Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

ucantekme1    16

arkadaşlar tedavi maksatlı trt yapacağım testom 18 yaşında birine göre 400 vesaire klomen vs speman kullandım ettim 700-800 fakat hiçbir faydasını göremedim şuana kadar vücuda hiç testo sokmadım merak ettiğim bir kaç husus var tecrübeli abiler destek olursa birincisi dışardan testosteron alınca sperm üretimi duruyormu yani testis içerisinde 2. olarak cinsel ilişkide bayağı iyi olursunuz felan yazılmış fakat testosteron baskılanınca sperm üretimi durmazmı yani cinsel ilişkide boşalma esnasında meni olmadığı için şiddetli ağrılar geçirtmezmi bize konumuza dönelim cypionatmı kullanmalıyım enanthatemi sol ve sağda varikoselim var sol testis sağa göre küçük varikoselden dolayı küçük kaldı sağa nazaran 2 kez ameliyat olmama rağmen tekrar etti sperm sayısı öncekine göre iyi fakat şuan only testo başlamalımıyım yoksa varikosel ameliyatı olduktan sonramı başlamalıyım cevaplarınızı bekliyorum @metinav birde en rahat pct hangi testo türevinde yapılır sustanon vesaire lh leri bayağı yıpratıyor diye duydum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.532

Öncelikle sperm ile meni farklı şeylerdir.

Meni üretimin devam eder, boşaldığında meni gelmeye devam eder, ama meninin içinde sperm (yumurtayı dölleyen canlı hücre) olmadığı için çocuk sahibi olamazsın.

18 yaş hormonlarla oynamak için çok erken bir yaş, heleki senin gibi sağlık problemi olan ve gelişimini tamamlamamış biri için kesinlikle doktorların tedavilerinin dışına çıkmamalısın.

Vücudun sperm üretiyor ve sağlıklı bir ereksiyona sahip isen, testosteron değerlerinin senin yaşında pek bir önemi yok.

Kesinlikle hayatının geri kalanında büyük problemler yaşayabilirsin, henüz gelişimini tamamlamadan doktor reçete etmedikçe  herhangi bir steroid ilacı kullanma.

Konuyu açanın sen olduğunu şimdi farkettim, sen sürekli forumda benzer konular açıyorsun, psikolojini de bozmuşsun belli ki, hayatı biraz olağan akışına bırak ve doktoruna güvenmiyorsan başka doktorlarında fikrini al.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Rdm, 49 dakika önce yazdı:

Meni üretimin devam eder, boşaldığında meni gelmeye devam eder, ama meninin içinde sperm (yumurtayı dölleyen canlı hücre) olmadığı için çocuk sahibi olamazsın.

18 yaş hormonlarla oynamak için çok erken bir yaş, heleki senin gibi sağlık problemi olan ve gelişimini tamamlamamış biri için kesinlikle doktorların tedavilerinin dışına çıkmamalısın.

Vücudun sperm üretiyor ve sağlıklı bir ereksiyona sahip isen, testosteron değerlerinin senin yaşında pek bir önemi yok.

Kesinlikle hayatının geri kalanında büyük problemler yaşayabilirsin, henüz gelişimini tamamlamadan doktor reçete etmedikçe  herhangi bir steroid ilacı kullanma.

Konuyu açanın sen olduğunu şimdi farkettim, sen sürekli forumda benzer konular açıyorsun, psikolojini de bozmuşsun belli ki, hayatı biraz olağan akışına bırak ve doktoruna güvenmiyorsan başka doktorlarında fikrini al.

hocam doktor sustanon önerdi kabul etmedim değerler 400 ereksiyon kalitesi berbat durumda malum testo düşük yağlandık ettik ilahı genetik olarak bozuk zaten doktor tedavi amaçlı sustanon önerdi yine ben kabul etmedim doktor zaten öneriyor susta tehlikeli olduğundan istemedim şimdi varikosel var yine solda sağda çift taraflı ameliyat olucam yine testo seviyeleri düzelmez ereksiyona faydası olmazsa vurmaya başlayacağım 2 senedir yaşıyorum bu sıkıntıları hocam birde merak ettiğim konu sol taraf varikosele bağlı küçülmüştü testo vurunca daha fazla küçülürse büyürmü tekrar pct sürecinde birde vücut geliştirme için değil hayat kalitemi artırmak için kullanıcam malum türkiye şartı ve doktorlarımız ilgilenmiyor psikolejim bozuk değil motivasyon ve ruh halim kötü bu yaşta birinin bunları yaşaması iyi bir durum değil sağlıksız bir ereksiyona sahip olduğum için 2 senedir ondan bu kararı verdim. varikosel konusunda bir problem olurmu hocam diyelim kullanıyorum testosteronu dışardan ilerde bıraktım varikosel ameliyatı oldum yada testoyu kestikten sonra varikoselin semptomları daha çok azdı vesaire bir bağlantısı olurmu 3 tane doktora göründüm 2 si testo önerdi zaten bu yaşta birinin total testo 408 :D yaş 18 hocam burak hocamızlada görüşmüştüm bu konu için trt tedavisini uygun görmüştü evlenip çocuk sahibi olmak isteyinceye kadar hayatında bulundurmalısın demişti onuda not düşeyim.

