Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mickey

Ocak ayından beri kürdeyim ve tavsiyeleriniz

Önerilen İletiler

Mickey    789

Merhaba arkadaşlar, biraz da benim için kafa yoralım bakalım:)

Ocak ayında Testo-Bolde-Deca olarak küre başladım. 7 hafta sonra Deca kesildi.

Yaklaşık 20 hafta Testo-bolde devam edildi. Araya bir buçuk ay salon yasağı gelince TRT dozunda only testo yapıldı sonra tekrar Testo-Bolde. Burada GH başladı.

Daha sonra Testo-Bolde-GH'a Tren eklendi ve bunun 3. haftası bolde kesildi Testo-Tren-GH devam edildi.

Şu anda Testo-Tren-GH (3+3 toplam 6 ünite günde) olarak 9. haftadayım.

Büyümem çok yavaşladı ancak adele sertliğim ve kalitesi tren ve GH'tan dolayı her gün artıyor. Sürekli belim inceliyor.

Salonların kapanması nedeniyle ilk başta yaptığım program alt üstü oldu. Temel anabolizanlar yani deca-bolde-tren kullanmış oldum ancak elimde hala 36 ünitelik 7 kalem GH var. Haftalık GH kullanımım 34 ünite ve 8 hafta daha gider.

Şu anda trende 9.haftadayım ve bu şekilde 8 hafta daha gideyim mi? Toplam 17 hafta trende kalmış olurum ki daha önce maks 12 hafta kalmıştım.

Eğer trenle devam edersem yanına büyümeyi tetikleyecek başka bir şey daha almalı mıyım? Uzun süre bolde kullanmamış olsam direkt eklerdim ama şu anda boldeye karşı duyarlı değilim.

Bu arada PCT düşüncem henüz yok muhtemelen bir-iki yıl daha ilaçlı devam edeceğim. GH bittikten sonra 4 veya 6 hafta düşük doz dinlenme ve tekrar kürlere devam edeceğim.

Belki de düşük doz dinlenme esnasında kas kaybı yaşamamak için GH kullanmak çok mantıklı olabilir daha önce denemedim.

Deneyimli arkadaşlardan düşüncelerini ve tavsiyelerini bekliyorum. 

Durumum biraz karışık olduğu için ifade etmekte zorlandım soru-cevap olarak da alabilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.532

Senden deneyimlisi şu an fizik laboratuvarında treni moleküllerine ayrıştırıp yeni bir şeyler imal etmeyi deniyordur herhalde :)

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Rdm, 15 dakika önce yazdı:

Senden deneyimlisi şu an fizik laboratuvarında treni moleküllerine ayrıştırıp yeni bir şeyler imal etmeyi deniyordur herhalde :)

Yapma gözünü seveyim o kadar da değilxD

Uzun süreli ilaç kullanmanın bambaşka dinamikleri var. Ben de bunları yeni yeni deneyerek öğreniyorum. Göremediğim atladığım bir çok şey vardır eminim, bu işin sonu yok. Kim der ki ben her şeyi biliyorum oradan sessizce uzaklaşın:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omerugged    6

