Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ahmet1212

Iyileşemeyen testisler

Önerilen İletiler

Ahmet1212    20

Değerli arkadaşlar,

merhaba ben 2015 yılında deca ve testo + dianabol kullandım 2 ay kadar yaklaşık dozajları net olarak hatırlamıyorum ama 600 mg bandında ortalama , ve kür çıkışı testislerim küçük kaldı ve ereksiyon sorunları oluştu ve pregnyl kullanımı yaptım 5000 iu 2015’ de ve üstüne herhangi bir tedavi uygulamadım çünkü bilinçsizlik vardı aradan 4 sene sonra ereksiyon sorunları &80 seviyesinde iyileşti ve normale döndü ama hiç bir zaman eski hali gibi olmadı (kürden önceki doğal hali gibi) sabah ereksiyonları hiç bir zaman geriye dönmedi ve en önemlisi artık aradan seneler geçtiği için tüm hormon değerleri ideal değerler içinde ama testisler küçük şekilde kaldı sizlere en önemli sorum herhangi bir tedavi testislerimi önceki eski haline geri getirebilir mi yoksa seneler geçtigi için hiç bir zaman eski haline dönmez mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.527

Testisler için testis usg görüntüsü iste herhangi bir ürologdan. Steroid kullandığını söyle, söyleyemiyorsan da testislerinin eskisine oranla küçüldüğünü gözlemledim, meni miktarımda da önemli oranda azalma var de, testislerin normal değerlerin altında mı yoksa normal değerlerde mi önce onu öğrenelim.

Eğer gerçekten olması gerekenden küçük ise, öncelikle doktorun vereceği tedaviyi uygula sonra şansını burada dene.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

Hormon değerleriniz referans aralığında ise düzenli antreman,beslenme,uyku, düşük yağ oranı ve stressiz bir yaşamla ereksiyon kaliteniz yerine gelir. Bunlar eksiksiz yapıldığı halde hala bir eksiklik hissediliyorsa; bu durumda doktor kontrolü akıllıca olacaktır.

Testislerin eski haline dönmesine ihtiyacınız yok. Ereksiyon probleminiz testis boyutuyla ilgili olduğunu düşünmeyin. Yüzlerce sebebi var. Eskiye nazaran daha küçük testislerle de aynı ereksiyonu yakalayabilirsiniz.

Belirtmeliyim ki meni prostattan gelir. Testislerden gelen spremdir. Bir doğum kontrol yöntemi olarak; testis kanallarını bağlayıp, sperm akışını durdurunca, kişiler, ereksiyon ve meni kaybı yaşamaz.

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    20
Rdm, 42 dakika önce yazdı:

Testisler için testis usg görüntüsü iste herhangi bir ürologdan. Steroid kullandığını söyle, söyleyemiyorsan da testislerinin eskisine oranla küçüldüğünü gözlemledim, meni miktarımda da önemli oranda azalma var de, testislerin normal değerlerin altında mı yoksa normal değerlerde mi önce onu öğrenelim.

Eğer gerçekten olması gerekenden küçük ise, öncelikle doktorun vereceği tedaviyi uygula sonra şansını burada dene.

Usg daha önce yaptırdım zaten testisler hacim olarak nitelikli küçülme yaşadı yani psikolojik olan bir durumdan bahsetmiyorum ama testis olması gereken boyutlarda olduğu için doktor buna bir tedavi bulmasını imkansız kılıyor yani konuda bahsettiğim gibi bu bir iki aylık olay değil 6 sene oldu neredeyse 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    20
JokerJoker, 7 dakika önce yazdı:

Hormon değerleriniz referans aralığında ise düzenli antreman,beslenme,uyku, düşük yağ oranı ve stressiz bir yaşamla ereksiyon kaliteniz yerine gelir. Bunlar eksiksiz yapıldığı halde hala bir eksiklik hissediliyorsa; bu durumda doktor kontrolü akıllıca olacaktır.