@metinav hocam bu konuya el atarsanız çok makbule geçer.

tarihinde ucantekme1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Rdm, 1 saat önce yazdı:

Hocam konu ile alakasız ama bir hoca ile çalışıyor musunuz ? Fotoğrafınızı internette gördüm before after olarak.Bilginiz olsun diye yazayım dedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Vural2, 1 dakika önce yazdı:

Hocam konu ile alakasız ama bir hoca ile çalışıyor musunuz ? Fotoğrafınızı internette gördüm before after olarak.Bilginiz olsun diye yazayım dedim.

hocam valla tek tabanca gittim hiç kimseden yardım almadım son halimi görmüşssen +20 kilo aldığımı görmüşssünüzdür zaten durum vahim destek gerekiyor konu hakkında bir bilginiz varsa destek olun lütfen :(  hocam bu arada nerede gördünüz bazı çakma hocalar alıp before after diye yayınlıyor elinizde kaynak link varsa verebilirseniz iyi olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Vural2, Bir saat önce yazdı:

Benim iznim dahilinde paylaşıldı, kullandıklarımı ondan temin ediyorum evet, herhangi bir danışmanlık ise almıyorum ama arada püf noktaları konusunda yardımcı oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Rdm, Şimdi yazdı:

Benim iznim dahilinde paylaşıldı, kullandıklarımı ondan temin ediyorum evet, herhangi bir danışmanlık ise almıyorum ama arada püf noktaları konusunda yardımcı oluyor.

bana söyledi sandım hocam mobilden anlaşılmıyor fazla hocam ne diyorsunuz yukarda dediğim duruma cevabınızı bekliyorum lütfen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
ucantekme1, 5 dakika önce yazdı:

bana söyledi sandım hocam mobilden anlaşılmıyor fazla hocam ne diyorsunuz yukarda dediğim duruma cevabınızı bekliyorum lütfen.

Keşke üroloji doktoru olsam cevap verebilsem.

Doktorlar madem reçete ediyorlar sustanon kullan, sustanon neden tehlikeli olsun onu anlamadım. Sonuçta doğal üretimin yetersiz ve onun yerine takviye hormon alacaksın. Ester farkından dolayı endişeli isen, Cypionat kullanabilirsin. Dozajlarını zaten doktor sana söylemiştir, tahmini ayda bir kez enjeksiyon yaptırmanı söylemiştir.

Cypionat kullanacak isen ayda 2 kez 200 mg/ml  kullanabilirsin. Varikosel için ise doktoruna tekrar danışmanı tavsiye ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Rdm, Şimdi yazdı:

Keşke üroloji doktoru olsam cevap verebilsem.

Doktorlar madem reçete ediyorlar sustanon kullan, sustanon neden tehlikeli olsun onu anlamadım. Sonuçta doğal üretimin yetersiz ve onun yerine takviye hormon alacaksın. Ester farkından dolayı endişeli isen, Cypionat kullanabilirsin. Dozajlarını zaten doktor sana söylemiştir, tahmini ayda bir kez enjeksiyon yaptırmanı söylemiştir.

Cypionat kullanacak isen ayda 2 kez 200 mg/ml  kullanabilirsin. Varikosel için ise doktoruna tekrar danışmanı tavsiye ederim.

hocam sıkıntı ester farkından fakat varikoselim olmasına rağmen kullanmam nasıl bir zarar getirebilir bana yani birşey olurmu yoksa varikosel ameliyatı geçirdikten sonramı kullanmalıyım bir bağlantısı olabilirmi dışardan testoyla varikoselin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
ucantekme1, 5 saat önce yazdı:

hocam bu konuya el atarsanız çok makbule geçer.

