Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emrahtkty

Testo-deca-anapolon

Önerilen İletiler

Emrahtkty    1.394
Favorit, 1 dakika önce yazdı:

3 aylık natural vücut görüyorum burda dostum hevesini kırmak gibi olmasın ama çok acelecisin gibi

Bi bitmediniz be 

• Beğen 1
  • ahahaha 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrahtkty    1.394
Feng, Şimdi yazdı:

Emrah seni severim ama ben de bir gelişim göremedim sadece sulanmışsın gibi görünüyor beslenmen idmanın nasıl?

5 gün itiş çekiş bacak çalışıyorum dostum beslenme de 550-600 tavuk 450 gram yumurta proteinler karb da 450 civarı şuan yağ 70 gram 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Feng, 1 dakika önce yazdı:

Ayni prog ayni beslenme ayni kur(anapolon haric) 4. Haftadasin 8e kadar bekleyelim bakalim

Sanırım sık paylaşım yaptığım icin ufak farkları göremiyorsunuz en son paylaşım yapayım bitince daha iyi olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Yavaş yavaş işlemeye başladık :) Bu haftadan sonra iyice kaloriyi arttırıp kür sonuna bi bu kadar daha kilo eklemiş olarak bitirmeyi planlıyorum..

https://streamable.com/sgy7ic

Ben diğer iki arkadaşın aksine beğendim bir şeyi eleştirmek var birde moral bozmak var sporcular olarak bunu çok yapıyoruz kürden çıkmış adama KÜÇÜLDÜN MÜ? Kürde olan adama ilaçla bu kadar mı olabildin? gibi şeyler söylemek aslında çok yanlış çünkü bunlar sporcuyu motive etmiyor moralini bozuyor daha kötü etkiliyor tatlı diller sporcuyu uyarıp şöyle yaparsan daha iyi sonuçlar alınabilir gibi yaklaşımda bulunmak bence sporcu iletişimi açısından en doğru olanı. Dediğim gibi ben diğer iki arkadaş gibi düşünmüyorum gayet güzel daha iyi olabilir mi? Elbette daha iyi olabilir bunu için deca küründe aban abanabildiğin kadar karbonhidrata ortada bir hata varsa kendi kafam da kurguladığım sen temiz büyümek gibi bir hataya düştüysen eğer veya definasyon küründen çıktın kafa hep low carbo pozisiyonundaysa hemen bu kafalardan uzaklaş ve abanmaya çalış 3000,4000 cal almaya çalış deca küründe patlaamyı yaştacak olan doğru kalori alımı diye düşünüyorum Emrah.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
forbit, 33 dakika önce yazdı:

Ben diğer iki arkadaşın aksine beğendim bir şeyi eleştirmek var birde moral bozmak var sporcular olarak bunu çok yapıyoruz kürden çıkmış adama KÜÇÜLDÜN MÜ? Kürde olan adama ilaçla bu kadar mı olabildin? gibi şeyler söylemek aslında çok yanlış çünkü bunlar sporcuyu motive etmiyor moralini bozuyor daha kötü etkiliyor tatlı diller sporcuyu uyarıp şöyle yaparsan daha iyi sonuçlar alınabilir gibi yaklaşımda bulunmak bence sporcu iletişimi açısından en doğru olanı. Dediğim gibi ben diğer iki arkadaş gibi düşünmüyorum gayet güzel daha iyi olabilir mi? Elbette daha iyi olabilir bunu için deca küründe aban abanabildiğin kadar karbonhidrata ortada bir hata varsa kendi kafam da kurguladığım sen temiz büyümek gibi bir hataya düştüysen eğer veya definasyon küründen çıktın kafa hep low carbo pozisiyonundaysa hemen bu kafalardan uzaklaş ve abanmaya çalış 3000,4000 cal almaya çalış deca küründe patlaamyı yaştacak olan doğru kalori alımı diye düşünüyorum Emrah.

Böyle yorumlara can kurban teşekkürler dostum maalesef forumda anlayışsız bazı arkadaşlar önüne geçemiyoruz 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
Favorit, 9 saat önce yazdı:

3 aylık natural vücut görüyorum burda dostum hevesini kırmak gibi olmasın ama çok acelecisin gibi

Daha neler :D

Kas yoğunluğuna bilhassa dikkat etmeniz lazım.

