Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Cashprotein

Psikolojik ilaçlar kullanırken definasyon

Önerilen İletiler

Cashprotein    2

Herkese merhaba ben bipolar bozukluk ve anksiyete hastasıyım ve ilaç kullanıyorum çeşitli antidepresan ve antipsikotik ilaçlar. 8 senelik bir fitness geçmişim var bunun son 4 yılı psikolojik ilaç kullanarak geçti kendi çapımda güzel bir vücudum vardı son 4 yılda ilaçların kilo aldırması sebebiyle baya kötüye gitti BESYOdan bu sene mezun oluyorum e haliyle mesleğim fitness eğitmenliği olacağı için güzel bir diyet planıyla clen, yohimbine, efedrin(broksin) veya sarms kullanmak istiyorum sizce bu saydıklarımdan en az zararlı hangisi olabilir psikolojik ilaçlar ile etkileşimde bulunmadan kullanılacak. Psikiyatri ile görüşüp ilaçlarını değiştir derseniz bu olmaz çünkü bu ilaçlar gerçekten bana iyi geliyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gordo    67

Öncelikle foruma hoşgeldin, maalesef psilolojik rahatsızlıkların kalıcı tedavisi yok ancak geçmiş olsun. Yağ oranın eğer çok yüksekse, yani kilodan kastın karın kaslarının üstünün, hatların kapanması, hafif toplu olmak değilse sokak tabiri götü göbeği saldıysan bahsettiğin ilaçlar kalbini yoracağı gibi istediğin etkiyi de vermeyecek. Böyle bir durum varsa düzgün bir diyet ve antreman disipliniyle yağ oranını aşağıya çekip, öyle kullanın. Efedrini kesinlikle önermiyorum psilolojik anlamda olumsuz etkileri olan bir ilaç, ecstasylerin içine de etkisini arttırmak için koyarlar. Clenbuterol disiplinli bir diyetle şaşırtıcı sonuçlar veren bir ürün, vücudun çok çabuk tolere etmesi ve reseptörlerin kapanması dışında piramit sistemiyle kullanılabilir. Yohimbine ise şu an seçecek olsam kesinlikle tercihim olurdu ancak bunu inatçı yağlarımdan kurtulup, antreman kalitemi yükseltmek için yapardım. Dediğim gibi efedrin haricinde cok yüksek yağ oranlarında bu ilaçlar istediğiniz sonucu vermeyecektir, onun da vereceğini düşünme gerekçelerim ilacın ciddi kısa bir sürede etki etmesi, kuvvetli olması ve iştahı bıçak gibi kesmesi ancak pratik deneyimlerimden yola çıkarak kesinlikle psikolojiye etki ediyor. SARMS konusunda herhangi bir bilgim yok yanlış yönlendirmek istemem, deneyimli üyeler tecrübelerini paylaşacaktır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cashprotein    2
Gordo, 17 dakika önce yazdı:

Öncelikle foruma hoşgeldin, maalesef psilolojik rahatsızlıkların kalıcı tedavisi yok ancak geçmiş olsun. Yağ oranın eğer çok yüksekse, yani kilodan kastın karın kaslarının üstünün, hatların kapanması, hafif toplu olmak değilse sokak tabiri götü göbeği saldıysan bahsettiğin ilaçlar kalbini yoracağı gibi istediğin etkiyi de vermeyecek. Böyle bir durum varsa düzgün bir diyet ve antreman disipliniyle yağ oranını aşağıya çekip, öyle kullanın. Efedrini kesinlikle önermiyorum psilolojik anlamda olumsuz etkileri olan bir ilaç, ecstasylerin içine de etkisini arttırmak için koyarlar. Clenbuterol disiplinli bir diyetle şaşırtıcı sonuçlar veren bir ürün, vücudun çok çabuk tolere etmesi ve reseptörlerin kapanması dışında piramit sistemiyle kullanılabilir. Yohimbine ise şu an seçecek olsam kesinlikle tercihim olurdu ancak bunu inatçı yağlarımdan kurtulup, antreman kalitemi yükseltmek için yapardım. Dediğim gibi efedrin haricinde cok yüksek yağ oranlarında bu ilaçlar istediğiniz sonucu vermeyecektir, onun da vereceğini düşünme gerekçelerim ilacın ciddi kısa bir sürede etki etmesi, kuvvetli olması ve iştahı bıçak gibi kesmesi ancak pratik deneyimlerimden yola çıkarak kesinlikle psikolojiye etki ediyor. SARMS konusunda herhangi bir bilgim yok yanlış yönlendirmek istemem, deneyimli üyeler tecrübelerini paylaşacaktır.

