Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gezadam

Pct siz kürler , tahlil sonuçları ve tavsiye

Önerilen İletiler

gezadam    1

Selam arkadaşlar iyi forumlar ...

Başlıktan da anlaşılacağı üzere daha önce ayrı ayrı only testo,bolde,deca kürlerine girdim.İlk girdiğim kürün çalışmaması verdiği hırsla ve o zaman ki hocamın etkisiyle(PCT yapmamamı söylüyordu) kalarak plansız,bilinçsizce kürler yaptım . Bazen kendi kendime düzeldim , bazen öyle zannetim vs vs. Zaman geçti ..

Fark mı etmedim kendi kendine geçer mi dedim strese mi bağladım bilmiyorum ama uzun süredir(1 yılı aşkın) ,  gece(sabah) ereksiyonu olmuyorum.Belki haftada bir o da tam değil gibi .Önceden kendi kendine bir libido gelirdi durduk yere o da azaldı.Sertleşme sorunum yok uyarılma halinde .. Ama eskiye göre sertleşme uyarılma biterse daha hızlı kayboluyor.

Niyeyse uykusuz olduğum zamanlarda libidom artıyor.Bahsettiğim libido birşey düşünmeden kendi kendine oluşan libido belki yanlış tanımı kullanıyorum , bilmiyorum .

Hiç PCT yapmadım (kızan arkadaşlar olacaktır ama dediğim gibi gençliğin verdiği hırs-kibir , o zamanki hocama güvenmem) ... Tahlil sonuçlarım aşağıda yaklaşık 9-10 aydır steroid ve türevi birşey kullanmıyorum.Sormak istediğim şunlar

Sonuçlarım normale ne kadar yakın ne durumda ?

Kendi haline mi bırakmalıyım , PCT mi yapmalıyım , tım akviye mi kullanmalıyDoktora durumu anlatıp ona mı başvurmalıyım ?

Belki aynı sorunu yaşayan veya çevrede aynı sorunu yaşayan vardır önerilerinizi bekliyorum

Rahatsız da  oluyorum kafama da takılıyor ara ara ...Selamlar sevgiler şimdiden (yaş 25)

NOT: Sonuçlar Mayıs ayının başındaki sonuçlardır..

60fd7c3722ecd_nisan21.png.ec1c7cf5c40e8c6e5e36a9f66f853504.png

tarihinde gezadam tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bysabri1    37

Merhaba kardeşim öncelikle geçmiş olsun şuan yaşadığın her şeyi gayet iyi net anlıyorum ki bende yaşadım emin ol tek değilsin bunun çözümü için denemediğim şey kalmadı ama aslında psikolojik olduğu bi gerçek bence değerler normal lh fsh daha önce nasıldı bilmiyorum ama kür öncesi tabi bana göre düşük ama benim de bu değerlerde şöyle strese dayalı veya psikolojik olarak shgb ye bağlanan testesteron seviyesi azalıyor bu düzensiz cinsel hayat olabilir kız arkadaşı problemleri yada hani kalkmazsa vs diye biraz kendine izin ver dicem ama bu sen psikolojik olarak rahatlamadığın sürece geçmez yeni kür gire bilirsin yada tekrar bir pct deneye bilirsin ama zaten  her şey  yerinde klomen + temoksifen yani içini rahatlatacaksa çünkü testisler çalışıyor ve serbest testo yerinde total de gayet iyi açıkçası. Benim tavsiyem kendine izin vermen yada cinsel olarak doğru bir partner  veyaa birde şöyle bir şey de var sürekli mastürbasyon da varsa kes direk hiç elleşme 😂 rahat takıl tavsiyem bu burdaki diğer bilgili arkadaşlar da bakar durma yorum gelir geçmiş olsun şimdiden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
gezadam, 2 saat önce yazdı:

Selam arkadaşlar iyi forumlar ...

