Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emrah

Testo-deca-anapolon

Önerilen İletiler

Emrah    1.409
Testocu, 8 dakika önce yazdı:

Güzel değişim eline sağlık 

Eyvallah sağolasın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Sabah kahvemi içerken yazacağım neşeli birşeyler :)

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Emrahtkty, 10 saat önce yazdı:

Güncel 106 kg(korsesiz😂) antrenman sonu 30 dk kardiyo üzerine Pumpsız : https://streamable.com/nnr0np

Buda bu işlere giriştiğim vücudumun hali :) @Rdm senden daha beter ilk halim demiştim abi :) Bu sene definasyonda tren kullanmayı düşünüyorum ayrıca yorumlarınızı merak ediyorum bu konuda konuma baştan sona hakim birçok insan var burada 10 hafta kadar tren 12-13 hafta prop kullanmak istiyorum define olurken.

Kimsin ula sen. Ne yaptın o vitaminsiz çocuğa?

Gamma ışımasına maruz mu kaldın? Sinirlenince hulka mı dönüyorsun?

:D

Ben bu durumu daha önce profil fotolarından fark edip yazdım zaten. Tebrik ederim kardeşim.

Bambaşka biri oluverdin. Yüz hatların dahi olgunlaştı. Çok yakıştı sana bu gelişim. Forumun evrime kafa atanları arasındasın.

Şimdi merak ettiğim CUT döneminde nasıl şekil alacağın. Takipteyim.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
siyahlabel    0
Emrahtkty, 12 saat önce yazdı:

Güncel 106 kg(korsesiz😂) antrenman sonu 30 dk kardiyo üzerine Pumpsız : https://streamable.com/nnr0np

Buda bu işlere giriştiğim vücudumun hali :) @Rdm senden daha beter ilk halim demiştim abi :) Bu sene definasyonda tren kullanmayı düşünüyorum ayrıca yorumlarınızı merak ediyorum bu konuda konuma baştan sona hakim birçok insan var burada 10 hafta kadar tren 12-13 hafta prop kullanmak istiyorum define olurken.

Hocam birşey sormak istiyorum. Küre bu form ile mi başladın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Kimsin ula sen. Ne yaptın o vitaminsiz çocuğa?

Gamma ışımasına maruz mu kaldın? Sinirlenince hulka mı dönüyorsun?

:D

Ben bu durumu daha önce profil fotolarından fark edip yazdım zaten. Tebrik ederim kardeşim.

Bambaşka biri oluverdin. Yüz hatların dahi olgunlaştı. Çok yakıştı sana bu gelişim. Forumun evrime kafa atanları arasındasın.

Şimdi merak ettiğim CUT döneminde nasıl şekil alacağın. Takipteyim.

Hahahaha eyvallah abicim teşekkürler 

siyahlabel, 54 dakika önce yazdı:

Hocam birşey sormak istiyorum. Küre bu form ile mi başladın?

Evet dostum tam bu hallerdeyken kür yapmaya başladım yani anlıcagın alt yapı sıfır :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
siyahlabel    0
Emrahtkty, 38 dakika önce yazdı:

Hahahaha eyvallah abicim teşekkürler 

Evet dostum tam bu hallerdeyken kür yapmaya başladım yani anlıcagın alt yapı sıfır :) 

Kalıcılığı konusunda ne düşünüyosun hocam 😬

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
siyahlabel, 15 dakika önce yazdı:

Kalıcılığı konusunda ne düşünüyosun hocam 😬

Orijinal eczane ilaçlarında minimal kayıplar oluyor öyle kş en son pct de sadece 2 kilo kaybetmiştim önemli olan kürden sonraki süreçte de aynu şekilde devamlılık ve antrenman hacmini küçültmek 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Emrahtkty, 16 saat önce yazdı:

Sabah yoğunluktan kahve içemedim :) Görüyorum ki acıların çocuğu küçük Emrah modundan yaz dizilerindeki gömleğinin düğmeleri sürekli açık gezen başrol oyuncularına döndün. Onlardan eksiğin yok fazlan var, dizilerde falan mı oynasan ? :) 

Başarıların daim olsun... 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Rdm, 8 dakika önce yazdı:

Sabah yoğunluktan kahve içemedim :) Görüyorum ki acıların çocuğu küçük Emrah modundan yaz dizilerindeki gömleğinin düğmeleri sürekli açık gezen başrol oyuncularına döndün. Onlardan eksiğin yok fazlan var, dizilerde falan mı oynasan ? :) 

Başarıların daim olsun... 

