Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bay-T

10 günlük folli 344 kürü ve sonuçları ( ŞOK OLACAKSINIZ )

Önerilen İletiler

Bay-T    4.220

Arkadaşlar uzun süredir araştırıyorum ve araştırmalarımı tamamalyıp %100 emin olduğum konuları sizinle paylaşmak istedim rusyada genç bir arkadaşımız Follistatin 344 kullanıyor ve 10 günlük süreçte ne hale geldiğini gözlerinizle görün istedim çocuk 10 günde 5 kg kas elde etmiş zaten fotoğraflarda da göreceksiniz arkadaşlarının söylemleri şu şekilde; bu 5 kgnun hepsi sırtta galiba diye :lol: hakikaten evrim geçirmiş :roll::lol:

Sırtındaki kaslardan Quasimodo falan diyorlar çocuğa espirili bi şekilde :lol:

BogbdV.jpg

mqZNbY.jpg

Ld0Rza.jpg

fdfb8b_a24f080b4fcc4c46973da4437d41bc23.jpg_srz_630_191_85_22_0.50_1.20_0.00_jpg_srz

Adamın şu anki gördüğüm ölçüleri :

1.78 cm boy ve 106 kg ağırlığında :roll::o:lol:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ZYZZ    15

Güçlü güçlü dedikleri bu olsa gerek 10 günde bu olduysa 3,4 aylık yada atıyorum 5,6 aylık kesintisiz ve diğer anabolik ve peptiler ile kombine edilmiş kürlerde adam böyle olur herhalde

:lol::lol::lol:

Nemesis_render-180x300.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tyson    0

Selam arkadaşalar resimde gördüğünüz üzere poz vermede sıkıntılar var iki sırt pozu aynı değil, bur da bir şaşırtmaca var dikkat ediniz.. daha net resimler ve daha düzgün before ve after pozları gerekli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220
Selam arkadaşalar resimde gördüğünüz üzere poz vermede sıkıntılar var iki sırt pozu aynı değil, bur da bir şaşırtmaca var dikkat ediniz.. daha net resimler ve daha düzgün before ve after pozları gerekli

Dostum ben gördüğümü paylaştım hadi sırt verdiği pozu öyle değerlendirelim profil ve bisceps verdiği kol verdiği pozu ne yapacağız adam forumda tek itiraf ettiği şey bacakalarım bile idman yapmamama rahmen çok olmasada gelişim gösterdi demiş. Onun haricinde başka bir eleman daha var konusunu paylaşırım onunnda hatta şimdi biraz araştırayım bulursam hemen yayınlarım. ;)

Araştırdım buldum düzenleme tarihi : 21.08.2014 / 13:45

Adam 10 günde 2,5 kg kas kazanmış günde 4000 karbo yüklemesi ile ve sadece folli kullanarak

onlBAo.jpg

Kaynak : http://www.ironmagazineforums.com/threads/150032-Follistatin-344-10-day-log

Bu arakdaşta 10 günlük kür yapmış 3300 cals. günlük yükleme ile bu hale gelmiş

Z2RGYa.jpg

Kaynak : http://www.ironmagazineforums.com/threads/140163-Hench-s-Follistatin-Log

Ve son olarak bu adam cidden iyi olmuş 10 günde ama detaylarına ulaşamadım pek araştırıyorum hala

2v4GqL.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    15

8ULRK_iuehg

Kullanan çocuğu buldum bir şeyler anlatıyor ama RUSçası olan varmı forumda tercüme edecek ? :roll:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.227

Bende bunlara denk geldim. 10 günlük folli demiş ciddi karbo yüklemesi yapmış ben 10 günde bu kadar olmasına açıkçası şaşırdım ciddi gelişim bu ilacın ne kadar kuvvetli olduğunu biliyorum zira bu kadar etkili olduğunu ben dahi tahmin etmiyordum. Net konuşmuyorum çünkü kullanan arkadaşın yanında değildim söylemlerine göre konuşuyorum sadece.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
whwh    0

1 mg foli 100 pound ab de. Ucuza temin edilip bu surede bu kadar sonuc almak olanaksiz gibi. 1 mg foliyi gunde 100 mcg kullaniyorsu n 10 gun idare ediyor. Kisaca 1 siseden boyle verim alinabiliyor anlatilana gore.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
1 mg foli 100 pound ab de. Ucuza temin edilip bu surede bu kadar sonuc almak olanaksiz gibi. 1 mg foliyi gunde 100 mcg kullaniyorsu n 10 gun idare ediyor. Kisaca 1 siseden boyle verim alinabiliyor anlatilana gore.

