Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emir75300

Ilk bulk kürüm ve yarım kalan kürüm

Önerilen İletiler

Emir75300    12

Merhaba arkadaşlar, ben only sustanon kürüne girmiştim eczane malı diye neyse ilk 2-3 haftam çok güzel geçiyordu 2-3 kg koymuştum bench pressim 10-15 kg artmıştı gözle görülür güç artışı vardı sonra spor salonları kapanınca evde ister istemez düzgün çalışamadım ve kürü bırakmak zorunda kaldım. Şimdi tekrar küre girmek istiyorum bu sefer testo e. boldenon ve dianabol kürüne gireceğim 20 hafta düşünüyorum. Testo e. ı 250 mg mı kullanmalıyım 500 mü? ve diğer ilaçlar için de kaç mg kaç hafta yazarsınız sevinirim. (amacım büyümek yağlanarak büyüsem de sıkıntı değil yağsız büyümek gibi bir hedefim yok, dianabolu ilk 4 hafta kickstart olarak düşündüm ama boldenon hakkında pek bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.216
Emir75300, Bir saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar, ben only sustanon kürüne girmiştim eczane malı diye neyse ilk 2-3 haftam çok güzel geçiyordu 2-3 kg koymuştum bench pressim 10-15 kg artmıştı gözle görülür güç artışı vardı sonra spor salonları kapanınca evde ister istemez düzgün çalışamadım ve kürü bırakmak zorunda kaldım. Şimdi tekrar küre girmek istiyorum bu sefer testo e. boldenon ve dianabol kürüne gireceğim 20 hafta düşünüyorum. Testo e. ı 250 mg mı kullanmalıyım 500 mü? ve diğer ilaçlar için de kaç mg kaç hafta yazarsınız sevinirim. (amacım büyümek yağlanarak büyüsem de sıkıntı değil yağsız büyümek gibi bir hedefim yok, dianabolu ilk 4 hafta kickstart olarak düşündüm ama boldenon hakkında pek bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim)

500Mg testo E / hafta

Danabole karşıyım ben. Genelde günde 30 ila 40 mg alıyorlar.

Boldenonda isen en az 16 hafta 400mg / hafta

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir75300    12
rastlantisal, 18 dakika önce yazdı:

500Mg testo E / hafta

Danabole karşıyım ben. Genelde günde 30 ila 40 mg alıyorlar.

Boldenonda isen en az 16 hafta 400mg / hafta

danabole neden karşısınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
Emir75300, 28 dakika önce yazdı:

danabole neden karşısınız?

Eğer alt yapınız yoksa başta güç ve su tutma hariç bir faydası olduğunu düşünmüyorum. Biraz tecrübeli iseniz baştaki tutulan suyun önemsiz olduğunu anlarsınız zaten. Ayrıca genel olarak oral steroidler karaciğer ve böbrek yorucu oluyorlar. Onu da kenara koyalım doğal döngünü çok hızlı kapatıyor.

Yani özetle "bana ne veriyor - benden ne alıyor" dengesini gözetiyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir75300    12
rastlantisal, 19 saat önce yazdı:

Eğer alt yapınız yoksa başta güç ve su tutma hariç bir faydası olduğunu düşünmüyorum. Biraz tecrübeli iseniz baştaki tutulan suyun önemsiz olduğunu anlarsınız zaten. Ayrıca genel olarak oral steroidler karaciğer ve böbrek yorucu oluyorlar. Onu da kenara koyalım doğal döngünü çok hızlı kapatıyor.

anladım danabolu çıkarıyorum o zaman

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
Emir75300, Bir saat önce yazdı:

anladım danabolu çıkarıyorum o zaman

Dediğim gibi, danabol kullanımını seven arkadaşlar da var. Bence onlarında görüşlerini yazmasını bekleyip öyle karar vermelisin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir75300    12
Feng, 13 dakika önce yazdı:

Selam ben dbolü baya sevmiştim dbolün pumpın yanı sıra psikolojik olarak da insanı yükselttiğini belirten bir çok yorum var pump ve kuvvet üzerine bariz etkisini gördüm anapolon çok gereksiz toxic tbolden ise hiçbir verim almamıştım o yüzden oral ekleyeceksen öneririm 

iştah arttırıyor mu peki? (mk677 önermeyin lütfen kullandım gram etki alamadım)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
Emir75300, 23 dakika önce yazdı:

iştah arttırıyor mu peki? (mk677 önermeyin lütfen kullandım gram etki alamadım)

