Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

johnjosh

Bir teşekkür ve sorular

Önerilen İletiler

johnjosh    3

Selamlar,

Öncelikle peptidturkiye.com'a çok teşekkür etmek istiyorum çünkü internetten sonradan güvenilir olmadığını kesin olarak anladığım bir yerden steroid sipariş edecektim. Sizin sitenizdeki bilgiler sayesinde bu işte ne kadar karmaşık sahtecilikler yapıldığını anladım. Sayenizde bir insan daha vücüduna ne olduğu bilinmeyen maddeler sokmaktan kurtuldu. Sizlere gönülden çok teşekkür ederim.

Ilk kürüme girmeyi düşünüyorum (tahmini 250 sustanon, 500 rimobolan). Ilaçlarımı eczaneden almak istiyorum fakat bunları reçetesiz temin edebileceğim güvenilir bir eczane tanımıyorum.

-İstanbul avrupa yakasında beni yönlendirebileceğiniz bir eczane varmı?
-Kür öncesi, sırasında, sonrasında yaptıracağım tahlilleri yorumlayabilecek, beni yan etkilere karşı yapmam gerekenler konusunda bilgilendirebilecek ve pct konusunda yardımcı olabilecek, yönlendirebileceğiniz bilgili birisi varmı?

Tekrar çok teşekkürler. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.228
johnjosh, 44 dakika önce yazdı:

Selamlar,

Öncelikle peptidturkiye.com'a çok teşekkür etmek istiyorum çünkü internetten sonradan güvenilir olmadığını kesin olarak anladığım bir yerden steroid sipariş edecektim. Sizin sitenizdeki bilgiler sayesinde bu işte ne kadar karmaşık sahtecilikler yapıldığını anladım. Sayenizde bir insan daha vücüduna ne olduğu bilinmeyen maddeler sokmaktan kurtuldu. Sizlere gönülden çok teşekkür ederim.

Ilk kürüme girmeyi düşünüyorum (tahmini 250 sustanon, 500 rimobolan). Ilaçlarımı eczaneden almak istiyorum fakat bunları reçetesiz temin edebileceğim güvenilir bir eczane tanımıyorum.

-İstanbul avrupa yakasında beni yönlendirebileceğiniz bir eczane varmı?
-Kür öncesi, sırasında, sonrasında yaptıracağım tahlilleri yorumlayabilecek, beni yan etkilere karşı yapmam gerekenler konusunda bilgilendirebilecek ve pct konusunda yardımcı olabilecek, yönlendirebileceğiniz bilgili birisi varmı?

Tekrar çok teşekkürler. 

Merhabalar.

Her eczane güvenilirdir. Bir kaçına sorsan biri muhakkak satar. Nazlandıkları ilaçlardan değil bunlar.

Sustanon zaten dalgalanma yapan bir testosteron. 250 ml vurulacaksanız bile bunu haftada 2 veya 3 kere enjekte edecek şekilde ayarlamalısınız. Size tavsiyem 500 sustanon 400 rimobolon.

@LovingBurak Hoca'dan danışmanlık alabilirsiniz. Formun sol altındaki whatsapp simgesine tıklayarak erişebilirsin.

Ayrıca spor geçmişiniz nedir? boy, kilo ve yaş bilgileriniz nedir? Kronik rahatsızlığınız var mı?

Saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
johnjosh    3

3 yıldır spor yapıyorum. Boy 1.63 kilo 88 yaş 22. Bildiğim bir rahatsızlığım yok. 

Tabi bu konunun uzmanı değilim ama meraktan yaptırdığım kan tahlillerimde estradiolüm hep yüksek çıktı. Doğuştan bir jinekomastim yok ama östrojene aşırı duyarlı olabileceğimi düşünüp testosteronu fazla girmek istemedim. jinekomastiden çekiniyorum açıkçası.

tarihinde johnjosh tarafından düzenlendi
ekleme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.228
johnjosh, Şimdi yazdı:

3 yıldır spor yapıyorum. Boy 1.63 kilo 88 yaş 22. Bildiğim bir rahatsızlığım yok. 

Tabi bu konunun uzmanı değilim ama meraktan yaptırdığım kan tahlillerimde estradiolüm hep yüksek çıktı. Doğuştan bir jinekomastim yok ama östrojene aşırı duyarlı olabileceğimi düşünüp testosteronu fazla girmek istemedim. 

Sevgili kardeşim önce beslenmeyi düzeltip yağ oranını natural olarak %12 civarına çekmeni tavsiye ederim. Sonrasında kür düşünmelisin. Girmeyi düşündüğün kür de bulk kürü. Zaten kilon yüksek iyiden kolestrol kontrolden çıkmasın.

Ayrıca elinde referans olması açısından muhakkak test yaptır. Kan testi, karaciğer enzimleri testi. Bu ikisini aile hekimliğinde bile yaptırırsın.

Sonrasında 3-4 gün cinsel perhiz uygulayarak sabah erkenden aç karnına gidip Free testosteron, total testosteron, LH, FSH, Prolaktin ve E2 için test yaptırmalısın. 

Mümkün ise böbreklerine de baktır. 

Sağlığın şakası yok. Zaten risk alıyoruz. Boşuna riski yükseltmenin hiç anlamı yok.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
johnjosh, 14 dakika önce yazdı:

Tabi bu konunun uzmanı değilim ama meraktan yaptırdığım kan tahlillerimde estradiolüm hep yüksek çıktı. Doğuştan bir jinekomastim yok ama östrojene aşırı duyarlı olabileceğimi düşünüp testosteronu fazla girmek istemedim. jinekomastiden çekiniyorum açıkçası.

