Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

samet9098

Aynı kası sürekli çalışma

Önerilen İletiler

samet9098    29

Şimdi saygıdeğer hocalarım dianabol ve winstrol kürüne başladım bir hafta oluyor bunun yanına ghrp6 ve cjc ekleyerek devam etme niyetindeyim genel olarak kasın toparlanmasına destek veren bir kür olduğunu düşündüğüm için sormak istediğim şey şu aynı kası hergün çalıştırırsam kas yıkımı olur mu bu kürle desteklememe rağmen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JrRommel    259

Dianabol ve winstrol aynı anda ?:ph34r:
Aklımıza hepimizin Burak Bey'in dediği laf geldi değil mi ? 9_9

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

Dianabol kasta deride su tutar.

Winstrol vücuttaki suyu atar.

İkiside Doğal Testosteron'u baskılar kas kütlesinde azalma meydana gelir zamanla. 

Her gün çalışmana gerek yok her gün çalışırsan kas gelişemez recovery olamaz. Dianabol ve Winstrol kullanırsanda kas kaybı yaşarsın aynı yola çıkar. 

tarihinde ßyC# tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
ßyC#, 1 dakika önce yazdı:

Dianabol kasta deride su tutar.

Winstrol vücuttaki suyu atar.

İkiside Doğal Testosteron'u baskılar kas kütlesinde azalma meydana gelir zamanla. 

Her gün çalışmana gerek yok her gün çalışırsan kas gelişemez recovery olamaz. Dianabol ve Winstrol kullanırsanda kas kaybı yaşarsın aynı yola çıkar. 

Dianabol ve grhp 6ile cjc nasıl olur peki elimde clen var winstrol ve fragment ile kür yapıp definasyonda kulllanabilirim diye düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
Vural2, 1 saat önce yazdı:

Testo ekleyin sonra artısını eksisini düşünürsünüz.

Testo kullanmak pek istemiyorum açıkçası pct falan muhabbeti biraz korkutuyor beni uzun süreli bir kürde yapmak istemiyorum cüzi bir kas artışı yeterli olacaktır sonrasında steroide biraz ara verip testolu bir kür yapmak istiyorum aslında

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
samet9098, 4 saat önce yazdı:

Testo kullanmak pek istemiyorum açıkçası pct falan muhabbeti biraz korkutuyor beni uzun süreli bir kürde yapmak istemiyorum cüzi bir kas artışı yeterli olacaktır sonrasında steroide biraz ara verip testolu bir kür yapmak istiyorum aslında

Bence bizimle eyleniyorsun ciddi olamassın pct den korkup testosuz kür ne abi sen neyden bahsettiğinin zerre farkında deilsin çamaşur suyu içmekle aynı yaptığın iş hergün aynı kası çalılmak flan gelince çalırsan hiç bişi olmaz çok sex yaparak çok çocuk sahibi olamassın neden dinlenmen lazım dinlenmeden adele kendini toparlamadan deil steroit kullanımı süperman de olsan ara vermeden dinlenmeden kas çalışırsan anca indirip kaldırısın ağırlığı kolunu gerekirse izle gelişim durduysa yavaşladıysa 2 haftada bir çalışmaya çek böylece gelişimi hızlanacak her gün tek bolge donup kaldığım günlerdeyim günden güne biz yeni şeyler öğrenicez diye düşünürken steroitsiz kürlere her gün aynı bölgelere çalışmalara kaldık kürü kesip anapolon flanda almada yarabbi sen gençlere sağlıklı bilgi kapılarını aç amin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
Vural2, 14 saat önce yazdı:

Testo ekleyin sonra artısını eksisini düşünürsünüz.