Boldenon iştah artırır uzun süre kullanımlarda damar yapıcı özelliği var, anapolon dnbol trinabol artırmaz

tarihinde gnr35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir75300    12
gnr35, 9 dakika önce yazdı:

Boldenon iştah artırır uzun süre kullanımlarda damar yapıcı özelliği var, anapolon dnbol trinabol artırmaz

anladım sizce danabolu eklemeli miyim yoksa gerek yok mu? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
Emir75300, 9 dakika önce yazdı:

anladım sizce danabolu eklemeli miyim yoksa gerek yok mu? 

Bulk kurlerinde dianabol olmazsa olmaz kişeye bağlı fazlasını istiyorsan ekle ne kadar ekmek o kadar köfte 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32

Ayrıca ben dianabol kullandım gayet iyi katkısı oldu bana iri gösterdi beni göğüs kaslarına doluluk verdi  kışın yaptığım kürde 8-9 kilo aldırdı bana testesteron enantat boldenon danabol kurumde tabi tek danabol yapmadı bunu diğer anabolizanlarda vardı içinde birşeyi başarmak istiyorsan tam yap böyle düşün doğal döngüyü tek dianabol mu kapatıyor? ben pct de yapmadım kürden sonra tek proviron almıştım prengly bulunmadığım için tamoksifen yöneldim onuda bulamadım gelecek dediler tekrardan başlıycam sürekli kürde olduğum için pct gerek duymadım

rastlantisal, 22 saat önce yazdı:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
Emir75300, 31.07.2021 - 18:10 yazdı:

Bu konuda yolunu nacizene tavsiyem yılllık planlamalar şeklinde yapmalısın şu deil tabiki ben 30 hafta tren ve testo gdeyim hayır only testo başladın örneğin kağıt kalemi aldın bencle örnek vereyim yaptın yaptın artık mümkün deil 2.5 bile takamıyorsun yanına ekle belki deca belki boldenon etkiyi al gücü hisset ağırlıkları arttır sonra dierine geç bitir dinlen ve kağıdı kalemi asla bırakma kaç kg daydım kaç kilo çalışıyodum  ortalama ne kadar calori tükettim vucut formumumdaki değişiklikler befor after pozların kaç mg kullanmıştım şimdi dinlenmeden sonra üzerine çıkmak için veriler elinde şuan bu kilodayım gbi gbi devam aslında kesmeden devam etmen daha makul testesteronu geriye dönüşler piskolojik olarak pct griş çıkışlar yıpratıyor insanı ve bu süreçte profesyönel desdek aldığın kişide artık seni tanıyor ne verdiğinde ne aldığını vucudunu seninle birlikde daha iyi tanıyor ve süreç daha verimli gdiyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan, 11 saat önce yazdı:

Bu konuda yolunu nacizene tavsiyem yılllık planlamalar şeklinde yapmalısın şu deil tabiki ben 30 hafta tren ve testo gdeyim hayır only testo başladın örneğin kağıt kalemi aldın bencle örnek vereyim yaptın yaptın artık mümkün deil 2.5 bile takamıyorsun yanına ekle belki deca belki boldenon etkiyi al gücü hisset ağırlıkları arttır sonra dierine geç bitir dinlen ve kağıdı kalemi asla bırakma kaç kg daydım kaç kilo çalışıyodum  ortalama ne kadar calori tükettim vucut formumumdaki değişiklikler befor after pozların kaç mg kullanmıştım şimdi dinlenmeden sonra üzerine çıkmak için veriler elinde şuan bu kilodayım gbi gbi devam aslında kesmeden devam etmen daha makul testesteronu geriye dönüşler piskolojik olarak pct griş çıkışlar yıpratıyor insanı ve bu süreçte profesyönel desdek aldığın kişide artık seni tanıyor ne verdiğinde ne aldığını vucudunu seninle birlikde daha iyi tanıyor ve süreç daha verimli gdiyor

