Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emrah

Testo-deca-anapolon

Önerilen İletiler

Emrah    1.409
Witcher, 9 dakika önce yazdı:

Çok güzel form 

Bu forma klasik pozları yakışır 

Teşekkürler kardeşim seni de takipteyim 🙏

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75

kardeşim eğer özel değilse decadan kaynaklanan herhangi bir libido yada ereksiyon sıkıntın var mı şuan? malum çoğu kişinin ben dahil korkumuz decanın libido sorunu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
fert, 2 dakika önce yazdı:

kardeşim eğer özel değilse decadan kaynaklanan herhangi bir libido yada ereksiyon sıkıntın var mı şuan? malum çoğu kişinin ben dahil korkumuz decanın libido sorunu

Estağfurullah dostum ne özeli herhangi bir sıkıntı yaşamadım ben şükür prolaktini kontrol altında tutarsan bir sorun çıkarmaz ve tabi ki deca kestikten sonra bi süre daha testo gitmek 👍🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75

çok sevindim senin adına umarım hiç yaşamazsın. bir de dostinex/cabaser kullanıyor musun? kullanıyorsan hangi düzende alıyorsun yani ne kadar zamanda ne kadar kullanıyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
fert, Şimdi yazdı:

çok sevindim senin adına umarım hiç yaşamazsın. bir de dostinex/cabaser kullanıyor musun? kullanıyorsan hangi düzende alıyorsun yani ne kadar zamanda ne kadar kullanıyorsun?

2 haftada bir aynu gün aynı saatte tam dostinex ya da yarım cabaser 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Emrahtkty, 2 saat önce yazdı:

2 haftada bir aynu gün aynı saatte tam dostinex ya da yarım cabaser 

Zannedersem bu konu başlığını açtığından beri kürdesin, pct yapıp vücudu dinlendirmek gibi bir hedefin var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
hectordoyle, 15 dakika önce yazdı:

Zannedersem bu konu başlığını açtığından beri kürdesin, pct yapıp vücudu dinlendirmek gibi bir hedefin var mı ?

4-6 hafta cruise dönemi yapıcam 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
Emrahtkty, 6 saat önce yazdı:

Kısa esterin farkı orda ortaya çıkıyor gibi brom sanki :) 

Sırt formunu eklemeyi unutmuşum Buda arkadan form ;

https://streamable.com/38v46s

Çok değişik bir adam oldun Emrah.

Tebrik ederim seni. Takdir de ediyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
rastlantisal, 30 dakika önce yazdı:

Çok değişik bir adam oldun Emrah.

Tebrik ederim seni. Takdir de ediyorum.

Teşekkürler abim 🙏

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

vay be eski halinden daha yağsız olarak 16kg koymuşsun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
holyland, Şimdi yazdı:

vay be eski halinden daha yağsız olarak 16kg koymuşsun

Aynen dostum off sezonda 110 bandına çıktım bu sene off sezonda daha da üstüne çıkarım muhtemelen :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Emrahtkty, 12 dakika önce yazdı:

Aynen dostum off sezonda 110 bandına çıktım bu sene off sezonda daha da üstüne çıkarım muhtemelen :) 

peki nasıl geziyorsun ki o kadar fazladan kilo ile çok bunaltmıyormu beni hava soğukken bile tepe cikarken acayip rahatsiz ediyordu 

yaz gelsi daha çok ediyor 😓

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
holyland, 7 dakika önce yazdı:

peki nasıl geziyorsun ki o kadar fazladan kilo ile çok bunaltmıyormu beni hava soğukken bile tepe cikarken acayip rahatsiz ediyordu 

yaz gelsi daha çok ediyor 😓

Hahahaha zor evet gece uyurken kendi nefesimde boğularak uyandığımı bilirim apseli uykular falan 😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
holyland, 8 saat önce yazdı:

neyse

we all gonna make it xD

Mecbur yemeden olmuyor brom 🥶

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
Emrahtkty, 8 saat önce yazdı:

Hahahaha zor evet gece uyurken kendi nefesimde boğularak uyandığımı bilirim apseli uykular falan 😂

Bu bana da oluyor yoğun bulk zamanı :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Bu bana da oluyor yoğun bulk zamanı :D

gerçekten yaşam standartları düşüyor abi :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

valla hayatımda hiç kilo alma derdim olmadı bulk da bile tok karnına yattığım gunler 2 elin parmağını geçmez

metabolizmam 0

kalp atışım alt sınırda buyuk ihtimalle ondan 60 70 arası hep

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
holyland, 2 saat önce yazdı:

valla hayatımda hiç kilo alma derdim olmadı bulk da bile tok karnına yattığım gunler 2 elin parmağını geçmez

metabolizmam 0

kalp atışım alt sınırda buyuk ihtimalle ondan 60 70 arası hep

Benim için kütle almak hiç sorun olmuyor be 😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    840

Süper olmuşsun Emrah tebrik ederim büyük başarı. @Loving hocanın eli kime değiyorsa maşallahı oluyor @Semih Erarslan sonra sen sonra diğerleri harika işler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
forbit, 3 dakika önce yazdı:

Süper olmuşsun Emrah tebrik ederim büyük başarı. @Loving hocanın eli kime değiyorsa maşallahı oluyor @Semih Erarslan sonra sen sonra diğerleri harika işler.

Kesinlikle öyle her zaman diyorum emeği büyük 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Selamlar, son formum pumpsuz bomboş adele bir süredir karb almıyorum eklemlerim çok ağrı tapmaya başladı özellikle sporda veya yolda kalflarım direk şişmeye başladı yürümek istemiyorum artık o derece bi kıvama geldim malesef öneriniz varsa bu konuda dinlerim seve seve artık antrenmanlarda bile ölü gibiyim :) @metinav Metin abi sence sorun ne bu durumda? 

Form ; https://streamable.com/oyfjs1

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakyldz    10
Emrahtkty, 11 dakika önce yazdı:

Selamlar, son formum pumpsuz bomboş adele bir süredir karb almıyorum eklemlerim çok ağrı tapmaya başladı özellikle sporda veya yolda kalflarım direk şişmeye başladı yürümek istemiyorum artık o derece bi kıvama geldim malesef öneriniz varsa bu konuda dinlerim seve seve artık antrenmanlarda bile ölü gibiyim :) @metinav Metin abi sence sorun ne bu durumda? 

Form ; https://streamable.com/oyfjs1

tuz alımına dikkat ediyor musun ? calf için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
burakyldz, Şimdi yazdı:

tuz alımına dikkat ediyor musun ? calf için

5 grdan fazla alıyorum suan  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.