Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

SPECTRE

Kür sonrası total testosteron nasıl arttırılır?

Önerilen İletiler

SPECTRE    730

Her şeyin çaresi var ama total testosteronun normal sağlıklı sınırlara getirmenin sırrını bilen var mı arkadaşlar?

E2 için arimidex, nolvadex

Prolaktin için cabaser, dostinex

Alt, ast için enginar hapı, nac600

Gibi liste uzayıp gidiyor ama kürden sonra total zınk diye yere çakılıyor ve toparlaması çok güç çok güzel bir pct geçirdim ama yıllardır tek toparlayamadığım total testosteronum onu da sizlere danışmak istedim arkadaşlar :D İlk küre girmemiş seviyem 780 yani üst sınırlardaydı ama kür sonrası 200,300 bandında 3 ay sonraki testimde de 9 ay geçti 310 olmuş :D eee bu durumda adamın hayatını etkiliyor negatifim devamlı ruh halim vs. bu sefer toparlanmak için küre giriyoruz eee ilaç oluyor her yanımız da öyle olunca :D nedir tecrübe edinen arkadaşları dinlemek isterim.

@metinav @Bay-T @phDinSportSciences @Wh00 @rastlantisal @JrRommel 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Wh00    149

D vitamini, e vitamini, çinko, giseng,tribulus vs. Liste uzayabilir. 

Bunları ayrı ayrı kullanmaktansa kompleks bir alpha ürünü alabilirsin. 

King size alpha kingin içeriği iyi geldi gözüme. Gece 2 sabah 1 tablet şeklinde çoğu ihtiyacı karşılıyor. 

Ayrı ayrı olarakta benim uyguladığım ve uygulattığım sistem şu şekilde; 

Sabah kahvaltı sonrası: D vitamini 1000iu 

E vitamini 400 iu çinko 15mg tribulus 500mg

Gece 400iu e vitamini, zma, 1000mg tribulus. 
50mg giseng eklenebilir. 

E  vitamini benim için bu süreçte çok önemli. Bu şekilde bir planlama yapıp durumuna bakabilirsin. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.329

200-300 sorunlu rakamlar. Sağlıklı bir PCT yapmamışsınız. Klomen kullanıyoruz testosteronu düzetmek için.

Ne kürüne girdiniz?

Ne dozda girdiniz?

Kürden ne kadar sonra PCT yaptınız?

PCT ne sürede ve ne kullanarak yaptınız?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Pct sağlıklı geçmemiş,total uzun süre sonucunda o seviyede olmaz malesef ki yanlış pct yapılmış 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Wh00, 2 saat önce yazdı:

D vitamini, e vitamini, çinko, giseng,tribulus vs. Liste uzayabilir. 

Bunları ayrı ayrı kullanmaktansa kompleks bir alpha ürünü alabilirsin. 

King size alpha kingin içeriği iyi geldi gözüme. Gece 2 sabah 1 tablet şeklinde çoğu ihtiyacı karşılıyor. 

Ayrı ayrı olarakta benim uyguladığım ve uygulattığım sistem şu şekilde; 

Sabah kahvaltı sonrası: D vitamini 1000iu 

E vitamini 400 iu çinko 15mg tribulus 500mg

Gece 400iu e vitamini, zma, 1000mg tribulus. 
50mg giseng eklenebilir. 

E  vitamini benim için bu süreçte çok önemli. Bu şekilde bir planlama yapıp durumuna bakabilirsin. 

Wh00 beyin dediklerine ek olarak belki şunları ekleyebilirim sanki
https://nutraxin.com.tr/urunlerimiz/ozel-destekler/Ultra-Men (normalde de bu markanın multi vitaminini kullanıyorum tabi ekstradan c ,b,çinko ve balık yağı alıyorum)

https://www.eczane.com.tr/l-arginine-monohydrochloride-toz-250-gr

d vitaminini de ölçtürmeni tavsiye ederim çünkü vücut örneğin c vitaminini sanırım b vitaminini de idrarla atıyor da d vitamini birikiyor birikince karaciğer sorunu yaşatıyor...
Ben geçen gün ölçtürdüm alt sınır 30 üst sınır 80di ondan sonra da değerler var yüksek çok yüksek gibi sanırım. Benim 32 çıktı :D . Gidip yarın öbürgün bir tane devit ampüller var ondan alır çakarım bir shot. Zaten o devit ampüller yüksek değerlere sahip 30 35 40 günde 1 tane alsan yetiyor vücuduna.

tarihinde JrRommel tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
SPECTRE, 20.08.2021 - 23:05 yazdı:

Her şeyin çaresi var ama total testosteronun normal sağlıklı sınırlara getirmenin sırrını bilen var mı arkadaşlar?

Doğal olan ve dengeleri bozulmamış yalın insanlar için destekler ve yaşantıda yapılan hataların düzeltilmesi yönünde öneriler işe yarayabilirken, hormonları değişen reseptörleri doyuma ulaşmış insanlar için bir sır yok :)

Maalesef bir şey yıkıldığında eski haline tekrar dönemiyor.İnsanlık henüz o aşamalar gelmiş değil.

Sağlam bir pct ve yine doğal süreci destekleyici takviyelerle yola devam etmek zorundayız.40 lı yaşlardan sonra belirgin bir şekilde cinsiyet hormonları düşüşe geçiyor ister istemez.Steroid kürleri bunu daha öne çekiyor zaman anlamında.Dışarıdan yetecek kadar hormon alıp sürdürmek daha kolay ve mantıklı olur, diğer çabalara göre...

Tekrarlı pct yapmak, hipofiz testis aksını canlı tutmak ve stresten olabildiğince kaçmak zor olan taraf...

