Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Balkan1972

Oxygen labs kullanan var mı ?

Önerilen İletiler

bysabri1    37
Balkan1972, 21.07.2021 - 12:57 yazdı:

İzmirde üretildigini biliyorum sağlam ve dolu oldugu soyleniyor bilgisi olan varmı

Açıkçası ben kullanmaya korktum elimde bir parti var duruyor kutu üstünde hiç bi yerde skt sini göremedim ilacın kullananlar memnun gibi ama sterillğinden emin değilim . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
bysabri1, 23 dakika önce yazdı:

Açıkçası ben kullanmaya korktum elimde bir parti var duruyor kutu üstünde hiç bi yerde skt sini göremedim ilacın kullananlar memnun gibi ama sterillğinden emin değilim . 

11 ml 125mg garip geldi diğer anabolizanlari ında mg ml ayarları standartların üzerindemi genel olarak ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Balkan1972    0
Leepriest35, Bir saat önce yazdı:

11 ml 125mg garip geldi diğer anabolizanlari ında mg ml ayarları standartların üzerindemi genel olarak ? 

Bilgim yok bununla ilgili

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Balkan1972, 4 saat önce yazdı:

Testo propionat mı kullanıyor

Propionat dahil trenine kadar kullandı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İzmirde üretildigini biliyorum sağlam ve dolu oldugu soyleniyor bilgisi olan varmı

Kimden temin ediyorsun hocam. G.İ mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16    14

280 tl diyor testo e ye G. İ kullanan varmı acaba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Boyka16, 09.10.2022 - 21:07 yazdı:

280 tl diyor testo e ye G. İ kullanan varmı acaba 

G. İ satıyor İzmirde,,, yakın arkadaşım uzun zamandır ürün alıyor carbon zamanından beri, ve çok memnun genel olarak araştırma yaptığınız zaman bu Satıcının ürünleri pek tutulmuyor ve fiyat olarak çok çok ucuz,, 3 hafta önce 60 tablet anapolon aldım 240 TL,, bana kalırsa anapolon  çalışıyor antrenman süresince maximum pump oluyorum ama bu durum tartıya pek yansımadı, bu hafta son olarak kullanıp bırakıcam, bir süre böle devam edicem farkı anlamak için,, zaten haftaya deca başlıyorum,, bana kalırsa oxygen Labs ürünleri çalışıyor ama kesinlikle tam dolu olduğuna inanmıyorum, en basit örnek anapolon  pump var güç var aynaya yansıdı, fakat kilo olarak 2 kg falan aldım 3 haftada eczane anapolonu ile çok daha fazla kg artışı alabilirdim,,  satıcı güvenilir ürünü göndermede sorun yaşamazsın, istersen al dene kullan zaten çok ucuza satıyor, enjeksiyon ürünleri şuan nasıl bilmiyorum ama pek steril değil bu markada ki eski konulara bakarsan görürsün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

Acik konuscam ankarada yasiyorum bi arkdasim kullandi net cop bunu kullandi calismadi diyemem etki alamadı istedigi etkiyi alamadi sonrasinda m.alti watson kullandi acik konuscam dev gibi oldu cocuk yani kisaca bu marka cop kardes

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    210

Arkadaş bu markayı vuruyor, 1 yıldır ilk başlığı gibi değişim olmadı boş ürün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismailtasar    6

Bende aynı arkadaştan almıştım 2 deca 2 testo hepsi boş çıktı Kür içinde olduğum halde total testo sonucum 11 çıktı. Büyük ihtimalle 11 olmasını daha önceki kullandığım markanın kandan tam çıkmamasını bağlıyorum yada çok düşük doz çalışıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
IMJOLLNIRR    31

İzmir üretim Trde ben Tr malı satıyorm diyip insanları kandırmayan tek kişi diyebilirim .

Orta sınıf ürün param yok azda olsa form tutmak istiyorum diyenler tercih edebilir 

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin O.    3
IMJOLLNIRR, 24.01.2023 - 00:10 yazdı:

İzmir üretim Trde ben Tr malı satıyorm diyip insanları kandırmayan tek kişi diyebilirim .

