Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Semih Erarslan

2021 - kür günlüğüm bulk sürecim

Önerilen İletiler

forbit    840
Semih Erarslan, 3 dakika önce yazdı:

Bir şeyler değişiyor uzun süre gerekli hedeflerinize çok çalışarak uzun zaman ayırın

Büyüklük süper Semih estetik konusuna da çözüm getirirsen bence bomba olur. :D 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
forbit, 3 dakika önce yazdı:

Büyüklük süper Semih estetik konusuna da çözüm getirirsen bence bomba olur. :D 

Bacaklarımı kocaman yapıcam🤫😉

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184

Son güncel durum usanmak yok bıkmak yok motive olamıyorum yok iyi beslenemiyorum ama ya yok vitaminim tam değil ama yok çok çalışıyorum zaman yok yok hiçbirşeyim tam değil diye diye bahanelere sığınmak yok yok odaklanmak ve çalışmak var sır isteyenlere aylık 20 bin 30 bin 40 bin harcamak lazımmm aaaaaaa hadi ordan nerde benim terliğim marka spor ayakkabılarım yok ama ben spora kaçıyorum

IMG_5130.jpeg

• Beğen 2
  • Alkış 1
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    840

Bacaklar güzel ama bu boy bu posa daha büyük olabilir o zaman alacak bir şey zaten dış bacak gayet iyi B|

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    840
Semih Erarslan, 20 saat önce yazdı:

Derinizin pamp almaktan gerildiği o an büyüdüğümüzü hissederiz  bu tüm acıyı dindirir

Bundan 2,3 sene önce bu forumda seninle dalga geçiyorlardı o günleri hatırlıyor musun? :D 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
forbit, 29.08.2023 - 19:59 yazdı:

Bundan 2,3 sene önce bu forumda seninle dalga geçiyorlardı o günleri hatırlıyor musun? :D 

Hatırlamam mı bu iş bir yerde genetik faktör diyenler oldu azim çok çalışmak her şeyi bi kenara bırakmak devam ediyor olmak çok güzel son güncel form belki bi yere gelemeyeceğim ama aynaya her baktığımda kendimi tekrar tekrar yenmekteyim

IMG_5851.jpeg

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
forbit, 15 dakika önce yazdı:

@Semih Erarslan Şuan ilaç olarak marka ve mg olarak ne kullanıyorsun hocam?

Haftalık 2 ampul rima 2 ampul sustanon sustanonun 9.hafta başı rimanın 5.hafta başı rimabalonu 12 hafta kullanıp bitiricem yanılgı son kürümün beni bu hale soktuğu olmasın diye bir açıklık getirelim sakın yani buradan görüp küre başlayan arkadaşlar beni yaşımın 33 olup23 yalıma kadar futbol oynadığımı 23 yaşından 28 yaşıma kadar aralıklı spor fitnes yaptığımı 1 yıllık solan üyeliğimin 8 9 ayını dolu geçirerek 26 yaşımda 2 yıl ara verdiğimi son 5 senesinde supplementlerle başlayan ilk yılım ardından 4 yıl ürün kullandığımı bunlarında ara vererek diyet ve beslenme yaparak aldığımı kontrollü şekilde kendim değil başta 3 4yıl Burak hocayla planlanarak gittiğini daha sonra şuanda Türkiye’nin en iyi uzaktan eğitim veren dc doktor hocalarımdan biriyle çalışıp kür başı içi daha sonrasının planlı gdildiğini bunları disiplinli şekilde ne denildiyse yaptığımı söylemek isterim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan, 29 dakika önce yazdı:

Haftalık 2 ampul rima 2 ampul sustanon sustanonun 9.hafta başı rimanın 5.hafta başı rimabalonu 12 hafta kullanıp bitiricem yanılgı son kürümün beni bu hale soktuğu olmasın diye bir açıklık getirelim sakın yani buradan görüp küre başlayan arkadaşlar beni yaşımın 33 olup23 yalıma kadar futbol oynadığımı 23 yaşından 28 yaşıma kadar aralıklı spor fitnes yaptığımı 1 yıllık solan üyeliğimin 8 9 ayını dolu geçirerek 26 yaşımda 2 yıl ara verdiğimi son 5 senesinde supplementlerle başlayan ilk yılım ardından 4 yıl ürün kullandığımı bunlarında ara vererek diyet ve beslenme yaparak aldığımı kontrollü şekilde kendim değil başta 3 4yıl Burak hocayla planlanarak gittiğini daha sonra şuanda Türkiye’nin en iyi uzaktan eğitim veren dc doktor hocalarımdan biriyle çalışıp kür başı içi daha sonrasının planlı gdildiğini bunları disiplinli şekilde ne denildiyse yaptığımı söylemek isterim 

Aynı pozun tekrar tekrar paylaşılması dışında bir şey göremiyorum.

Sağlıklı bir paylaşımda hemen her poz olmalı, bu kadar uzun bir sürede sırt, bacak, göğüs ne noktaya gelmiş bir bakmalıyız. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
NamasteGodDamnİt, 6 dakika önce yazdı:

Aynı pozun tekrar tekrar paylaşılması dışında bir şey göremiyorum.