Kardeşim öncelikle başarılarının devamını diliyorum. Benim nacizhane tavsiyem şu yönde olur. Bildiğin gibi her ilaç reseptörlere adepte olduğu için belirli bi müddet sonra etkisini azaltmaya başlar. Bu sebeple çeşitli manipülasyonlar yapılır ( mg yükseltmek, anabolik androjenik etkisi daha kuvvetli bir ilaca geçmek, vücudu dinlendirmek gibi) dediğin gibi uzun bir süredir kürdesin ve kullandığın ilaçlar nor19 türevi oldukça etkisi yüksek ilaçlar. Senin de dediğin gibi artık vücut bi yerden sonra ilerleyememeye başlıyor çok etkili hatta en etkili steroid olan trenbolon kullansan bile büyümede yavaşlama oluyor. Bu da demektir ki vücudun artık ilaçlara tam anlamıyla verim verememeye başlıyor. Bu noktada ısrar etmek sağlığına zarar vereceği gibi alacağın verimi de çok düşürecektir. Bu uzun ve ağır kürün ardından tavsiyem trt dozda uzun bir müddet vücudunu, organlarını ve reseptörlerini dinlendirmen olacaktır. Böylece gelecek blast yani patlama küründe hem sağlık açısından hem verim açısından çok daha avantajlı olacaktır. Birçok profesyonel blast and cruise dediğimiz sistemi uygulayarak hem reseptörleri dinlendirip daha çok verim alıyor, hem de sağlıklarını minimum şekilde etkiliyorlar. Bence kendine biraz zaman tanı, biraz nefes al :) Hem ilaç anlamında hem beslenme anlamında detoxa gir, kendini rahatlat. Ardından yine sağlam bir sürece girip verim almaya devam edersin. Bu dinlenme döneminde vücudu fazla baskıya sokmayacak peptit, sarms ürünlerden destek alabilirsin. Hatta bu dönemi GH (orta karar bir dozda) ile geçirmen gayet uygun olur hazır elinde bulunuyorken değerlendirebilirsin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356
Mickey, Bir saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar, biraz da benim için kafa yoralım bakalım:)

Ocak ayında Testo-Bolde-Deca olarak küre başladım. 7 hafta sonra Deca kesildi.

Yaklaşık 20 hafta Testo-bolde devam edildi. Araya bir buçuk ay salon yasağı gelince TRT dozunda only testo yapıldı sonra tekrar Testo-Bolde. Burada GH başladı.

Daha sonra Testo-Bolde-GH'a Tren eklendi ve bunun 3. haftası bolde kesildi Testo-Tren-GH devam edildi.

Şu anda Testo-Tren-GH (3+3 toplam 6 ünite günde) olarak 9. haftadayım.

Büyümem çok yavaşladı ancak adele sertliğim ve kalitesi tren ve GH'tan dolayı her gün artıyor. Sürekli belim inceliyor.

Salonların kapanması nedeniyle ilk başta yaptığım program alt üstü oldu. Temel anabolizanlar yani deca-bolde-tren kullanmış oldum ancak elimde hala 36 ünitelik 7 kalem GH var. Haftalık GH kullanımım 34 ünite ve 8 hafta daha gider.

Şu anda trende 9.haftadayım ve bu şekilde 8 hafta daha gideyim mi? Toplam 17 hafta trende kalmış olurum ki daha önce maks 12 hafta kalmıştım.

Eğer trenle devam edersem yanına büyümeyi tetikleyecek başka bir şey daha almalı mıyım? Uzun süre bolde kullanmamış olsam direkt eklerdim ama şu anda boldeye karşı duyarlı değilim.

Bu arada PCT düşüncem henüz yok muhtemelen bir-iki yıl daha ilaçlı devam edeceğim. GH bittikten sonra 4 veya 6 hafta düşük doz dinlenme ve tekrar kürlere devam edeceğim.

Belki de düşük doz dinlenme esnasında kas kaybı yaşamamak için GH kullanmak çok mantıklı olabilir daha önce denemedim.

Deneyimli arkadaşlardan düşüncelerini ve tavsiyelerini bekliyorum. 

Durumum biraz karışık olduğu için ifade etmekte zorlandım soru-cevap olarak da alabilirim.

Üstat müsabakalara ne kadar kaldı bilmiyorum ama aynı sene içinde biri 7 hafta diğeri 17 hafta NOR19 biraz ağır gelebilir mi acaba? Bu konuda endişeliyim. Ben ve benim gibi bir kaç kişi daha hobi kürcüsü diyeceğim sınıfta. Yani keyfe keder kür yapıp ilerliyoruz. Sen profesyonel siklette yarışıyorsun. Şahsen yerinde olsam Treni 12 haftada keser sonra testo + growth + peptid vs ile biraz dinlenirdim. Sonsuza kadar hızlı büyüyemiyoruz bunu en iyi sen biliyorsun. Biraz anaboliklere ara verip sonra tekrar devam ederek yeniden anaboliklere tepki vermesini sağlardım vücudumun. Alkol gibi işte. Ara vermeden içtikçe sarhoş olma eşiği yükseliyor. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