@Rdm gerekli cevabı vermiş.

Dışarıdan testosteron almak doğal üretiminin durması demek.Bunu ciddi bir amaç için kür yapanlar ve doğal üretimi yetersiz gelen orta yaşlı erkekler için öneriyoruz.Onun haricinde çözüm değil dert sebebidir. :)

Doktorların, ilaç şirketlerinin ücretli çalışan personelleri olduğunu anlamanız lazım.Ortodoks tıp da denilen modern tıp,  tamamen bir avuç şirketin ürettiği ilaçlara ve bu ilaçlar çevresindeki işe yarayıp yaramadığına pek bakılmayan tedavi prosedürlerine dayanmaktadır.Halbuki tıbbın ilk yasası "zarar verme" mottosudur.Kısaca, doktorların bu konuda prosedür dışında hareket etmelerini beklemeyin.Verecekleri şey dışarıdan steroid kullanımı olur klasik olarak...

Varikosel tedavisini olduktan sonra, testosteronun veya fsh değerin bir miktar yükselebilir.Burada önemli olan sayılar değil, vucudunun fonksiyonunu yeterli düzeyde yerine getirebilmesidir.

Speman ve diğer benzeri destekler ilaçlar rakamsal olarak total testosteronunu yükseltebilir.Bunun önünde engel, baskılayıcı rolde östrojen ve prolaktin değerlerinde artabilir.Dolayısıyla bir şey hissetmemen aslında işe yaramadığını değil, zıt hormonların daha etkin olduğu konusunda fikir verebilir.Yol olarak dengelemeye ve düzene sokmaya çalışman daha mantıklı olur.

Daha yaşın genç ve deneyim kazanmak için önünde yıllar var.İyice araştır ve doğruları öğren.Zarar yarar faktörlerini hesapla ve ona göre hareket et...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
metinav, 14.09.2021 - 16:37 yazdı:

@Rdm gerekli cevabı vermiş.

Dışarıdan testosteron almak doğal üretiminin durması demek.Bunu ciddi bir amaç için kür yapanlar ve doğal üretimi yetersiz gelen orta yaşlı erkekler için öneriyoruz.Onun haricinde çözüm değil dert sebebidir. :)

Doktorların, ilaç şirketlerinin ücretli çalışan personelleri olduğunu anlamanız lazım.Ortodoks tıp da denilen modern tıp,  tamamen bir avuç şirketin ürettiği ilaçlara ve bu ilaçlar çevresindeki işe yarayıp yaramadığına pek bakılmayan tedavi prosedürlerine dayanmaktadır.Halbuki tıbbın ilk yasası "zarar verme" mottosudur.Kısaca, doktorların bu konuda prosedür dışında hareket etmelerini beklemeyin.Verecekleri şey dışarıdan steroid kullanımı olur klasik olarak...

Varikosel tedavisini olduktan sonra, testosteronun veya fsh değerin bir miktar yükselebilir.Burada önemli olan sayılar değil, vucudunun fonksiyonunu yeterli düzeyde yerine getirebilmesidir.

Speman ve diğer benzeri destekler ilaçlar rakamsal olarak total testosteronunu yükseltebilir.Bunun önünde engel, baskılayıcı rolde östrojen ve prolaktin değerlerinde artabilir.Dolayısıyla bir şey hissetmemen aslında işe yaramadığını değil, zıt hormonların daha etkin olduğu konusunda fikir verebilir.Yol olarak dengelemeye ve düzene sokmaya çalışman daha mantıklı olur.

Daha yaşın genç ve deneyim kazanmak için önünde yıllar var.İyice araştır ve doğruları öğren.Zarar yarar faktörlerini hesapla ve ona göre hareket et...

hocam kararımı verdim 2 senedir denemediğim şey kalmadı başka yolu yok gibi duruyor evlenene dek 3 ay on 1 ay off şeklinde destekleyicilerle kullanıcam hocam bana en zararsız bir tedavi kürü önerirmisiniz. @metinav kararımı verdim hocam başka çıkış göremiyorum kemik yoğunluğunda azalma başladı güçsüzleştim yağ dokusunda artış aşırı derecede oldu testo düşük geliyor klomen spemanla 800 fakat sadece rakamdan ibaret sürekli yorgun halsizim sizce varikosel ameliyatı olmadan testo vurmam bir sıkıntı yaparmı yoksa varikosel ameliyatı olupmu küre girmeliyim varikosele bağlı sol testis küçüldü dışardan testo alınca küçülme olursa varikosele bağlı küçülen testis eski boyutuna gelirmi testodan kaynaklı baskılanmada merak ettiğim budur hocam. bide hocam enanthatemi cypionatemi varikosel ameliyatımı yapan doktor sustanon önerdi en son zaten başka çıkış bulamadım hocam evlenene dek 3 ay on  1 ay off şekilde kullansam ilerde pctyle toparlayabilme imkanımız olurmu çocuk sahibi olmak için vesaire. 

