Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emrah

Testo-deca-anapolon

Önerilen İletiler

Emrah    1.409

TestE+Boldenon kürüne başlayacağım.20-24 haftalık bir kür olucak Metin abi bu halihazırda 5000 kcal alıyorum zaten.Bunun yanında insülin hormonunu biraz daha efektif kullanmak istiyorum.Diamicron ya da herhangi bir tavsiyen var mıdır bu konuda cevaplarsan çok sevinirim.. @metinav

Back posing :) 

https://streamable.com/1vfga7

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.553
Emrahtkty, 12.10.2021 - 13:10 yazdı:

TestE+Boldenon kürüne başlayacağım.20-24 haftalık bir kür olucak Metin abi bu halihazırda 5000 kcal alıyorum zaten.Bunun yanında insülin hormonunu biraz daha efektif kullanmak istiyorum.Diamicron ya da herhangi bir tavsiyen var mıdır bu konuda cevaplarsan çok sevinirim.. @metinav

Back posing :) 

https://streamable.com/1vfga7

Diamicron veya gıda alımına bağlı olarak çalışan farklı bir versiyonu starlix doğal insülin kullanımı için tercih edilebilir.Haricen lantus alımı da insülinden beklenen etkileri fazlasıyla sağlayacaktır.Ayrıca büyüme hormonunun igf-1 hormonunu tetiklemesi yoluyla, insülin reseptörlerini belli bir seviyede uyarmak için cjc-1295+ghrp-6 kombinasyonu da tercih edilebilir.Aşırı açlık yaşanıyorsa ghrp-2 veya ipamorelin değişikliği yapılabilir...

Bitkisel de bir çok insülin geliştirici seçenek var.Tarçın, zencefil, zerdeçal, reveratrol ve magnezyum gibi...

İnsülin hassasiyeti, sürekli yüksek kalori ile beslenme rejiminde bir zaman sonra azalabilir, doğal olarak.Bunun basitçe önüne geçmek için ara ara kontrollü açlık uygulanabilir.

Kortizol ve glukagon yoğunluğu stres dönemlerinde artar ve insülinin etkisini yavaşlatır.Olabildiğince stresten kaçınmak lazım.Bu ister psikolojik, isterse bedensel stres olsun.Fazlası zarardır, engeller baltalar...

Kolay gelsin.

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
metinav, 21 dakika önce yazdı:

Diamicron veya gıda alımına bağlı olarak çalışan farklı bir versiyonu starlix doğal insülin kullanımı için tercih edilebilir.Haricen lantus alımı da insülinden beklenen etkileri fazlasıyla sağlayacaktır.Ayrıca büyüme hormonunun igf-1 hormonunu tetiklemesi yoluyla, insülin reseptörlerini belli bir seviyede uyarmak için cjc-1295+ghrp-6 kombinasyonu da tercih edilebilir.Aşırı açlık yaşanıyorsa ghrp-2 veya ipamorelin değişikliği yapılabilir...

Bitkisel de bir çok insülin geliştirici seçenek var.Tarçın, zencefil, zerdeçal, reveratrol ve magnezyum gibi...

İnsülin hassasiyeti, sürekli yüksek kalori ile beslenme rejiminde bir zaman sonra azalabilir, doğal olarak.Bunun basitçe önüne geçmek için ara ara kontrollü açlık uygulanabilir.

Kortizol ve glukagon yoğunluğu stres dönemlerinde artar ve insülinin etkisini yavaşlatır.Olabildiğince stresten kaçınmak lazım.Bu ister psikolojik, isterse bedensel stres olsun.Fazlası zarardır, engeller baltalar...

Kolay gelsin.

Teşekkürler Metin abi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Merhabalar,

Decayı kesip boldenona başladım bu hafta.Yalnız bir sorunum var.Bu konuda her türlü yardıma açığım yardımcı olursanız çok mutlu olacağım.2 gündür acayip bir şekilde eklem ve tendon ağrıları cekiyorum.Omuzdan bileğe kadar şiddetli bir ağrı var antrenmanda.Hormonların evrim geçirmesi ile ilgili olabileceğini söyledi Burak abi.Hızlı bir şekilde geçirmek için tavsiyelerinizi bekliyorum.Güncel form altta.Herkese iyi akşamlar :) 

https://streamable.com/8vlxwx

Birde bacak ;

https://streamable.com/k0hnjh

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
Emrahtkty, 19 dakika önce yazdı:

Merhabalar,

Decayı kesip boldenona başladım bu hafta.Yalnız bir sorunum var.Bu konuda her türlü yardıma açığım yardımcı olursanız çok mutlu olacağım.2 gündür acayip bir şekilde eklem ve tendon ağrıları cekiyorum.Omuzdan bileğe kadar şiddetli bir ağrı var antrenmanda.Hormonların evrim geçirmesi ile ilgili olabileceğini söyledi Burak abi.Hızlı bir şekilde geçirmek için tavsiyelerinizi bekliyorum.Güncel form altta.Herkese iyi akşamlar :) 

Birde bacak ;

Kanka ışıkları kim kesti

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
gnr35, 1 dakika önce yazdı:

Kanka ışıkları kim kesti

Faturayı ödememişler 😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Emrahtkty, 48 dakika önce yazdı:

Merhabalar,

Birde bacak ;

1-2 gün boyunca sadece stretching ve cardiyo yapıp gözlemle bence 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Leepriest35, 7 dakika önce yazdı:

1-2 gün boyunca sadece stretching ve cardiyo yapıp gözlemle bence 

İlik aldım kollajen icin jel ile masaj yapıcam birde bakalım 2 gün off zaten

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Eklem ağrıları için krem,jel önerilerine açığım :) Can sıkmaya başladı :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Feng, 5 dakika önce yazdı:

Decanin en buyuk problemlerinden biri hizli gelen guc ve eklemlerde iyi hissetme durumundan dolayi kur icerisinde eklemlere verdigin hasarin farkina varamiyorsun. Bu sebeple decadan sonra sakatlanan cok olur. Sakatlik asiri can sikici bir durum umarim gecer.