Üstat müsabakalara ne kadar kaldı bilmiyorum ama aynı sene içinde biri 7 hafta diğeri 17 hafta NOR19 biraz ağır gelebilir mi acaba? Bu konuda endişeliyim. Ben ve benim gibi bir kaç kişi daha hobi kürcüsü diyeceğim sınıfta. Yani keyfe keder kür yapıp ilerliyoruz. Sen profesyonel siklette yarışıyorsun. Şahsen yerinde olsam Treni 12 haftada keser sonra testo + growth + peptid vs ile biraz dinlenirdim. Sonsuza kadar hızlı büyüyemiyoruz bunu en iyi sen biliyorsun. Biraz anaboliklere ara verip sonra tekrar devam ederek yeniden anaboliklere tepki vermesini sağlardım vücudumun. Alkol gibi işte. Ara vermeden içtikçe sarhoş olma eşiği yükseliyor. 

Ben de benzer düşünüyordum.

Hedefim 2022 yaz dönemi ve sonrası yarışmalar. Bu dinlenmeden sonra Kasım gibi başlarım muhtemelen, agresif bir bulk daha giricem sonrası definasyon. Bakalım hayırlısı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356
Mickey, 13 dakika önce yazdı:

Ben de benzer düşünüyordum.

Hedefim 2022 yaz dönemi ve sonrası yarışmalar. Bu dinlenmeden sonra Kasım gibi başlarım muhtemelen, agresif bir bulk daha giricem sonrası definasyon. Bakalım hayırlısı.

Bence çok yerinde bir karar olur. Sadece hormon sistemi olarak düşünme. Dolaşım sisteminden sindirim sistemine hepsi yekünen dinlenmiş olur. Nihayetinde bu on - off dönemindeki büyüme ve küçülmelerin psikolojini etkilemeyecek kadar profesyonel olduğunu düşünüyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
fvx, Şimdi yazdı:

çok abartı bu kadarı , ifbb prolar bile bu kadar uzun ve sert kürler yapmıyodur 

Geç kaldın, daha erken bekliyorduk sizi.

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101

2-3 yıla böbreğini karaciğerini eline aldığında görürsün o zaman , pct yapmamak nedir olimpiyayamı hazırlanıyosun

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    848
fvx, 18 dakika önce yazdı:

2-3 yıla böbreğini karaciğerini eline aldığında görürsün o zaman , pct yapmamak nedir olimpiyayamı hazırlanıyosun

Adam tavsiye bekliyorum diyor siz laf itelemenin peşindesiniz :D tavsiye hocam tavsiye varsa tavsiyen de ki '' kesin kürü pct yapın '' ifbb bu arkadaşımızın aldığı ilaçları merhem niyetine alıyor bilginiz olsun. Reddit veya dış kaynaklara 10 dk göz gezdirseniz bu yazdıklarınızı yazmaya çekinirdiniz. O kazandıkları adaleler 10 kg et sağlıklı protein enfes idmanlarla olmuyor sadece çoğu kamikaze bu adamların mg değil gr ölçüleri havada uçuşuyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101
forbit, 16 dakika önce yazdı:

Adam tavsiye bekliyorum diyor siz laf itelemenin peşindesiniz :D tavsiye hocam tavsiye varsa tavsiyen de ki '' kesin kürü pct yapın '' ifbb bu arkadaşımızın aldığı ilaçları merhem niyetine alıyor bilginiz olsun. Reddit veya dış kaynaklara 10 dk göz gezdirseniz bu yazdıklarınızı yazmaya çekinirdiniz. O kazandıkları adaleler 10 kg et sağlıklı protein enfes idmanlarla olmuyor sadece çoğu kamikaze bu adamların mg değil gr ölçüleri havada uçuşuyor.