Testislerin eski haline dönmesine ihtiyacınız yok. Ereksiyon probleminiz testis boyutuyla ilgili olduğunu düşünmeyin. Yüzlerce sebebi var. Eskiye nazaran daha küçük testislerle de aynı ereksiyonu yakalayabilirsiniz.

Belirtmeliyim ki meni prostattan gelir. Testislerden gelen spremdir. Bir doğum kontrol yöntemi olarak; testis kanallarını bağlayıp, sperm akışını durdurunca, kişiler, ereksiyon ve meni kaybı yaşamaz.

Ben bu konuda sizin gibi düşünmüyorum vücütün belirli doğal dengesi var idi mesela o testis hacminin yarı yarıya düşmesi üretim bandında da eski seviyelerde üretim yapamayacağının kanıtıdır ben sadece bu kadar süreden sonra testislerin eski boyutlarına dönmesi söz konusudumudur bir pct ile bunu merak ediyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.217
Ahmet1212, 8 saat önce yazdı:

Değerli arkadaşlar,

merhaba ben 2015 yılında deca ve testo + dianabol kullandım 2 ay kadar yaklaşık dozajları net olarak hatırlamıyorum ama 600 mg bandında ortalama , ve kür çıkışı testislerim küçük kaldı ve ereksiyon sorunları oluştu ve pregnyl kullanımı yaptım 5000 iu 2015’ de ve üstüne herhangi bir tedavi uygulamadım çünkü bilinçsizlik vardı aradan 4 sene sonra ereksiyon sorunları &80 seviyesinde iyileşti ve normale döndü ama hiç bir zaman eski hali gibi olmadı (kürden önceki doğal hali gibi) sabah ereksiyonları hiç bir zaman geriye dönmedi ve en önemlisi artık aradan seneler geçtiği için tüm hormon değerleri ideal değerler içinde ama testisler küçük şekilde kaldı sizlere en önemli sorum herhangi bir tedavi testislerimi önceki eski haline geri getirebilir mi yoksa seneler geçtigi için hiç bir zaman eski haline dönmez mi

Merhabalar.

Çok geniş bir konu.

En önemlisi bu konuya farazi yorum yapılmamalı. O yüzden muhakkak aşağıdaki testleri yaptırmalısınız.

Total testosteron, Free testosteron, LH, FSH, Prolaktin, Östrojen.

ve @Rdmdostumun dediği gibi muhakkak testis USG'si

Bunları yaptırır paylaşırsanız yüksek ihtimalle sorununuz çözülecektir. 

Saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar.

Çok geniş bir konu.

En önemlisi bu konuya farazi yorum yapılmamalı. O yüzden muhakkak aşağıdaki testleri yaptırmalısınız.

Total testosteron, Free testosteron, LH, FSH, Prolaktin, Östrojen.

ve @Rdmdostumun dediği gibi muhakkak testis USG'si

Bunları yaptırır paylaşırsanız yüksek ihtimalle sorununuz çözülecektir. 

Saygılarımla.

Merhaba hormon değerleri zaten normale dönmüş yani testlerini yaptırmış anladığım kadarıyla. Aynı benzer durumu bende yaşamıştım ilk kurumden sonra testisler bir miktar küçüldü fakat sonrasında defalarca kur yapıp, pct yapmama rağmen birdaha eski hallerine hiç gelmediler. Eski buyukluklerinide unuttum zaten :) o dönem doktora gitmiştim testisler küçülmüş olmasına rağmen doktor normal sınırlar içinde dedi. Kısacası tek bir kürde sonra bile bence herseyin eskisi gibi olması imkansiz, mutlaka vücutta birseyler değişiyor ve öyle kalıyor bununla yaşamaya alışmak gerekiyor. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.217
alpseyyah, 19 dakika önce yazdı:

Merhaba hormon değerleri zaten normale dönmüş yani testlerini yaptırmış anladığım kadarıyla. Aynı benzer durumu bende yaşamıştım ilk kurumden sonra testisler bir miktar küçüldü fakat sonrasında defalarca kur yapıp, pct yapmama rağmen birdaha eski hallerine hiç gelmediler. Eski buyukluklerinide unuttum zaten :) o dönem doktora gitmiştim testisler küçülmüş olmasına rağmen doktor normal sınırlar içinde dedi. Kısacası tek bir kürde sonra bile bence herseyin eskisi gibi olması imkansiz, mutlaka vücutta birseyler değişiyor ve öyle kalıyor bununla yaşamaya alışmak gerekiyor. 

