Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ozgur172

Test e / tren e / boldenon/ dıanabol

Önerilen İletiler

Ozgur172    0

Merhaba arkdaslar bu kürüm yaklasık 16 20 hafta arası surcek 
Hacım kazandıkdan sonra bıraz bekleyıp test p tren a mast ve wins mi kullanayım yoksa kürümün bitmesıne yakın mast ve wins mi ekleyeyım hangısı daha mantıklı ve etkili olur yağ oranm 21 duzenlı beslenmye basladm kür sonuna dogru daha da azalıcgna ınanıyorum vede bu kür bittikten sonra dıger ıstedgm küre gecmek ıcın ne kadar beklemelıyım ve pct sartmı pct yapmadan dırek dıger küre baslıyablrmym saygılar dostlar :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    220
Ozgur172, 5 saat önce yazdı:

Merhaba arkdaslar bu kürüm yaklasık 16 20 hafta arası surcek 
Hacım kazandıkdan sonra bıraz bekleyıp test p tren a mast ve wins mi kullanayım yoksa kürümün bitmesıne yakın mast ve wins mi ekleyeyım hangısı daha mantıklı ve etkili olur yağ oranm 21 duzenlı beslenmye basladm kür sonuna dogru daha da azalıcgna ınanıyorum vede bu kür bittikten sonra dıger ıstedgm küre gecmek ıcın ne kadar beklemelıyım ve pct sartmı pct yapmadan dırek dıger küre baslıyablrmym saygılar dostlar :) 

Bulk kürü bittikten sonra trt yapıp definasyon geçebilir yada ben olsan direk beklemeden definasyona geçerdim ikincisi yılda bir kürde tren kullanman daha sağlıklı olur yılda iki tren çok ağır gelebilir o yüzden direkt testo pro masteron wist definasyon yapabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgr172    22

Ama şeyden korkuorm ya dıanabıl kullanıcam 6 hafta kür bıttıkden sonra test p wins ve mastron dıanaboldan kas da tutan suyu atarmı sönuk durur dıye tereddut esıorm tren aceta da fazla olurmu acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Ozgr172, 52 dakika önce yazdı:

Ama şeyden korkuorm ya dıanabıl kullanıcam 6 hafta kür bıttıkden sonra test p wins ve mastron dıanaboldan kas da tutan suyu atarmı sönuk durur dıye tereddut esıorm tren aceta da fazla olurmu acaba

Ne kullanırsan kullan, danabol ile gelen hacim kür bitince gidecek. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgr172    22

Vay anasnı o zaman hıc gırmeyeyım ama bıldgn kadaryla dıger ılacla romtutan suyu korumuyomu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Danabol startup bir ilaçtır. Ben de neredeyse her kürümün ilk iki üç haftası kullanırım. Suyu aniden kaslara çeker ve bu sayede antrenmanlar pumplı dolu dolu geçer. Çünkü boldenin açılması 10 haftayı buluyor. Yine tren en az 4-5 hafta istiyor. Vücuttaki testo miktarı da ilk başlarda düşük olduğu için danabol ciddi motivasyon ve güç sağlıyor. Daha sonra diğer ilaçlar açıldığı için kaslara toplanan su, uygun antrenman tekniğiyle hipertrofi sayesinde kas liflerinin büyütülmesi aşamasına geçiliyor. Yani zamanla danabolün yerini testo bolde tren dolduruyor.

Eğer imkanın varsa yerinde olsam ilk 7 hafta tren e, deca, danabol (2-3 hafta), bolde girip sonra tren e, bolde, trene geçerdim. Bu kür tam bir bulk canavarı:)

20 hafta çok iyi hatta 24 haftaya kadar çıkabilirsin. Dozuna sadık kaldığın beslenmene dikkat ettiğin sürece sıkıntı yok. Bulk sonrası mutlaka 4 hafta trt yapmalısın.

Definasyon ayrı bir konu. Bulktan hangi durumda çıktığını görmen lazım.    

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgr172    22

Brom ben baslıyalı 4 hafta olcak 4 haftadır test e tren e de 2 hafta olcak sıprısler. Gec geldgı ıcın danabol ve boldenonda bu hafta baslıorm ınsallah kür sonun da foto atarm bakarız hep bırlıkte 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Ozgr172, 32 dakika önce yazdı:

Brom ben baslıyalı 4 hafta olcak 4 haftadır test e tren e de 2 hafta olcak sıprısler. Gec geldgı ıcın danabol ve boldenonda bu hafta baslıorm ınsallah kür sonun da foto atarm bakarız hep bırlıkte 

Danabolu gelince bir kaç hafta kullanır bırakırsın. Bolde için geç kalmışsın en zor açılan ilaç bu çünkü gelince hemen başlarsın. Şu anda vücudun tren yüzünden suyu adeleye çekip deri altını inceltiyor sert bir görüntü oluşuyordur ancak danabol ve boldede tam tersi olacak ilk bir kaç hafta tekrar deri altın su toplayacak iştah artacak yağlanma da başlayacak, endişelenme. Sert idman yap, gerekirse ilave kardiyo ekleyip metabolizmayı rahatlat çünkü tren ve bolde vücutta ciddi basınç yapacak bunu ancak sert antrenmanla atabilirsin. Kolay gelsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgr172    22

