Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

nano3570

Hacim kürü maceram

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.345
nano3570, 16.12.2021 - 18:52 yazdı:

@Rdm , @rastlantısal selam kardeşlerim.

Güncel resimler,bugün çektim.

(Göbeği görmemezlikten gelelim 😊)

Üstatım merhabalar.

Çatıyı düzetmişsin bu oldukça iyi. Postüründen göğüs antrenmanlarına sırt antrenmanlarından daha çok ağırlık verdiğini görüyorum. Onları eşit çalışmalısın. Yoksa omuz başların öne doğru düşecek. Göğüs bölgesindeki yağlanma da daha az. Bel bölgesinde ilk haline göre bir miktar incelme ve sırtta gayet güzel genişleme var. Ayrıca bicepslerin uzamış ki bu iyi. Tricepslerde dolmuş. Şuan tek yapman gereken diyeti biraz düzenleyip erimeye gayret göstermek. Alttan çıkan kütleye eminim sen bile şaşarsın.

Ayrıca sırtta sivilcelenme başlamış. Her ihtimale karşı günde 1 adet NAC900 almanı tavsiye ederim.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nano3570    118

@rastlantisal ,çok teşekkür ederim.

Moral verdin ve motive oldum.

Haklısın,diyetime bir çekidüzen verip temiz büyümeye odaklanırsam daha verimli bir değişim elde edeceğim.Çok zor bir şey değil halbuki;tek yapmam gereken karbo limitini düşürmek.(Malum, deli bir yeme isteği oluyor)

Birazdan nac900 siparişi vereceğim,sivilceler resimden bile farkediliyorsa artık kullanma zamanı gelmiş demek ki.

Hacim kürünü biraz daha uzatmaya karar verdim.Ama kaç ay olacağı ile ilgili önerilere açığım.Bana kalsa ben bir sene diyorum ama böyle bir uygulama var mı bilmiyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Üstatım merhabalar.

Çatıyı düzetmişsin bu oldukça iyi. Postüründen göğüs antrenmanlarına sırt antrenmanlarından daha çok ağırlık verdiğini görüyorum. Onları eşit çalışmalısın. Yoksa omuz başların öne doğru düşecek. Göğüs bölgesindeki yağlanma da daha az. Bel bölgesinde ilk haline göre bir miktar incelme ve sırtta gayet güzel genişleme var. Ayrıca bicepslerin uzamış ki bu iyi. Tricepslerde dolmuş. Şuan tek yapman gereken diyeti biraz düzenleyip erimeye gayret göstermek. Alttan çıkan kütleye eminim sen bile şaşarsın.

Ayrıca sırtta sivilcelenme başlamış. Her ihtimale karşı günde 1 adet NAC900 almanı tavsiye ederim.

Yıllardır millet haftaya göğüsle başlarken ben sırtla başlardım,Kürün 2. ayına kadar böyle devam ettim,2.ay "İlaç tam açılmadan göğüse yükleneyim,geri kaldım sanki.." diye düşünüp 3 aydır haftaya göğüsle başlıyordum ve bölgeyi yanana kadar çalıştırıyordum.

Bu sefer de senin de söylediğin gibi omuz başları ufak kaldı.

Sanırım haftaya omuzla başlayıp şoklayana kadar çalıştırma sistemine geçmeliyim ki arayı kapatabileyim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Hacim güzel artıyor, tabiki başlangıçtaki sulu ve yağlı vücudun üzerine inşa edilenler kendini henüz belli etmez. İşin kolay kısımları yemek ve antrenman, asıl zor olanı bu kür bittikten sonra suyu ve yağı atmak için yememek ve yemiyorken antrenman yapmak olacak maalesef :)

İşin genel kabul görmüş olayı da zaten kışın büyümek yaza doğru üzerimizdeki tozu pası atıp emeğin karşılığını almak. Gençken hepsi kolay da bizim yaşlarda evdeki sorumluluklar, çocuk, iş hayatı vs. cidden antrenman yapmak demek dahi kendimize zaman ayırmak demek. Emeklerimizin karşılığını alacağız muhakkak, başarılar dilerim tekrar @nano3570 hocam :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Teşekkür ederim, @Rdm .

