Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ucantekme1

Klomen kullanımı hakkında

Önerilen İletiler

ucantekme1    16

arkadaşlar biraz saçma olacak fakat 1 ay boyunca günlük 100 mg klomen akşam 21:00 da alacağım ve 30 gün devam edip 15 gün ara vereceğim sonra bi 30 gün 50 mg kullanıp keseceğim küre vs girmedim üroloji doktorum varikosele bağlı testis küçülmesinde işe yarayabileceğini söyledi fakat yüksek lh ve fsh seviyeleri klomen kullanımına bağlı olarak kısırlık hipogonadizm vs yaparmı yada bir zararı olurmu ereksiyon vs cinsel isteksizlik veya herhangibi bir lh ve fsh hormonunu baskılarmı. @metinav hocamda bakarsa çok iyi olur saygılar saygı değer abilerim. birde östrojeni çok yükseltirmi 1 ay sonra jinekomasti ameliyatı olacağım meme dokusu alınacak bunu kullanmamdan dolayı tekrar edermi 3 günde 1 tam arimidex almalımıyım ostrojen uçmasın diye.

tarihinde ucantekme1 tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ucantekme1    16
ucantekme1, 17 saat önce yazdı:

arkadaşlar biraz saçma olacak fakat 1 ay boyunca günlük 100 mg klomen akşam 21:00 da alacağım ve 30 gün devam edip 15 gün ara vereceğim sonra bi 30 gün 50 mg kullanıp keseceğim küre vs girmedim üroloji doktorum varikosele bağlı testis küçülmesinde işe yarayabileceğini söyledi fakat yüksek lh ve fsh seviyeleri klomen kullanımına bağlı olarak kısırlık hipogonadizm vs yaparmı yada bir zararı olurmu ereksiyon vs cinsel isteksizlik veya herhangibi bir lh ve fsh hormonunu baskılarmı. @metinav hocamda bakarsa çok iyi olur saygılar saygı değer abilerim. birde östrojeni çok yükseltirmi 1 ay sonra jinekomasti ameliyatı olacağım meme dokusu alınacak bunu kullanmamdan dolayı tekrar edermi 3 günde 1 tam arimidex almalımıyım ostrojen uçmasın diye.

güncel @Asaletim hocam siz iyi bilirsiniz.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Varikosele faydası olacağını düşünmüyorum, ama kullanmaya karar verdiysen de, en düşük etkin dozla yani 12,5 mg klomenle başlaman yönünde önerim...

Lh ve fsh seviyelerini arttıracaktır ve bu sayede testosteron seviyen de artacaktır.Fakat bu artışın yanında baskılanma da o oranda artar, östrojen ve diğer etkenler yönüyle...Genetiğinde östrojene fazla dönüşen bir vucuda sahipsen, östrojende doğal olarak artışlar yaşayabilirsin.Meme dokusu için endişen varsa, yanına 10-20 mg tamoksifen eklemen bu endişeyi ortadan kaldıracaktır...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
metinav, 4 saat önce yazdı:

Varikosele faydası olacağını düşünmüyorum, ama kullanmaya karar verdiysen de, en düşük etkin dozla yani 12,5 mg klomenle başlaman yönünde önerim...

Lh ve fsh seviyelerini arttıracaktır ve bu sayede testosteron seviyen de artacaktır.Fakat bu artışın yanında baskılanma da o oranda artar, östrojen ve diğer etkenler yönüyle...Genetiğinde östrojene fazla dönüşen bir vucuda sahipsen, östrojende doğal olarak artışlar yaşayabilirsin.Meme dokusu için endişen varsa, yanına 10-20 mg tamoksifen eklemen bu endişeyi ortadan kaldıracaktır...

hocam tamoksifen işe yaramadı bende arimidex kullanıyorum yanında zaten jinekoyum bu ay ameliyat olacağım kullanmaya devam edeyimi ameliyattan sonra klomeni.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
ucantekme1, 16.08.2021 - 17:10 yazdı:

hocam tamoksifen işe yaramadı bende arimidex kullanıyorum yanında zaten jinekoyum bu ay ameliyat olacağım kullanmaya devam edeyimi ameliyattan sonra klomeni.

Tamoksifen dozunda alırsan diğerlerinden daha etkili, çünkü ilacın hedef organı meme dokusu.

Jineko sebebin prolaktin ve kullanmış olduğun antidepresanlar ise, kontrol altına almadığın sürece bu durum tekrarlar.Ameliyattan sonra test yaptırarak durumu görebilirsin.Ona göre bir hareket tarzı planlarsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
metinav, 19.08.2021 - 20:51 yazdı:

Tamoksifen dozunda alırsan diğerlerinden daha etkili, çünkü ilacın hedef organı meme dokusu.

