Onunda bir limiti var. O limiti aşmak için Anaboliklerle birlikte büyüme hormonu kullanıyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

Testo+gh+insülin her zaman büyütür. İlaç seçiminizi doğru bulmuyorum. 1gr testoya ciktiysanız artık insülin kullanımına geçmiş olmanız lazım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
JokerJoker, 25 dakika önce yazdı:

Testo+gh+insülin her zaman büyütür. İlaç seçiminizi doğru bulmuyorum. 1gr testoya ciktiysanız artık insülin kullanımına geçmiş olmanız lazım.

Hak veriyorum.

biz bu ilaçları neden kullanıyoruz? Doğal limitimizin üstüne çıkmak için. Misalen 500 birim doz bizi yeni limitimize taşıyor. Onun üstü için daha çok doz lazım. Nihayetinde o da bir yere kadar taşıyor. Sonrasında GH lazım.

Golden age denilen kuşaktaki şampiyonlarla şimdikilerin arasındaki 30kg farkın nedeni bu. Yani GH.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

İnsulin ve gh icin gec bile kalinmis. 3 veya 4. kurden sonra testo ve anabolizanlarin dozunu arttirmaktansa ufak ufak insulin ve gh almak bana cok daha mantikli geliyor. Artik kur sayimi unuttum ama hala testoda 750mg boldede 600mg trende 400mg i gecmedim. Bu insulin ve gh sayesinde oluyor. Tabi bunlari cok iyi programlamak beslenme ve antrenman periyotlamasini buna gore yapmak lazim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
rastlantisal, 44 dakika önce yazdı:

Hak veriyorum.

biz bu ilaçları neden kullanıyoruz? Doğal limitimizin üstüne çıkmak için. Misalen 500 birim doz bizi yeni limitimize taşıyor. Onun üstü için daha çok doz lazım. Nihayetinde o da bir yere kadar taşıyor. Sonrasında GH lazım.

Golden age denilen kuşaktaki şampiyonlarla şimdikilerin arasındaki 30kg farkın nedeni bu. Yani GH.

Arkadaşlar önceki konularımda mutlaka bahsettiğimi hatırlıyorum ben zaten 3. Kurumden itibaren insülin ve igf 1 ekliyorum 4 hafta -2 hafta off ve yine 4 hafta. Genetigimdeki kanser riskinden dolayı gh girmedim hiç. Bir dönem follistatine 344 de kombin yaptim. Hatta insülin dozlarimla ilgili metinav hocamla bu forumda uzun bir konuşmamız olduğunu hatırlıyorum. Günlük 25 İÜ lara kadar çıkmıştım bunun üzerine konuşma olmuştu. Şu an gelişim sıfır ama tuhaf olan hiç bir hissiyat yok yani sanki su enjekte ediyorum gibi. Mesela ilac alırsın, beslenmen zayıf olur antrenmanin zayif olur gelişim azdır ama vücutta bir ilaç olduğu bellidir mutlaka ama bende bu da sıfır. Sanki vücut o ilaçları alıp olduğu gibi atıyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
alpseyyah, 5 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar önceki konularımda mutlaka bahsettiğimi hatırlıyorum ben zaten 3. Kurumden itibaren insülin ve igf 1 ekliyorum 4 hafta -2 hafta off ve yine 4 hafta. Genetigimdeki kanser riskinden dolayı gh girmedim hiç. Bir dönem follistatine 344 de kombin yaptim. Hatta insülin dozlarimla ilgili metinav hocamla bu forumda uzun bir konuşmamız olduğunu hatırlıyorum. Günlük 25 İÜ lara kadar çıkmıştım bunun üzerine konuşma olmuştu. Şu an gelişim sıfır ama tuhaf olan hiç bir hissiyat yok yani sanki su enjekte ediyorum gibi. Mesela ilac alırsın, beslenmen zayıf olur antrenmanin zayif olur gelişim azdır ama vücutta bir ilaç olduğu bellidir mutlaka ama bende bu da sıfır. Sanki vücut o ilaçları alıp olduğu gibi atıyor. 

Hepsi bir yana, sustanon kullanmış biri olarak 4 haftada kesin hissettirmesi lazımdı. Bak demiyorum ki uçurması lazımdı. His olarak hissettiriyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
rastlantisal, 7 dakika önce yazdı:

Hepsi bir yana, sustanon kullanmış biri olarak 4 haftada kesin hissettirmesi lazımdı. Bak demiyorum ki uçurması lazımdı. His olarak hissettiriyor.