Kanka ben avustralya daym aldıgım ılac baska şehırde orda da karantina var ayrınayrı geldı uzadı o yuzden boyle oldu ama bu hafta hepsı tamam bıde sey danısayım sıze ılaclara bakarken sparta test mix karsıma geldı sepete aldım ıncelemek ıcın onu da sıprıs ettım oda gelıo 300mg enanthe 100 mg propinat bunu kullanayımmı yoksa hıc kullanmıyımmı sızce nasıl olur suan test e 250 mg hafta da 600 mg alıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Abi senin cidden profesyonel bir desteğe ihtiyacın var,kafan çok karışık.Ve kullandığın ilaçlar tehlikeli.Bir profesyonel ile çalışmanı öneririm.Onun dışında sana fikir sunmayı sağlıklı bulmuyorum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgr172    22

Vural kardesım zaten profesyonelle calıssam burda ne ısım var benım bın tane ınsan var burda dimi fikir pylasıolar sende dahıl takıldgmz yer oluyo soruyorz edıorz yardmcı oluyoruz bırbmze zaten bırıne soruyosun dıo mal vermeden anlatmam etmem dozaj soylemem felan fılan anlatabldmmı yıne de allah razı olsn saolsn :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Mickey, 3 saat önce yazdı:

Danabol startup bir ilaçtır. Ben de neredeyse her kürümün ilk iki üç haftası kullanırım. Suyu aniden kaslara çeker ve bu sayede antrenmanlar pumplı dolu dolu geçer. Çünkü boldenin açılması 10 haftayı buluyor. Yine tren en az 4-5 hafta istiyor. Vücuttaki testo miktarı da ilk başlarda düşük olduğu için danabol ciddi motivasyon ve güç sağlıyor. Daha sonra diğer ilaçlar açıldığı için kaslara toplanan su, uygun antrenman tekniğiyle hipertrofi sayesinde kas liflerinin büyütülmesi aşamasına geçiliyor. Yani zamanla danabolün yerini testo bolde tren dolduruyor.

Eğer imkanın varsa yerinde olsam ilk 7 hafta tren e, deca, danabol (2-3 hafta), bolde girip sonra tren e, bolde, trene geçerdim. Bu kür tam bir bulk canavarı:)

20 hafta çok iyi hatta 24 haftaya kadar çıkabilirsin. Dozuna sadık kaldığın beslenmene dikkat ettiğin sürece sıkıntı yok. Bulk sonrası mutlaka 4 hafta trt yapmalısın.

Definasyon ayrı bir konu. Bulktan hangi durumda çıktığını görmen lazım.    

Sayın hocam şu hususta itirazım var.

Ani pump olup 3-4 ay buna alıştıklarında, kür sonu pump gidince hayata küsüp özgüvenlerini kaybediyorlar. Hadi karaciğere bindirdiği yükü, sistemi hızlı kapamasını geçtim sırf bu nedenden dolayı bile ben kullanılmasını tavsiye etmiyorum. Ne kadar boş şişkinlik = kür sonu o kadar psikolojik yıkım.

Çevremde emsalini çok gördüm. 

@Ozgr172spor geçmişinizden bahseder misiniz?

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Sayın hocam şu hususta itirazım var.

Ani pump olup 3-4 ay buna alıştıklarında, kür sonu pump gidince hayata küsüp özgüvenlerini kaybediyorlar. Hadi karaciğere bindirdiği yükü, sistemi hızlı kapamasını geçtim sırf bu nedenden dolayı bile ben kullanılmasını tavsiye etmiyorum. Ne kadar boş şişkinlik = kür sonu o kadar psikolojik yıkım.

Çevremde emsalini çok gördüm. 

@Ozgr172spor geçmişinizden bahseder misiniz?

3-4 ay kullanın diye kim dedi yahu:) bunda kesinlikle haklısın ve danabolun 2-3 haftadan fazla kullanılmasının kesinlikle karşısındayım zaten bu şekilde yazdım:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgr172    22

@Mickey brom 5 seneye yaklasık yapıorm ama bıraktm devam ettm korona gırdı vs vs duzenlı olarak 7 aydır yapıodm tekrar karınta gırdı bı 2 ay kadar ara verdm suan 4 aydır yapıorm salmadm hıc ona bakarsan  ama hep araya bıseyler gırdı ve bılırsın işte ama suan karar verdm ısdedgmı yakalıyayım aınen devam yanı kurden sonra allah nasıp ederse araya bısey gırmezse devam durmak yok ben suan test e tren e boldenon bu hafta eklıyorm danabol da kararszm 1 sene once felan amatorce kullanmstm 2 ay kadar belkı tam bılmıodm yanı sana foto da atayım bak bu halden suan boleyım kürsüz hıc bısey kullanmadm

5914D389-A555-4822-919F-A44FF536D9E1.png

0FDD9D4F-C582-4D21-AB49-6CAB560D8A38.png

479AC599-D1B4-469E-94A5-50A28ED3AEA2.jpeg

CEA0312E-D931-4113-A8B8-472A2C324499.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgr172    22

Danabol kullanayımmı kullanmayayımmı fıkırlern nedır dostlar kullanırsam max ne kadar kullanym en guzel verımı almak ıcın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Ozgr172, 4 saat önce yazdı:

Danabol kullanayımmı kullanmayayımmı fıkırlern nedır dostlar kullanırsam max ne kadar kullanym en guzel verımı almak ıcın

Max 6 hafta. @Mickeyustadım benden tecrübeli. Çok uzun zamandır kürlerde. Dediklerine kulak ver.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.