Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

samet9098

Ilk kür başlangıcı

Önerilen İletiler

samet9098    29

Testi enanthate only 500 mg ile küre başlıyorum boldenon eklemek konusunda kararsız kaldım ileride ekleyebilirim ilk haftam şu şekilde boy 176 kilom 64

IMG_20210731_071147.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

samet9098    29

Makrolarım bu şekilde sabah 100 Gr beyaz peynir 4 yumurta beyazı 100 Gr Yulaf ezmesi 200 Gr tam buğday alıyorum öğlen 300 Gr yeşil mercimek akşam kepekli makarna 300 Gr 100 Gr tavuk ara öğünlerde gainer alıyorum

Antrenman programı 

Pazartesi- göğüs kol

Salı-omuz

Çarşamba-sırt kol

Perşembe göğüs 

Cuma-omuz kol

Cumartesi-bacak

İdaman sonrası 15 dk kardiyo düşük tempo 

Sabahları ağırlıksız karın 

Screenshot_2021-08-04-10-48-23-714_com.yazio.android.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
Emrahtkty, 1 saat önce yazdı:

Hayvansal proteini arttır mercimek bitkisel çok etkisi olmaz sana 

Tavuk en düşüğü söyledim aslında 200 Gr mı buluyor çoğu zaman iş yerinde yediğim için hergün aynı düzeyde ayarlayamaya biliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Antrenman programı da yanlış bana göre 6 gün idman 1 gün off veriyorsun da bunu pro adamlar bile yapmıyor kendine dinlenme süresi ver aksi halde yerinde sayarsın

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Emrahtkty, 14 dakika önce yazdı:

Antrenman programı da yanlış bana göre 6 gün idman 1 gün off veriyorsun da bunu pro adamlar bile yapmıyor kendine dinlenme süresi ver aksi halde yerinde sayarsın

Çok antrenman yapmayı marifet sanıyorlar. Oysa ki sert antrenman yapmak ve dinlenmeye bolca zaman ayırmak daha kıymetli marifet. Sen kasları gelişsin diye yırtarken iyileşsin diye yatmazsan o kaslar gelişmiyor malesef. Ayrıca diğer önemli konu tek öğünde 1kg et de yesen vücudun bundan elde edebileceği protein miktarı bellidir. E üstüne gereksiz çok antrenman yapınca irileşmek yerine yerinde sayıyorsun. 

Sana çok hak veriyorum Emrah.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

Çok antrenman yapmayı marifet sanıyorlar. Oysa ki sert antrenman yapmak ve dinlenmeye bolca zaman ayırmak daha kıymetli marifet. Sen kasları gelişsin diye yırtarken iyileşsin diye yatmazsan o kaslar gelişmiyor malesef. Ayrıca diğer önemli konu tek öğünde 1kg et de yesen vücudun bundan elde edebileceği protein miktarı bellidir. E üstüne gereksiz çok antrenman yapınca irileşmek yerine yerinde sayıyorsun. 

Sana çok hak veriyorum Emrah.

Omuz ve göğüsün tek olduğu günlerde olabildiğince sert antrenman yapıyorum  diğer günler 3-4 hareketle giriyorum negatiflere odaklanıyorum daha çok 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
Emrahtkty, 27 dakika önce yazdı:

Onun için cumartesiye sadece bacak bıraktım aslında yetersiz mi dinlenme olara

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
samet9098, 39 dakika önce yazdı:

Onun için cumartesiye sadece bacak bıraktım aslında yetersiz mi dinlenme olara

Evet max 5 gün idman yeterli bana göre

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
Emrahtkty, 17 dakika önce yazdı:

Evet max 5 gün idman yeterli bana göre

Çarşambayı cumartesiye alıp sırt bacak yapsam  Çarşamba off yapsam daha mantıklı mı olur o zaman hafta içi yoğun çalışıyorum pazar günü izinli oluyorum hafta içi bacak çalışınca iş yerindeki performansım düşüyor

tarihinde samet9098 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

Beslenme ve antrenmanı düzenleyince 1 yılda 70-75kg çok rahat çıkarsın, o kilodan sonra testo başlaman daha isabetli bir karar olacaktır. Şuan ne beslenmen ne antrenmanın kür için uygun değil. Ha yaparsın ama ne kadar verimli geçer meçhul. Kür içinde öğrenmeye başlayıp değişikliğe gidersin, sonra bir bakmışsın kür bitmiş. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
JokerJoker, 10 dakika önce yazdı:

Beslenme ve antrenmanı düzenleyince 1 yılda 70-75kg çok rahat çıkarsın, o kilodan sonra testo başlaman daha isabetli bir karar olacaktır. Şuan ne beslenmen ne antrenmanın kür için uygun değil. Ha yaparsın ama ne kadar verimli geçer meçhul. Kür içinde öğrenmeye başlayıp değişikliğe gidersin, sonra bir bakmışsın kür bitmiş. 

testosuz 58 den çıktım verim alıyorum aslında beslenme ve antremandan ama ekstra dinlenme ile daha çok verim alırsın diyor arkadaşlar bende deneme taraftarıyım olmazsa şuan ki sisteme geri dönerim zaten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
zeus88, 1 dakika önce yazdı:

100gram peynir mercimek yerine.Ben sabit kaynaklarla ilerleme taraftariyim.6yumurta 100gr yulaf 

400gr pirinc veya makarna

500gr tavuk gogsu gibi.Ne kadar az cesit o kadar takip edilebilir ve hakimet kurdugun beslenme demek.Bazen sıksa da,sonuca cok net götürür 

önceden 100 gr yulaf 60 gr şekersiz fıstık ezmesi 500 gr tavuk 500 gr pirinç yiyordum aslında bu aralar biraz daha değiştirerek gidiyorum dediğinize katılıyorum ama daha iyi takip edebiliyorsun kilo alamazsam pirinci yada yulafı arttırırım falan ama işte bu aralar o kadar bütçem yok iş yerinde hazırlayabildiklerimi yiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
samet9098, 8 saat önce yazdı:

Makrolarım bu şekilde sabah 100 Gr beyaz peynir 4 yumurta beyazı 100 Gr Yulaf ezmesi 200 Gr tam buğday alıyorum öğlen 300 Gr yeşil mercimek akşam kepekli makarna 300 Gr 100 Gr tavuk ara öğünlerde gainer alıyorum

Antrenman programı 

Pazartesi- göğüs kol

Salı-omuz

Çarşamba-sırt kol

Perşembe göğüs 

Cuma-omuz kol

Cumartesi-bacak

İdaman sonrası 15 dk kardiyo düşük tempo 

Sabahları ağırlıksız karın 

Screenshot_2021-08-04-10-48-23-714_com.yazio.android.jpg

Ant programi olarak forumdakilerden farklı düşünüyorum meslek olarak fiziksel ve zihinsel yorucu bir iş yapılmıyor gün içinde kestirilebiliyor ise haftada 6 idman Max verim aldığım zamanlardı tabikide anabolizanlar Max düzeyde beslenme ve sosyal aktivitenin 0 olması gerekiyor bu ant sisteminin kusursuz ilerleyebilmesi için sende bu imkanlar varsa denerdim haftada 6 idman sistemini 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
Leepriest35, 8 dakika önce yazdı:

Ant programi olarak forumdakilerden farklı düşünüyorum meslek olarak fiziksel ve zihinsel yorucu bir iş yapılmıyor gün içinde kestirilebiliyor ise haftada 6 idman Max verim aldığım zamanlardı tabikide anabolizanlar Max düzeyde beslenme ve sosyal aktivitenin 0 olması gerekiyor bu ant sisteminin kusursuz ilerleyebilmesi için sende bu imkanlar varsa denerdim haftada 6 idman sistemini 

Ağırlık kaldırdığım bir işim yok sadece genel olarak koşturmaca var aşçılık yapıyorum eve gelince bir saatlik kestirip idmana gidiyorum sonra uyuyorum zaten çok aktif bir hayatım yok yani evde idman yapmama rağmen iyi verim aldım şuana kadar ama şimdi salonlar açıldı daha ağır kilolarla daha yoğun idmanlara başladım bir hafta oldu  ona rağmen kasları daha çok hissediyorum çalışırken dediğim gibi verim aldığım bir programdı ev şartlarında arkadaşların dediği sistemi de bir denemek aslında herkesin vücudu yaşam tarzı farklı olduğuu için herkesin programı herkese uymaya biliyor benim verim aldığından başkası alamayabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
Goldbodybuilder, 10 dakika önce yazdı:

Bu beslenme ile hic birşey kullanma mümkünse onun yerine günde 500 gr tavuk ye çok dahaiyi olur ilaçtan bu beslenme ile girersen 

ben aslında 120 den düştüm skinny fat sıkıntısı yaşadım baya yağ yakmak daha sıkı görünmek istedim burdaki arkadaşlar önce only testo 250 ile başla dediler sonra gireceksen 500 mg gir 250 ile etki görmezsin dediler ben de başladım burda ki arkadaşlar da başlamasaydın keşke diyorlar hem testo aldım tem tamoxit aldım deve dikeni falan da aldım yani başladık daha ilk şırıngayı da vurdum burdan dönmek olmaz sanırım artık başladık bakalım inşallah verim alırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
samet9098, Bir saat önce yazdı:

ben aslında 120 den düştüm skinny fat sıkıntısı yaşadım baya yağ yakmak daha sıkı görünmek istedim burdaki arkadaşlar önce only testo 250 ile başla dediler sonra gireceksen 500 mg gir 250 ile etki görmezsin dediler ben de başladım burda ki arkadaşlar da başlamasaydın keşke diyorlar hem testo aldım tem tamoxit aldım deve dikeni falan da aldım yani başladık daha ilk şırıngayı da vurdum burdan dönmek olmaz sanırım artık başladık bakalım inşallah verim alırım

Kollarını haftada birden fazla çalıştırma lütfen fazla çalışırsan vucuduna orantılı şeklin büyümenin dışına taşıramassın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
Semih Erarslan, 15 dakika önce yazdı:

Kollarını haftada birden fazla çalıştırma lütfen fazla çalışırsan vucuduna orantılı şeklin büyümenin dışına taşıramassın. 

Peki triceps ve bicepsi ayrı günler daha yoğun çalışmak daha mantıklı olur mu yoksa sadece tek seferde ikisini çalışsam mı daha iyi olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
samet9098, 6 dakika önce yazdı:

Peki triceps ve bicepsi ayrı günler daha yoğun çalışmak daha mantıklı olur mu yoksa sadece tek seferde ikisini çalışsam mı daha iyi olur

Tek seferde bir ön kol bir arka kol şeklinde kol gününü bitir istersen tek bölge çalışdıkdan sonra kolumun sıfır pampsız halini şuan atabilirim bugun tek bölge omuz çalıştım kafamda hep az çalışıyorum vardı bana bu iyi bir tecrübe oldu işin inceli öyle değilmiş ilaçlı yada ilaçsız tek git çift önericem tek bölge omuz günü trapez ekle son haraket dambılarla

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
Semih Erarslan, 9 dakika önce yazdı:

Tek seferde bir ön kol bir arka kol şeklinde kol gününü bitir istersen tek bölge çalışdıkdan sonra kolumun sıfır pampsız halini şuan atabilirim bugun tek bölge omuz çalıştım kafamda hep az çalışıyorum vardı bana bu iyi bir tecrübe oldu işin inceli öyle değilmiş ilaçlı yada ilaçsız tek git çift önericem tek bölge omuz günü trapez ekle son haraket dambılarla

Trapez çalışıyorum tek hareketle omuz sonu şuan sadece çarşambayı off yaptım cumartesi sırt bacak yapıcam onun dışında sadece bir gün sert kol yapıcam 3 biceps 2 triceps hareketi ile giriyorum normalde 4 set şeklinde yeterli olur sanırım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
samet9098, 4 dakika önce yazdı:

Trapez çalışıyorum tek hareketle omuz sonu şuan sadece çarşambayı off yaptım cumartesi sırt bacak yapıcam onun dışında sadece bir gün sert kol yapıcam 3 biceps 2 triceps hareketi ile giriyorum normalde 4 set şeklinde yeterli olur sanırım 

4 harakete çıkar ikisinide  fakat son 4. haraketler pamp ağırlıklı süper setlerle  bitir ısınma başla ilk set ısınma yani 15 20 tekrar aralığı ağırlık başla sonraki 3 set ana setler 9 12 tekrar yapabildiğin ağırlıklara yönel son harekleri ise 4. Haraket 3 set süper set şeklimde olsun pamp odaklı

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
Semih Erarslan, 5 saat önce yazdı:

4 harakete çıkar ikisinide  fakat son 4. haraketler pamp ağırlıklı süper setlerle  bitir ısınma başla ilk set ısınma yani 15 20 tekrar aralığı ağırlık başla sonraki 3 set ana setler 9 12 tekrar yapabildiğin ağırlıklara yönel son harekleri ise 4. Haraket 3 set süper set şeklimde olsun pamp odaklı

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
Semih Erarslan, 8 saat önce yazdı:

Testoyu 250 pazartesi 250 Perşembe vuruyorum boldenon eklesem daha iyi olur mu 400 mg bolde düşünüyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.