Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gnr35

Test enantat - dianabol - boldenon

Önerilen İletiler

gnr35    32

arkadaşlar ilk enjeksiyonumu yaptım bu gün startımı verdim küre mct olarak ne önerirsiniz bu kürde bana

200*mg boldenon

250*mg test enantat

haftada 2 şer gün olmak üzere salı ve perşembe 2 ml testo 2 ml boldenon karıştırarak vuruyorum kalçadan

ve dianabol günde 2 tablet

anapolonda vardı kullanmadım bu kürden sonra bir bulk kürü daha yapıcam onu sakladım köşeye

resim atıcam ilerleyen zamanlarda ilk gün bugün

tarihinde gnr35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gokmen001    8

hayırlı olsun kardeşim. bende aynı kürdeyim. ilk haftam bitti. testoE:500 bolde:500 danabol:30mg şeklinde ilerleme yapacağım. umarım güzel sonuç alırız

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
gnr35, 3 saat önce yazdı:

arkadaşlar ilk enjeksiyonumu yaptım bu gün startımı verdim küre mct olarak ne önerirsiniz bu kürde bana

200*mg boldenon

250*mg test enantat

haftada 2 şer gün olmak üzere salı ve perşembe 2 ml testo 2 ml boldenon karıştırarak vuruyorum kalçadan

ve dianabol günde 2 tablet

anapolonda vardı kullanmadım bu kürden sonra bir bulk kürü daha yapıcam onu sakladım köşeye

resim atıcam ilerleyen zamanlarda ilk gün bugün

Çinko, Karaciğer/Prostat koruyucu, Omega 3

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Yiyebiliyorsan maydanoz, enginar, yiyemiyorsan yiyebildiğin cinsten bol yeşillik.

Omega 3, çinko ve magnezyum. 

Boldenon 6-7. haftalarda tansiyon, kafanda doluluk hissi vb. şikayetler yapabilir, bende yapmıştı. Özellikle o haftalarda iştahın da açılmaya başlayacaktır, yediklerine dikkat etmeli ve yavaş yavaş yemelisin. Çünkü hızlı yedikçe kulakların bile kıp kırmızı olacak kafanda hep basınç hissedeceksin, özelllikle akşam yemeklerinde. Yavaş ama sindire sindire yersen şikayetlerin bir nebze azalabilir.

Sivilce problemi yaşamaya başlarsan imkan varsa sabah akşam  sadece beyaz sabunla duş, yoksa en azından 1 kez.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32

teşekkür ederim arkadaşlar nac600 gerek var mı dun vurdum 2+2 yarım saat sonra ödem oluştu kalçada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
gnr35, 14 dakika önce yazdı:

teşekkür ederim arkadaşlar nac600 gerek var mı dun vurdum 2+2 yarım saat sonra ödem oluştu kalçada

Enjeksiyon 2 ml yapıyorsun anladığım kadarıyla, 2 ml enjeksiyonu 4 kerede her arada verdiğinde içinden 1001 1002 1003 1004 1005 diye sayarak tamamla. Yani 5 saniye de bir 4 kere de enjekte ederek ilacın dağılmasını kolaylaştır.

Nac 600 ben sivilce başladığında kullanmaya başladım, ama ne kadar etkili bilmiyorum. Çoğumuz kürdeyken kullanıyor, zararı olmaz, faydası olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
Rdm, 2 saat önce yazdı:

Enjeksiyon 2 ml yapıyorsun anladığım kadarıyla, 2 ml enjeksiyonu 4 kerede her arada verdiğinde içinden 1001 1002 1003 1004 1005 diye sayarak tamamla. Yani 5 saniye de bir 4 kere de enjekte ederek ilacın dağılmasını kolaylaştır.

Nac 600 ben sivilce başladığında kullanmaya başladım, ama ne kadar etkili bilmiyorum. Çoğumuz kürdeyken kullanıyor, zararı olmaz, faydası olur.

sağlıkçı arkadaşa yaptırıyorum aynen knk 2 ml boldenon 2 t enatat yavaş yavaş vuruyor ama yinede tuttu odem ağır degil eli nac 600 bende öyle düşündüm kürün ortalarına doğru kullanırım ozaman başlar sivilcelenmeye vucut

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
Emrahtkty, 16 dakika önce yazdı:

Haftada tek enjeksiyon mu yapıyoesun?

Hayır haftada 2 kez enjeksiyon yapıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32

Bugün şunları aldım arkadaşlar 110 lira tuttu ikisi günde 3 tablet 

IMG_20210819_180914.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32

1 haftada 2 kilo aldım az mı ? ilk resim kür öncesi başlangıç ikincisini bugün çektim dünkü form Pump hemen gitti kas hafıza çabuk topladi form kalori artırdım boldenondan kaynakli sürekli açım fırsat buldukça yiyorum yemek 

IMG_20210816_215414.jpg

IMG_20210824_201352.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
Barinyo, 10 dakika önce yazdı:

@gnr35 aktif olarak kac yildir sporun içindesiniz öğrenebilir miyim.

7 aydır aktifim salonlar kapandı boşluk oldu geçmişte var ama kursuz ve düzensiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barinyo    50

@gnr35

İyi niyetinizden ve birşeyler başarma arzunuzdan zerre şüphem yok fakat birkaç konuda fikrimi belirtmek istiyorum.