Testosteron eksikliği belirtileri

Testosteron eksikliği belirtileri arasında;

• Cinsel gelişimde gecikme veya yetersizlik,var
  • Cinsel istek ve aktivitenin azalması,var 
  • Kendini kötü hissetme, var 
  • Depresif düşünce, Kendiliğinden ereksiyon azalması, var
  • Konsantrasyon ve hafıza zayıflığı, var
  • Jinekomasti (memelerde büyüme-ağrı), var
  • Uyku bozukluğu ve uyuklamada artış, var
  • Vücut kıllanmasında azalma, az
  • Tıraş olma sıklığında azalma, var
  • Testislerde küçülme, var
  • Çocuk sahibi olamama, bunu denemeden bilemeyiz :D
  • Sperm yokluğu veya düşüklüğü, var
  • vücut yağ oranında artış, var
  • Düşük travmalı kırık, var
  • Kemik erimesi, var
  • Fiziksel veya çalışma performansında azalma, var
  • Motivasyonda, kendine güvende azalma, var
  • Ateş basması ve terleme bulunuyor. var
  • 1-2 tanesi hariç hepsi var hocam yazdım zaten @metinav desteğinizi bekliyorum hocam.

güncel @rastlantisal hocam only testoda olduğunuzu biliyorum tavsiyelerinizi bekliyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
ucantekme1, 3 saat önce yazdı:

güncel @rastlantisal hocam only testoda olduğunuzu biliyorum tavsiyelerinizi bekliyorum 

-- Doğal üretim yüksek ihtimalle durur. Sperm üretemezsin ama meni üretirsin. Yani boşalırsın bunda bir değişiklik olmaz.

-- Cinsel istek başta yoğun olur. Sonra vücudun kurduğu dengeye göre bu şekillenir.

-- Kesinlikle önce ameliyat ol.

Sonrasında gel bunları yeniden konuşalım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
rastlantisal, 12 saat önce yazdı:

-- Doğal üretim yüksek ihtimalle durur. Sperm üretemezsin ama meni üretirsin. Yani boşalırsın bunda bir değişiklik olmaz.

-- Cinsel istek başta yoğun olur. Sonra vücudun kurduğu dengeye göre bu şekillenir.

-- Kesinlikle önce ameliyat ol.

Sonrasında gel bunları yeniden konuşalım. 

hocam dün doktor seni ameliyat edemeyiz dedi 2 kez oldum varikosel var fakat reflü oluşmamış yapamam diye gönderdi saçma sapan bi eşkilde hayat kalitemin içine ettiler testodan dolayı yani ameliyat etmiyorlar kısacası ne yapabiliriz hocam @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
ucantekme1, Bir saat önce yazdı:

hocam dün doktor seni ameliyat edemeyiz dedi 2 kez oldum varikosel var fakat reflü oluşmamış yapamam diye gönderdi saçma sapan bi eşkilde hayat kalitemin içine ettiler testodan dolayı yani ameliyat etmiyorlar kısacası ne yapabiliriz hocam @rastlantisal

O halde TRT doz devam. Sana yapacak başka bir şey bırakmamışlar.

Başka bir doktora gitmeyi denedin mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

O halde TRT doz devam. Sana yapacak başka bir şey bırakmamışlar.

Başka bir doktora gitmeyi denedin mi?

6 doktor değiştim 4 üde şuan operasyon yapmamıza gerek yok testikülar reflü mevcut değil dedi diğer 2 side özel hastane olduğundan hemen yapalım dedi :) hocam trt doz 250 normal vücut için 500 mg nın zararları aynımıdır sizce 250 yerine 500 vursam define olmak için enanthate kullanabilirmiyim peki

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
ucantekme1, 6 dakika önce yazdı:

6 doktor değiştim 4 üde şuan operasyon yapmamıza gerek yok testikülar reflü mevcut değil dedi diğer 2 side özel hastane olduğundan hemen yapalım dedi :) hocam trt doz 250 normal vücut için 500 mg nın zararları aynımıdır sizce 250 yerine 500 vursam define olmak için enanthate kullanabilirmiyim peki

TRT doz 125mg gibi düşün. Mesela burada başka birinin başlığı var. 250mg sustanon ile döngüsü kapanmış. İllaki bir miktar kapanacak ama yerinde olsam 10 günlük 125mg ile başlar duruma bakarım. 900de sabit tutmaya çalışırım.