Jineko sebebin prolaktin ve kullanmış olduğun antidepresanlar ise, kontrol altına almadığın sürece bu durum tekrarlar.Ameliyattan sonra test yaptırarak durumu görebilirsin.Ona göre bir hareket tarzı planlarsın.

anladım hocam bir sorum olacak konu dışı fakat 1.ci varkiosel ameliyatından sonra aşırı derecede cinsel istek ve ereksiyonum vardı 5-6 ay sonra yine varikosel oldu 6 ay sonra 2ci ameliyatı oldum fakat hiçbir faydasını göremedim 1 cide gibi ereksiyon vesaire fakat bu dönemde kız arkadaşımla gayet rahat ilişki yaşayabiliyorduk arkadanda olsa 8-10 dakika kadar sürüyordu fakat hani nasıl diyeyim ereksiyonum var ama aşırı derecede değil 18 yaşındaki biri gibi değil neden olur anlamadım gitmediğim doktor kalmadı tek fark şuan bi 20 kilo fazlam var veremiyom antidepresan kullanımını bıraktım doğal besleniyorum hergün decavit kullanıyorum hocam ama bende aşırı derecede yüksek ferritin demir eksikliği var sizce bundanmıdır hergün yorgun halsizlik var uyku hali var bunlar olunca cinselliğide etkiler diye düşünüyorum hocam allah rızası için şu konudada tavsiye verirmisiniz. 

konu bu demirim %11 lerde falan dolanıyor ferro sanol kullanıyorum 6-7 kutu bitti hayla yorgunluk halsizlik var bir nebzede olsa iyi hissetmiyorum hocam siz tecrübelisiniz şu kansızlık tedavisinde eski konularınızdan falan yapmam gereken başka birşey varmıdır saygılar @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
ucantekme1, 22.08.2021 - 21:56 yazdı:

anladım hocam bir sorum olacak konu dışı fakat 1.ci varkiosel ameliyatından sonra aşırı derecede cinsel istek ve ereksiyonum vardı 5-6 ay sonra yine varikosel oldu 6 ay sonra 2ci ameliyatı oldum fakat hiçbir faydasını göremedim 1 cide gibi ereksiyon vesaire fakat bu dönemde kız arkadaşımla gayet rahat ilişki yaşayabiliyorduk arkadanda olsa 8-10 dakika kadar sürüyordu fakat hani nasıl diyeyim ereksiyonum var ama aşırı derecede değil 18 yaşındaki biri gibi değil neden olur anlamadım gitmediğim doktor kalmadı tek fark şuan bi 20 kilo fazlam var veremiyom antidepresan kullanımını bıraktım doğal besleniyorum hergün decavit kullanıyorum hocam ama bende aşırı derecede yüksek ferritin demir eksikliği var sizce bundanmıdır hergün yorgun halsizlik var uyku hali var bunlar olunca cinselliğide etkiler diye düşünüyorum hocam allah rızası için şu konudada tavsiye verirmisiniz. 

Kardeşim sex hayatını anlatma istersen, konuyla alakası yok. :/

Ereksiyon karışık bir mekanizma.Netice hasıl olmuyorsa nerede sorun olduğunu tespit etmek gerekir.Bunu da tahlil ve çeşitli tıbbi yaklaşımlarla tesbit edip, onları yorumlayacak bilinçli bir doktora ihtiyaç var.

Varikoselin ereksiyona hangi yönden katkısı olmuş olabilir ? Hormonel anlamda mı yoksa kan akışının düzelmesi yönüyle mi ? 

İkinciye tekrar varikosel ameliyatı olman, sorununun başka bir şey olduğunu gösterebilir.

Antidepresanlar seratonin mekanizmasıyla çalışan ve dopamini azaltıcı etkilerde ilaçlar genelde.Ereksiyon süresine faydası olabilen antidepresanlar olmasına rağmen, genelde baltalar...

Fazla kilo fazla yağ fazla östrojen fazla prolaktin demek olabilir.Bunlar da yine hormonel baskılayıcılardan...

Ferritin eksikliği, eğer dengeli bir beslenmen olduğu halde gelişiyorsa, emilim bozukluğun olduğunu gösterebilir.C vitamini demir emilimini 3-4 kat arttırır birlikte almayı dene...Tabi yemeklerden uzak bir saatte olmalı.

Halsizlik yorgunluk, psikolojik de olabilir stres faktöründen dolayı veya fiziksel sorunlardan da kaynaklanabilir.Bunun anlaşılabilmesi için yine detaylı testler yapılması icabeder...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
metinav, 20 saat önce yazdı:

Kardeşim sex hayatını anlatma istersen, konuyla alakası yok. :/

Ereksiyon karışık bir mekanizma.Netice hasıl olmuyorsa nerede sorun olduğunu tespit etmek gerekir.Bunu da tahlil ve çeşitli tıbbi yaklaşımlarla tesbit edip, onları yorumlayacak bilinçli bir doktora ihtiyaç var.

