Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Semih Erarslan

2021 - kür günlüğüm bulk sürecim

Önerilen İletiler

Semih Erarslan    1.184

@Vural2Vural kür planlamanı kendin mi? yapıyorsun. Yeni yarışma hazırlığı için mi? planlamanada yardım alıyormusun ve bir önceki yarışmaya için hazırlık ürün kullanımı mg la birlikde yeni küründe amaçlarıyla detaylı bir anlatım benim için paylaşabilirnisin mesla ilk kür bu şekilde ilk yarışma sonrası 2. Kür planı bu şekilde mg ayarları ve kür amacı gbi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Semih Erarslan, 2 saat önce yazdı:

@Vural2Vural kür planlamanı kendin mi? yapıyorsun. Yeni yarışma hazırlığı için mi? planlamanada yardım alıyormusun ve bir önceki yarışmaya için hazırlık ürün kullanımı mg la birlikde yeni küründe amaçlarıyla detaylı bir anlatım benim için paylaşabilirnisin mesla ilk kür bu şekilde ilk yarışma sonrası 2. Kür planı bu şekilde mg ayarları ve kür amacı gbi

Abi son 2 aya kadar her şeyi ben ayarladım.Ondan sonra destek almaya başladım.Forma göre diyetimin yeterince sert olmadığını söyledi hocam.Baya sert bir diyete girdim.Küre gelecek olursak sabit mglarda gittim 3er ml testo masteron tren gibi hatta masteron haftada 2mlydi son 2-3 hafta masteronu 3ml testoyuda 4ml e çıkarttım.Hocam kürüme ve mglerime pek karışmadı.Çünkü ilk baştan beri beraber çalışmıyorduk.Kısacası klasik bir definasyon kürü yaptım diyebilirim.Başlangıç mgleri ile.Karantinam bitince tekrar planlama yapacağım.Hangi yarışa hazırlanalım derse ona hazırlanacağım.Mart yada Eylül.O yüzden daha ne kürü yapacağım belli değil.Ama şuanlık haftada 300mg testo propionat kullanıyorum.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Semih Erarslan, 36 dakika önce yazdı:

Hafif bir antreman

Telefon almışsın hayırlı olsun :) 

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
zeus88, Bir saat önce yazdı:

Vucut tipini b..a k..e cok benzettim bu fotoğrafta.bicepsler ve omuzlar dominant,göğüs kafesi nispeten dar.Ilk defa böyle kutleli gorunuyorsun

Teşekür ederim ayrıca b..a k..e benzemekden şeref duyarım türkiyenin en iyi yarışmacılarından biri

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
zeus88, 4 saat önce yazdı:

648FF165-8F4B-4A01-9A13-5CD064D272AC.thumb.png.136bc6381d1b374d7df99eb79f1fdeb1.png.865031c60fca76040fa14cb50d24a32c.png

Boyu daha uzun ama Semih Abi'nin sanırım Buğra Hoca'dan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
JrRommel, 14 saat önce yazdı:

Boyu daha uzun ama Semih Abi'nin sanırım Buğra Hoca'dan

Pozdan dolayı vucut benzerliği olmuş aslında alakam yok 🙂 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Semih Erarslan, Bir saat önce yazdı:

Pozdan dolayı vucut benzerliği olmuş aslında alakam yok 🙂 

senin boyun kaç bilmiyorum abi ama o adam 1.71 72 73 falan sanırım o civarlarda. E abi vücut benzerliği önemli bu adamlar 10 senedir kürde ve yarışmalarda normal yani. He o irade de zor herkeste yok o beslenme ve irade o ayrı konu :D . Sen de 22 23 24te başlasan olurdu yani abi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
JrRommel, 2 saat önce yazdı:

senin boyun kaç bilmiyorum abi ama o adam 1.71 72 73 falan sanırım o civarlarda. E abi vücut benzerliği önemli bu adamlar 10 senedir kürde ve yarışmalarda normal yani. He o irade de zor herkeste yok o beslenme ve irade o ayrı konu :D . Sen de 22 23 24te başlasan olurdu yani abi

Boyum 178 kilom 86 yaşım 32 daha iyi olucam vucut yapımız alakası yok pozu aynı verinve saç sakalda aynı bu ara benzemiş 🙂 👍 konunun başındaki ilk fotorafıma bakarsan anlarsın belimi daha ince forma sokabiliyorum

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Semih Erarslan, 1 saat önce yazdı:

Boyum 178 kilom 86 yaşım 32 daha iyi olucam vucut yapımız alakası yok pozu aynı verinve saç sakalda aynı bu ara benzemiş 🙂 👍 konunun başındaki ilk fotorafıma bakarsan anlarsın belimi daha ince forma sokabiliyorum

aynen dediğim gibi senin işin daha zormuş abi. Bu sporda boy uzalığı vücudu doldurmayı ve diğer şeyleri zorlaştırıyor :D . Bu arada abi yarışma işin falan olursa sanırım buradaki bazı şeyleri kaldırman gerekebilir galiba. Soruşturursun bunu da biriyle çalışırsan eğer

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184

Arkadaşlar yarışma içşn yapılan bulk kürüyle süresi uzun kısa 6 ay diyelim örneğin salonda yapılan bulk kürü arasında fark var mı salon derken küçümsemeyin yine işe bilen birileri tatqfından yapılan bulk kürü çok mu enteran değişiklikler oluyor varsa bildiğiniz farklsr neler 3 ürğn koyalım Bolde deca tren bu kombinasyon yarışma hazırlıpı için bambaşka uzaktan aldığım yarışma hazırlık paketi hazırlayan kişi elinde bambaşka bir halemi bürünüyor kullanım yöne kombinasyon açısı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Semih Erarslan, 3 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar yarışma içşn yapılan bulk kürüyle süresi uzun kısa 6 ay diyelim örneğin salonda yapılan bulk kürü arasında fark var mı salon derken küçümsemeyin yine işe bilen birileri tatqfından yapılan bulk kürü çok mu enteran değişiklikler oluyor varsa bildiğiniz farklsr neler 3 ürğn koyalım Bolde deca tren bu kombinasyon yarışma hazırlıpı için bambaşka uzaktan aldığım yarışma hazırlık paketi hazırlayan kişi elinde bambaşka bir halemi bürünüyor kullanım yöne kombinasyon açısı

Hemen hemen benzer abi bana sende biliyorsun.Cüzdanın ne kadar kalïnsa o kadar ilerlersin bu sporda.Şuan ki güncel formunu atarsan ufak tefek tavsiyelerde bulunmak isterim kür için.Beslenme disiplinini hiç bozmazsan Marta bile yetiştirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Vural2, 26.09.2021 - 23:46 yazdı:

Hemen hemen benzer abi bana sende biliyorsun.Cüzdanın ne kadar kalïnsa o kadar ilerlersin bu sporda.Şuan ki güncel formunu atarsan ufak tefek tavsiyelerde bulunmak isterim kür için.Beslenme disiplinini hiç bozmazsan Marta bile yetiştirsin.

İstediğin farklı poz varsa onuda vereyim son halim pct dönemi only enantad 5 hafta 15 günde sadece ce omuz ve göğüs idmanı yapıldı tatilde takıldım yeni kür ve yarışma hazırlığı için dinlendim ekmek arası ekmek yedim sabah kahvaltı öğle akşam 🙂 👍 sen anla 

DSC_0057.JPG DSC_0058.JPG DSC_0061.JPG DSC_0062.JPG DSC_0063.JPG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Semih Erarslan, 27.09.2021 - 00:01 yazdı:

İstediğin farklı poz varsa onuda vereyim son halim pct dönemi only enantad 5 hafta 15 günde sadece ce omuz ve göğüs idmanı yapıldı tatilde takıldım yeni kür ve yarışma hazırlığı için dinlendim ekmek arası ekmek yedim sabah kahvaltı öğle akşam 🙂 👍 sen anla 

Yarasın abi şuan bende o moddayım biraz dinlenelim.Dediğin gibi uzun süre bolde testo sana yarar ama carbı yağı çok iyi ayarlayıp fazla yağlanmadan ilerlemen lazım.Kür protokolleri genelde aynı dersin bu muydu la o kadar büyüttüğünüz adamın yaptığı kür.Şu aralar çok popüler olan birinin kürünü duydum ben de şaşırdım.Bizim kürlerden tek farkı growth ve fragmentdi.Bence kesinlikle bir antrenör ile çalış.Kürler beslenme benzer ama onun tecrübesini satın alamıyorsun abi.Bu sporda tecrübe çok önemli.Bu işi normal olarak yapan bir insan yapabilir.Tavuk pilav yumurta+anabolik kolay bir iş oturtunca ama yarışma kafası çok ayrı içine girince anlıyorsun.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184