Bu değişimler follistatin değil follistatin 344 değişimleri arada 2-3 kat civarı bir fiyat farkı var :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
whwh    0

Bu değişimler follistatin değil follistatin 344 değişimleri arada 2-3 kat civarı bir fiyat farkı var :)

Foli 344 180 dolar abd de :D pek bi fark yok gibi ama cogu yerde fiyat farki varmis

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni nesil atom bombası diyebiliriz.

Gerçekten de atom bombası, 10 günlük bir süreçte kaliteli beslenme ile böyle olduysa ilerleyen zamanda düşünemiyorum bile!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
vibrant    0

Dostum ben gördüğümü paylaştım hadi sırt verdiği pozu öyle değerlendirelim profil ve bisceps verdiği kol verdiği pozu ne yapacağız adam forumda tek itiraf ettiği şey bacakalarım bile idman yapmamama rahmen çok olmasada gelişim gösterdi demiş. Onun haricinde başka bir eleman daha var konusunu paylaşırım onunnda hatta şimdi biraz araştırayım bulursam hemen yayınlarım. ;)

Araştırdım buldum düzenleme tarihi : 21.08.2014 / 13:45

Adam 10 günde 2,5 kg kas kazanmış günde 4000 karbo yüklemesi ile ve sadece folli kullanarak

onlBAo.jpg

Kaynak : http://www.ironmagazineforums.com/threads/150032-Follistatin-344-10-day-log

Bu arakdaşta 10 günlük kür yapmış 3300 cals. günlük yükleme ile bu hale gelmiş

Z2RGYa.jpg

Kaynak : http://www.ironmagazineforums.com/threads/140163-Hench-s-Follistatin-Log

Ve son olarak bu adam cidden iyi olmuş 10 günde ama detaylarına ulaşamadım pek araştırıyorum hala

2v4GqL.jpg

Arkadaşım resimlere dikkat edersen "öncesi" resmi normal, "sonrası" resmi ise "öncesi" resminin yatayda gerdirilmiş hali.Tamamen aldatmaca.Bence bir daha bak resme,etrafındaki objelerin ebatlarından zaten anlaşılıyor..

Lütfen insanları yanıltmayalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220
Arkadaşım resimlere dikkat edersen "öncesi" resmi normal, "sonrası" resmi ise "öncesi" resminin yatayda gerdirilmiş hali.Tamamen aldatmaca.Bence bir daha bak resme,etrafındaki objelerin ebatlarından zaten anlaşılıyor..

Lütfen insanları yanıltmayalım

İnsanları yanıltmayalım derken ? Zaten insanlara peptid desen bomba diye karakola götürecek kıvamda herkes bilgi sıfır peptidlere dair avrupadan 10 yıl geriden geliyoruz ve buna karşın vaktimi harcayıp diğer forumdaşlar için paylaşım yapıyorum ki kaynak göstererek bunun karşılığı yanılatmayın mı oluyor ?

Sizden ricam yanıltıcı bir bilgi varsa ortada tüm forumdaşlardan özür dilerim ama bu özür sonrası sizdende bir takım paylaşımlar

görüp bunları değerlendirmek isterim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
vibrant    0

Yazılarından senin de bu paylaşımlara inandığın görülmekte.Fakat derinlemesine incelemezsen, istemeyerek de olsa kendinle birlikte başkalarını da yanıltırsın demek istiyorum.

Ayrıca kaynak gösterdiğin yer bir forum sadece. Bir laboratuvar analizi, insanlar üzerinde yapılmış yasal bir kontrol deneyi değil ki!!

Herkes herşeyi yazabiliyor.O eleman 10 gün demiş diye 10 gün mü olmalı?