Sağlıklı bir paylaşımda hemen her poz olmalı, bu kadar uzun bir sürede sırt, bacak, göğüs ne noktaya gelmiş bir bakmalıyız. 

Yarın akşam üzeri bahsettiğin şekilde atarım

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    732
Semih Erarslan, 40 dakika önce yazdı:

Buyurun.

MERMİ -_-

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan, 14 saat önce yazdı:

Buyurun.

Öncesi ve sonrası için sormuştum. 1 yıl önce ve sonra gibi uzaktan eğitim aldığınız kişi de bunları sizden istiyor olması lazım. Genel olarak bacak,sırt,göğüs gibi büyük kas gruplarının nereden nereye geldiğini görelim istiyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
NamasteGodDamnİt, 7 saat önce yazdı:

Öncesi ve sonrası için sormuştum. 1 yıl önce ve sonra gibi uzaktan eğitim aldığınız kişi de bunları sizden istiyor olması lazım. Genel olarak bacak,sırt,göğüs gibi büyük kas gruplarının nereden nereye geldiğini görelim istiyorum. 

Hocamla bunların raporlamalarıyla analizi yapıyoruz aydan aya ölçüler büyüyor belim de sabit veya azda olsa düşmeler şeklinde yol alıyoruz şükür ilgin için teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    732
Semih Erarslan, 7 dakika önce yazdı:

Hocamla bunların raporlamalarıyla analizi yapıyoruz aydan aya ölçüler büyüyor belim de sabit veya azda olsa düşmeler şeklinde yol alıyoruz şükür ilgin için teşekkür ederim 

Senin ilk konun vardı hocam forumda ilk kürün orada ilk halini görebilir o halini görüp bu halini görseydi zaten eminim taktir ederdi.

Ben o halinizi hatırlıyorum şuan ilk halinizin en az 4,5 katısınız :) Belki daha fazlası.

Ahhhhh aradım buldum :D burayı incele hocam anlarsın neyin ne olduğunu @NamasteGodDamnİt

Bu günlük zamanı Semihle dalga geçiyorlardı yıllar önce çok iyi hatırlıyorum ama şuan bana göre hacim, kütle ve görüntü olarak forumdaki en iyi kişilerin başında geliyor bu arada sizin konu ve formunuzuda hatılıyorum ve bu cümleme dahil ederek söylüyorum :) Estetik mevzusu üzerinden gidecek olursak kesinlikle gidecek daha çok yolu var semihin öncelikle o kalın belden kurtulmalı :)

tarihinde SPECTRE tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
SPECTRE, 16 saat önce yazdı:

Senin ilk konun vardı hocam forumda ilk kürün orada ilk halini görebilir o halini görüp bu halini görseydi zaten eminim taktir ederdi.

Ben o halinizi hatırlıyorum şuan ilk halinizin en az 4,5 katısınız :) Belki daha fazlası.

Ahhhhh aradım buldum :D burayı incele hocam anlarsın neyin ne olduğunu @NamasteGodDamnİt

Bu günlük zamanı Semihle dalga geçiyorlardı yıllar önce çok iyi hatırlıyorum ama şuan bana göre hacim, kütle ve görüntü olarak forumdaki en iyi kişilerin başında geliyor bu arada sizin konu ve formunuzuda hatılıyorum ve bu cümleme dahil ederek söylüyorum :) Estetik mevzusu üzerinden gidecek olursak kesinlikle gidecek daha çok yolu var semihin öncelikle o kalın belden kurtulmalı :)

Arkadaşlar burada bulunma amacım Burak hocaya olan minnet duygum sizlere itici geldiğini hissetmeye başladım o yüzden açıklama yapmak istedim bakın ben ne kadar iyim gbi bir sebebi yok burada fotoğraf paylaşmamın asıl sebebi tekrar şu söylediğim sözlerin samimiyetine inanın olay şu ben bu noktadan geldiğim bir nokta da yok aslında.

Ama gözle görülen değişim aşamasında edindiğim tecrübeler var sorulan sorulara kendi yolculuğumdan edindiğim tecrübeyi aktarmak motive olmanızı sağlamak şu 2 fotoğraf sizi motive etmeli adam bize hava civa yapıyor kafası yaratmamalı bu beni üzer

IMG_6304.jpeg IMG_6303.jpeg

• Beğen 3
  • Ödül 1
  • Tebrikler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
Semih Erarslan, 14.09.2023 - 00:26 yazdı:

Arkadaşlar burada bulunma amacım Burak hocaya olan minnet duygum sizlere itici geldiğini hissetmeye başladım o yüzden açıklama yapmak istedim bakın ben ne kadar iyim gbi bir sebebi yok burada fotoğraf paylaşmamın asıl sebebi tekrar şu söylediğim sözlerin samimiyetine inanın olay şu ben bu noktadan geldiğim bir nokta da yok aslında.

Ama gözle görülen değişim aşamasında edindiğim tecrübeler var sorulan sorulara kendi yolculuğumdan edindiğim tecrübeyi aktarmak motive olmanızı sağlamak şu 2 fotoğraf sizi motive etmeli adam bize hava civa yapıyor kafası yaratmamalı bu beni üzer

Tam gaz devaaam abi tebrikler 👏 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.