Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ericnicola

Tren testi

Önerilen İletiler

Ericnicola    9

Merhaba vücudumdaki tren ace çalışıyor mu çalışmıyor mu hangi hormon testinden kontrol edebiliyoruz Yardım eder misiniz hangi tahlillere bakmam lazım tren masteron 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bysabri1    37

Testten çok yan etkilerden anlayacağın bir ilaç grubunda heleki Tren A. Direk kendini belli eder ben buradayım der vücut afallar ağır gelir zaten, ama istersen vücutta Tren A girdiği anda LH FSH kapanır 0 lanır, testo da kademeli düşer bu baktırabilirsin. Birde küründe Testesteron vardır umarım.

tarihinde bysabri1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ericnicola    9
bysabri1, 37 dakika önce yazdı:

Testten çok yan etkilerden anlayacağın bir ilaç grubunda heleki Tren A. Direk kendini belli eder ben buradayım der vücut afallar ağır gelir zaten, ama istersen vücutta Tren A girdiği anda LH FSH kapanır 0 lanır, testo da kademeli düşer bu baktırabilirsin. Birde küründe Testesteron vardır umarım.

Evet tabiki neyi takip edeceğimi hangi hormona bakmam gerektiğini bilmiyorum östrojende fazlalaşma progrsteron yazıyor çoğu yerde emin olamadım sormak istedim  pro-v3 diye bir marka kullanıyorum aldığım insan hiç yamuk yapmadı bana ama ilk kez bi ilacı kullanmak tedirgin ediyor içeriği boş gibi bir hissiyata kapıldım 

tarihinde Ericnicola tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    332

Prolaktin artar

Progesteron artar

Uykudan uyanıp durursun

Terleme artar agresiflik artar libido artar duygusallık artar anksiyete paranoyaklık artar

İdrar turuncuya döner

Daha ilk günlerden damarlanma ve güç etkisi görülür

Enjeksiyon sırasında öksürük olabilir 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
Emrahtkty, 28 dakika önce yazdı:

Prolaktin

Ben 10 haftalık  200 mg  Tren A kullanımda hiç bir şekilde prolaktin yükselmedi mesela buda bi soru işareti herkeste olmuyor. Her 2 haftada 1 tahlil yaptırdım. 

tarihinde bysabri1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ericnicola    9
Equipoise, 58 dakika önce yazdı:

Prolaktin artar

Progesteron artar

Uykudan uyanıp durursun

Terleme artar agresiflik artar libido artar duygusallık artar anksiyete paranoyaklık artar

İdrar turuncuya döner

Reis bunların hiç birisi olmuyor 😅 sahte galiba ağzına yandığımın ülkesinde çoğu ilaç sahte namusuyla bu işi yapan yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
bysabri1, 49 dakika önce yazdı:

Ben 10 haftalık  200 mg  Tren A kullanımda hiç bir şekilde prolaktin yükselmedi mesela buda bi soru işareti herkeste olmuyor. Her 2 haftada 1 tahlil yaptırdım. 

Nor-19 ilaçları prolaktini fırlatır.Orjinal kullandığına emin misin?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gordo    67

Pro v3 yerlioğluyerli, merdivenaltı bir marka keşke bildiğinizden şaşmasaydınız. En azından kürü bu tedirginliği yaşamadan kafanız rahat geçirirdiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ericnicola    9
Gordo, 1 saat önce yazdı:

Pro v3 yerlioğluyerli, merdivenaltı bir marka keşke bildiğinizden şaşmasaydınız. En azından kürü bu tedirginliği yaşamadan kafanız rahat geçirirdiniz.