Deca ilk kürümdü. 

5000ui pregnly tek seferde vurdum. Sonra yüklemesiz klomen ve tamoksifen kullandım. Eskisinden heybetli oldu diyebilirim. Lakin arkadaşta ereksiyon sorunu da var. Normal dediği test değerlerini görmemiz gerek. ezbere yorum yapamıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
rastlantisal, 15 dakika önce yazdı:

Deca ilk kürümdü. 

5000ui pregnly tek seferde vurdum. Sonra yüklemesiz klomen ve tamoksifen kullandım. Eskisinden heybetli oldu diyebilirim. Lakin arkadaşta ereksiyon sorunu da var. Normal dediği test değerlerini görmemiz gerek. ezbere yorum yapamıyorum.

İlk kür ve deca.. Dostum bu dünyada seni hiç bir şey korkutamaz:))

Arkadaşlar, imamın dediğini yapın yaptığını yapmayın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    20
alpseyyah, 1 saat önce yazdı:

Evet tüm hormon testlerini zaten yaptırdım 6 sene sonra bir hormonun eski seviyesine dönmeme olayı zaten yoktur benim söylemek istediğim şey testis atrofisi dediğimiz durumun bir daha geri dönüşü yok sözde ama kürde küçülen ve sonrasında tedavi ile hacmi eski seviyesine gelen testisler mevcut aradan diyorum 6 sene sonra pregnyl vursam eski haline döner mi soru bu kadar :) tüm hormon değerleri normal arkadaşlar e2 testo free testo hepsi sağlıklı vücüt dengeye oturmuş vaziyet de bunda hiç bir sorun yok tek olay testisi geri kazanmak mümkün mü ?

Mickey, 58 dakika önce yazdı:

Benimde ilk kür deca idi deca kick oldum 1.5 sene makine offline oldu makine 1.5 yıl sonra geriye döndü ve o dönemde panikle hiç bir şey yapmadım sakince beklemeyi tercih ettim ve o süreç düzeldi toparladı bitti benim tek söylemek istediğim kür çıkışı testisleri küçülen ve tedavi ile eski boyutuna ulaşan insanlar var ama bu zaman aşımına uğrarsa dönüşümü olur mu bu kadar ereksiyon sorunu yok ortada gayet devam ke bir problem yok yani sadece sabah ereksiyonları olmuyor o kadar cinsel ilişki esnasında bir problem yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
rastlantisal, 41 dakika önce yazdı:

Deca ilk kürümdü. 

Tıpta erken müdahale hayati önem taşır. Parmağınız koptu diyelim, kopan uzvu acil bir şekilde yerine dikip fonksiyonel olarak eskisi gibi olmasa da iyi kötü parmağınızı geri kazanırsınız. Peki kopan parmağınızı 6 yıl sonra yerine dikince de aynısı beklenir mi ? 

Testislerin eski haline gelmesi beklenemez. Hastanın şikayeti ereksiyon kalitesi üzerine ama testis boyutuna takılı kalmış durumda. Güzel haber şu ki ereksiyon kalitesinin eski haline dönmesi mümkün.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.217
Ahmet1212, 4 dakika önce yazdı:

Evet tüm hormon testlerini zaten yaptırdım 6 sene sonra bir hormonun eski seviyesine dönmeme olayı zaten yoktur benim söylemek istediğim şey testis atrofisi dediğimiz durumun bir daha geri dönüşü yok sözde ama kürde küçülen ve sonrasında tedavi ile hacmi eski seviyesine gelen testisler mevcut aradan diyorum 6 sene sonra pregnyl vursam eski haline döner mi soru bu kadar :) tüm hormon değerleri normal arkadaşlar e2 testo free testo hepsi sağlıklı vücüt dengeye oturmuş vaziyet de bunda hiç bir sorun yok tek olay testisi geri kazanmak mümkün mü 

Hala aynı şeyi söylüyorum. Test görmeden buna yorum yazılmaz.