Başlıktan da anlaşılacağı üzere daha önce ayrı ayrı only testo,bolde,deca kürlerine girdim.İlk girdiğim kürün çalışmaması verdiği hırsla ve o zaman ki hocamın etkisiyle(PCT yapmamamı söylüyordu) kalarak plansız,bilinçsizce kürler yaptım . Bazen kendi kendime düzeldim , bazen öyle zannetim vs vs. Zaman geçti ..

Fark mı etmedim kendi kendine geçer mi dedim strese mi bağladım bilmiyorum ama uzun süredir(1 yılı aşkın) ,  gece(sabah) ereksiyonu olmuyorum.Belki haftada bir o da tam değil gibi .Önceden kendi kendine bir libido gelirdi durduk yere o da azaldı.Sertleşme sorunum yok uyarılma halinde .. Ama eskiye göre sertleşme uyarılma biterse daha hızlı kayboluyor.

Niyeyse uykusuz olduğum zamanlarda libidom artıyor.Bahsettiğim libido birşey düşünmeden kendi kendine oluşan libido belki yanlış tanımı kullanıyorum , bilmiyorum .

Hiç PCT yapmadım (kızan arkadaşlar olacaktır ama dediğim gibi gençliğin verdiği hırs-kibir , o zamanki hocama güvenmem) ... Tahlil sonuçlarım aşağıda yaklaşık 9-10 aydır steroid ve türevi birşey kullanmıyorum.Sormak istediğim şunlar

Sonuçlarım normale ne kadar yakın ne durumda ?

Kendi haline mi bırakmalıyım , PCT mi yapmalıyım , tım akviye mi kullanmalıyDoktora durumu anlatıp ona mı başvurmalıyım ?

Belki aynı sorunu yaşayan veya çevrede aynı sorunu yaşayan vardır önerilerinizi bekliyorum

Rahatsız da  oluyorum kafama da takılıyor ara ara ...Selamlar sevgiler şimdiden (yaş 25)

NOT: Sonuçlar Mayıs ayının başındaki sonuçlardır..

60fd7c3722ecd_nisan21.png.ec1c7cf5c40e8c6e5e36a9f66f853504.png

Şuan her şeyin normal görünüyor. FSH ve LH biraz yüksek olsa daha iyi olurdu tabi ama onlarda anlık değişebiliyor. Sorunun psikolojik olabilir mi?

Son zamanlarda hayatında yolunda gitmeyen, seni düşünmeye sevk eden (Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak hariç) olumsuzluk var mı?

• Beğen 5
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Şuan her şeyin normal görünüyor. FSH ve LH biraz yüksek olsa daha iyi olurdu tabi ama onlarda anlık değişebiliyor. Sorunun psikolojik olabilir mi?

Son zamanlarda hayatında yolunda gitmeyen, seni düşünmeye sevk eden (Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak hariç) olumsuzluk var mı?

Abi çok can alıcı noktadan vurdun he şuan benimde LH FSH düştü şu dediğinden sonra tamda Özgür Demirtaşın TC ekonomisi için yaptığı video yu izliyordum ya 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gezadam    1
bysabri1, 25.07.2021 - 19:25 yazdı:

Merhaba kardeşim öncelikle geçmiş olsun şuan yaşadığın her şeyi gayet iyi net anlıyorum ki bende yaşadım emin ol tek değilsin bunun çözümü için denemediğim şey kalmadı ama aslında psikolojik olduğu bi gerçek bence değerler normal lh fsh daha önce nasıldı bilmiyorum ama kür öncesi tabi bana göre düşük ama benim de bu değerlerde şöyle strese dayalı veya psikolojik olarak shgb ye bağlanan testesteron seviyesi azalıyor bu düzensiz cinsel hayat olabilir kız arkadaşı problemleri yada hani kalkmazsa vs diye biraz kendine izin ver dicem ama bu sen psikolojik olarak rahatlamadığın sürece geçmez yeni kür gire bilirsin yada tekrar bir pct deneye bilirsin ama zaten  her şey  yerinde klomen + temoksifen yani içini rahatlatacaksa çünkü testisler çalışıyor ve serbest testo yerinde total de gayet iyi açıkçası. Benim tavsiyem kendine izin vermen yada cinsel olarak doğru bir partner  veyaa birde şöyle bir şey de var sürekli mastürbasyon da varsa kes direk hiç elleşme 😂 rahat takıl tavsiyem bu burdaki diğer bilgili arkadaşlar da bakar durma yorum gelir geçmiş olsun şimdiden.