Hoşbulduk teşekkür ederim. Yağ oranımın çok yüksek olduğunu düşünmüyorum çünkü sabah elma sirkesi limon ve cardiodan 20-25dk önce kahve içip 1 saat liss cardio(açık alanlarda yürüyüş) yapıp aynada kendime baktığımda kendimi define olmuş görüyorum anlatmak istediğim vücuttan su kaybetmiş oluyorum ama karın kaslarının ve diğer vücut hatlarının üstünü kapatan bir yağ tabakası var özellikle alt karında üye olmadan önce de forumu takip ederdim @Loving hocanın bipolarda yohimbinenin manik psikozu ve intahar isteğini etkilediğini okumuştum o yüzden kararsız kaldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105
Cashprotein, 3 dakika önce yazdı:

Hoşbulduk teşekkür ederim. Yağ oranımın çok yüksek olduğunu düşünmüyorum çünkü sabah elma sirkesi limon ve cardiodan 20-25dk önce kahve içip 1 saat liss cardio(açık alanlarda yürüyüş) yapıp aynada kendime baktığımda kendimi define olmuş görüyorum anlatmak istediğim vücuttan su kaybetmiş oluyorum ama karın kaslarının ve diğer vücut hatlarının üstünü kapatan bir yağ tabakası var özellikle alt karında üye olmadan önce de forumu takip ederdim @Loving hocanın bipolarda yohimbinenin manik psikozu ve intahar isteğini etkilediğini okumuştum o yüzden kararsız kaldım

Öncelikle geçmiş olsun Psikotik ve pskiyatrik tüm rahatsızlıklar ince ayar gerektiren bir konu, steroid ve türevi tüm hormon takviyeleri tedavi sürecini kötü etkileyebilir , durumu daha içinden çıkılmaz bir hale getirebilir çünkü kullandığınız ilaçlar bir çok başka ilaçla etkileşime geçebilir yada etkilerini azaltabilir bence önceliğiniz var olan mevcut durumu korumak olmalı ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cashprotein    2
Surrender, 6 dakika önce yazdı:

Öncelikle geçmiş olsun Psikotik ve pskiyatrik tüm rahatsızlıklar ince ayar gerektiren bir konu, steroid ve türevi tüm hormon takviyeleri tedavi sürecini kötü etkileyebilir , durumu daha içinden çıkılmaz bir hale getirebilir çünkü kullandığınız ilaçlar bir çok başka ilaçla etkileşime geçebilir yada etkilerini azaltabilir bence önceliğiniz var olan mevcut durumu korumak olmalı ..

Çok teşekkür ederim mesleğim fitness eğitmenliği olunca maalesef böyle yollara başvurdum Türkiye’de işverenin personel alımına bakış açısı vücudu iyi olsun ve gelen üyelerin bunun kendine hayrı yok gibi bi düşünce yapısı olduğu için ister istemez insanın morali bozuluyor.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Ben, Bolde(350×2) + testo ent(250×2) küründeyim,doktorumca reçete edilmiş bir antidepresan kullanıyorum,iyiyim çok şükür.

İyi sporlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    132

Bende 500 cypionat 200 primo 400 bolde 200 tren acetat 200 mg deca kullanıyorum 6. aya giricem kürde 3 çeşitte antidepresan ilaç kullanılıyorum bipolar ım aynı zamanda iyi gidiyor şimdilik 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Testocu, Bir saat önce yazdı:

Bende 500 cypionat 200 primo 400 bolde 200 tren acetat 200 mg deca kullanıyorum 6. aya giricem kürde 3 çeşitte antidepresan ilaç kullanılıyorum bipolar ım aynı zamanda iyi gidiyor şimdilik 

Bu kadar ilacı aynı anda nasıl kullanıyorsun müdür formunu merak ettim 🤔

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HALO74    0

kardo bende 5 senedir , xanax ve paxera kullanıyorum etkileşim olarak bana kalırsa clenbuterol kullanma efedrini bilmem ama clenbuterol adamı tribe sokuyor nedense

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
osmwn    10
Testocu, 05.09.2021 - 16:15 yazdı:

antidepresanın gözlemleyebildiğiniz herhangi bir zararı oldu mu kürünüzde? bu konuda başlık açmayı düşünüyordum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Merhabalar antidepresanlar ve antipsikotik ilaçlar prolaktin hormonunun bir miktar yükselmesine sebep olabilir ama bunun kürünüze bir zararı olacağını sanmıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.