Varikoselin ereksiyona hangi yönden katkısı olmuş olabilir ? Hormonel anlamda mı yoksa kan akışının düzelmesi yönüyle mi ? 

İkinciye tekrar varikosel ameliyatı olman, sorununun başka bir şey olduğunu gösterebilir.

Antidepresanlar seratonin mekanizmasıyla çalışan ve dopamini azaltıcı etkilerde ilaçlar genelde.Ereksiyon süresine faydası olabilen antidepresanlar olmasına rağmen, genelde baltalar...

Fazla kilo fazla yağ fazla östrojen fazla prolaktin demek olabilir.Bunlar da yine hormonel baskılayıcılardan...

Ferritin eksikliği, eğer dengeli bir beslenmen olduğu halde gelişiyorsa, emilim bozukluğun olduğunu gösterebilir.C vitamini demir emilimini 3-4 kat arttırır birlikte almayı dene...Tabi yemeklerden uzak bir saatte olmalı.

Halsizlik yorgunluk, psikolojik de olabilir stres faktöründen dolayı veya fiziksel sorunlardan da kaynaklanabilir.Bunun anlaşılabilmesi için yine detaylı testler yapılması icabeder...

hocam ilk varikosel ameliyatında kiloluydum fakat antidepresan kullanımım yoktu ek olarak metilfenidat kullandım dikkat dağınıklığı yüzünden bayağı karışık biyerde sıkıştım kaldım ama ereksiyon kuvvetliydi yani onun farkındaydım cinsel hayatı belirtme nedenim az çok neticeyi ayırt etmeniz için hocam birde clenbuterol levotiron kürüne gireceğim definasyon için levotironu nasıl eklemeliyim nasıl kullanmalıyım elimde 50mcg levotiron 40mcg clenbuterol balkan pharma var hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
ucantekme1, 28.08.2021 - 17:16 yazdı:

hocam ilk varikosel ameliyatında kiloluydum fakat antidepresan kullanımım yoktu ek olarak metilfenidat kullandım dikkat dağınıklığı yüzünden bayağı karışık biyerde sıkıştım kaldım ama ereksiyon kuvvetliydi yani onun farkındaydım cinsel hayatı belirtme nedenim az çok neticeyi ayırt etmeniz için hocam birde clenbuterol levotiron kürüne gireceğim definasyon için levotironu nasıl eklemeliyim nasıl kullanmalıyım elimde 50mcg levotiron 40mcg clenbuterol balkan pharma var hocam

Yaşın daha 18, bu yaşta zımba gibi olman lazım.

Antidepresanlar ve dikkat dağınıklığı ilaçları, hormonel sistemi bozuyor.Dolayısıyla libido ereksiyon sorunları yaşatabilir bu beklenen yan etkilerden...

Levotironu kenara koy.Sadece clenbuterol kullan.Clen troidleri de uyarıyor metabolizmayı hızlandırıyor.Fakat antidepresan kullanan insanların çoğunda endişe ve benzeri çeşitli psikolojik rahatsızlıklar var.Clenbuterol bunları azdırabilir, tam tersi yönde...Aşırı heyecan hiperaktivite ve endişe hali yapabilir.Ona göre karar vermelisin...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16

Hocam niye böyleyim anlamıyorum tahliller temiz sadece dht bide serbest testo baktiramadim dhtmi az acaba kafayı yiyicem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
ucantekme1, 8 dakika önce yazdı:

Hocam niye böyleyim anlamıyorum tahliller temiz sadece dht bide serbest testo baktiramadim dhtmi az acaba kafayı yiyicem 

İhtimalleri yukarıda belirttim.İlaçları bıraktıktan belli bir süre sonra testosteron yükselir.Bitkisel destekler kullan bir iki ay.Speman gibi, ginseng gibi...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
metinav, 1 dakika önce yazdı:

İhtimalleri yukarıda belirttim.İlaçları bıraktıktan belli bir süre sonra testosteron yükselir.Bitkisel destekler kullan bir iki ay.Speman gibi, ginseng gibi...