Bütün cevaplara ayrı ayrı teşekkür ederim..

Kardeşim maalesef kür öncesi test yapmadım . Evet beyler maalesef genel psikolojim çok iyi durumda değil maalesef bu aralar partnerim de yok ve T.C. bizi de çok yoruyor,stres-sinir hayatımızın olağan parçası olmuş durumda :) Bir de hiç pct yapmayınca kendimi suçladım biraz.

Ama yine de uzun süredir gece ereksiyonu olmaması , ara ara kendi kendine gelen bir ereksiyon olmaması beni korkutuyor.

Bu kadar süreden sonra PCT sağlıklı olur mu , nasıl bir yol izlemeleyim PCT de ? (Sonuçlar yukarda , son enjeksiyon eylül-ekim ayında)

Bu tahlili Mayıs başında dahiliyeye yaptırmıştım büyük ihtimal şu an biraz daha toparlanmıştır.Üroloji gidip durumu anlatsam bu sonuçlar ile yapacağı birşey var mıdır ?

tarihinde gezadam tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Kan değerlerin gayet normal.

Libido ve ereksiyonun en büyük düşmanı stres, gerginlik, uykusuzluk, düzensiz-kalitesiz beslenme. 

Multivitamin günlük 1 kapsül, Çinko günlük 30mg, C vitamini günlük 1000mg, D vitamini günlük 1000iu, Omega 3 günlük 2 kapsül, B vitamini kompleks günlük 1 kapsül

Yukarıdaki vitaminleri en az bir ay kullan sorunun düzelir. Bunun yanında şeker alkol sigaradan uzak dur. Düşük karbonhidratlı zengin proteinli ve bol sebze yeşillikli yemekleri tercih et. Her sabah mutlaka yumurta yemelisin.

Bu arada kaç kilosun? Kolestrolünü merak ettim kötü kolestrol ve yüksek tansiyon da sıkıntı yaratır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gezadam    1
Mickey, 27.07.2021 - 17:12 yazdı:

Kan değerlerin gayet normal.

Libido ve ereksiyonun en büyük düşmanı stres, gerginlik, uykusuzluk, düzensiz-kalitesiz beslenme. 

Multivitamin günlük 1 kapsül, Çinko günlük 30mg, C vitamini günlük 1000mg, D vitamini günlük 1000iu, Omega 3 günlük 2 kapsül, B vitamini kompleks günlük 1 kapsül

Yukarıdaki vitaminleri en az bir ay kullan sorunun düzelir. Bunun yanında şeker alkol sigaradan uzak dur. Düşük karbonhidratlı zengin proteinli ve bol sebze yeşillikli yemekleri tercih et. Her sabah mutlaka yumurta yemelisin.

Bu arada kaç kilosun? Kolestrolünü merak ettim kötü kolestrol ve yüksek tansiyon da sıkıntı yaratır.

Hocam cevap ve tavsiyeler için teşekkür ederim..Maalesef bu düşmanların hepsi bende var kötü beslenme hariç..Dönem dönem kötü beslendiğimde oluyor diikat ediyorum ama diğerleri kesinlikle var ...

183 78 kg yum ... Kolesterol ölçtürmedim ama evdeki tansiyon aletiyle tansiyon ölçünce yüksek çıkıyor alet ne kadar doğru bilmiyorum ama tnsiyon ve kolesterole baktıracam .. Tavsiyeleri bekliyorum , yakın zamanda doktora gitmeyi düşünüyorum belki bir tavsiyesi vs olur ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.