Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ozgr172

Gelisme varmııı yokmuu

Önerilen İletiler

Ozgr172    22

Abilerim kardeşlerim selamun aleykum cumleten herkeze güzel günler dilerim öncelikle kürümün 6. Haftasını tamamladım bugun ortalama 20-24 hafta kürde kalmayı planlıyorum suan da tren e haftalık 400mg test e mix haftalık 600 boldenon 400 tren e yi 13. Hafta kesmeyi planlıyorum dıgerlı devam belkı tren e den sonra anadrol eklıyeblrm ama şart degıl eklemesem de olur takvıye ıstersen kullanabılırsın dedı tedarikçim sana kalmıs dedı herneyse bu 6 haftalık kürüm gızle gorunur degısıklık 4 5 haftadan sonra baslar dedı satıcım avustralyada yasıorm ılaclarn adı omnia bılmem dıydunuzmı buranın en iyisi diolar salonlae kaplı oldgu ıcın evde yapıyorm aletlermle yapbldgm kadar sızce degısıklık varmııı yokmu degerlı yorumlarnza cok ıhtoyacm var ılaclarn calıstgnı hıssedıorm spordaymen vucudm kıpkrmzı oluo cınsel ısteklszlk ve yumurtalarda ufalma var hafıfden agresfşk basladı ama aşırı degl yada pıskılk bılmıorm yorumlarnz ve onerılernz cok degerlı hepnzı öutlu gunler :)) fotarda bunlar soldaki olankae yeni sagdakiler eski olan :))

9484BB57-B926-4184-9A15-5596989D0EC4.jpeg

4C1EC3FC-DC47-469B-AD81-DF3153683F9B.jpeg

3AD5345E-5A12-4441-91F3-96C6F79D7715.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Barinyo    50

Evde yaptığınızdan mütevellit gelişim daha yavaş ilerleyecek ve öyle oluyordur imkanlardan dolayı. Benim yorumumu hic kür yapmamis ama sporla icli disli olan ve sadece attiginiz fotograflari gorerek yorum yapan biri olarak algilayin lutfen. Ben suanlik bir detay farklılık  göremedim. Umarim kur sonunda sizin mutlulukla bahsedeceğiniz sonuçlar olur. 

Bol başarılar diliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BB2    20

Omuz, göğüs ve sırtta gelişme var. Salonlar açılınca daha büyük gelişmeler olur. Saygılar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
BB2, 28 dakika önce yazdı:

Omuz, göğüs ve sırtta gelişme var. Salonlar açılınca daha büyük gelişmeler olur. Saygılar...

Salonlar açılınca mı? Salonlar açık değil mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BB2    20
AS1L, 10 dakika önce yazdı:

Salonlar açılınca mı? Salonlar açık değil mi

Arkadaş Avustralya'dan. Orada kapalı olduğunu yazmış. Evde çalışıyormuş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105
Ozgr172, 3 saat önce yazdı:

Abilerim kardeşlerim selamun aleykum cumleten herkeze güzel günler dilerim öncelikle kürümün 6. Haftasını tamamladım bugun ortalama 20-24 hafta kürde kalmayı planlıyorum suan da tren e haftalık 400mg test e mix haftalık 600 boldenon 400 tren e yi 13. Hafta kesmeyi planlıyorum dıgerlı devam belkı tren e den sonra anadrol eklıyeblrm ama şart degıl eklemesem de olur takvıye ıstersen kullanabılırsın dedı tedarikçim sana kalmıs dedı herneyse bu 6 haftalık kürüm gızle gorunur degısıklık 4 5 haftadan sonra baslar dedı satıcım avustralyada yasıorm ılaclarn adı omnia bılmem dıydunuzmı buranın en iyisi diolar salonlae kaplı oldgu ıcın evde yapıyorm aletlermle yapbldgm kadar sızce degısıklık varmııı yokmu degerlı yorumlarnza cok ıhtoyacm var ılaclarn calıstgnı hıssedıorm spordaymen vucudm kıpkrmzı oluo cınsel ısteklszlk ve yumurtalarda ufalma var hafıfden agresfşk basladı ama aşırı degl yada pıskılk bılmıorm yorumlarnz ve onerılernz cok degerlı hepnzı öutlu gunler :)) fotarda bunlar soldaki olankae yeni sagdakiler eski olan :))

9484BB57-B926-4184-9A15-5596989D0EC4.jpeg

4C1EC3FC-DC47-469B-AD81-DF3153683F9B.jpeg

3AD5345E-5A12-4441-91F3-96C6F79D7715.jpeg

Merhabalar , öncesi ve sonrası fotoğraflarınız arasında ufakta olsa bir değişim söz konusu fakat bu değişimin tatminkar olup olmadığı noktasında ki kararı en iyi sizin vereceğinizi düşünüyorum. Ayrıca eklemek istediğim en önemli noktalardan bir kaçı iyi bir rehber, iyi bir antrenman programı ve iyi bir beslenme düzeni ile bu süreci çok daha başarılı şekilde geçireceğinizi düşünüyorum.Eğer bu zincirin halkasından birisi eksik kalırsa istediğiniz seviyelere ulaşmanız mümkün olmayabilir başarılar dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgr172    22

Hepinize cok tesekkur ederm agirliklar artk yetmiyor kotu yani artik tukendi satilmiyor yok yani bulamiyiruz insallah acilirda salonlar duzene sokarm :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.