:) aynen yani şöyle hadi hiç birsey olmadı ufacık bir ödem , su tutması, bir küçük sivilce bile mi olmaz. Muhtemelen kanserim. Günlük 5000 kalorim net ama vücudum kuruyor bazen kilo kaybı oluyor. Sanırım kanser taraması yaptırıcam. Dnp kullanıyor gibiyim ama kötü bir küçülme hissediyorum.

tarihinde alpseyyah tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
alpseyyah, 17 dakika önce yazdı:

:) aynen yani şöyle hadi hiç birsey olmadı ufacık bir ödem , su tutması, bir küçük sivilce bile mi olmaz. Muhtemelen kanserim. Günlük 5000 kalorim net ama vücudum kuruyor bazen kilo kaybı oluyor. Sanırım kanser taraması yaptırıcam. Dnp kullanıyor gibiyim ama kötü bir küçülme hissediyorum.

Umarım değilsindir. 

Bence bir gün bile bekleme muhakkak taramaya git. Enseyi de hiç boşuna karartma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
alpseyyah, 38 dakika önce yazdı:

Hadi boldeyi boş ver çok geç açılıyor ancak tren ve testoların mutlaka etkisini göstermesi gerekirdi.

Vücudunda alerjik bir durum olabilir mi? Alerjenler steroidleri direkt olarak bloke ediyor. Alerji testi yaptırsan iyi olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Mickey, 9 dakika önce yazdı:

Hadi boldeyi boş ver çok geç açılıyor ancak tren ve testoların mutlaka etkisini göstermesi gerekirdi.

Vücudunda alerjik bir durum olabilir mi? Alerjenler steroidleri direkt olarak bloke ediyor. Alerji testi yaptırsan iyi olur.

Dost bende de alerji var. Bende bilakis alerjiyi çok güzel baskıladı. Küre girdim gireli alerji atağı geçirmiyorum. Antistaminik ilaçlara ihtiyaç duymuyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
rastlantisal, 19 dakika önce yazdı:

Dost bende de alerji var. Bende bilakis alerjiyi çok güzel baskıladı. Küre girdim gireli alerji atağı geçirmiyorum. Antistaminik ilaçlara ihtiyaç duymuyorum. 

Bu çok geniş bir spectrum. Sende tedavi etkisi göstermiş çok şanslısın. Genel olarak alerjenler vücut entropisini müthiş arttıran unsurlardır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Mickey, 13 dakika önce yazdı:

Bu çok geniş bir spectrum. Sende tedavi etkisi göstermiş çok şanslısın. Genel olarak alerjenler vücut entropisini müthiş arttıran unsurlardır.

İlk kürde de böyle olmuştu. Hatta bunum danabolden olma ihtimalini düşünmüştüm. Bu küre de ekleyecektim o yüzden. Lakin önce danabolsüz deneyeyim dedim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
alpseyyah, 19 saat önce yazdı:

Herkese merhaba arkadaşlar başliktada yazdığım gibi 10. Kürüme başlayalı 4 hafta oldu. Bir önceki kürde ilaçlarla ilgili sorun yaşamıştım ilk kez sp den başla ilac kullandım ve hüsran olmuştu. Şu an yine sp ile devam ediyorum lakin son 2-3 kürde verim alamama gibi sorunlar yaşıyordum şu an bu sorun hat safhada. Öncelikle ricam lütfen kullandığım dozlara takılmayın. Konu ile ilgili öncelikle  @metinav hocam gibi deneyimli hocalarımdan fikir almak isterim. Şu an haftalik;

1000 mg. Sustanon

800 mg. Boldenone

400 mg. Tren enantate kullaniyorum.

Ilaclarim Sp marka ve %100 orijinal. 

Sorun şu ki; 4 hafta bitti 5. Haftaya girdim ve hiç bir şekilde etki yok. En ufak bir hissiyat, libido, güç artisi ve gelişim sıfır. Ve çok ilginç ve kötü tarafı küçülüyorum elimde olan hacimde eriyor. Sanki hastalikliymisim da eriyormusum gibi. Tiroidlerim normal, karaciger normal vücutta herhangi bir sorun yok. Lh ve fsh komple kapali. Total testosteron 1500 üzeri. Prolaktin normal. 

Bazı kürlerde bende de oluyor bu hissiyat.Sustanonda bile yaşamışlığım var.Libido ve psikoloji sadece testosterone endekli değil.Daha kapsamlı detaylara bağlı...

Gelişim için östrojen ve insülin çok önemli.Östrojen seviyeni yüksek tutmaya çalışmanı öneririm.Bunun yanında igf-1 ve insülini beslenme yoluyla yada suni uyaranlarla arttırmaya, hassasiyetini yükseltmeye çalışmak da lazım.

Boldenon kürü yapan forumda bir çok arkadaşta görüldüğü gibi östrojeni düşürüyor.Östrojen düşmesi su tutmama kuruma ve moral motivasyon kaybı vb. durumlara neden oluyor.Gelişim için hücre içine gıdanın tuzun suyun girmesi lazım.Östrojen aynı zamanda insülin hassasiyetini arttıran da bir etken.Bence 50 ve üzeri olması lazım kürlerde...