Ayrıca unutma ki doğal üretim çok dalgalı. Dışarıdan aldığın daha doğrusal bulunuyor kanda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

TRT doz 125mg gibi düşün. Mesela burada başka birinin başlığı var. 250mg sustanon ile döngüsü kapanmış. İllaki bir miktar kapanacak ama yerinde olsam 10 günlük 125mg ile başlar duruma bakarım. 900de sabit tutmaya çalışırım.

Ayrıca unutma ki doğal üretim çok dalgalı. Dışarıdan aldığın daha doğrusal bulunuyor kanda.

hocam nasıl yani anlamadım 250 mg mi kullanayım haftada 500 mg mi önerirsiniz birde ek olarak define için propionatmı enanthate mı kür içinde proviron speman vesaire kullanacağım kür içi provironun testis küçülmesine engel olduğunu duydum kimi doğru diyor kimi yanlış ne diyorsunuz bu duruma @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
ucantekme1, 1 dakika önce yazdı:

hocam nasıl yani anlamadım 250 mg mi kullanayım haftada 500 mg mi önerirsiniz birde ek olarak define için propionatmı enanthate mı kür içinde proviron speman vesaire kullanacağım kür içi provironun testis küçülmesine engel olduğunu duydum kimi doğru diyor kimi yanlış ne diyorsunuz bu duruma @rastlantisal

-- 250mg'ı 2 haftada 4 enjeksiyonda kendine enjekte edeceksin. Bu kanda daha stabil testosteron olmasını sağlar.

-- Amerikada cypionate kullanıyorlar. Ben de bunu tavsiye ederim. Eğer bulamazsan enhantate çok güzel işini görür. Ben iran enhantate tercih ediyorum.

-- Proviron testis küçülmesini durdurmuyor. İlk kürümde bizzat test ettim. Cinsel isteği çok artırıyor ama suni bir ereksiyon hissi oluyor. Testis küçülmesinde benim gördüğüm en etkilisi 1 baş kuru soğanı yemek oldu.

-- Sen kendini küre giriyor olarak düşünme. Günlük hayatını idame edecek ve sporuna da yetecek miktarda testosteronu dışarıdan alıyor olarak düşün. Şuan kendi üretimin 400. Hedef ise 900 değerini sabit tutmak. Bunun için 1 ay boyunca haftada 1 kere 125mg veya haftada 2 kere 65mg testosteronu kendine enjekte et.

-- 1 ay sonunda test yaptır ve değerlere baktır. Eğer 900den yüksek ise düşür, az ise artır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
rastlantisal, 3 dakika önce yazdı:

-- 250mg'ı 2 haftada 4 enjeksiyonda kendine enjekte edeceksin. Bu kanda daha stabil testosteron olmasını sağlar.

-- Amerikada cypionate kullanıyorlar. Ben de bunu tavsiye ederim. Eğer bulamazsan enhantate çok güzel işini görür. Ben iran enhantate tercih ediyorum.

-- Proviron testis küçülmesini durdurmuyor. İlk kürümde bizzat test ettim. Cinsel isteği çok artırıyor ama suni bir ereksiyon hissi oluyor. Testis küçülmesinde benim gördüğüm en etkilisi 1 baş kuru soğanı yemek oldu.

-- Sen kendini küre giriyor olarak düşünme. Günlük hayatını idame edecek ve sporuna da yetecek miktarda testosteronu dışarıdan alıyor olarak düşün. Şuan kendi üretimin 400. Hedef ise 900 değerini sabit tutmak. Bunun için 1 ay boyunca haftada 1 kere 125mg veya haftada 2 kere 65mg testosteronu kendine enjekte et.