tamamdır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Favorit    39
fvx, Bir saat önce yazdı:

çok abartı bu kadarı , ifbb prolar bile bu kadar uzun ve sert kürler yapmıyodur 

Aynen :) olympialar 500 testo 500 boldenonla 12 haftalık kürle hazırlanıyorlar :)) 2500mg haftalık deca falan alıyorlar dostum bu arkadaşın yaptığı hiçbir şey

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omerugged    6

Sende bize tavsiyelerde bulunur musun? Uzun kürde nelere dikkat ettin? MCT olarak neler yaptın? Pregnyl kullandın mı eğer kullandıysan ne şekilde kullandın? Libidoda veya ereksiyonda sorun yaşadın mı? Olumlu olumsuz neler yaşadın neler tavsiye edebilirsin tecrübene dayanarak?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    992

Ben ocaktan önceki formu ve şimdiki formu merak içinde bekliyorum.Forumda son derece aktifsiniz.Before after bekliyoruz.Ben de uzun bir kür planlıyorum çünkü.Merak uyandırdı 🥳

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Feng, 7 dakika önce yazdı:

Ghdan etki görmeniz ne kadar sürüyor? 3ui gibi bir miktarın etkisi olur mu

Kas gelişimi için günlük min 4iu olması gerekiyor. Karaciğerin tek sefer işleyebildiği miktar ise 2-3iu kadar, bazı kaynaklar 4iu diyor. Bu protokolün kesintisiz min. 4 ay ideali ise 6 ay sürdürülmesi. Tabi amaç büyümek olduğu için kürün de buna paralel organize edilmesi çok önemli.

Ben 3iu sabah 4:00 -7:00 arası diğer 3iu ise antrenmandan hemen sonra daha duşa girmeden yapıyorum. Önemli olan GH ile öğün arasında min. yarım saat olması.

Eğer işin içinde insulin varsa protokol değişiyor, dikkatli olalım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Vural2, 1 dakika önce yazdı:

Ben ocaktan önceki formu ve şimdiki formu merak içinde bekliyorum.Forumda son derece aktifsiniz.Before after bekliyoruz.Ben de uzun bir kür planlıyorum çünkü.Merak uyandırdı 🥳

Geçen ay tatilde sıfır pump bol bol cheat meal sonrası:) Tabi bunu espri olsun diye paylaştım before/after mutlaka yaparım daha sonra.

61153fad12eaf_foti1.jpg.7a8cdfa287dc5fc185b3719038f699e5.jpg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    992
Mickey, 17 dakika önce yazdı:

Geçen ay tatilde sıfır pump bol bol cheat meal sonrası:) Tabi bunu espri olsun diye paylaştım before/after mutlaka yaparım daha sonra.

Beklemedeyim hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
omerugged, 12.08.2021 - 18:22 yazdı:

Sende bize tavsiyelerde bulunur musun? Uzun kürde nelere dikkat ettin? MCT olarak neler yaptın? Pregnyl kullandın mı eğer kullandıysan ne şekilde kullandın? Libidoda veya ereksiyonda sorun yaşadın mı? Olumlu olumsuz neler yaşadın neler tavsiye edebilirsin tecrübene dayanarak?

Öncelikle mutlaka 3 ayda bir kan tahlili almak lazım. Hormonların yanında böbrek, karaciğer ve tiroid çok önemli.

Daha önceki yıllarda anti-aromataz kullanırdım ancak son bir yıldır hiç kullanmadım. MCT anlamında 6 ayda bir pregnyl bulamadığım için ovitrelle yaptım gayet güzel çalıştı. Libido ereksiyon kaybını sadece deca sonrası 2-3 hafta kaybettim, testo ve boldeye devam ettiğim için (ben buna bağlıyorum) vücut kendisi toparladı ve herhangi bir önlem almama gerek kalmadı. Tabi bu işler biraz tecrübe istiyor. Bunun böyle olacağını bilmek ona göre psikolojiyi hazırlamak önemli. Bu durum üst üste kürler yapınca artık kendiliğinden gelişiyor. Onun haricinde tüm kürler boyunca libidom ve ereksiyonum çok yüksek seyir ediyor. Sabah akşam 15mg çinko alıyorum.