Orta sınıf ürün param yok azda olsa form tutmak istiyorum diyenler tercih edebilir 

Hocam yaklasik % kac doludur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wolkan_1905    19
Metin O., 19.12.2023 - 22:21 yazdı:

Hocam yaklasik % kac doludur 

%10 bile yok ben kullandım winstrol ve masteronunu bomboş, 2 ayımı çaldı define olamadık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zyzz.    3
wolkan_1905, 25.12.2023 - 22:53 yazdı:

%10 bile yok ben kullandım winstrol ve masteronunu bomboş, 2 ayımı çaldı define olamadık.

Senin alt yapın boş ozaman ben şahsen kullanıyordum tanıyorum da krndisini gel sana 0.5 only testo p ve masteronla yaptıgım dormu göstereyim instadan . 

• ahahaha 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cubum    0
Zyzz., 29.12.2023 - 17:54 yazdı:

Senin alt yapın boş ozaman ben şahsen kullanıyordum tanıyorum da krndisini gel sana 0.5 only testo p ve masteronla yaptıgım dormu göstereyim instadan . 

Profildeki fizik çok tanıdık geldi adın özgürmü @Zyzz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wolkan_1905    19

Aynen çünkü ilaçlar adam seçiyor, baktı bende alt yapı yok o zaman çalışmayayım dedi.. (:

arkadaşlar para verilecek bir ilaç değil.

• Beğen 3
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    210

Satamamış ürünlerini gelmiş Burada övüyor kendisini farklı dolu ürünlerle yaptığı formuyla

• Beğen 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zyzz.    3
Tr3n, 12.01.2024 - 01:30 yazdı:

Satamamış ürünlerini gelmiş Burada övüyor kendisini farklı dolu ürünlerle yaptığı formuyla

Ben ilaç satmıyorum ki.  Farklı bi ürünlede yapmadım formumu tanıyan tanır bilir beni  ne vurdum ne doz aldım ne beslendim vs  benim burada ki yorum atma sebebim **** kötüleyemezsiniz :)

wolkan_1905, 12.01.2024 - 00:06 yazdı:

Aynen çünkü ilaçlar adam seçiyor, baktı bende alt yapı yok o zaman çalışmayayım dedi.. (:

arkadaşlar para verilecek bir ilaç değil.

İlaç adam seçmiyor alt yapın yoksa mucize beklemek güç demek istiyorum ve bir iki kürlede mucize olacak değil , ama gerçekten salt yapı ve genetik çok önemli , gözümle gördüğümü söylüyorum fareyi fill yapacak ilaçlar kullanan arkadaşlarım oldu hemde en pahalı markalar :) yurt dısından geliyor dediklerimiz var ya hiç bir geilişm yoktu bu işte ilaç aldıgınız isim cok önemli 

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    258

Güzel ödem yapar %20 30 dolu olan ünlü ve herkes tarafından tanınan bir youtuber tarafından eski salonumda satışa sunulan yerlinin yerlisi bir marka uzak durun siz şimdi satan kişi de önemli diceksiniz ama siz yine de uzak durun arkadaşlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    210

dolu İlacın da etkisi vardır boşuna mı kullanıyor millet para veriyor bu kadar ilaçlara alt yapı olmadan sıfırdan ilaçla başlayıp 3-5 ay içinde form tutan da var benimle beraber enjeksiyon olan arkadaşım vardı bu markayı kullanıyordu  İzmir Bornova'da bir salondan alıyordu bana söylediği buydu kullanıyordu ve verim alamıyordu bu markayı ilk defa ondan gördüm bende bir ara alayım dedim iyikide almamışım param çöp olacaktı boş ilaçlara

para kolay kazanılmıyor kimse boş ilaca para bayılmak istemez 

Arkadaş çok iyi demiş ilaç adam seçmiyor, vuran adam da uzaylı değil senin gibi o da insan, sen de çalışıyor neden onlarda çalışmıyor benim arkadaşımda da çalışmadı ikisi doğru değil sen en doğrususun @Zyzz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.