Sizin için söylemiyorum yanlış anlamayın ama sanırım Steroid kullanmaktan bazı insanların beyin hücreleri ölmüş bilmediğim için konu açıyorum öğrenmek adına ukala ukala tavırlar bir küfür etmedikleri kaldı forumun amacı bilgi edinmek zaten herkesde bir havalar bir tavırlar kusura bakmayın ama bu kadar ukalalık olmaz yani soru soruyorum merak ettiğim için adam gibi cevap vermeyeceksiniz gidin enjeksiyonunuz olun egonuzu aynaya bakarak tatmin edin burda yeni başlamış birşeyler merak edip konu açan insanlalar tatmin etmeyin o saçma egonuzu

tarihinde samet9098 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
Feng, 6 saat önce yazdı:

Hiçbir şey bilmiyorsun ne yaptığın hakkında bir fikrin yok kendine zarar vereceksin sadece vazgeç bu işten

Bilmediğim için konu açıp merak ettiklerimi soruyorum zaten kimse doğuştan edinmedi bu bilgileri forumların amacı bu zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
Feng, 3 dakika önce yazdı:

Şu arkadaşa müdahale edebilir miyiz? @Loving herkes burda sana doğruyu öğretmeye çalışıyor sen herkesin dediğini reddediyor karşı çıkıyorsun sonra da laf mı sokuyorsun?Bu ne hadsizlik bilgi edinmek için konuyu açmış olsan insanların söylediklerinden bir şeyler çıkarmaya çalışırsın sen sadece kafanın dikine gidiyorsun

Kaç tane insan sana aynı şeyi söylemiş dönüp bir düşündün mü acaba haklı olabilirler mi diye?Veya en azından ne anlatmaya çalışıyorlar diye?

Şurdaki insanlar yerine başkası olsa bırak ne hali varsa görsün derler senin sağlığını senden çok önemsedikleri için ısrarla cevap veriyorlar belki sert çıkıyorlar 

...... anlatır gibi anlattırıyorsun ya şaka gibisin umarım yaşın küçüktür de en azından ona veririz

Kardeş günün sonunda vücut senin karar senin git istediğini yap madem niye buraya konu açıyorsun?

Senin kafanda sorun mu var yardım edenleri tenzi ederek söylüyorum byc nickli beyefendi ve semih abi diyim fotoğrafına bakarsam yaşı benden büyük sanırım ve Vural nickli beyefendi yardım etmeye çalışıyor sen dalga geçip egonu tatmin etmeye çalışıyorsun dalga geçer gibi yorum yapıyorsun düzgün bir şekilde yazmayacaksan hiç yazma ben bilgili olduğumu iddia etmiyorum bu konuda yada öneri de bulunan arkadaşlara siz yanlış biliyorsunuz öyle değil de demedim sen yardımcı olmak değil tiye alıp dalga geçmek için yazıyorsun üslubun yanlış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Memotellica    15

hocam yanlış anlamazsan,önce hipertrofi kavramı,recovery,antrenman ve beslenme bilgisi ve disiplini bu kavramlar hakkında yeteri hakkında bilgi sahibi olursan kullanacağın ilaçlar hakkında büyüklerim sana yardımcı olurlar,yazdıklarından önce bu konularla bi yetersizlik seziyorum bunlar olmadan sana kimse yardımcı olamaz,kötü bir niyetim yanlış anlama ama kullandığın ilaçlardan istediğin verimi de alamayacaksın

tarihinde Memotellica tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
Memotellica, 27 dakika önce yazdı:

hocam yanlış anlamazsan,önce hipertrofi kavramı,recovery,antrenman ve beslenme bilgisi ve disiplini bu kavramlar hakkında yeteri hakkında bilgi sahibi olursan kullanacağın ilaçlar hakkında büyüklerim sana yardımcı olurlar,yazdıklarından önce bu konularla bi yetersizlik seziyorum bunlar olmadan sana kimse yardımcı olamaz,kötü bir niyetim yanlış anlama ama kullandığın ilaçlardan istediğin verimi de alamayacaksın