Rahat davranmamdeki neden biraz da Trenbolone ve türevlerini kullanan arkadaşların "Ne yesek parçalanıyoruz." muhabbetleri.Tabi herkeste aynı etki olmaz ama nasıl olsa def. küre başladığım zaman, ilaçların da itelemesiyle tüm fazlalığı zaten atabilirim diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118
Rdm, 5 saat önce yazdı:

İşin kolay kısımları yemek ve antrenman, asıl zor olanı bu kür bittikten sonra suyu ve yağı atmak için yememek ve yemiyorken antrenman yapmak olacak maalesef :)

Kesinlikle katılıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
nano3570, Bir saat önce yazdı:

Teşekkür ederim, @Rdm .

Rahat davranmamdeki neden biraz da Trenbolone ve türevlerini kullanan arkadaşların "Ne yesek parçalanıyoruz." muhabbetleri.Tabi herkeste aynı etki olmaz ama nasıl olsa def. küre başladığım zaman, ilaçların da itelemesiyle tüm fazlalığı zaten atabilirim diye düşünüyorum.

800gr pirinç ile definasyon yapan da var.Benim gibi 100 ile zor define olan da :(

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Vural2, 26 dakika önce yazdı:

800gr pirinç ile definasyon yapan da var.Benim gibi 100 ile zor define olan da :(

Aynen katılıyorum :) 

Clean bulk yapacağım diye 4 öğüne çıktım kürde ama göbekte 2 katınas çıktı :) Demem o ki ilaçlar tek başına yeterli değiller, beslenme ve kardiyo disiplini çok çok daha önemli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118
Vural2, 4 saat önce yazdı:

Orana gel!! 100 gram. 😊 Daha neler göreceğiz kimbilir.Gerçekten insan vücudu çok garip.Bazılarımızın avantajı diğerinin dezavantajı oluyor.

Ben de pirinçle doymuyorum,bulguru tercih ediyorum.Ne bileyim,pirinç yedikten midemde bir şey yokmuş hissi oluyor.Ne garip adamım.

İki tepeleme tabak gidiyor bir günde bulgur.

Rdm, 4 saat önce yazdı:

Aynen katılıyorum :) 

Clean bulk yapacağım diye 4 öğüne çıktım kürde ama göbekte 2 katınas çıktı :) Demem o ki ilaçlar tek başına yeterli değiller, beslenme ve kardiyo disiplini çok çok daha önemli.

Öyle tabi de gel de bunu bu iradeye,bu bedene,bu ruha anlat.Yaratılışım sizin tabirinizle "bulduğunu göm." mottosuyla oluşmuş.Herhalde bir powerlifter olsaydım daha hızlı bir ilerleme kaydederdim beslenme anlamında.

tarihinde nano3570 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
nano3570, 2 saat önce yazdı:

Orana gel!! 100 gram. 😊 Daha neler göreceğiz kimbilir.Gerçekten insan vücudu çok garip.Bazılarımızın avantajı diğerinin dezavantajı oluyor.

Ben de pirinçle doymuyorum,bulguru tercih ediyorum.Ne bileyim,pirinç yedikten midemde bir şey yokmuş hissi oluyor.Ne garip adamım.

İki tepeleme tabak gidiyor bir günde bulgur.

Bulgurun kas kazanımı icin pek yararlı olduğunu söylememicem ayrıca hazımsızlık yapıp şişiriyor gereksiz.Pirinç kullanılmasının sebebi adeleye hızlı girişini sağlamak.Acıktırır çünkü hızlı sindirilir.Bence bulgur bu sporda yeri olmayan besin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Ben artık hangi gıdanın bu sporda yeri olup olmayacağını geçmiş bir aşamadayım.

Hangi karbonhidratın hızlı hangisinin yavaş sindirildiğini biliyorum.Kaldı ki bu bilgiler devlet sırrı değil; biraz araştırma yapan herkes öğrenebilir.

Bulgurun içindeki karbonhidrat evet geç sindirilir ama uzun süre tok tutar ve bence bu sporda her zaman yeri vardır,soframda da kahvaltı hariç her zaman yer tutar.