Abi zaten bulunduğum şehirde bu işi yapan şok nadir insan var bir şişe tren ace ye 900 TL istiyor adam orijinal diyor şimdi merdiven altı diyoruz da yerli üretim çoğu marka yurt dışı bandrollerini yapıştıyorlar geçiriyorlar ne yapacağımı şaşırdım artık insan gibi ilaç bulmak da zor aldım bir marka sitesinden check kodu var testo 3.4 dü boldenon çalışmadı her türlü sahtekarlığı yapıyor sağolsun milletimiz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
Emrahtkty, 9 saat önce yazdı:

Kesinlikle katılıyorum. Ruhaliyetteki değişimin de en önemli nedeni budur. Nor 19 girdi isen o prolaktin çıktı demektir. 

Zaten Trende isen ve çalışıyor mu diye düşünüyorsan orda büyük bir sıkıntı vardır. Tren sana çalıştığını hissettirir. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Hiç tren kullanmadım, ama prolaktinin ne demek olduğunu iyi bilirim.

Evli isen eşini, bir ilişkin var ise kız arkadaşını ona çaktırmadan takip ettirir prolaktin. Sürekli aldatıldığın hissine kapılırsın çünkü.

Cinsel ilişki esnasında ereksiyon halindeyken birden ereksiyon gider, kala kalırsın öyle :) 

Apartmandaki emekli Albay moduna girersin,  o çöpü niye oraya döktün, arabayı niye ortaya park ettin gibi basit sebeplerden sinirlenirsin.

Önünden Rus milli bayan voleybol takımı çıplak halde geçse, kafanı çevirir bakmazsın bile, çünkü cinsellik senin için dünyadaki düşünmen gereken belki de son şeydir.

Ve tabiki anlattığım ruhsal sıkıntıların yanında kullananların dediğine göre aşırı güç artışı, gece terlemeleri vb. fiziksel belirtiler gösterir.

Yani yukarıdaki dostun da dediği gibi, tren her türlü kendini belli eder.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
Emrahtkty, 10 saat önce yazdı:

Cümlem biraz yanlış oldu prolaktin yükseldi  ama aşırı bi artış olmadı normal Testo bolde kürü gibi bi artış görmedim. Ama anamı ağlattı emin olabilirsin ölüm korkusu çok ağır bastı bazı geceler yarına sağ çıkarsam iyi diyip uyumaya çalıştığım oldu anansının gözü dedim yani bu ilaçta ki 200 mg haftalık fazla geldim 150 ye çektim öksürük olayını 1 kere yaşadım . Kan ter cabası. 

Aşağıdaki sonuçlar 3 hafta Tren A 200mg kullanımından sonra olan sonuçlardır.

E8A3798C-F466-4055-97E0-ABFE180976A5.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ericnicola    9
bysabri1, 7 saat önce yazdı:

Cümlem biraz yanlış oldu prolaktin yükseldi  ama aşırı bi artış olmadı normal Testo bolde kürü gibi bi artış görmedim. Ama anamı ağlattı emin olabilirsin ölüm korkusu çok ağır bastı bazı geceler yarına sağ çıkarsam iyi diyip uyumaya çalıştığım oldu anansının gözü dedim yani bu ilaçta ki 200 mg haftalık fazla geldim 150 ye çektim öksürük olayını 1 kere yaşadım . Kan ter cabası. 

Aşağıdaki sonuçlar 3 hafta Tren A 200mg kullanımından sonra olan sonuçlardır.

E8A3798C-F466-4055-97E0-ABFE180976A5.png

Jinekomastin oldu mu reis 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ericnicola    9
Equipoise, 22 saat önce yazdı:

Prolaktin artar

Progesteron artar

Uykudan uyanıp durursun

İdrar turuncuya döner

Müsait olduğunda bakar mısın her şey yolunda mı ? 

C19C9723-5501-4F7E-B2C9-31890985AE7E.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37

Direk zaten onu gördüm haftalık aromasine başladım biraz geç dönüş yapıyorum ama hissiyata bağlı gittim meme ucunda bi hassasiyet var mı yok mu diye tabiki fazla şuan mesela bolde testo küründeyim güncel 12 hafta falan yarım tablet sadece bi prolaktin düşürmek için attım 2. Hafta kan verdim

19814340-E2BA-4867-B4C3-2592776A38AA.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.