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    730
metinav, 21 saat önce yazdı:

Doğal olan ve dengeleri bozulmamış yalın insanlar için destekler ve yaşantıda yapılan hataların düzeltilmesi yönünde öneriler işe yarayabilirken, hormonları değişen reseptörleri doyuma ulaşmış insanlar için bir sır yok :)

Maalesef bir şey yıkıldığında eski haline tekrar dönemiyor.İnsanlık henüz o aşamalar gelmiş değil.

Sağlam bir pct ve yine doğal süreci destekleyici takviyelerle yola devam etmek zorundayız.40 lı yaşlardan sonra belirgin bir şekilde cinsiyet hormonları düşüşe geçiyor ister istemez.Steroid kürleri bunu daha öne çekiyor zaman anlamında.Dışarıdan yetecek kadar hormon alıp sürdürmek daha kolay ve mantıklı olur, diğer çabalara göre...

Tekrarlı pct yapmak, hipofiz testis aksını canlı tutmak ve stresten olabildiğince kaçmak zor olan taraf...

Tam olarak aradığım yorum hocam çünkü ben ve tüm çevrem çok uzun kürlerde kaldık kür sayımı unuttum derken yaş 40lara dayandı :) Bir kere niyet ettim uzunca ara vereyim diye abi total testo seviyesi yüzünden bunalıma girdim hayattan zevk alamaz oldum yaşayan ölü gibiydim sonra tekrar only testoya dönünce yeniden doğdum ve dedim ki doğal olarak düzelmiyor o zaman ölene kadar testoke devamke ve unutmadan doğal totalim üst sınırdaydı yani bir kere bozulunca uzun ve devamlı kürler sornası toparlamak bence imkannsız 1 veya 2 kür ile toparlanır da ileri dönemler için tek toparlanmayan total arkadaşlar bilginiz olsun :) Teşkkürler @metinav abi.

• Beğen 1
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
SPECTRE, 28.08.2021 - 18:19 yazdı:

Tam olarak aradığım yorum hocam çünkü ben ve tüm çevrem çok uzun kürlerde kaldık kür sayımı unuttum derken yaş 40lara dayandı :) Bir kere niyet ettim uzunca ara vereyim diye abi total testo seviyesi yüzünden bunalıma girdim hayattan zevk alamaz oldum yaşayan ölü gibiydim sonra tekrar only testoya dönünce yeniden doğdum ve dedim ki doğal olarak düzelmiyor o zaman ölene kadar testoke devamke ve unutmadan doğal totalim üst sınırdaydı yani bir kere bozulunca uzun ve devamlı kürler sornası toparlamak bence imkannsız 1 veya 2 kür ile toparlanır da ileri dönemler için tek toparlanmayan total arkadaşlar bilginiz olsun :) Teşkkürler @metinav abi.

Benim de artık yavaş yavaş trt uygulaması yapma zamanım geliyor hissediyorum.Bu zaten doğanın akışı gereği böyle olmak zorunda.Yaş ilerledikçe ve yaşam tarzı, stres, beslenme, dinlenme yetersizlikleri vb. durumlar sebebiyle total testosteron düşüyor.Bir noktadan sonra yetmemeye başlıyor.Hani vucut fonksiyonları için konuşmuyorum, sağlıklı cinsel eylem ve beyindeki çeşitli sistemleri uyarmak etkilemek anlamında yetmiyor.Psikolojiden ve yavaşlayan metabolizmadan düşüşler anlaşılabilir, çoğunlukla.Yurtdışında ortayaşı geçen erkekler için klasik uygulama yöntemi bu trt...Sonuçta kimse karamsar bir psikolojiyi ve yetersiz performansı tercih etmez.

Benimde 4. kürden sonra motor teklemeye başlamıştı. 9_9

Kolay gelsin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.329
metinav, Bir saat önce yazdı:

Benim de artık yavaş yavaş trt uygulaması yapma zamanım geliyor hissediyorum.Bu zaten doğanın akışı gereği böyle olmak zorunda.Yaş ilerledikçe ve yaşam tarzı, stres, beslenme, dinlenme yetersizlikleri vb. durumlar sebebiyle total testosteron düşüyor.Bir noktadan sonra yetmemeye başlıyor.Hani vucut fonksiyonları için konuşmuyorum, sağlıklı cinsel eylem ve beyindeki çeşitli sistemleri uyarmak etkilemek anlamında yetmiyor.Psikolojiden ve yavaşlayan metabolizmadan düşüşler anlaşılabilir, çoğunlukla.Yurtdışında ortayaşı geçen erkekler için klasik uygulama yöntemi bu trt...Sonuçta kimse karamsar bir psikolojiyi ve yetersiz performansı tercih etmez.

Kolay gelsin.

Evet sayın hocam. Baya bir kaynak kurcaladım bunun için. Medeni ülkelerde 500 altı testoyu sağlıklı saymıyorlar ve TRT muhakkak uygulanıyor. Avrupa da ve Amerika da bu çok yaygın. İşin daha kötüsu bu araştırmada avrupa da 55-60 yaş üstü erkeklerin testosteron seviyesi ile bizim 30 yaş üstü testosteron seviyesinin aynı olduğunu gördüm. Türkiye'de yaşamak çok stresli. Bunun da bir bedeli oluyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    730
metinav, 30.08.2021 - 20:07 yazdı:

Kolay gelsin.

TRT modeli 250 mg üzerine mi kurgulanmalı hocam 500 mü?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
SPECTRE, 4 saat önce yazdı:

TRT modeli 250 mg üzerine mi kurgulanmalı hocam 500 mü?

Bunu ölçerek anlayabiliriz.Genelde 125-150 mg arası yeterli geliyor, haftalık olarak (enanthat-cypionat)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.