Bunun dışında Folli 344 işe yaramaz vb. yorumlar yapmadığım gibi, 10 gün de gelişime de inanmamaktayım.Dolayısıyla "10 günlük gelişim" paylaşımları yapamayacağım maalesef. Fakat konuyu yabancı forumlarda araştırmaktayım, bilgileri toparlayıp ona göre bilgi paylaşacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    15
Konu dışı olacak ama bu folli 344 peptid mi dir? Yoksa başlı başına farklı birşeymi arkadaşlar ?

Peptid hocam :idea:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
No-xplode    0

10 günde hiçbir sentetik ürün aşırı sonuçlar vermez/veremez. Kaldı ki fotoğraflarda öncesi ve sonrasında çok bir fark yok. Hatta ikinci fotoğrafın "öncesi" bölümünde vücut daha diri duruyor; "sonrası" bölümünde ise biraz su atmış ve karnını içeri çekerek poz vermiş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Merhaba, çok özür diliyorum bu yorumum için ama bunlar bence peptidin satışının arttırılması için yapılan düzmece.

10 günde 2.5kg kas kütlesi deniliyor arkadaşlar, 1 yıl düzenli kullanan mr olympia olur. Bukadar basit olamaz atom falan bilmem ne ben inanmıyorum. Etkisi elbette olur ama 10 günde devasa değişim var sanmam.

Cebine koy 5 6 bin lira para millet senelerini versin spor salonuna 2 ay bi peptid kürü hazırla sonra spor yapmana gerek yok zaten 2 ayda 10 kilo kas alırsın sen bu şekilde anlatılanlara göre.

Ben a milli güreşçiyim elbette birçok ilaç kullandım vücutçu değilim onlar gibi kas falan anlamam ama ben hergün saf 1 kilo et yiyorum demekki bu peptidi alsam 1 ay kullansam bizim takımda ağır sikletleri bile alaşağı ederim :) Boşuna biz çift idman yapıyoruz 1 kilo kas hacmi alırız diye günlerimi aylarımı harcıyorum adam bi peptid alıyo 10 günde benim çalıştığımın 10da birini yapmadan kas alıyor çok özür dilerim ama 20 senelik spor geçmişimde ve 8 senelik steroid kullanmışlığımı çöpe attılar şuanda :) 10 gün deme bari arkadaş deki 2 3 ayda yaptılar de :)

Saygılar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tolga4946    0

Arkadaşlar resimlere aldanmayın böyle bi.kas gelişimi yok. Kendim kullandım steroid kürü.içinde,öyle 10 günde inanılmaz mucizeler beklemeyin . Ama mal çalışıyo, 10 gün yapıp 7 gün ara verılıyo. 30 günde gözle görülecek etkı yapıyo ama 10 günde bu resimdekıler gıbı bi gelişim imkansız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39
Arkadaşlar resimlere aldanmayın böyle bi.kas gelişimi yok. Kendim kullandım steroid kürü.içinde,öyle 10 günde inanılmaz mucizeler beklemeyin . Ama mal çalışıyo, 10 gün yapıp 7 gün ara verılıyo. 30 günde gözle görülecek etkı yapıyo ama 10 günde bu resimdekıler gıbı bi gelişim imkansız.

Dozaj olarak ne kullandin 10 gun kullanip 7 gun ara verince 7 gün icinde de etki devam ediyor mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Merhaba

ara vermenizi anlamadım. Çünkü ilacı aralıksız kullanmak gerekiyor tam verim almak için.

Yukarıda arkadaşlar demiş 10 günde ne verim aldın diye, anca yaparsa pump yapar bende şuanda kullanıyorum 4. enjeksiyonu yaptım daha hiçbir etki yok.

Yabancı forumlarda 6000 6500 kalorili beslenmeden bahsedilmiş. Zaten ilacı kullanmadan bu kaloriye çıksanız gelişim çok iyi olur, 6500 kaloriyi temiz olarak alabilecek babayiğit varsa alnından öperim :) Ha vardırda 100kg+ siklette ola nbirisi alır. Gelipte 80 85 kilo bir sporcu 6500 kalori beslenmesi ne bileyim güldürüyo beni :)

Önerim folliden iyi etki almak için en az 8 hafta kullanmanız. İlaç 10 günde çalışmaz zaten.

Sevgiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.