Yaklaşık 2 senedir ilgimi çektiği ve keyif aldığım için anabolik ürünler konusunda okuyor araştırıyor ve değişimleri takıp ediyorum. Kür yapmamış biri olarak şunu söyleyebilirim ki şahsi görüşüm sizin küre girmiş birinin deneyim ve bilgi birikimi doğrultusunda 

●Kür içinde kullanilacak takviyelere

●Ilaclarin etki sürelerine 

●Ilaclarin verdiği tepkilere müdahalelere  

Kendi başına başa çıkacak kadar bilgi sahibi olması gerektiğini  şahsen düşünüyorum

Bu platform tabiki yardım almak için var ve muazzam bir platform tabiki ince noktalar danışınca çok güzel feedback alınıyor fakat attığınız fotoğraflardaki forumunuzla, ilk haftadan boldenon acikmasi söyleminizle ilk haftadan aldığımız 2 kilogramin az olduğunu düşünmenizle bana yukarida yazdiklarimi soyleme istegi hissettirdiniz

Umarım herşey gönlünüzce olur saygılarımla 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
Barinyo, 5 dakika önce yazdı:

@gnr35

İyi niyetinizden ve birşeyler başarma arzunuzdan zerre şüphem yok fakat birkaç konuda fikrimi belirtmek istiyorum.

Yaklaşık 2 senedir ilgimi çektiği ve keyif aldığım için anabolik ürünler konusunda okuyor araştırıyor ve değişimleri takıp ediyorum. Kür yapmamış biri olarak şunu söyleyebilirim ki şahsi görüşüm sizin küre girmiş birinin deneyim ve bilgi birikimi doğrultusunda 

●Kür içinde kullanilacak takviyelere

●Ilaclarin etki sürelerine 

●Ilaclarin verdiği tepkilere müdahalelere  

Kendi başına başa çıkacak kadar bilgi sahibi olması gerektiğini  şahsen düşünüyorum

Bu platform tabiki yardım almak için var ve muazzam bir platform tabiki ince noktalar danışınca çok güzel feedback alınıyor fakat attığınız fotoğraflardaki forumunuzla, ilk haftadan boldenon acikmasi söyleminizle ilk haftadan aldığımız 2 kilogramin az olduğunu düşünmenizle bana yukarida yazdiklarimi soyleme istegi hissettirdiniz

Umarım herşey gönlünüzce olur saygılarımla 

Kür bilgim var var ama çok da tecrübeli değilim bu 3 üncü kür geçen bulk da 80 kg temiz bıraktım 72 düştüm kilodan çi.. oldu gitti kilolar sporu bırakınca

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barinyo    50
gnr35, Şimdi yazdı:

Kür bilgim var var ama çok da tecrübeli değilim bu 3 ün cü kür geçen bulk da 80 oldum 72 düştüm tekrar çi.. oldu gitti kilolar

Işte tam olarak bahsettigim bu konu. Birşeyler eksik ve yanlış olduğundan isteğinize ulaşamıyor olabilirsiniz. 

Kendinize ben tam olarak ne yapmak istiyorum diye sorduğunuzda cevabiniz ne oluyor? Ben bu ürünleri kullanıp vücuduma kaslarıma su çekip irilesip bir süre sonra hepsini kaybederek sıradaki hüsrana hazırlanmak olabilir.

Ilaclara fazlasıyla paraniz gidiyor doğal hormon dengeniz ve sağlığınız zarar görüyor...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
Feng, 1 dakika önce yazdı:

Reis kür bilgim var o bu şu diyorsun önceki kür fotoğraflarında da 3 aylık natural gibisin bir şeyleri kabullenerek başlamak gerek diye düşünüyorum

Bikerede birine vasat yorum yapma be arkadaş kür bilgim var ama çok tecrübeli değil yazdım eğer gorduysen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
Feng, 4 dakika önce yazdı:

Kaç tane kür yapıp konu açmışsın 5 ay natürellik vücudun var belki o bile değil

Aynen öyle kardeşim bu 10 uncu kürüm natural giyim halen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Narkoz    11

Danabolden dolayı östrojen yükselmiştir olabilir ,küre girdiğin için yemeğe yüklenmiş olabilirsin her halükarda o 2 kilonun su olduğu gerçek. He bide farklı saatlerde tartilmiş olabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
Barinyo, 10 saat önce yazdı:

Işte tam olarak bahsettigim bu konu. Birşeyler eksik ve yanlış olduğundan isteğinize ulaşamıyor olabilirsiniz. 

Kendinize ben tam olarak ne yapmak istiyorum diye sorduğunuzda cevabiniz ne oluyor? Ben bu ürünleri kullanıp vücuduma kaslarıma su çekip irilesip bir süre sonra hepsini kaybederek sıradaki hüsrana hazırlanmak olabilir.

Ilaclara fazlasıyla paraniz gidiyor doğal hormon dengeniz ve sağlığınız zarar görüyor...

Kilo kazanmak istiyorum Geçen yil yaptığım bulk kurumde 8 kg alabildim  az bir rakam 2.5 ay için Spor salonları kapandı kürü ve sporu bıraktım kilodan düştüm, bu küre başka bir markalarla 20-25 kg alma hedefim var steroidleri vücuttan kestiğin an çok düşüş başlıyor bunu göze alarak girdim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.