Mickey, 20 dakika önce yazdı:

Kesinlikle öyle ve kimseye tavsiye etmiyorum :)

İnsanı paranoyak yapıyor. Tekrar decaya girecek olsam kesinlikle Burak hoca ile girerim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.217
JokerJoker, 3 dakika önce yazdı:

Tıpta erken müdahale hayati önem taşır. Parmağınız koptu diyelim, kopan uzvu acil bir şekilde yerine dikip fonksiyonel olarak eskisi gibi olmasa da iyi kötü parmağınızı geri kazanırsınız. Peki kopan parmağınızı 6 yıl sonra yerine dikince de aynısı beklenir mi ? 

Testislerin eski haline gelmesi beklenemez. Hastanın şikayeti ereksiyon kalitesi üzerine ama testis boyutuna takılı kalmış durumda. Güzel haber şu ki ereksiyon kalitesinin eski haline dönmesi mümkün.

Ben de bunu diyorum. O yüzden test istiyorum ama dinleyen yok.

Üstelik baştan aşağı PCT yanlış veya yapılmamış. PCT biter bitmez normaldim. @metinavhocam sağ olsun.

Yani bu eskiye dönmez vs varsayımları doğru değil. Umuyorum 6 sene sonra bir şey yapılabilir.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    20
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

Ben de bunu diyorum. O yüzden test istiyorum ama dinleyen yok.

Bunları bulabildim şuan diğer testleri de bulunca gönderirim son yaptırdığım testler

99DCA0FE-A92D-4C17-9CF7-A701EFDD1AD8.jpeg

E6897BF0-87DA-4A3E-BCE1-D6CB23BDE778.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.217
Ahmet1212, 32 dakika önce yazdı:

Bunları bulabildim şuan diğer testleri de bulunca gönderirim son yaptırdığım testler

Dediğin gibi normal. Seni @metinavhoca paklar söyleyeyim. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    20
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

@metinav değerli hocamız pct tekrarını önermişti pregnyl ile bunun üzerine 1 sene önce konuşmuştuk bende hepimiz için tartışma niteliğinde bi konu açmak istedim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    20
rastlantisal, 6 dakika önce yazdı:

5 iu tek girdiğin zaman kür çıkışından ne kadar uzak bir süreydi ve biz pregnyl aldığımız zaman fsh lh baskı yapmış olacak mıyız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.217
Ahmet1212, 14 dakika önce yazdı:

@metinav değerli hocamız pct tekrarını önermişti pregnyl ile bunun üzerine 1 sene önce konuşmuştuk bende hepimiz için tartışma niteliğinde bi konu açmak istedim :)

Metin hocam önerdi ise yapmalısın.

tam 1 ay sonra enjeksiyon yaptım. Aynı gün Klomen ve tamoxifene de başladım. Bir kutu klomen iki kutu tamoxifen kullandım.

Ama dediğim gibi beni referans alma. Benim kullandığım anaboliğin kaynağu mechul idi. Muhtemelen underdose ve bol kortizon kullandım. 

7 hafta 40mg danabol, 500 testo, 400 deca ile körü körüne girdim. 7. haftada deca dick can sıkınca her şeyi kestim. Bu da 2. hatam oldu. 1 Ay sadece proviron kullandım. Bu da 3. hata. Zaten deca dickteki bedeni sürekli cinsel istekle stres altına soktum. Proviron bende cinsel isteği körüklüyor. 

Nereden baksan ahmaklık yani @Mickeyüstadımın söylediği gibi.