Sana katılıyorum Aslında Semih abi Kesinlikle ama yıllık planlamalar birazcık daha doğal Testosteron dan ümidini kesmiş insanlar için Eğer ömür boyu kullanılacaksa belirli yaşlardan sonra da TRT ile devam edilecek ise okey

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan, 11 saat önce yazdı:

Sana katılıyorum Aslında Semih abi Kesinlikle ama yıllık planlamalar birazcık daha doğal Testosteron dan ümidini kesmiş insanlar için Eğer ömür boyu kullanılacaksa belirli yaşlardan sonra da TRT ile devam edilecek ise okey Çünkü genel olarak 1,2 kür yapıp bırakayım düşüncesinde insanlar O yüzden herkese uymaz o

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
Goldbodybuilder, 1 saat önce yazdı:

Sana katılıyorum Aslında Semih abi Kesinlikle ama yıllık planlamalar birazcık daha doğal Testosteron dan ümidini kesmiş insanlar için Eğer ömür boyu kullanılacaksa belirli yaşlardan sonra da TRT ile devam edilecek ise okey Çünkü genel olarak 1,2 kür yapıp bırakayım düşüncesinde insanlar O yüzden herkese uymaz o

1 - 2 kürle gelen kürü bıraktığında geri gidiyor. Vücut kendini natural üst sınırına götürüyor. Orda kalmak ise tamamen kişinin beslenmesine ve sporuna bağlı.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, Şimdi yazdı:

1 - 2 kürle gelen kürü bıraktığında geri gidiyor. Vücut kendini natural üst sınırına götürüyor. Orda kalmak ise tamamen kişinin beslenmesine ve sporuna bağlı.

E zaten gidecek vücudunda haliyle  tren deca üretilmiyor   dışardan alınma kesildiği zaman etkileri zamanla gidecektir 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
Goldbodybuilder, 4 dakika önce yazdı:

E zaten gidecek vücudunda haliyle  tren deca üretilmiyor   dışardan alınma kesildiği zaman etkileri zamanla gidecektir 

Sadece anabolizanlar değil only testo için de bu geçerli. Vücudun dışarıdan aldığın kadar üretemiyor.

Yani tüm bunları göz önünde bulundurarak küre girmekte fayda var. Keza böyle "ben küre gireyim irileşeyim" diye küre girip, PCT sonrası hüsran ile sporu bırakan çok insan oluyor. Bu etki danabol gibi hızlı su tutumu sağlayan anabolizanlarda daha fena oluyor. Hızla gelen hızla gittiği için insan psikolojisini daha kötü etkiliyor. Üstüne bir de "hacı noldu la sana küçülmüşsün" yorumları tuzu biberi oluyor. Normalde küre girmeden önce kendinin akisini fit gören insan çöpe döndüğünü sanıyor.

Nacizane iyi kötü yanlarını anlatıyorum.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jamesdean    26
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Sadece anabolizanlar değil only testo için de bu geçerli. Vücudun dışarıdan aldığın kadar üretemiyor.

Yani tüm bunları göz önünde bulundurarak küre girmekte fayda var. Keza böyle "ben küre gireyim irileşeyim" diye küre girip, PCT sonrası hüsran ile sporu bırakan çok insan oluyor. Bu etki danabol gibi hızlı su tutumu sağlayan anabolizanlarda daha fena oluyor. Hızla gelen hızla gittiği için insan psikolojisini daha kötü etkiliyor. Üstüne bir de "hacı noldu la sana küçülmüşsün" yorumları tuzu biberi oluyor. Normalde küre girmeden önce kendinin akisini fit gören insan çöpe döndüğünü sanıyor.