Emrahtkty, 3 saat önce yazdı:

Bulgurun kas kazanımı icin pek yararlı olduğunu söylememicem ayrıca hazımsızlık yapıp şişiriyor gereksiz.Pirinç kullanılmasının sebebi adeleye hızlı girişini sağlamak.Acıktırır çünkü hızlı sindirilir.Bence bulgur bu sporda yeri olmayan besin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345

Fitness yapan biri için kesinlikle pirinç yerine tercih edilebilir hatta edilmesi gerekir. Çünkü hedefi spor yapmak ve fit görünmektir. Kan şekeri birden yükseltmediği için tok tutar. Daha lifli bir yapısı vardır ki bu yüzden sindirimi uzundur ve yararlı bakteriler içinde iyidir.

Body building yapan özellikle kürü girmiş biri için angaryadır o kadar uzun sindirim. Hedef sürekli kasları beslemek ve gelişmek olduğu için hızlıca sindirilip, kan şekerini yükseltip ve yine hızlıca kasa taşınacak karbonhitrat kaynaklarına yöneliriz.

Bu iki spor birbiri ile hep karıştırılır. Aynı aletler ile yapılıyor olmasına rağmen birbirinden farklıdır. O yüzden biz fitness prosedürüne değil body building prosedürüne tabiiyiz. Sık sık yemek yememiz, görece basit ve hızlı sindirilen besin kaynaklarına yönelmemiz hep bundan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
nano3570, 7 saat önce yazdı:

Ben artık hangi gıdanın bu sporda yeri olup olmayacağını geçmiş bir aşamadayım.

Hangi karbonhidratın hızlı hangisinin yavaş sindirildiğini biliyorum.Kaldı ki bu bilgiler devlet sırrı değil; biraz araştırma yapan herkes öğrenebilir.

Bulgurun içindeki karbonhidrat evet geç sindirilir ama uzun süre tok tutar ve bence bu sporda her zaman yeri vardır,soframda da kahvaltı hariç her zaman yer tutar.

Amacınız kas kazanmak değilse evet devam ede bilirsiniz bulgur yemeye 🤷🏿‍♂️

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
Feng, 9 dakika önce yazdı:

Basmati var zaten bunun icin

Ve arada baya fiyat farkı var. Yine de bulgur, basmati pirinçten daha yavaş kan şekeri yükseltiyor. 

Ben bulgurcu değilim onu belirteyim. :)

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Bulgur lobisinin işi bunlar :)

Bende @nano3570 hocama katılıyorum, bizim yaşlarda bulgur kaşıklamakla pilav kaşıklamak pek farklı değil, ha bende bulgur sevmediğim için yemiyorum ama yesem de ya bugün kan şekerim yavaş mı yükselir, glisemik indeksi acaba hangisinin daha düşük, acaba akşamki antrenmana kadar sindirebilir miyim vb. gibi sorular kafamda olmadan tek derdim o öğünü yemek olurdu.

Biz vücut için spor yapmıyoruz, spor yaptığımız için vücut yapıyoruz, bizi elleşmeyin :P 

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
Feng, 11 dakika önce yazdı:

Doğru ama bulgurun sindirimi çok sıkıntılı

Bizim için öyle. Fitnessçılar için iyi bir şey bu. Günümüzde malum insanlar lazım olandan çok yiyor. Tok tutacak sağlıklı besin haliyle elzem oluyor.

Bizle işi yok. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118
Emrahtkty, 7 saat önce yazdı:

Amacım kas kazanmak ve devam

ediyorum bulgur yemeye,kendi doğrularını kendine sakla.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
nano3570, 4 dakika önce yazdı:

Hocam kimse kötü birşey demedi, sakin :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
nano3570, 36 dakika önce yazdı:

Yaş olarak benden büyüksünüz saygısızlık etmek istemem ama üslübunuza dikkat ederseniz sevinirim.Burda bildiklerimizi paylaşıyoruz sonuçta adamın yukarda dediği gibi prolardan bulgur yiyen birini gördün mü hiç? Zamanında yiyip denemiş birisi olarak söylüyorum hacim kürü diyorsan bulgur ile olmaz o iş :)  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118
Emrahtkty, 8 saat önce yazdı:

Üsluba dikkat etmesi gereken kişi sizsiniz.Düşüncenizi iğneleyici ve kışkırtıcı bir üslup kullanarak dile getirirseniz aynı mukabilde karşılık görürsünüz.