Neden çünkü hocama (ki aynı zamanda ahbabımdır) aşırı güvendiğim için. Hayatta bir şeyi de araştırmadan kafa yormadan yapmak istedim. Lakin mümkün olmadı. Gecelerce okumak zorunda kaldım. Hala daha okuyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
Ahmet1212, 59 dakika önce yazdı:

Evet tüm hormon testlerini zaten yaptırdım 6 sene sonra bir hormonun eski seviyesine dönmeme olayı zaten yoktur benim söylemek istediğim şey testis atrofisi dediğimiz durumun bir daha geri dönüşü yok sözde ama kürde küçülen ve sonrasında tedavi ile hacmi eski seviyesine gelen testisler mevcut aradan diyorum 6 sene sonra pregnyl vursam eski haline döner mi soru bu kadar :) tüm hormon değerleri normal arkadaşlar e2 testo free testo hepsi sağlıklı vücüt dengeye oturmuş vaziyet de bunda hiç bir sorun yok tek olay testisi geri kazanmak mümkün mü ?

Benimde ilk kür deca idi deca kick oldum 1.5 sene makine offline oldu makine 1.5 yıl sonra geriye döndü ve o dönemde panikle hiç bir şey yapmadım sakince beklemeyi tercih ettim ve o süreç düzeldi toparladı bitti benim tek söylemek istediğim kür çıkışı testisleri küçülen ve tedavi ile eski boyutuna ulaşan insanlar var ama bu zaman aşımına uğrarsa dönüşümü olur mu bu kadar ereksiyon sorunu yok ortada gayet devam ke bir problem yok yani sadece sabah ereksiyonları olmuyor o kadar cinsel ilişki esnasında bir problem yok 

Gonapeptyl arastir. Yılda 1 kez kullanabilirsin ama iyice araştırmanı öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
rastlantisal, 8/26/2021 - 11:57 yazdı:

Metin hocam önerdi ise yapmalısın.

tam 1 ay sonra enjeksiyon yaptım. Aynı gün Klomen ve tamoxifene de başladım. Bir kutu klomen iki kutu tamoxifen kullandım.

Ama dediğim gibi beni referans alma. Benim kullandığım anaboliğin kaynağu mechul idi. Muhtemelen underdose ve bol kortizon kullandım. 

7 hafta 40mg danabol, 500 testo, 400 deca ile körü körüne girdim. 7. haftada deca dick can sıkınca her şeyi kestim. Bu da 2. hatam oldu. 1 Ay sadece proviron kullandım. Bu da 3. hata. Zaten deca dickteki bedeni sürekli cinsel istekle stres altına soktum. Proviron bende cinsel isteği körüklüyor. 

Nereden baksan ahmaklık yani @Mickeyüstadımın söylediği gibi.

Neden çünkü hocama (ki aynı zamanda ahbabımdır) aşırı güvendiğim için. Hayatta bir şeyi de araştırmadan kafa yormadan yapmak istedim. Lakin mümkün olmadı. Gecelerce okumak zorunda kaldım. Hala daha okuyorum. 

İyileştiniz mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.217
PowerWave, 9 dakika önce yazdı:

İyileştiniz mi?

Tamamen hemde :) 