Trenbolon rivayet edildiği gibi değil, çoğunlukla progestin üzerinden östrojenle rekabet ettiğinden kurutmaya ve define olmaya meyilli.İki esteri de benzer etkilerde.

Bünyeden bünyeye etkiler ve tepkiler değişiyor.Kendi vucudunu tanıyıp neyin iyi gelip gelmediğini bilmen anlaman lazım.Buradan sadece öneri ve ihtimalleri söylemek mümkün.

Boldenon kurumak define olmak isteyenlere daha uygun, aynı tren gibi...Gelişmek hacim ve kilo almak için deca-insülin-hgh veya türevleri fayda yönünden çok önde bana göre.Damarlanma maksadı için kullanılıyorsa pentoksifilin veya bir çok suplement bile benzer etkiler oluşturabiliyor.İştah için kullanılıyorsa bence ghrp-6 ve cjc 1295 peptid mixleri daha etkili olmakta...

Sık ve uzun kür yapanlarda reseptörlerde duyarsızlık tepkisizlik ve ters baskılayıcı faktörlerde artış yaşanması durumu çok fazla yaşanıyor.Ama senin 6 ay geçmiş böyle bir durum olmaz.

Arkadaşların da dediği gibi testosteronun flu semptomları göstermesi çok karşılaşılan bir durum.Sustanonu kilo 100 bile olsa 750 den fazla kullanmanı önermem.

Kas ve kilo kaybını aynadaki görüntü ve hissiyattan öte, baskülle ve beden ölçüleriyle ölçerek görmelisin.

Kanser durumundan bahsetmişsin, evet kanserlerin en bariz belirtisi ani kilo kaybıdır.Benimde anne baba kanser oldukları için birebir şahit oldum ve araştırdığım kadarıyla da böyle.

Ama olumsuz tarafından bakmak yerine olumlu düşünmek motivasyonu yüksek tutmak her zaman iyidir.Tarama yaptırmanı ve duruma bakmanı öneririm...

Sağlıklı sporlar...

• Beğen 10

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: FatChicken
      Trenbolone kürü sonrası pct yapmadan only testo devam edilir mi?
    • Yazan: Waxorion
      Herkese merhaba arkadaşlar, 
      Tren testo kürümün 4. Haftasındayım şuan haftalık 500 testo 200 tren şeklinde ilerliyorum. Şuana kadar ağırlıklarım baya arttı ve antremanlar resmen mükemmel geçiyor bayram dışında diyeti hiç bozmadan ilerliyorum. Tren hakkında kullanmaya başlamadan önce baya bir araştırdım yan etkileri nelerdir vs ve baya bir yan etki gördüm intihara kadar giden konular bile açılmış. Benim bu konuyu açma sebebim ben gece terlemesi dışında hiç bir yan etki görmedim normalde nasılsam hala aynı şekilde devam psikolojik olarak ve fiziksel olarak öksürme vs hiç bişey yaşamadım. Ürün boş değil baştan söyleyeyim onu burak hocamla noxy markası ile devam ediyoruz. Kafama takıldı acaba sizde de hiç bir yan etki görmeyen var mı? Bu durum normal mıdır yani 
      Herkese iyi forumlar
    • Yazan: Darkdefender
      Merhaba arkadaşlar,
      Sık enjeksiyon yapmaktan sıkıldım!
      Tren kullanacağım tren acetat yerine tren enantat kullansam aynı şekilde yağ yaktırır mı?
      Su tutumu ve dick yapma durumu daha fazla dendi...
      Teşekkürler.
    • Yazan: byreal22
      Merhabalar dün SP LABS Parabolon enjeksiyonumu yaptım.
      İlaç hakkında biligiliyim fakat ilk Tren deneyiyim olacağı için meraklıyım açıkçası.
      Ne kadar sürede ilaç aktif olur? Bacağımdan enjeksiyon yaptım ve hiç bir öksürük olmadı normal mi ?
    • Yazan: Tren Sevicisi
      Merhaba iyi forumlar,
      Daha önce:
      300'er mg testo prop 300'er mg masteron 300'er mg primobolan Şeklinde 12 haftalık kür tamamladım sayılır. Definasyon kürü olmasına ve beslenmemi 1300 kalori civarlarında gezinirken yağ oranım aman aman azalmadı ya da aşırı su tuttum ve o yüzden fark edemiyorum emin değilim.
      2. kür için:
      testo e tren e bolde unde Sizce nasıl olur? 2. kür amacım genel olarak daha hard definasyondansa hem kas kazanıp hem de yağ oranımı azaltmak ve yaza kadar en azından %13-12 civarında yağ oranına ulaşmak olarak düşündüm.
      Yanına sarms da ekleyebilirim tedarikçimde hemen hemen her şey var.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.