-- 1 ay sonunda test yaptır ve değerlere baktır. Eğer 900den yüksek ise düşür, az ise artır.

hocam enanthate bulabildim cypionat yok 1 ml si 250 mg denk geliyor enanthate zararları aynıysa haftada 500 mg vurmak risklimi olur diyorsunuz onu anlamadım kür niyetli girmiyorum fakat vurmuşken vücut yapmak için 500 mg vurma niyetim vardı kür içerisinde soğandan kastınız günde 1 adet kuru soğan yemenin testis küçülmesine karşı işe yaradığınımı söylediniz benmi yanlış anladım hocam kafanızı şişirdim fakat sorduğum soruyla verdiğiniz yanıt farklı olduğundan yazıyorum şu 3 hususa cevap yazabilirseniz çok makbule geçer hocam 12 hafta on 1 ay off şeklinde kullanıcam düzenli olarak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
ucantekme1, 3 dakika önce yazdı:

hocam enanthate bulabildim cypionat yok 1 ml si 250 mg denk geliyor enanthate zararları aynıysa haftada 500 mg vurmak risklimi olur diyorsunuz onu anlamadım kür niyetli girmiyorum fakat vurmuşken vücut yapmak için 500 mg vurma niyetim vardı kür içerisinde soğandan kastınız günde 1 adet kuru soğan yemenin testis küçülmesine karşı işe yaradığınımı söylediniz benmi yanlış anladım hocam kafanızı şişirdim fakat sorduğum soruyla verdiğiniz yanıt farklı olduğundan yazıyorum şu 3 hususa cevap yazabilirseniz çok makbule geçer hocam 12 hafta on 1 ay off şeklinde kullanıcam düzenli olarak.

-- 500 mg vurduğun an küre girmiş oluyorsun. Yani niyetinde ol yada olma. Yerinde olsam bu yaşta küre girmek yerine TRT doz ile sağlıklı bir şekilde devam etmeyi tercih ederim. Çok gençsin daha.

-- Günde en az 1 adet soğan testislerimin küçülmesini durdurdu. Ki ben sanıyorum 30. haftaya yaklaştım artık. Döl miktarını da artırdı. Bunu bir başlıkta konuşup ilgili bilimsel makaleyide paylaşmıştı arkadaşlar.

Şimdi bak zaten üreme sistemin sorunlu. Bunu aklından çıkarma. Sen dışarıdan yüksek miktarda testosteron alarak sorunlu sistemi riske atıp sorunu büyütme ihtimali ile karşı karşıya kalabilirsin. Yineliyorum bu toplara hiç girme. TRT dozda da natural hızının bir miktar üstünde vücut yaparsın zaten. 12 hafta 500mg testosteron aldığında döngün kendini kapatacak. 1 hafta off vermenin de PCT yapmadan hiç esprisi yok. Girme lütfen bu toplara.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
rastlantisal, Şimdi yazdı:

-- 500 mg vurduğun an küre girmiş oluyorsun. Yani niyetinde ol yada olma. Yerinde olsam bu yaşta küre girmek yerine TRT doz ile sağlıklı bir şekilde devam etmeyi tercih ederim. Çok gençsin daha.

-- Günde en az 1 adet soğan testislerimin küçülmesini durdurdu. Ki ben sanıyorum 30. haftaya yaklaştım artık. Döl miktarını da artırdı. Bunu bir başlıkta konuşup ilgili bilimsel makaleyide paylaşmıştı arkadaşlar.

Şimdi bak zaten üreme sistemin sorunlu. Bunu aklından çıkarma. Sen dışarıdan yüksek miktarda testosteron alarak sorunlu sistemi riske atıp sorunu büyütme ihtimali ile karşı karşıya kalabilirsin. Yineliyorum bu toplara hiç girme. TRT dozda da natural hızının bir miktar üstünde vücut yaparsın zaten. 12 hafta 500mg testosteron aldığında döngün kendini kapatacak. 1 hafta off vermenin de PCT yapmadan hiç esprisi yok. Girme lütfen bu toplara.

tamamdır hocam duruma göre yine bir değerlendirme yapıcam fakat 125 mg dozda doğal üretimi baskılamazmı yada baskılasa bile 500 mg yerine 125 mg ile daha rahatmı toparlarız pct süresi vesaire 90 gün on kaç gün off vermeliyim bu doza

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
ucantekme1, 1 dakika önce yazdı:

tamamdır hocam duruma göre yine bir değerlendirme yapıcam fakat 125 mg dozda doğal üretimi baskılamazmı yada baskılasa bile 500 mg yerine 125 mg ile daha rahatmı toparlarız pct süresi vesaire 90 gün on kaç gün off vermeliyim bu doza

Yaşadığın durumun hemen hemen aynısını yakın zamanda Amerika'da yaşayan 22 yaşında bir kardeşim yaşadı. Tüm doktor sürecini ve testleri takip ettim. Şuan kendisi 900 ayarında ve gayet sağlıklı. Yani sana orada yapılan tedaviyi bire bir tavsiye ettim. Doz arttıkça sorun ihtimali de artar. Ayrıca sürdürülebilirlik sıkıntıya düşer. Sen yüksek doz alıp receptör sayını nafile artırma. Mevcut receptörlerinle döndürebilecek kadarını dışarıdan al.

