Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ozgr172

Bulk

Önerilen İletiler

Ozgr172    22

Merhaba arkdaslar sıze bı sorum olucak, ben sımdı bulk kürüne gırdim daha dogrusu bana onerılen kürde test e250 masteron e ve anavar onerıldı ama benm ıstedgn once hacım onda sonra defınasyon ıslemıne gırmek ısdıyorum suan da aldgm urunler test e tren e boldenon ve dıanabol kürümde 4 steroıd kullanmak ısdıorm 5 6 hafta dan sonra dıanabol kesıorm ortalama 13 15 hafta arası yapmak ısdıorm belkı bı kac hafta daha uzatablrm durumuma baglı. Sımdı sorum su bu ılaclar uygunmudur ve bana etkı etmesı yanı gozle gorunur farklılık kacıncı hafta da baslar bıldgn kadaryla 3 4 hafta suruyo heralde yag oranm hesapladm ortalama 21 ve 24 arası gosterdı ne kadar doğruluk payı var bılemem dusuncelrnz nedır dostlar yardmcı olursnz cok sevınırım vucutta bu☺️E53F12FD-ADE6-4A93-A7CB-5AB29DC0FF85.thumb.jpeg.94b8d230c67aaa2c13a82fa7aa517a59.jpeg

CF0BB85D-26C3-4AFA-9FD1-4E50DAEED009.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    990

O kadar ilaç kullanacak kadar tecrübeli olduğunuzu düşünmüyorum.Temiz bir şekilde bulk yapılabilir.Diğer türlü istediğiniz fiziğe zor ulaşırsınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgr172    22

Önce definasyon mu yapmalıyım ben once hacim kazanayım sonra defınasyon gırerım dıyodum yanı ve aklıma takılan bısey var benm bulk küründe aldığım hacım defınasyon sırasında kullandgm ılaclardan dolayı kas kaybı olurmu yanı kuculurmu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Bulk yapmak işin kolay kısmı, zor olandan başlayıp definasyon yaparsan, ileride bulk yaparken definasyonun ne kadar zor olduğunu hatırlayıp ona göre temiz beslenir, zorluk çekmezsin.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgr172    22

Yanı hocam bu ılaclarla bulka gırmem dogru olur mu temız beslenıorm sporumu duzenlı bı seklde yapıorm yağ oranm işte fotografda oldgu gıbı guzel sonuclar alırmıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

%15+ yağ oranı ile bulka girmemeni tavsiye ederim. Sonra bir daha bulktan çıkamıyorsun. Zaten yağlısın bulk sonunda yağ oranın nereye çıkacak? %30?

Sadece testosteron ile cut denemen bence şuan daha doğru olur. Üstelik bu sana beslenme + antrenman + uyku + kardio disiplini katar. Sonrasını zaten kendin çok rahat kotarırsın. Sadece testo ile yağ oranını %9lara çek. Sonra ilave yapıp bulka girersin. Ama clean bulk. Evet mr oliympialar bulkta obezleşiyorlar lakin bizim onların imkanlarına erişmemiz zor. Bulka girip bulkta kalmış çok insan tanıyorum. sonra küsüp sporu bırakıyorlar. Bildiğin iri obez geziyorlar ortalıkta.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Göbek vs. varsa gidip güzelce bir diet ile onu yok et sonra bulk a gir ama temiz gir ne kadar temiz bulk yaparsan definasyon zamanında o kadar kolay geçer

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Ya bu Bulk saçmalığı günümüzde hangi profesyonel  yapıyor adamların bulk anlayışı ilk 4 karın kası görünür şekilde bizimkiler damacana şişesine dönüyor bulk yapıyoruz diye sonra bunun bir de cut kesiminde içi boşaltılmış damacana oluyorlar bence artık gereksiz kalori gereksiz pis beslenme bu sporda yok.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgr172    22

O zaman şöle sorayım size ben 2 haftadır test e hafta da 500mg

tren e hafta da 400mg

Boldenon hafta da 400mg

yarında dıanabola baslıycaktım

ben bu kürü yarıda mı bırakayım meslea test e ye tren acetat wins ve masteron kullansam olur mu yada arkadsın dedgı gbı sadece test e lemı devam edeym kardiyo agırlıklı sonra mı bulka gıreym yoksa bunları kullanırken yaptgm antreman dan sonra kardıyomu eklıyeym şunu da solıyım o kadar profesyonel deglm bana uygun olan bunu dusundgm ıcın yaptm arastrdklrmdan dolayı sızın bılgılrnze ıhtıyacm var cok tesekkurler :)

Ben hacım kazanıp ondan sonra defınasyona gırmek ıstedım mesela bunları kullanırken de antremna kardıyo da eklıyeblrm uyku duzenm yerınde cokda guzel beslenıyorm sızler kadar ıyı olmasn tuz seker kullanmıorm kestim cok cok az belkı bazen hıc kullanmıorm yardmlarnz ıcın saoln ben hatta yag oranını gesaplaym tekrar bıldıreym sıze ne kadar doğruluk payı var bılemem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Ozgr172, 11 dakika önce yazdı:

Ben hacım kazanıp ondan sonra defınasyona gırmek ıstedım mesela bunları kullanırken de antremna kardıyo da eklıyeblrm uyku duzenm yerınde cokda guzel beslenıyorm sızler kadar ıyı olmasn tuz seker kullanmıorm kestim cok cok az belkı bazen hıc kullanmıorm yardmlarnz ıcın saoln ben hatta yag oranını gesaplaym tekrar bıldıreym sıze ne kadar doğruluk payı var bılemem 

Estağfurullah bu ilaçlar overdose veya sahte değil ise kendi ihiytacinin +200 300 kalori üstüne çıkarak da hem define olup hep hacim kazanırsın şuan için ester farkına girmen çok mantıklı olmaz uzun ester gir uzun kür yap kas kütlesi  otursun iyice yerine sonra duruma göre karar verirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgr172    22

Brom yağ oranım 21 gobek ve bel hafıften var o zaman bu kür bıttıkten sonra defınasyon yaplım fıkırlern ıcın tesekkurler ☺️

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Ozgr172, 15 dakika önce yazdı:

Brom yağ oranım 21 gobek ve bel hafıften var o zaman bu kür bıttıkten sonra defınasyon yaplım fıkırlern ıcın tesekkurler ☺️

Benim şahsi fikrim üstündeki pası sil sonra +200 +300 calori bandına çıkarsın şuan için daha fazla kalori almak bence mantıksız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

2 tane konu açmışsınız.Ben size mantıklı olanı söyleyim.Eğer ilk kez vücudunuza anabolik sokuyorsanız.Define yapsanız bile kütle kazanacaksınız.İyi beslenme ve antrenman rutini ile fit bir görüntüye sahip olursunuz.Ama dediğim gibi iyi beslenme ile ağırlık antrenmanı,cardio çalışmaları ile.Bu iş bir süreç yavaş yavaş ilerleyeceksiniz.Tren ve bolde temiz kütle kazanımı için uygun ürünler fakat danabol kullanmanızı önermem.

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgr172    22

Danabol da hızlı etkı edıyo dıye bılıorm pıskoljkmen daha ıyı hıssederm dıe dusunuorm ama dedgn gbı danabol tren ve baldenonn etkısını kırarmı yanı kuru hacım yerıne daha cok şişme gıbı mı olur tam anlıyamadm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.