DSC_0064.JPG DSC_0065.JPG

Vural2, 27.09.2021 - 00:08 yazdı:

Yarasın abi şuan bende o moddayım biraz dinlenelim.Dediğin gibi uzun süre bolde testo sana yarar ama carbı yağı çok iyi ayarlayıp fazla yağlanmadan ilerlemen lazım.Kür protokolleri genelde aynı dersin bu muydu la o kadar büyüttüğünüz adamın yaptığı kür.Şu aralar çok popüler olan birinin kürünü duydum ben de şaşırdım.Bizim kürlerden tek farkı growth ve fragmentdi.Bence kesinlikle bir antrenör ile çalış.Kürler beslenme benzer ama onun tecrübesini satın alamıyorsun abi.Bu sporda tecrübe çok önemli.Bu işi normal olarak yapan bir insan yapabilir.Tavuk pilav yumurta+anabolik kolay bir iş oturtunca ama yarışma kafası çok ayrı içine girince anlıyorsun.

Yarışma konusu evet atıyorum 3 ay kala bir antrönörle yarışma hsazırlığı tamam ama ondan öncesi için beslenme danışmanlıkda okey illaki bu kür planlama paketleri yarışma hazırlığı için kafa karıştırdı var mı bir gördüğnüz oha vaybe bizde kür mü yapıyoruz admın yaptına bak veya uygulamada yarışan önveden şu aralar fark gbi fark var diyeniniz tekrar ediyorum yarışma dönemine yakın dönemi ayrı tutuyorum yarışmaya 1 yıl kala öncesinde sana öle bir kür yaparki senin başta yapacağın kürle dağ olur arasında gbi birşeyler bana braz bu şekilde yansıtıldı soruncada paketi alınca bu konuları konuşuruz denildi ürünlerimi ona göre temin edicem dediğimdede o süreyi sana veririz diyorlar ama ürğnler aybı deca bolde tren 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Semih Erarslan, 3 dakika önce yazdı:

Yarışma konusu evet atıyorum 3 ay kala bir antrönörle yarışma hsazırlığı tamam ama ondan öncesi için beslenme danışmanlıkda okey illaki bu kür planlama paketleri yarışma hazırlığı için kafa karıştırdı var mı bir gördüğnüz oha vaybe bizde kür mü yapıyoruz admın yaptına bak veya uygulamada yarışan önveden şu aralar fark gbi fark var diyeniniz tekrar ediyorum yarışma dönemine yakın dönemi ayrı tutuyorum yarışmaya 1 yıl kala öncesinde sana öle bir kür yaparki senin başta yapacağın kürle dağ olur arasında gbi birşeyler bana braz bu şekilde yansıtıldı soruncada paketi alınca bu konuları konuşuruz denildi ürünlerimi ona göre temin edicem dediğimdede o süreyi sana veririz diyorlar ama ürğnler aybı deca bolde tren 

Dünyanın başka yerine gitsen yine aynı ilaçlar vuruluyor, aynı şeyler yeniyor abi.3 ay bir yarışma hazırlığı için bence yeterli değil abi.Zorluk çekersin hem de bazı antrenörlerin egoları var.En baştan beri benle çalışacaktın falan filan.En az 6 aydan önce beraber çalışmaya başlamanızï öneririm.Ben sana yaptığım hataları söylüyorum,sen de yapma diye yoksa son dönemlerde daha çok zorlanırsın.Birde her şey okey olsun planlaman filan ondan sonra sipariş et ilaçlarını aceleye gerek yok.Şu Türkiye yarışının bitmesini bekle bende şuan onu bekliyorum.4 Ekim gibi bitecek hayırlısı ile.Ondan sonra iyi antrenörler kontenjan açar zaten.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Vural2, 20 dakika önce yazdı:

Dünyanın başka yerine gitsen yine aynı ilaçlar vuruluyor, aynı şeyler yeniyor abi.3 ay bir yarışma hazırlığı için bence yeterli değil abi.Zorluk çekersin hem de bazı antrenörlerin egoları var.En baştan beri benle çalışacaktın falan filan.En az 6 aydan önce beraber çalışmaya başlamanızï öneririm.Ben sana yaptığım hataları söylüyorum,sen de yapma diye yoksa son dönemlerde daha çok zorlanırsın.Birde her şey okey olsun planlaman filan ondan sonra sipariş et ilaçlarını aceleye gerek yok.Şu Türkiye yarışının bitmesini bekle bende şuan onu bekliyorum.4 Ekim gibi bitecek hayırlısı ile.Ondan sonra iyi antrenörler kontenjan açar zaten.