Bu kadar hızlı fark edeceğini sanmıyorum ya daha 1 haft oldu bırakalı kandan cıkmasına olanak yök gibi başka bişey var sanki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Emrahtkty, 2 saat önce yazdı:

Bu kadar hızlı fark edeceğini sanmıyorum ya daha 1 haft oldu bırakalı kandan cıkmasına olanak yök gibi başka bişey var sanki 

Aynı hissiyati bende yaşadım kesinlikle stretching yapmaya başla imkanın varsa iyi bir masaj yaptir duzeliceksin.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Leepriest35, 14 dakika önce yazdı:

Aynı hissiyati bende yaşadım kesinlikle stretching yapmaya başla imkanın varsa iyi bir masaj yaptir duzeliceksin.

İlik suyu benim işimi çözdü şükür Bugun ki antrenmanda hiç sıkıntı yaşamadım bir süre kullanamaya devam edicem kolajen kesinlikle önemliymiş 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
hectordoyle, 39 dakika önce yazdı:

Tam gaz devam hemşo çok iyi gidiyorsun 

eyvallah hemşommm 🤩

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Garip bir şekilde geceleri çok terliyorum su gibi oluyorum gece yarısı uyanıp tren falan da kullanmıyorum aynı onun gibi terleme oluyor su gibi oluyorum resmen sebebini çözemedim bi fikri olan var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Boldenon tansiyonunu arttırmış olabilir, bu da kalp atış hızını arttırır, kalp atış hızın artınca vücut ısın artar, vücut kendini soğutabilmek için terlemeye başlar.

Boldenonun ilk haftalarında bende de olmuştu, su gibi terliyordum. Tren terletir derler ama, henüz boldenonun terlettiği kadar tren terletemedi beni :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Rdm, 47 dakika önce yazdı:

Boldenon tansiyonunu arttırmış olabilir, bu da kalp atış hızını arttırır, kalp atış hızın artınca vücut ısın artar, vücut kendini soğutabilmek için terlemeye başlar.

Boldenonun ilk haftalarında bende de olmuştu, su gibi terliyordum. Tren terletir derler ama, henüz boldenonun terlettiği kadar tren terletemedi beni :)

Boldenonun böyle bir etkisi olduğunu bilmiyordum, ben 400-500 mg arası kullandığım zamanlarda böyle bir yan etki başıma gelmemişti.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Harbiden su gibi oluyorum abi yok böyle bişey @Rdm

tarihinde Emrahtkty tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
hectordoyle, 2 saat önce yazdı:

Boldenonun böyle bir etkisi olduğunu bilmiyordum, ben 400-500 mg arası kullandığım zamanlarda böyle bir yan etki başıma gelmemişti.

Boldenon ve tabiki testosteron kırmızı kan hücrelerini arttırarak kanı koyulaştırıyor, kan koyulaşınca tansiyon artıyor. Gerisi açıkladığım gibi zincirleme şeylere neden oluyor olabilir.

Kesinlikle bu yüzdendir diyemeyiz tabiki, aynı durumu boldenonun ilk haftalarında bende yaşamıştım. Gece yatarken çok kalın örtünme, bizim hatun üşüyüp yorgan örtüyordu ben pike örtüyordum. Aynı yatakta o yorganla ben pikeyle uyuduk bir süre :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Feng, 2 saat önce yazdı:

Emrah bolde nasil gidiyor?Bir etki var mi aclik ne zaman basladi?

Dostum selam 6.haftayı bitirdim ben de açlık daha öyle çok oluşmadı 5000 yedigim icin günde sanırım vurmuyor pek ara ara baş ağrısı var 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Feng, 15 dakika önce yazdı:

Tansiyonlarini takip ediyor musun? Dozajlar neydi

500 test 400 bolde.Açıkçası takip etmiyorum yalan olmasın beklediğim bir yan etkiydi zaten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    840

Nasıl gidiyor kür Emrah? Avatarındaki halinin üstüne koyduysan muhteşem :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
forbit, 3 saat önce yazdı:

Nasıl gidiyor kür Emrah? Avatarındaki halinin üstüne koyduysan muhteşem :D 

Güzel gidiyor dostum form ekleyeyim bi tane senin için :) 

https://streamable.com/i5v5kq

*Diğer arkadaşların da yorumlarına açığım tabi seve seve dinlerim.

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    840
Emrahtkty, Şimdi yazdı:

Güzel gidiyor dostum form ekleyeyim bi tane senin için :) 

https://streamable.com/i5v5kq

*Diğer arkadaşların da yorumlarına açığım tabi seve seve dinlerim.

İzledim şimdi! :D Harika! Harika! Semihin ilk zamanları aklıma geliyor bu forumda dalga geçilmişti sonra herkesi susturdu başarısı, azmi ve fiziğinin güncel hali ile sende öyle herkes bu ne böyle zayıfsın şu bu derken şuan ki hacmin, duruşun ve kütlen sana o yorumu yapanların çoğundan iyi olduğunu düşünüyorum sen inandığın doğrular peşinde tam gaz gitmeye devam et unutma en iyi yol bildiğin yol! Takipteyim konunu. :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.