Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

hdfilmdepo

45 günlük naturel before/after

Önerilen İletiler

hdfilmdepo    1

Merhaba arkadaşlar yaşım 36 ve daha önce bu sporu hiç yapmadım başlayalı 45 gün oldu 106 kg ile başladım 97 kgyim şuan

2 gün önce bcaa protein tozu ve creatine e başladım

önerilerinizi bekliyorum 

2AE94770-2309-494F-B5D6-433DF3B988C2.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JrRommel    259

Tebrik ederim abi,hoşgeldin. Bence bcaa yeterli. Gerisini iade edebiliyorsan et gitsin parana yazık. Supplementlar gerçekten mucize yaratmaz ama vitamin kullanmanı şiddetle tavsiye ediyorum (bunu kürde olsak da olmasak da kullanmalıyız bence).

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Aynı yaşlardayız hemen hemen. Bir süre bıkmadan daha devam edersen hayatının rutini haline geliyor bu spor. Gerçekten seve seve, istekle gidiyorsun spor salonuna.

Henüz bende çok yolun başındayım ama nacizane tavsiyem, sonuç görmek istiyorsan ölmeyecek kadar ye, birini sürekli yakalamaya çalışıyormuşcasına hiç pes etmeden spor yap/ ağırlık kaldır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hdfilmdepo    1
JrRommel, 3 saat önce yazdı:

Tebrik ederim abi,hoşgeldin. Bence bcaa yeterli. Gerisini iade edebiliyorsan et gitsin parana yazık. Supplementlar gerçekten mucize yaratmaz ama vitamin kullanmanı şiddetle tavsiye ediyorum (bunu kürde olsak da olmasak da kullanmalıyız bence).

Kür için erken olduğunu düşünüyorum ama birebir özel çalştğım kişi peptit homotropin kombinasyonuna gazlıyor beni

ama yılı devirmeden düşünmüyorum küre geçmeyi şimdilik

teşekkür ederim buarada kardeşim .

Rdm, 3 saat önce yazdı:

Aynı yaşlardayız hemen hemen. Bir süre bıkmadan daha devam edersen hayatının rutini haline geliyor bu spor. Gerçekten seve seve, istekle gidiyorsun spor salonuna.

Henüz bende çok yolun başındayım ama nacizane tavsiyem, sonuç görmek istiyorsan ölmeyecek kadar ye, birini sürekli yakalamaya çalışıyormuşcasına hiç pes etmeden spor yap/ ağırlık kaldır.

Valla tam adapteyim şuan bakalım 45 günde gram azalma olmadı motivasyonumda

İlk ay hızlı değişim oldğu için daha bile arttı motivasyonum

buhar makinesinde yapıyorum beslenmemi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
hdfilmdepo, 29 dakika önce yazdı:

Kür için erken olduğunu düşünüyorum ama birebir özel çalştğım kişi peptit homotropin kombinasyonuna gazlıyor beni

Birebir çalıştığınız kişiden ders almayı bırakın.Herkes cebine bakıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
hdfilmdepo, 46 dakika önce yazdı:

Yok abi kür demedim ki insan kürde de olsa natural de olsa supplementtan çok vitamin mineral alımına önem vermeli demek istedim. Homotropin neymiş ya hangi firmanın ghsiymiş? +bu kilode hgh fragment hariç hiçbir gh işinize yaramaz o da günlük 250 250 500mcg olmak kaydıyla o da çok tuzlu. Peptitler de gh(büyüme hormonu, growth hormone ne derseniz işte) de her zaman steroidler daha pahalıdır. Gh tek başına da yararlıdır ama örneğin tek başına 10 üstünden puan vermek gerekirse 1 2 etkiliyse steroidlerle kullanılırken 10 üstünden 7 8 9 10 etkilidir. Tabi bu dozajına nasıl kullandığınıza ve özellikle ne kadar uzun kullandığınıza oranla değişir. Peptidler de gh gibi etkili olur. Öyle 100 200 liraya peptid yok örneğin size en çok yarayacak peptit hgh frag yağ yakımı için faydalıdır ve peptidler hormonla oynamaz(en azından büyük çoğunluğu :D ) . Hgh fragın 2000mcgsi 500 600 civarlarında yurtdışında da 45 60 dolar arasında falan diye biliyorum. Buharda? Çok mu fark ediyormuş :D . Bir de şöyle bir sorum olacak özel çalıştığınız kişi eğer bir salon üyesiyseniz oradan 3bin + 1e1 derslerden para alıyorsa ben nargile tütünü getiremiyorum yurtdışından(gümrükten geçmiyor) peptidi nasıl getirmiş onu da merak ettim abi ayrıca... :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hdfilmdepo    1
JrRommel, 3 saat önce yazdı:

Yok abi kür demedim ki insan kürde de olsa natural de olsa supplementtan çok vitamin mineral alımına önem vermeli demek istedim. Homotropin neymiş ya hangi firmanın ghsiymiş? +bu kilode hgh fragment hariç hiçbir gh işinize yaramaz o da günlük 250 250 500mcg olmak kaydıyla o da çok tuzlu. Peptitler de gh(büyüme hormonu, growth hormone ne derseniz işte) de her zaman steroidler daha pahalıdır. Gh tek başına da yararlıdır ama örneğin tek başına 10 üstünden puan vermek gerekirse 1 2 etkiliyse steroidlerle kullanılırken 10 üstünden 7 8 9 10 etkilidir. Tabi bu dozajına nasıl kullandığınıza ve özellikle ne kadar uzun kullandığınıza oranla değişir. Peptidler de gh gibi etkili olur. Öyle 100 200 liraya peptid yok örneğin size en çok yarayacak peptit hgh frag yağ yakımı için faydalıdır ve peptidler hormonla oynamaz(en azından büyük çoğunluğu :D ) . Hgh fragın 2000mcgsi 500 600 civarlarında yurtdışında da 45 60 dolar arasında falan diye biliyorum. Buharda? Çok mu fark ediyormuş :D . Bir de şöyle bir sorum olacak özel çalıştığınız kişi eğer bir salon üyesiyseniz oradan 3bin + 1e1 derslerden para alıyorsa ben nargile tütünü getiremiyorum yurtdışından(gümrükten geçmiyor) peptidi nasıl getirmiş onu da merak ettim abi ayrıca... :D

Yazdğn herşey okadar yabancıki bana şuan sanırım doğru karar vermişim 1 yıl bulaşmamakla😁

homotropin ve peptiti sorayım senin için bakalım hangisiymiş neymiş

kendisi de 40 yaşında 20 yıldır yapıyor bu sporu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Estağfurullah abi biz de bir şey bilmiyorduk bu konularda hem kirli bilgi çok fazla hem de dolandırıcı... Aynı zamanda da doğruy bilginin hangisi olduğunu saptamak bazen irrite edici oluyor. Kendini öyle şey yapma biz de ana karnında öğrenmedik burada öğrendik abilerimiz sevdiğimiz insanlar öğretti öyle yani... :D homotropin googleda bulamadım başka bilen arkadaşlar varsa konuşsun. Peptid de dediğim gibi pahalı saçma sapan çakma içi boş şeyler çakmaya çalışıyordur onu demek istedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110
JrRommel, 14 dakika önce yazdı:

Estağfurullah abi biz de bir şey bilmiyorduk bu konularda hem kirli bilgi çok fazla hem de dolandırıcı... Aynı zamanda da doğruy bilginin hangisi olduğunu saptamak bazen irrite edici oluyor. Kendini öyle şey yapma biz de ana karnında öğrenmedik burada öğrendik abilerimiz sevdiğimiz insanlar öğretti öyle yani... :D homotropin googleda bulamadım başka bilen arkadaşlar varsa konuşsun. Peptid de dediğim gibi pahalı saçma sapan çakma içi boş şeyler çakmaya çalışıyordur onu demek istedim

Humatrope olmalı

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.