Burada zaten bilinen doğrular üzerine tartışma yapmıyoruz.Ben bir pro değilim, amatör ruhla bu aktiviteyi yapıyorum.

Bana örneğin anabolikler steroidler,peptid,sarmslar,gh vs hakkında bilgi verseniz;dinler ve teşekkür ederdim.Ama ukala bir şekilde ve herkesin malumu olan bir doğruyu konuşup bir de sanki yetki mercii gibi "yeri yoktur." şerhi düşerseniz ben sizin iyi niyetinizden şüphe ederim.

.

• Beğen 1
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Arkadaşlar tekrar merhaba,

Omicron'u yeni atlattım.Bir hafta off yapmak zorunda kaldım.

Herkesin dikkatli olmasını hatırtlatmak isterim.

Hepinize bol sağlık ve iyi sporlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    898
nano3570, 13 saat önce yazdı:

Daha önce covid atlatmışmıydın ? 
omicron daha mı zor geçiyor?
aşı durumun nedir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Merhaba Ascabar,

Daha önce 2020 ekim ayında olmuştum.Direkt kemik ağrısı,tat-koku kaybıyla başlamıştı.Tamamen geçmesi 19-20 gün sürdü.

Bu sefer burun akıntısı,hapşırık tat-koku kaybı,sersemlik-halsizlik ile başladı.Nispeten daha hafif sürdü.(2 sinovac,1biontech).6-7 günde tamamen geçti.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
nano3570, 20 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun sevgili meslektaşım. Böyle hafif semptomlarla atlatman sevindirici. Yeterli antikoru oluşturmuşsundur umarım bu son olur :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118
agfitness, 7 saat önce yazdı:

Öncelikle, kendinizi tanıtarak konuya başlamış olmanız için tebrikler.
ikinci olarak da sporun, azmin yaşı yok bu konuda da tekrardan tebrikler.
Sağlığınıza dikkat ederek, emin ellerde emin teknikler ile yarar yerine zarara dönüşecek şekile gelmeden temiz bir şekilde ilerlediğiniz müddet içerisinde yüzünüzün güleceği sonuçlar almanız dileğiyle. Tek tavsiyem yaşı da baz alarak sık sık endokrinolojik ve kardiolojik kontrollerinizi ihmal etmemeniz.

Sağlıklı sporlar...

Teşekkür ederim, Hocam.Haklısınız,test konusunda kendimi belli aralıklarla kontrol ettirmemin hem sağlığımı takip etmek hem de yaşımın getirdiği her türlü potansiyel riske önlem almak açısından bir zorunluluk belirttiğiniz gibi.Kür içinde şimdiye dek iki kez yaptırdım.Sonuçları burada konuyu fazla dağıtmamak adına paylaşmak istemedim.(Kardiyolog- üroloji olarak iki ayrı doktora muayene olup sonuçlarımı gösterdim.Kalp damar ve böbreklerimle ilgili testlerde tıbbi olarak bir sorun teşkil edecek bir durum olmadığını söylediler.Baştan söyledim ilaç kullandığımı ve ne için kullandığımı.Sanırım özel hastanede harcanan paranın limitiyle orantılı olarak beni yadırgamadılar hatta Kardiyolog Hoca" Merak etme ilaçlı bazı pro arkadaşlar da kontrol amaçlı geliyor,gayet normal,çekinmene gerek yok." diyince biraz şaşırdım ama rahatladım açıkçası.

Rdm, 7 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun sevgili meslektaşım. Böyle hafif semptomlarla atlatman sevindirici. Yeterli antikoru oluşturmuşsundur umarım bu son olur :) 

Teşekkür ederim,Rdm.Ben de oluşturmuş olmayı ümit ediyorum.Artık salon dışında maske konusunda daha dikkatli olacağım. 

Senin de yeni paylaşım güncellemelerini merakla bekliyorum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.