TRT dozda ara vermiyorsun. Ömür boyu daimi kullanıyorsun. Ama arada bir test yaptırmak önemli.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

Yaşadığın durumun hemen hemen aynısını yakın zamanda Amerika'da yaşayan 22 yaşında bir kardeşim yaşadı. Tüm doktor sürecini ve testleri takip ettim. Şuan kendisi 900 ayarında ve gayet sağlıklı. Yani sana orada yapılan tedaviyi bire bir tavsiye ettim. Doz arttıkça sorun ihtimali de artar. Ayrıca sürdürülebilirlik sıkıntıya düşer. Sen yüksek doz alıp receptör sayını nafile artırma. Mevcut receptörlerinle döndürebilecek kadarını dışarıdan al.

TRT dozda ara vermiyorsun. Ömür boyu daimi kullanıyorsun. Ama arada bir test yaptırmak önemli.

hocam evlenip çocuk sahibi olacağım zaman ne olacak peki bi durum birde hergün 1 adet kuru soğanı tüketiyoruz yanlış anlamadıysam bir zararı olmazmı bunun aç mı tokmu :D bide 125 mg insülin enjektöründe kaç mg denk gelir hocam yani 0.5 ml 125 mi oluyor ilerde çocuk sahibi olmama engel teşkil edermi bu durum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
ucantekme1, Şimdi yazdı:

hocam evlenip çocuk sahibi olacağım zaman ne olacak peki bi durum birde hergün 1 adet kuru soğanı tüketiyoruz yanlış anlamadıysam bir zararı olmazmı bunun aç mı tokmu :D bide 125 mg insülin enjektöründe kaç mg denk gelir hocam yani 0.5 ml 125 mi oluyor ilerde çocuk sahibi olmama engel teşkil edermi bu durum

Normal biri için PCT yapıp üremesine yeniden kavuşması kolay.

Yemek sonunda yiyebilirsin. Niye zararı olsun ki.

Durumun özel olduğu için bunu sana sadece doktor söyleyebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Normal biri için PCT yapıp üremesine yeniden kavuşması kolay.

Yemek sonunda yiyebilirsin. Niye zararı olsun ki.

Durumun özel olduğu için bunu sana sadece doktor söyleyebilir.

ya benim için hocam pct ile eski sisteme dönmem zormu sizce trt başlayınca sürekli yorgunluk halsizlik yaşamaktan bıkmış durumdayım vücutta meni üretimi az gibi hissediyorum boşalma esnasında 7 günde 1 yapıp denemişliğim var o eski fazla çıkış yok gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Synthbody
      Herkese selamlar dostlar. Uzun yıllardır sporun içindeyim ancak gerek hayat şartları gerek genetik bazı dezavantajlar, gerek sakatlıklar sürekli beni aşağı yukarı itmiş ve artık vücudumu forma sokmak konusu beni yorduktan ve işim gereği(antrenörüm) diğer tarafı da yaş çok geçmeden tecrübe etme kararı sonrası only testosteron ile yolun karanlık tarafında ilerlemeye başlamış bulunuyorum.
      Burada forumda beni anlayabilecek adam sayısı bir elin parmağını geçmeyecektir. Ancak hem kendime bir günlük olması hem de birileri aynı yoldan geçmek isterse bir referans oluşturması için bu başlığı açıyorum. Kendimle ilgili detaylı bilgileri aklıma geldikçe güncelleyeceğim şimdilik buraya genel bilgileri yazıyorum.
      Sizlerin soruları oldukça buraya güncelleyeceğim.

İlk etapta deneyim amaçlı ve maceranın keyfini çıkartmak vücudumu tanımak için kendime 20 hafta verdim aşağıda da detaylı şekilde hangi gün ne yaptığımı yazıyorum.
      Şu an 9. haftanın içindeyim. Her hafta tamamladıkça yeşil ile işaretliyorum.