teşekkür ederim önerin için antreman programımı oturttum aslında iki aylık bir ayak sakatlığım oldu ondan dolayı hem kilo kaybı hem kas kaybım çok oldu tekrar aynı düzeye hatta belki daha fazlasına ulaşmak amacım yani haftada 2 gün spor yapayım steroidle gelişeyim kafasında değilim haftada 6 gün spor 1 gün kardio yapıyorum istediğim tek şey olabildiğince pct ihtiyacı olmadan hacimlenmeme destek olması kullanacağım ürünleri yoksa ben de bilincindeyim öyle 2 ayda 3 ayda harika bir fiziğe ulaşamayacağımı düzgün bir kür olmadan sadece göğüs ve omuz takıntım var biraz onları sürekli çalışabilir miyim acaba bu kas toparlanmaya destek olan ürünlerle diye düşündüm ondan açtım konuyu ama çok farklı yerlere gitti sanırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
samet9098, 24.07.2021 - 09:19 yazdı:

Şimdi saygıdeğer hocalarım dianabol ve winstrol kürüne başladım bir hafta oluyor bunun yanına ghrp6 ve cjc ekleyerek devam etme niyetindeyim genel olarak kasın toparlanmasına destek veren bir kür olduğunu düşündüğüm için sormak istediğim şey şu aynı kası hergün çalıştırırsam kas yıkımı olur mu bu kürle desteklememe rağmen

+
Her gün aynı kası çalışmaktansa her gün bir veya iki bölge kas çalışmak daha faydalı görüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Sakiiiiiin :D . Samet kardeşim burada kimse seni yargılamıyor veya kızıp azarlamıyor o konuda bir anlaşalım lütfen. Burada feng de , memotellica da, byc de , semih erarslan da ve ben de bir kişi bile senle ne dalga geçiyor ne seni yeriyor sadece sana doğruyu anlatıyor. He sana sert geldiyse bu tarz konu açan bir sürü kişi olduğu için. Testosuz kür olur ama milyonda bir olur only tablet kürü bence olmaz çoğu kişi için de olmaz. Tabletler baskılar çoğu şeyi bu yüzden testo almalıyız bahsettiğin tabletler de birbirine zıt ürünler pct diyorsun :D... Pct yapma bu ilaçları kullan daha beter olacaksın herkes onu anlatmaya çalışmış aslında; ve okumadığın için de ironili kinayeli şekilde yazılar yazmışlar.

Senin biraz bakış açın kafama uyan şeyleri yapayım Brad Pitt'in Fight Club'taki vücudu gibi olsun yeter demek gibi bir şeye benziyor çünkü... Tabletler vücuduna iğneyle enjeksiyonla aldığın ilaçların büyük çoğunluğundan daha zararlı her anlamda karaciğer,testo seviyen mentalin dayanıklılığın oyun buyun...

He anabolik işine giriyorsan forumda çok öncelerden bir dostumuz demişti sanırım yanlış hatırlamıyorsam ; o göte iğne girecek yapacak bir şey yok maalesef :D

Aslında şurada da yanlışın var steroid kullanmaktan beyni kimsenin mahvolmaz bitmez aksine testo özgüveni ve odaklanmayı artırıyor bakma... :D 
Ben seni de anlıyorum da şu konuda sakın yanılma 16hafta küre gireceğim iyi vücudum olacak diye...
Öyle vücuda steroid almakla olsaydı herkes 5 10 bin lira kürlere verirdi 1 sene kürde kalır Arnold gibi gezerdi sokakta. En dandik yarışmaya girenlerin bile geçmişinde bir sürü ve birkaç yıllık kür geçmişi oluyor öyle diyeyim...