Tamam 6 olsun ilk 6 ay için kür paketi yine en düşük 1500 tl benim demek istediğim değişen birşey yoksa ben 6 ay bıulk yaparım yarışmaya 8 varsa uzatırım 6 ay kala kapısını çalarım isterse istemesse başka kapıya geçerim o tarafı ayrı benim sormak istediğimi yanıtladın aslında ben yoluma devam edicem baktım yarışmalar belli oluyor kapılarını çalıcam yani  2 senelik kür planlaması 3 bin 3 bin kür paketi yaptırıp para ödeyip yarışmaya son 6 kala sen birde birde bana yarışma hazırlık paketimi al demesine gerek yok ben bu paketi son 6 ay zaten alırım demek istiyorum kür planlama paketlerini koyarım cebime 6 bini gder yakınımdaki yarışcı hazırlayan bir hocanın salonunda 6 ayımı tamamlarım gerekirse mantıklımı? Yani ne kadar varsa o kadar iyi diye saçmaya gerek varmı kür planlaması için artık yavaş yavaş kendimize hangi ilacın neler yaptığınıda farkediyoruz salona yeni girmedik ya

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Semih Erarslan, 10 dakika önce yazdı:

Tamam 6 olsun ilk 6 ay için kür paketi yine en düşük 1500 tl benim demek istediğim değişen birşey yoksa ben 6 ay bıulk yaparım yarışmaya 8 varsa uzatırım 6 ay kala kapısını çalarım isterse istemesse başka kapıya geçerim o tarafı ayrı benim sormak istediğimi yanıtladın aslında ben yoluma devam edicem baktım yarışmalar belli oluyor kapılarını çalıcam yani  2 senelik kür planlaması 3 bin 3 bin kür paketi yaptırıp para ödeyip yarışmaya son 6 kala sen birde birde bana yarışma hazırlık paketimi al demesine gerek yok ben bu paketi son 6 ay zaten alırım demek istiyorum kür planlama paketlerini koyarım cebime 6 bini gder yakınımdaki yarışcı hazırlayan bir hocanın salonunda 6 ayımı tamamlarım gerekirse mantıklımı? Yani ne kadar varsa o kadar iyi diye saçmaya gerek varmı kür planlaması için artık yavaş yavaş kendimize hangi ilacın neler yaptığınıda farkediyoruz salona yeni girmedik ya

Doğru düşünüyorsun abi antrenöre ne kadar hazır form ile gidersen o kadar önde olursun.Hakkinda hayırlısı olsun takipteyim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184

Bu arada deca dedim ama  ilaç ismi açısından aklıma ilk o geldi vucutdan atılım ömrü yarışma öncesi uygun olmadığının farkındayım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
ByMaynaq, 11.06.2023 - 17:23 yazdı:

@Semih Erarslan Abi ne yaptın podyum yaptın mı söylediğin tarihlere göre yapmış olman lazım şimdiye kadar nedir son durum ?

Son durum şu  bu fotorafın üzerine koydum yarışma için evet ama ilk 3 için yetersiz olduğumu deneyimli hocalardan duydum kulak ardı etmedim yeni ayın ilk haftasında çok deneyimli sürekli aktif yarışmacı yetiştiren ve sürekli şampiyon çıkartan hocamla 1yıllık anlaştım bacak eksiğimi gderip duruma göz atıcak eğer uygun olursa çıkıcaz baktık halen kafaya oynayacak bu iş ilk 3de garanti demiyorsa eksiklere tekrar devam sizleri bilgilendiririm

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184

Herkese selam son güncel form maraton devam ediyor tüm supplement takviyeleri ay başından itibaren devreye sokup boldenon enantad yada sustanon rima kürüne başlıcam hayırlısı hedef temiz kütle

IMG_4315.jpeg

• Beğen 3
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shiedas    9
Semih Erarslan, 3 saat önce yazdı:

Herkese selam son güncel form maraton devam ediyor tüm supplement takviyeleri ay başından itibaren devreye sokup boldenon enantad yada sustanon rima kürüne başlıcam hayırlısı hedef temiz kütle

yakıyorsun hocam tam gaz devam

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.