Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

samet9098

Testesteron enanthate ve saç dökülmesini nasıl engellerim?

Önerilen İletiler

samet9098    29

250 mg testo enanthate kullanmaya başlamak istiyorum yanında ghrp 6 ve cjc  kullanıcam bunlarla beraber elimde tamoksifen deve dikeni magnezyum ve çinko var ghrp 6 vs cjc 4 hafta sonra biticek sadece testo ile devam edicem bunların yanında alacağım negatif etkileri en aza düşürmek için önerebileceğiniz ürün var mı saç dökülmesi yapabilir mi genetik olarak saç dökülmesine yatkınlığım yok genel olarak saçlar geç dökülüyor ailede 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    219
samet9098, 2 saat önce yazdı:

250 mg testo enanthate kullanmaya başlamak istiyorum yanında ghrp 6 ve cjc  kullanıcam bunlarla beraber elimde tamoksifen deve dikeni magnezyum ve çinko var ghrp 6 vs cjc 4 hafta sonra biticek sadece testo ile devam edicem bunların yanında alacağım negatif etkileri en aza düşürmek için önerebileceğiniz ürün var mı saç dökülmesi yapabilir mi genetik olarak saç dökülmesine yatkınlığım yok genel olarak saçlar geç dökülüyor ailede 

Nature's Supreme Biotin 5000 Mcg 120 Kapsül

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
AS1L, 25 dakika önce yazdı:

Nature's Supreme Biotin 5000 Mcg 120 Kapsül

Peki only testo enanthate sonrası pct gerekir mi 250 mg için 10 hafta civarında yapıcam pct için ne önerirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jamesdean    26
samet9098, 10 dakika önce yazdı:

Peki only testo enanthate sonrası pct gerekir mi 250 mg için 10 hafta civarında yapıcam pct için ne önerirsiniz

ketoral şampuan kullanmayı deneyebilirsin haftada iki kez. duş sonrası saçına hindistan cevizi yağı sürebilirsin doğal bir dht baskılayıcı olduğuyla ilgli bir yazı okumuştum yabancı forumlarda ben kullanıyorum. ancak yukarıdaki arkadaşın dediği gibi bu işler kumar tamamen denemeden bilemezsin. 250mg 10 hafta testo yapmak gibi bir düşüncen varsa bence hiç kür yapma daha iyi sistemi kapatmana değmeyecek özellikle de 10 hafta gibi kısa bir süre için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
jamesdean, 7 dakika önce yazdı:

ketoral şampuan kullanmayı deneyebilirsin haftada iki kez. duş sonrası saçına hindistan cevizi yağı sürebilirsin doğal bir dht baskılayıcı olduğuyla ilgli bir yazı okumuştum yabancı forumlarda ben kullanıyorum. ancak yukarıdaki arkadaşın dediği gibi bu işler kumar tamamen denemeden bilemezsin. 250mg 10 hafta testo yapmak gibi bir düşüncen varsa bence hiç kür yapma daha iyi sistemi kapatmana değmeyecek özellikle de 10 hafta gibi kısa bir süre için.

Ne kadar süre önerirsiniz peki dianabol ve ghrp 6 da var elimde onlarla destekleyebirim ilk 4 hafta

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çeşitli kaynaklar DHT bloke edici finasterid dudasterid gibi ilaçlar önerebilir sakın kullanma acayip dereceden yan etkisi var özelikle libido ereksiyon üzerinde aman diyeyim dostum benim daha sorunlarım yeni düzeldi o zamanki piskoloji Allah düşman başına vermesin başka şeylere önem ver ben estetik kaygılarımi daha çok giyim tarz dişlerim ve genel kültür üzerine yoğunlaştırdim güzel bir vücut ile de kombine edilince çoğu kadının ilgisini çekersin aman kelim saçım seyrek vs diye özgüven düşürme kendinde sakın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jamesdean    26
samet9098, 13 saat önce yazdı:

Ne kadar süre önerirsiniz peki dianabol ve ghrp 6 da var elimde onlarla destekleyebirim ilk 4 hafta

en az 16 haftalık bir kür ve testoyu 500e çıkarmanı öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Sayısız kür yaptım. Son üç yıldır kesintisiz ilaçlıyım. Deca, bolde, tren, danabol vs.. defalarca kullandım. Şu anda yaşım 46. Eğer bu ilaçlar saç dökseydi şu anda keldim.

Burada bana göre kritik nokta kürün iyi planlanması. Hangi ilaç birbiriyle uyumlu, hangi ilaç birbiriyle zıt bunların bilinmesi lazım. Östrojen prolaktin vs dengesini ekstra ilaç alarak değil kürün kendisiyle dengelemek lazım. Mesela anti östrojeni çok alırsanız kasların karbı kullanma özelliğine engel olursunuz. Pump olamaz, kasın içini dolduramaz, kası geliştiremezsiniz. Kaş yapayım derken göz çıkarmış olursunuz. Steroid harici koruma amaçlı düşündüğünüz her ilaç peşinde kendi sorunlarını da getirir. Peki anti-aromataz hiç mi kullanılmayacak? Vücudunu tanıyorsan, kür planlamanı da buna göre yaptıysan tabi ki alırsın ama konuya tam hakimiyet lazım. Bu işin iki ucu boklu değnek çünkü.

Diğer konu da eğer o saç dökülecekse dünya üzerinde hiçbir şey ona engel olamaz. Millet sanıyor ki steroid saç döktü. İki ihtimal var. Zaten dökülecektir ya da hatalı ilaç kullanımı söz konusu. Çok şeker yersen normalde olmayacak şeylerle karşılaşman gibi bu durum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
Mickey, 4 saat önce yazdı:

Sayısız kür yaptım. Son üç yıldır kesintisiz ilaçlıyım. Deca, bolde, tren, danabol vs.. defalarca kullandım. Şu anda yaşım 46. Eğer bu ilaçlar saç dökseydi şu anda keldim.

Burada bana göre kritik nokta kürün iyi planlanması. Hangi ilaç birbiriyle uyumlu, hangi ilaç birbiriyle zıt bunların bilinmesi lazım. Östrojen prolaktin vs dengesini ekstra ilaç alarak değil kürün kendisiyle dengelemek lazım. Mesela anti östrojeni çok alırsanız kasların karbı kullanma özelliğine engel olursunuz. Pump olamaz, kasın içini dolduramaz, kası geliştiremezsiniz. Kaş yapayım derken göz çıkarmış olursunuz. Steroid harici koruma amaçlı düşündüğünüz her ilaç peşinde kendi sorunlarını da getirir. Peki anti-aromataz hiç mi kullanılmayacak? Vücudunu tanıyorsan, kür planlamanı da buna göre yaptıysan tabi ki alırsın ama konuya tam hakimiyet lazım. Bu işin iki ucu boklu değnek çünkü.

Diğer konu da eğer o saç dökülecekse dünya üzerinde hiçbir şey ona engel olamaz. Millet sanıyor ki steroid saç döktü. İki ihtimal var. Zaten dökülecektir ya da hatalı ilaç kullanımı söz konusu. Çok şeker yersen normalde olmayacak şeylerle karşılaşman gibi bu durum.

Peki öneriniz nedir dianabol ve ghrp6 ile başlamak isterim testo eklemezsen olmaz diyorlar bunların yanında testo enanthate eklemem yeterli olur mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.