Umarım birazcık bir şeyleri anlatabilmişimdir sana. Anlamak isteyip istememen tamamen senin tercihin şurada beğendiğin beğenmediğin tüm yorumlar dahil önemli ve yapıcı :)

• Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
JrRommel, 6 dakika önce yazdı:

Sakiiiiiin :D . Samet kardeşim burada kimse seni yargılamıyor veya kızıp azarlamıyor o konuda bir anlaşalım lütfen. Burada feng de , memotellica da, byc de , semih erarslan da ve ben de bir kişi bile senle ne dalga geçiyor ne seni yeriyor sadece sana doğruyu anlatıyor. He sana sert geldiyse bu tarz konu açan bir sürü kişi olduğu için. Testosuz kür olur ama milyonda bir olur only tablet kürü bence olmaz çoğu kişi için de olmaz. Tabletler baskılar çoğu şeyi bu yüzden testo almalıyız bahsettiğin tabletler de birbirine zıt ürünler pct diyorsun :D... Pct yapma bu ilaçları kullan daha beter olacaksın herkes onu anlatmaya çalışmış aslında; ve okumadığın için de ironili kinayeli şekilde yazılar yazmışlar.

Senin biraz bakış açın kafama uyan şeyleri yapayım Brad Pitt'in Fight Club'taki vücudu gibi olsun yeter demek gibi bir şeye benziyor çünkü... Tabletler vücuduna iğneyle enjeksiyonla aldığın ilaçların büyük çoğunluğundan daha zararlı her anlamda karaciğer,testo seviyen mentalin dayanıklılığın oyun buyun...

He anabolik işine giriyorsan forumda çok öncelerden bir dostumuz demişti sanırım yanlış hatırlamıyorsam ; o göte iğne girecek yapacak bir şey yok maalesef :D

Aslında şurada da yanlışın var steroid kullanmaktan beyni kimsenin mahvolmaz bitmez aksine testo özgüveni ve odaklanmayı artırıyor bakma... :D 
Ben seni de anlıyorum da şu konuda sakın yanılma 16hafta küre gireceğim iyi vücudum olacak diye...
Öyle vücuda steroid almakla olsaydı herkes 5 10 bin lira kürlere verirdi 1 sene kürde kalır Arnold gibi gezerdi sokakta. En dandik yarışmaya girenlerin bile geçmişinde bir sürü ve birkaç yıllık kür geçmişi oluyor öyle diyeyim...

Umarım birazcık bir şeyleri anlatabilmişimdir sana. Anlamak isteyip istememen tamamen senin tercihin şurada beğendiğin beğenmediğin tüm yorumlar dahil önemli ve yapıcı :)

Hocam ben kimsenin bilgisini sorgulayacak düzeyde değilim yanlışım da olabilir ama arkadaş konuya direk ne gerek var aynen kullanma gibi girince bana ukalaca geldi forumda yeniyim arkadaşla bir tanışıklık da yok dersin ki testosuz olmaz testo ekle diyen hocalar arkadaşlar da oldu teşekkür ediyorum hepsine testoya olan önyargım kırıldı sayılır burda verilen bilgi değil üslup benim canımı sıkan şey

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
AS1L, 23 dakika önce yazdı:

+
Her gün aynı kası çalışmaktansa her gün bir veya iki bölge kas çalışmak daha faydalı görüyorum

Ben göğüs omuz düşünüyorum ama hergün olmaz mış göğüs biceps bir yada iki triceps  bir gün diğer gün omuz ve sırt düşünüyorum bacakları da birgün karın için sabah rutinim var zaten aç karınla kalkar kalkmaz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
samet9098, 2 dakika önce yazdı:

Hocam ben kimsenin bilgisini sorgulayacak düzeyde değilim yanlışım da olabilir ama arkadaş konuya direk ne gerek var aynen kullanma gibi girince bana ukalaca geldi forumda yeniyim arkadaşla bir tanışıklık da yok dersin ki testosuz olmaz testo ekle diyen hocalar arkadaşlar da oldu teşekkür ediyorum hepsine testoya olan önyargım kırıldı sayılır burda verilen bilgi değil üslup benim canımı sıkan şey

Anlıyorum seni de zaten de işte adamlar yorgun yorgun :D o kadar çok var ki şuradaki aramadan arasan bir sürü bilgi çıkıyor çünkü... Konu aslında sana değil okunmamasına ve senin gibi yenileri yanlış yönlendiren cahillere sitem