Nacizane iyi kötü yanlarını anlatıyorum.

hocam bence kişinin kafa yapısıyla da ilgili biraz. mevcut kürümün 20. haftasına gelene kadar zaten sürekli kafamda pct sonrası görüntü vardı. şu anki fiziğimin %50sini korusam dahi maddi manevi tüm bu zahmete değeceğini düşünüyorum ki çok daha fazlasını koruyabileceğimi de biliyorum su tutumu minimum düzeyde gözüküyor yavaş ancak elde tutulur bir kür oldu benim için. enjeksiyon kısmında işler böyleydi ancak 5 gündür preworkout olarak 50mg anapolon atıyorum ve steroid küründe olmak nasıl bir hismiş şimdi anlıyorum kendimce son setlerde saçma ağırlıkları rahatça kaldırmaya başladım ve sakatlanmayayım diye failure gitmediğim oluyor. mevcut basit enjeksiyon kürümde bu hissi yaşamamıştım sanki spora yeni başlamışım da o ilk aylardaki ivmeye sahipmişim gibi daha hızlı bir prog.overload vardı. bence küre oral eklemek işin eğlence boyutu tamamen. kişi sağlık kısmına dikkat eder ve o su dolu ilüzyona kapılmazsa eklemekte hiçbir sıkıntı yok.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
jamesdean, 3 saat önce yazdı:

hocam bence kişinin kafa yapısıyla da ilgili biraz. mevcut kürümün 20. haftasına gelene kadar zaten sürekli kafamda pct sonrası görüntü vardı. şu anki fiziğimin %50sini korusam dahi maddi manevi tüm bu zahmete değeceğini düşünüyorum ki çok daha fazlasını koruyabileceğimi de biliyorum su tutumu minimum düzeyde gözüküyor yavaş ancak elde tutulur bir kür oldu benim için. enjeksiyon kısmında işler böyleydi ancak 5 gündür preworkout olarak 50mg anapolon atıyorum ve steroid küründe olmak nasıl bir hismiş şimdi anlıyorum kendimce son setlerde saçma ağırlıkları rahatça kaldırmaya başladım ve sakatlanmayayım diye failure gitmediğim oluyor. mevcut basit enjeksiyon kürümde bu hissi yaşamamıştım sanki spora yeni başlamışım da o ilk aylardaki ivmeye sahipmişim gibi daha hızlı bir prog.overload vardı. bence küre oral eklemek işin eğlence boyutu tamamen. kişi sağlık kısmına dikkat eder ve o su dolu ilüzyona kapılmazsa eklemekte hiçbir sıkıntı yok.

Üstadım ilk kürüm deca - enhantate ve 40mg/gün danabol idi.

Ne dediğini inan çok iyi anlıyorum. 

Benim yorumum daha çok genel için. Yani evet kullan ama bunu da kulak arkası etme babında. 

Bildiğin üzere 1 yıllık kür planladım. Şuan 20. haftasındayım. Muhtemelen kafadan danabol, anapolon vs gibi oral steroidlerden kullansam erişeceğim ağırlıklara henüz erişemedim. Tahminen kürümün 25. haftasında erişmiş olurum. 

Burada bir sorun daha var. Normalde omuzunda yırtık var diyelim. Bol anabolik ile giderken bunu pek hissetmiyorsun. Henüz hazır olmadığın ağırlıkları kaldırdıkça yırtık kötüleşiyor ve kür sonunda omuzun düzelmesi çok zaman alıyor. 2 müsabık arkadaş bu durumdan mustarip oldular. O yüzden temkinli kilo artırımı bana daha güvenli geliyor. Hatta spora yeni başlayanlara kreatini tavsiye etmeme nedenlerimden biridir. Henüz enerji dolu vücut, kreatinin getirisi güç, teknik bilmemek ve ısınmadan harekete girince sakatlanma ihtimalleri çok artıyor. Anaboliklerde bu etkinin kat be kat fazlası var malumunuz.

Powerliftingi bırakıp bodybuildinge yönelme nedenim de bu. Kaslar kaldırır ama eklemler için artık aynı şeyleri söylemek güç. Zor sakatlanan çok zor iyileşiyor. O yüzden ve yorumlarımdan da göreceğiniz üzere olası en güvenli yola teşvik etmeye çalışıyorum.

Forum nüfusumuz ekseriyetle genç. Kanlar deli akıyor. İnsanların birbirini gaza getirip yükseltip telafisi zor hatalar / hasarlar olmasını istemem. Temkinli yazmam bu yüzden canlar. Yoksa çok çok iyi anlıyorum sizleri.

Mesela bende senin gibi PCT sonrasına çok hazırım. Nadas gözü ile bakıyorum o döneme. Kendine göre güzellikleri de var. PCT doğru geçti ise insana bir dinginlik geliyor. :)

Sevgi ve saygılarımla.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.