Haftada 4-5 gün antrenman. Antrenman sonrası en az 20dk cardio. Günlük 5000 kalori. 261 gr protein 700 gr karbonhidrat 135gr yağ (yağdan zengin beslenmem gerekiyor bağırsaklarda problem yaratmaması için) Başlangıç ölçüleri
      Yaş:33 Boy: 181  Kilo: 73 Genel nabız 12 ye 8 (sürekli kontrol ediliyor) Güncel kg: 77 Kullandığım vitamin mineraller
      Glukozamin Omega 3 Magnezyum Çinko Vitamin C B Kompleks B12 (haftada 1 kez enjeksiyon) D3 Damla (Sabah 10 akşam 10 damla idame amaçlı) D3 Ampül (2 Hafta aralıkla) Folbiol (Folik Asit)  Kullandığım Supplementlar
      Gainer (Günlük 1 veya 2 ölçek) Creatin (9.hatfada başladım günde 1 ölçek)
    • Yazan: nattybuilder
      Merhabalar değerli forum üyeleri
      Uzunca bir süre düşündüm ve artık en düşük dozajlamayla minimum riskle yalnızca testosteron kullanmaya karar verdim.Burdaki amacım ilk deneyimim olacağı için en hafif dozla başlayıp vücudumun göstereceği tepkileri gözlemleyerek sabırlı ve kontrollü bir şekilde ilerlemek.
      Ona göre 8 hafta sonra 125 mg olarak düşündüğüm dozu 250 mg a çıkaracağım. 1 - 8 hafta da öyle devam edip kalan 8 hafta da kayda değer bir problem yaşamazsam rimo ekleyip devam edeceğim. Çok hızlı gelişip bi anda uçma gibi bir amacım yok hayat kalitemi arttırmayı bir kademe de olsa gelişmeyi hızlandırmayı hedefliyorum.
      Burada kafamdaki soru işareti sustanon mu kullanayım testosteron enanthate mı?
      Araştırmalarıma göre tek esterli olduğu için enanthateın daha avantajlı olduğunu düşünüyorum. Ek olarak elzem olan elimde bulundurmam gereken supplement koruyucu vs. önerileriniz nelerdir? Hali hazırda günde 2gr omega3 probiyotik ve multivitamin kullanıyorum.

• Yazan: burqkoc
      Merhaba arkadaşlar, herkese iyi bayramlar
      Kullandığım ürün:
      TESTOSTERON 250 MG Şu an daha ilaç açılmadı zaten ama aklımda şöyle bi soru işareti var; çevremden gelen tepkilere göre de biraz kafa karışıklığı oldu bende. 250 testo çok az girme daha iyi diyenler, 500 e çıkart testoyu, boldenonda at bastığın testoyu kullansın gibi cümlelerle karşı karşıyayım.
      250 testoyla ne kadar süre ilerledikten sonra 500 e çıkılmalı? Kür içinde ekleme çıkartma yapmak istiyorum biraz vücudumu tanımak adına. 
    • Yazan: burqkoc
      Merhaba arkadaşlar,
      Daha her hangi bir östrojenle alakalı belirti göstermeden tamoksifen falan alınmalı mı? Yoksa test verip ona göre mi ilaçlar alınmalı? Çevremdeki insanlar direkt yan etki görmemek için tamoksifen alıyolar bu doğru mu? Cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: testostereon
      Herkese merhaba sayın hocalarım, Kardeşlerim bir kaç dorum olacaktı bu benim 2. Steroid hikayem ve only testo yapmaya karar verdim önceki kürümde pct yapmadan 500 mg başladım bri sorun olurmu yoksa artırarakmı gitmeliyim...
      önceki kürümde:
      npp 200 mg boldenon 500 mg  test e 500 mg   enjeksiyon yapıyordum bazı sorunlardan dolayı ilaca ve spora  ara vermek sorunda kaldım 1.5 ay ve tekrardan başlamaya karar verdim ilaçlarla birlikte başlamak istedim pct yapmadan ve buradaki değerli arkadaşlar pcy yapmadan only testı yapabilirsin sorun olmaz dediler bende bugün enjeksiyonumu oldum 500 mg her hafta pazartesi 500 mg enjeksiyon yapmayı planlıyorum sizce 250 mg ye düşürüp  artırarak mı gideyim yoksa 500 mg başlangıçtan devam mı edeyim? 
      Not: bugün 500 mg Enjeksiyon yaptım.
      Saygılar sevgiler iyi forumlar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.