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29

O konuda

JrRommel, 1 dakika önce yazdı:

Anlıyorum seni de zaten de işte adamlar yorgun yorgun :D o kadar çok var ki şuradaki aramadan arasan bir sürü bilgi çıkıyor çünkü... Konu aslında sana değil okunmamasına ve senin gibi yenileri yanlış yönlendiren cahillere sitem

O konuda kesinlikle haklılar testo biraz öcü gibi anlatılıyor ama oral Steroidler daha zararlı sanırım karaciğeri baya etkiliyor daha önce şırınga kullanmadığım için de bir tedirginlik oluyor ister istemez ama küre gireceksek bunları göze almak lazım sanırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Ben kazma adamım eczanede yaptırıyorum mesela hep aynı eczacıya :D he bu bayram kapalıydı eczane kendim yaptım testo prop haftada üç gün kendim yaptım he adam kadar iyi yapmadım da 50 kere adamın elini de gördüğümden kolayca çözdüm işi :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
JrRommel, 11 dakika önce yazdı:

Ben kazma adamım eczanede yaptırıyorum mesela hep aynı eczacıya :D he bu bayram kapalıydı eczane kendim yaptım testo prop haftada üç gün kendim yaptım he adam kadar iyi yapmadım da 50 kere adamın elini de gördüğümden kolayca çözdüm işi :D 

Ben sağlık okuduğum için çok sıkıntı olmaz da bazıları ödem tahriş falan oluyor diyince insan korkmuyor değil bilgilendirme için teşekkürler testo 250 mg ile başlayacam pct hakkında biraz bilgi edinmek lazım sadece 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
samet9098, 2 saat önce yazdı:

Ben sağlık okuduğum için çok sıkıntı olmaz da bazıları ödem tahriş falan oluyor diyince insan korkmuyor değil bilgilendirme için teşekkürler testo 250 mg ile başlayacam pct hakkında biraz bilgi edinmek lazım sadece 

Kendin enjeksiyon yapmayı öğrenmelisin her ihtimale karşı dostum çok basit zaten bi kere yaptıktan sonra devamı geliyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.232
samet9098, 2 saat önce yazdı:

Sağlık okumadım. Teknoloji sistemleri ile ilgili tamirciyim diyebilirim. Normalde bırak iğne yapmayı iğneden korkardım. Sonra @Semih Erarslanın kendisine enjeksiyon yaptığı videoyu izledim. Bir cesaret ilk enjeksiyonu yaptım. Meğer ne kolaymış. o zamandan bu zamana 36 kere enjeksiyon yaptım. sıfır sıkıntı.

Kendi göbeğini kendin kesmelisin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Sağlık okumadım. Teknoloji sistemleri ile ilgili tamirciyim diyebilirim. Normalde bırak iğne yapmayı iğneden korkardım. Sonra @Semih Erarslanın kendisine enjeksiyon yaptığı videoyu izledim. Bir cesaret ilk enjeksiyonu yaptım. Meğer ne kolaymış. o zamandan bu zamana 36 kere enjeksiyon yaptım. sıfır sıkıntı.

Kendi göbeğini kendin kesmelisin.

enjeksiyon yapmakta sıkıntı yok tahriş ödem yapma gibi şeyler olduğunu duydum o korkuttu beni yoksa sürekli insulin enjeksiyonu yapıyorum zaten damar yolu bile açarım sıkıntı yok o konuda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.232
samet9098, 1 saat önce yazdı:

enjeksiyon yapmakta sıkıntı yok tahriş ödem yapma gibi şeyler olduğunu duydum o korkuttu beni yoksa sürekli insulin enjeksiyonu yapıyorum zaten damar yolu bile açarım sıkıntı yok o konuda

%80 alkollü kolonya ve her enjeksiyona 1ml E vitamini ilavesi ile henüz hiç ödem ve tahriş sıkıntısı yaşamadım.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.