Kür için bu kilo çok fazla. Buradan anlaşılıyor ki aslında temiz beslenme ve spor düzenin yok. Önce bunları planlayıp yağ oranını düşürmelisin.

Sonra tekrar kürü düşünürsün.

@rastlantisal ile aynı fikirdeyim.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
johnjosh    3

Anladım. Haftada 6-7 gün setler arası 30-60 sn dinlenme olacak şekilde 2-2.5 saat ağırlık çalışıyorum, 40 dk hergün yürüyorum. ona ragmen 88de kaldım. Biraz kas kütlesi koysam sonrasında diyet yapmam daha kolay olur diye düşünmüştüm ama galiba sağlık açısınısdan dediğinize göre biraz daha az yağlı olsam daha faydalı olacak. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dofurkan    3
johnjosh, 3 dakika önce yazdı:

Anladım. Haftada 6-7 gün setler arası 30-60 sn dinlenme olacak şekilde 2-2.5 saat ağırlık çalışıyorum, 40 dk hergün yürüyorum. ona ragmen 88de kaldım. Biraz kas kütlesi koysam sonrasında diyet yapmam daha kolay olur diye düşünmüştüm ama galiba sağlık açısınısdan dediğinize göre biraz daha az yağlı olsam daha faydalı olacak. 

Dostum 6-7 gün çok, 2-2.5 saat daha da çok :) Tavsiyem 5 gün yap, 2 gün off ver. Uyku ve dinlenmek, en az spor ve beslenme kadar önemli. Antreman ise maksimum 50dk-60 dk civarı olsa daha iyi, maksimum şiddeti en kısa sürede vermen kası daha da yıpratır. Tabi uzmanların da yorumu önemli, ben nacizane sıradan spor yapan birisiyim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
johnjosh    3

Eskiden 113 kiloydum şok diyet yaparak ve günde 4 saat yürüyüş ve hergün fullbody idmanla 30 kilo verdim. Çok spor yapmamın sebebi aslında kiloyu geri almamak için yaptığım birşey bide sporuda çok seviyorum. Beslenmemede dikkat ediyorum. Minimum 8 saat uyuyorum. Lakin yağlanma konusunda sıkıntım var. Acaba farmakolojik olarak biraz destek alsam durumu düzeltmem daha kolay olurmuydu diye düşünmüştüm. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Belirttiğin boy ve kiloda ya çok yağlı olmalısın ya da çok kaslı.

Yağlı olduğunu varsayarsak, ölmeyecek kadar az yiyerek ve protein ağırlıklı beslenerek biraz daha kilo vermelisin.

Eğer illaki kür yapacaksan yağ yakmak için tablet kürlerini deneyebilirsin, ruhsal ve fiziksel olarak kalp ve tansiyon sağlığın ile ilgili sorun veya endişelerin yok ise.

Clenbuterol, Yohimbine ikilisini tercih edebilir, veya daha masum bir seçenek olarak 2 ay süresince sadece yohimbine ve sağlam bir irade ile daha fazla yağ yakabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
johnjosh    3

Çok kaslıyım diyemem tabikide ama kütlem yok dersemde yalan olur. Yani fotoğraf atamam ama göbeğim var fakat göğsümü geçmiyor. Kol ölçüm 44 cm soğuk. Tablet kürlerin enjektelerden daha zararlı olduğunu duymuştum o yüzden pek yanaşmadım. Clenbuterol içinde steroidlerden de daha zararlı dediler kalp açısından. ama yohimbineyi ilk defa duyuyorum, araştıracağım teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.228

Protein ağırlıklı beslenme.

Sıfır şeker. 

Ekmek, hamur işi kızartma komple hayatından çıkar.

Ana öğünler hariç ağzına hiç bir şey koyma. Koyma ki insülin direncin kırılsın ve acıkma hissi azalsın. Tahmin ediyorum ki sürekli az kalorili de olsa bir şeyler yeyip kan şekerini ve insülin direncini yukarıda tutuyorsun.

Haftada 3 gün full body antrenman 50-60dk. Antrenman sonu 20dk 5 tempoda yürüyüş. 

Haftada 2 gün hiit kardio 45 - 60 dk.

Yürüyüşe devam et.

Ayrıca google playden diyetkolik isimli uygulamayı indir. Kalori takip kısmına her gün yediğin ve içtiğin kalori ihtiva eden her şeyi (kremalı kahve dahil) oraya ekle. Sonra buraya ekran görüntüsü at ki üzerinden konuşalım. Bunu bir hafta boyunca yaparsan tam olarak ne yaptığını anlarız ve onun üzerinden konuşuruz.

Ben kilo veremeyen kimseyi görmedim henüz. Hiç merak etme sende vereceksin.

İlaçlardan önce disiplin lütfen. Antrenman ve beslenme disiplinini oturtalım ki kazandığın senin olsun ;)

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

Konuda çok bilgi kirliliği var antrenman süresi kişiye bağlıdır hatta makinede sıra beklemeye bile bağlı olabilir çalıştığın bölgeye göre bile değişir 45-60 dakika antrenman ya da 2 saat diye bi kavram olamaz.İkincisi bende herkes gibi önce yağ oranını düşür derim.44 cm soğuk yazmışsın göbeğim var yazmışsın muhtemelen biraz yağ yaksan o kolun 40 a iner belki daha altına.Yağ dokusu farklı kas dokusu farklı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.