Hocam size  nerden ulaşabilirim telefon vesaire varsa özel mesajdan gönderebilmelisiniz cidden yardımınıza ihtiyacım var küre hiç girmedim antidepresan kullanimi keseli 1 sene oldu düzelmiyor yanı tam kuvvetli ereksiyon olamıyorum 15-16 yasında iyiydim 2 senedir bu haldeyim kullandım tribulus vesaire ama etki etmiyor hocam bide dht ve. Serbest testoya baktiricam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
ucantekme1, 9 dakika önce yazdı:

Hocam size  nerden ulaşabilirim telefon vesaire varsa özel mesajdan gönderebilmelisiniz cidden yardımınıza ihtiyacım var küre hiç girmedim antidepresan kullanimi keseli 1 sene oldu düzelmiyor yanı tam kuvvetli ereksiyon olamıyorum 15-16 yasında iyiydim 2 senedir bu haldeyim kullandım tribulus vesaire ama etki etmiyor hocam bide dht ve. Serbest testoya baktiricam 

Bana ulaşman mümkün değil.Siteden yaz gördüğümde cevaplarım.Test yaptırmışmıydın ? Yaptırmadıysan östrojen, prolaktin baktır.Bunlar normalse kortizol, dhea ve dht ye baktırırsın.

Spor yapmıyorsan spora başla özellikle kardiyo yap, terle bol bol.Stresten uzak dur, ve takıntılardan kurtul...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16

Hocam dht nerde baktırabilirim devlette yok dhea normaldi 3-4 ay önce birde hocam prolaktin çok yüksekti düşürdük cabaserle ostrojen yükseldi 66 lara  falan düşünemiyorum nasıl düşürebilirim bu değerleri yardım edin hocam @metinav

tarihinde ucantekme1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: TalipA
      Herkese merhaba öncelikle bir sorum olacak eğer görüp cevaplarsanız çok sevinirim 🙏🏻
      Yaklaşık 2 yıl önce küre girdim ondan başka hiç küre girmedim öyle devam ediyordum o zamanlarda başlamıştı göğüs uçlarında hafif ağrı vardı. Geçen ay sağ göğsümden sıvı geldi hafifte ağrıyordu uçları. Geçen hafta prolaktin seviyemi ölçtürdüm 15 çıktı. Şimdi sağ ve sol göğsümde hafiften şişlik ve ağrı var. @Askabar @Rdm @metinav @Bay-T
      Cabaser baktım eczaneden ancak üretimi durmuş.
      Bir kaç kişi klomen ve dostinex kullan dedi  ama ben güvenemedim kaç dozda kaç gün arayla alınır size sormadan harekette etmek istemedim fikrinizi alacaktım. (Eczaneden sordum Dostinex 2-8 lik leri var)
    • Yazan: caner pelit
      Herkese iyi akşamlar 11 hafta boyunca haftalık 500 mg testosteron enant kullandım yanında sadece elimde 6 kutu primo vardı onları serpiştirdim kürü sonlandırıyorum ilaçsız 8. günüm fakat pct olarak 2 kombin buldum araştırmamda hangisi sizce daha iyi ve kesin sonuç verir.

1.kombin  :  Klomen  tamoksifen  arimidex  dostinex

2.Kombin  :  Pregnly  clomiphen  tamoksifen

Not: pctyi  yurtdışı seyahatim yüzünden 1 ay yapabiliyorum.  @metinav @Rdm @otopsicikedi
    • Yazan: k1raN
      Öncelikle selamlar sadece merak ettiğim için bir şey soracağım ezbere herhangi bir iş yapmam fakat kür içi klomen ya da tamoksifen kullanımı kürden alacağımız verimi düşürür mü yoksa yararlı mı olur? 
    • Yazan: Delibas44
      Herkese Merhaba. 3 ay önce blondenon(500mg) ve testo(1000mg) kürüne başladım ve bitirdim. Kür sonunda ise ovitrelle ile bir pct yaptım toplamda 6500iu, haftalık 2000 olmak üzere fakat fsh ve lhda nerdeyse hiç oynama olmadı ve hayal kırıklığına uğradım.
      Bu konuda bilgi almak istiyordum hormonlarımı en hızlı şekilde nasıl toparlayabilirim veya yurt dışından pregnyl mi sipariş vermem gerekiyor veya sadece clomen ile tedavi edebilirmiyim? Teşekkür ederim şimdiden. @Bay-T @galicik @otopsicikedi
    • Yazan: splitbro
      Herkese merhaba, iyi forumlar.
      17 hafta süren Testosterone En. + Boldenone kürüm bitmiş durumda. Son enjeksiyondan 1 hafta geçti 1 hafta daha bekleyip pct için kan testi verecektim
      fakat göğüs ucumda jinekomasti başlangıcı gibi bir durum var ve rahatsız ediyor. Günde 10 mg Tamoxifen alsam daha sonrasında klomen ekleyip tamoxifeni 20 mg çekip pct olarak devam etmek mantıklı mı?
      Yardımcı olursanız çok sevinirim. Kür içerisinde arimidex kullandım, fakat hissiyata göre. @rastlantisal

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.