Üstüne 10 aylık bir kür yaptım. Sonra tertemiz bir pct yapıp Blast and cruise tarzı yeni kürüme bile başladım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Muhtemelen bende underdose ve kortizon kullandım . Kullandığım sürede hep vücutta su çekilmesi gerilmeler yaşadım . pct yaptım ama referans aralığının az üstünde . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Ashfordian1
      1 Sustanon küründen sonra pct gerekli mi ve çok zararı olur mu?
    • Yazan: satakan04
      Abilerim, Hocalarım öncelikle merhaba,
      Yaklaşık 1 yıl önce girmiş olduğum bu streoid macerasından hüzünlü bir haber ile ayrılmış bulunmaktayım. Bu illete girmemde ki sebep çocukluk arkadaşımın üst düzey yarışmacı olup kendi kullandığı için onun kontrolünde girmemdi. Tabi ki biz de bu işin şaka olmadığını biraz geç de olsa farkına vardık ve kullanımı bıraktık. 
      Asıl yaşamış olduğum sorundan ve fikirlerinize ihtiyaç duyduğum konuya gelecek olursak;
      Evliyim, ve eşimle çocuk istemeye karar verdiğimizden sonra yapılan denemeler sonucunda olumsuz sonuçlar aldık. Aylar sonra artık bir şeylerin olumsuz olduğunu ve kontrol edilmesi gerektiğini düşündük.  Hastaneye gittim kan tahlilleri verdim ve sperminazsyon testi yaptırdım. 
      Çıkan sonuçların görsellerini sizler ile paylaşacağım. Doktor çıkan sonuçlardan sonra hemen streoidi bırakmam gerektiğini ve tedavi sürecine başlamam gerektiğini söyledi. Preglyn ve proviron verdi ve kullanmaya başlayacağım. Hocalarım bu yaşamış olduğum olumsuzluk belli bir süre sonra geçer mi ? Geçmesi için sizin önerebileceğiniz ekstra ürünler var mıdır ? Ne yapmam lazım ? Gerçekten tecrübelerinize ihtiyacım var.  @metinav @rastlantisal @Bay-T @hectordoyle @Askabar
      Yani benim ki de biraz saçmalık oldu, pazartesi testesteron iğnesi yapıp çarşamba sperm testi verdim ve bu durumda sperm kalitem inanılmaz düşük çıktı .  Yani hocalarım gerçekten parayla satın alınamacak bilgilerinize ihtiyacım var. Evet haklısınız bu işler böyle basit işler değil biz de yaşayarak ders alanlanlardan biri olduk.  Dört gözle sizden cevap bekliyorum . Herşey için şimdiden teşekkür ederim .

Kullandığım ilaçlar 1 yıl boyunca hiç pct yapmadım, 2 ay iğneyi bıraktığım dönem oldu ondada pct yapmadan tekrardan kullanmaya devam ettim. 
      Enanthad boldenon priopiant masteron 
    • Yazan: DevinTowsend
      Merhabalar öncelikle saygı değer dostlar abiler, kardeşler
      22 Yaşındayım 2. Kürümdeyim ilk 10 Hafta :
      500 Test  400 Bolde 300 Deca  Şeklinde gittim gayet güzel kütle koydum fikrimce , Kür başı 62 , Güncel 76 Kiloyum . Kürüme Yaklaşık 12 Hafta kadar daha yani toplam 24 Hafta kadar sürdürmeyi düşünüyorum , Güncel Olarak 12.Haftadayım Deca kullanmayı 10. Hafta kestim Testo Bolde Şeklinde devam ediyorum ve bütçem el verdiği için küre Rimobolan eklemeyi düşünüyorum, Bilgisi fikri olan birilerinden öneri almak isterim . Teşekkürler. @SantoR @GHOST @Askabar @rastlantisal @Bay-T
      Güncel 76 Kg  174 Boy  
    • Yazan: Halo0619
      Herkese selamlar iyi forumlar. Hayırlı ramazanlar. Arkadaşlar Testo Propionat Masteron Ve Tren acetat küründeyim. 10 günde bir yarım dostinex ile prolaktini kontrol altında tutuyorum. Günde 50 mg proviron kullanıyorum. Ama kür içi Armidexde kullanmalımıyım yoksa Masteron ve Trenbolon vücuttaki östrojeni düşürür mü? Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim şimdiden
    • Yazan: Vezuchiy
      Arkadaşlar dün yaptığım kickbox sparring'inden sonra sanırım elimi sakatladım antremandan sonra acıma yoktu gece yine yoktu sabaha karşı birşeyler yemek için uyandım yine bir acı hissetmiyordum ardından öğlen 1 de uyandım dehşet bileğimi çeviremiyorum kapı v.s açarken bile ağırıyor. geçen senede başıma gelmişti atlatmam çok uzun sürdü bu konu hakkında ne yapabilirim ve kürümü bırakayım mı? 750 testo 750 bolde ile ilerliyorum. @metinav
      Ağrıyan bölge tam olarak şurası fotoğraf temsili dir

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.