Hahahaha keşfedilmeyi bekliyoruz abi bi yerlerde bakalım güzel düşüncelerin için teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yilmazhr    2

Tebrik ediyorum harika iş gerçekten sacma sapan yorumlar yapan çok bilen arkadaşlar terketmiştir heralde siteyi :D

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
yilmazhr, 55 dakika önce yazdı:

Tebrik ediyorum harika iş gerçekten sacma sapan yorumlar yapan çok bilen arkadaşlar terketmiştir heralde siteyi :D

Teşekkürler öyle umuyoruz dostum :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Son durum ışıksız bir form ekliyorum söylenenlere ithafen 110 kg ile benim için bu sene bulk biter güzel ve verimli bir sene geçirdiğimi düşünüyorum geçen sene 78 kilogram bandında define bitirmiştim bu rakamı esas alırsak ciddi bir kilo artışı söz konusu.Sıra üstünü temizlemekte 🤩

https://streamable.com/0ytix5

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Herkese selamlar arkadaşlar, definasyon sürecimin son 3 haftasındayım uzun ester ile definasyon yapıyorum bayadır konuya güncel atmadım bir form paylaşmak istiyorum fakat 3 hafram daha var biraz daha kuruyacağım açıkçası bu zaman zarfında belimi 89 cm’den 77 cm’ye cektim 2-3 cm daha ineceğini düşünüyorum ve orası dip formum olacaktır.Bilmeyenler icin @Loving Burak abi ile süreci yönetiyoruz..Olumlu olumsuz eleştirilerinizi de bekliyorum sevgiler :) 

FORM ; https://streamable.com/lnmm79

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
holyland, 38 dakika önce yazdı:

acayip yağ yakmışsın super olmuş

Teşekkürler dostum :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Feng, 2 dakika önce yazdı:

Güzel form tutmuşsun emrah bel ince çatı göğüs sırt güzel görünüyor. Göğüslerde jinekomasti oluşmuş ona dikkat et bir ultrason yaptır istersen

Malesef ergenlikte çok kilolu olduğum zamanlardan kalma hep vardı suan rahatsız edecek seciyede değil görüntü olarak belki de açıdan gözükmüstür dikkate alacağım teşekkürler 🙏

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Surrender, Bir saat önce yazdı:

Formun oldukça iyi başarılar dilerim.

Teşekkürler 🙏

holyland, Bir saat önce yazdı:

kaç kilosun şuan

93

Testocu, 28 dakika önce yazdı:

bel süper 

Teşekkürler 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Emrahtkty, 2 saat önce yazdı:

Herkese selamlar arkadaşlar, definasyon sürecimin son 3 haftasındayım uzun ester ile definasyon yapıyorum bayadır konuya güncel atmadım bir form paylaşmak istiyorum fakat 3 hafram daha var biraz daha kuruyacağım açıkçası bu zaman zarfında belimi 89 cm’den 77 cm’ye cektim 2-3 cm daha ineceğini düşünüyorum ve orası dip formum olacaktır.Bilmeyenler icin @Loving Burak abi ile süreci yönetiyoruz..Olumlu olumsuz eleştirilerinizi de bekliyorum sevgiler :) 

FORM ; https://streamable.com/lnmm79

Fenasın haa tam gaz devam kanka 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
hectordoyle, 45 dakika önce yazdı:

Fenasın haa tam gaz devam kanka 

Sağol brom 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Vural2, 26 dakika önce yazdı:

2 ayda güzel değişim ama daha definede istediğimiz sertliğe var.Onu da çözersin brom 👍

Kısa esterin farkı orda ortaya çıkıyor gibi brom sanki :) 

Sırt formunu eklemeyi unutmuşum Buda arkadan form ;

https://streamable.com/38v46s

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.