En büyük sıkıntı kırmızı kan hücrelerinin aşırı artmasından kaynaklı tansiyon ve baş ağrısı oluyor. Bunun için bir çok kan sulandırıcı ilaç yöntemleri denedim ancak yine de en temizi 3 ayda bir kan bağışında bulunmak. 

Tabi uzun kürlerde temiz beslenme hayati önem kazanıyor. Alkol sigara şeker un bunları kesinlikle unutun. Vücudu sürekli alkali tutmak lazım. Her öğünde mutlaka yeşillik ve limon. Hatta ben son bir yıldır gluteni de hayatımdan tamamen çıkardım ve çok rahatladım. Zaten bu sporu yapan biri için glutensiz beslenme gayet basit oluyor yediklerimiz çok sınırlı çünkü.

Ayrıca kürler içinde insulin ve gh kullanımım da oldu. 

Tabi konuşunca bir çok detay çıkar, soru sorulursa memnuniyetle bilgim dahilinde cevaplarım.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omerugged    6

Benim de yaptığım araştırmalar sonucu deca kullanımının akabinde uzun testesteron kullanıldığında veya başka bir küre başlandığında decanın yan etkisinin düştüğü yönünde. Dediğiniz gibi çok detay var ben size sorayım birkaç soru vaktiniz olunca cevaplarsınız. Farklı tecrübeleri dinlemek kulaktan dolma yanlışların önüne geçiyor. 

1.Kürdeyken vitamin, mineral ve koruyucuları(milk thistle, nac600,vitamin c-d, omega 3 vs) kullanımınız nasıl oldu? 

2. Kür içinde pregnyl kullanımına nasıl bakıyorsunuz? Pregnyl duyarlılığı olacağından sadece kür sonu kullanmak mantıklı ve etkili geliyor ama kür içinde kullanılması gerektiğini söyleyenler de var. Fikriniz nedir bu konuda? 

3. Anti östrojen kullanımı testesteronu daha aktif çalıştırdığını ve östrojenden dolayı fazla ve gereksiz suyu atmak için sürekli kullanılmalı gibi bir görüş var yanı sıra mümkün mertebe kullanılmaması lazım diyenlerde var. Siz hem kullanıp hep kullanmamışsınız neler tecrübe ettiniz? 

Benim de bu konularda fikirlerim var kendimce ama dediğim gibi ne kadar farklı tecrübe görürsek okadar iyi bizim için. Tecrübesi veya farklı fikirleri olan arkadaşlardan da paylaşmalarını rica ediyorum. Biraz bilgi trafiği yapalım. Herkese iyi forumlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Mickey, 12.08.2021 - 18:36 yazdı:

61153fad12eaf_foti1.jpg.7a8cdfa287dc5fc185b3719038f699e5.jpg

Abi vücudu falan boşverelim de şimdi. Saç sakal falan sen nasıl 46 yaşındasın yav :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
JrRommel, 13 saat önce yazdı:

Abi vücudu falan boşverelim de şimdi. Saç sakal falan sen nasıl 46 yaşındasın yav :D

Bu konuda cok fazla olumlu tepki aliyorum. Sihirli bir formul yok, beslenme ve spor:)

Genetik olarak da biraz sansliyim sanirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Mickey, 4 dakika önce yazdı:

Bu konuda cok fazla olumlu tepki aliyorum. Sihirli bir formul yok, beslenme ve spor:)

Genetik olarak da biraz sansliyim sanirim.

Son karar ne peki ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Rdm, 15 dakika önce yazdı:

Son karar ne peki ? 

Bağışla beni sorunu anlayamadım sevgili dostum, neyin son kararı:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.