Hele 3 aylık natural :D yahu :D

Yağlı irilikle yağsız kütleyi birbirinden ayırabilmek lazım.

Emrah tertemiz gelişiyorsun. Kalori artıracaksan da Lütfen clear git. Yani şu alt yapının üzerine yağlan. Üst göğüs doluluğu vs çok iyi. Kanat omuz kısmı da güzel. Belki videodandır tam emin olamadım ama arka omuzu ihmal etme. Karbonhitrata yüklen. Kendine bu konuda acıma. Zaten artık patlama haftasına gelmişsin. 

Bir de deca da bile olsan salonda geçirdiğin zamana dikkat et. Deca bize sonsuz protein sentezi ve hemen repair modu sağlamıyor. Ölçülü antrenman, bol dinlenme, bol karb. 3 haftada deli gibi şişersin. 

NOT: Kişisel fikrim kısa süreli şişmişlik yerine uzun vadede kas eklemek daha doğru. Yani adam daha kürün 4. haftasında. Zaten bu hafta deca etkisini göstermeye başlıyor. "3 aylık natural" vs gibi manasız yorumlarla insanların modunu düşürmenin ne manası var? Ki biri buna 3 aylık natural form diyorsa ben onun spor bilgisini ve geçmişini sorgularım. 

Saygılarımla.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Daha neler :D

Kas yoğunluğuna bilhassa dikkat etmeniz lazım.

Hele 3 aylık natural :D yahu :D

Yağlı irilikle yağsız kütleyi birbirinden ayırabilmek lazım.

Emrah tertemiz gelişiyorsun. Kalori artıracaksan da Lütfen clear git. Yani şu alt yapının üzerine yağlan. Üst göğüs doluluğu vs çok iyi. Kanat omuz kısmı da güzel. Belki videodandır tam emin olamadım ama arka omuzu ihmal etme. Karbonhitrata yüklen. Kendine bu konuda acıma. Zaten artık patlama haftasına gelmişsin. 

Bir de deca da bile olsan salonda geçirdiğin zamana dikkat et. Deca bize sonsuz protein sentezi ve hemen repair modu sağlamıyor. Ölçülü antrenman, bol dinlenme, bol karb. 3 haftada deli gibi şişersin. 

NOT: Kişisel fikrim kısa süreli şişmişlik yerine uzun vadede kas eklemek daha doğru. Yani adam daha kürün 4. haftasında. Zaten bu hafta deca etkisini göstermeye başlıyor. "3 aylık natural" vs gibi manasız yorumlarla insanların modunu düşürmenin ne manası var? Ki biri buna 3 aylık natural form diyorsa ben onun spor bilgisini ve geçmişini sorgularım. 

Saygılarımla.

Ben takmıyorum abi bu arkadaş benim ilk konuma da saçma bi yorum yapmış benle sıkıntısı var belli :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Emrahtkty, 12 saat önce yazdı:

Bi bitmediniz be 

Emrah ilaçları kulağına mı damlatıyorsun napıyorsun hiç gelişememişsin :P

Seninle aynı anda deca kürüne başladık ama bu yarışın kazananı sen olacaksın belli ki :) 

Bozmadan devam...

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Rdm, 22 dakika önce yazdı:

Emrah ilaçları kulağına mı damlatıyorsun napıyorsun hiç gelişememişsin :P

Seninle aynı anda deca kürüne başladık ama bu yarışın kazananı sen olacaksın belli ki :) 

Bozmadan devam...

Teşekkürler abi 😂👌

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32

@Emrahtkty anapolon hangi kaç mg marka ve günde kaç tablet alıyorsun

tarihinde gnr35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
gnr35, 3 saat önce yazdı:

@Emrahtkty anapolon hangi kaç mg marka ve günde kaç tablet alıyorsun

İran Anapolon günde 1 tab 50 mg.Öneriririm su topu falan diyorlar da öyle bişey yok kesinlikle danaboldan daha iyi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
Emrahtkty, 11 saat önce yazdı:

İran Anapolon günde 1 tab 50 mg.Öneriririm su topu falan diyorlar da öyle bişey yok kesinlikle danaboldan daha iyi 

iyi sevindim senin adına memnun kaldıysan kanka bende eczane anapolon varda 50 mg daha başlamadım kullanmaya kür nasıl gidiyor kaç kilo oldun

tarihinde gnr35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34

Valla arkadaşlar çok fazla forumda vakit geçiremiyorum bazen bu şekilde konular denk gelince yazayım mı yazmayayım mi tedirgin oluyorum. Nacizane bende birseyler yapıyorum fakat bir zaman yine böyle bir konuya "kur yapmak böyle birseu degil" yazmıştım biraz linç edildim açıkçası :( . Yani deca ve anapolon olan bir kur de bu gelişim bence de kür gelişimi değil. Bence kardeşimin birseyleri eksik lütfen kusuruma bakmayın maksadım moral bozmak yada eleştirmek kesinlikle değil sadece gördüğümü söylemek istedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnold1246f    5
alpseyyah, 13 dakika önce yazdı:

Valla arkadaşlar çok fazla forumda vakit geçiremiyorum bazen bu şekilde konular denk gelince yazayım mı yazmayayım mi tedirgin oluyorum. Nacizane bende birseyler yapıyorum fakat bir zaman yine böyle bir konuya "kur yapmak böyle birseu degil" yazmıştım biraz linç edildim açıkçası :( . Yani deca ve anapolon olan bir kur de bu gelişim bence de kür gelişimi değil. Bence kardeşimin birseyleri eksik lütfen kusuruma bakmayın maksadım moral bozmak yada eleştirmek kesinlikle değil sadece gördüğümü söylemek istedim.

Abi katılıyorum yani gerçekten deca ve anapolon kürüne göre çok yetersiz daha önce deca kullanan biri olarak yazıyorum bu süreçte doğal olarak çok daha iyi işler yapılıyor gerçekten şaşırıyorum bu formlara umarım gelecek yeni formda bu kürün karşılığını almış görebiliriz.

tarihinde Arnold1246f tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
alpseyyah, Bir saat önce yazdı:

Arnold1246f, Bir saat önce yazdı:

Abi katılıyorum yani gerçekten deca ve anapolon kürüne göre çok yetersiz daha önce deca kullanan biri olarak yazıyorum bu süreçte doğal olarak çok daha iyi işler yapılıyor gerçekten şaşırıyorum bu formlara umarım gelecek yeni formda bu kürün karşılığını almış görebiliriz.

Beyler ikinizin de yorumlarına saygım var beğenen var beğenmeyen var yalnız uzun ester bir kürdeyim ve biliyorsunuz ki ilaçların açılma süreleri var eksik bişey olduğunu ben düşünmüyorum şahsen çünkü salonda kğ çevremde bile birçok kişi birden büyüdüğümü söylüyor bakış açısı bişey diyemem tabi konuyu sık güncellemişim muhtemelen daha bitene kadar da güncellemeyi düşünmüyorum çünkü sık olduğunda fark anlaşılmıyor dediğim gibi burda da beğenen var beğenmeyen var yorum yapmaktan tabi ki çekinmeyin..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnold1246f    5
Emrahtkty, 18 dakika önce yazdı:

He bu arada forumda form fotoğraflarınız da varsa bende görmek isterim tabi ki deca kürüne giren iki kişi olarak bakalım beni neler bekliyormuş sitem değil yanlış anlamayın 👍🏻 @alpseyyah @Arnold1246f 

Dostum geçmişte yapmıştım geçirdiğim kazalar sonucu 1.5 sene spor yapamadım hayatım karman çorman oldu şuan 2 aydır doğal gidiyorum küre girecek imkanlar olduğunda girmeyi düşünüyorum sağlığım elverirse.

Umarım kürden istediğin verimi alırsın.👍

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Memotellica    15

kanka ışığın daha iyi olduğu bir yerde çekil,emin ol herkesin fikri değişecek sadece açı ve ışık çok kötü onun dışında bir sorun yok,yorumlamak için yanlış bir açı boşuna moralin bozulmasın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Memotellica, 5 dakika önce yazdı:

kanka ışığın daha iyi olduğu bir yerde çekil,emin ol herkesin fikri değişecek sadece açı ve ışık çok kötü onun dışında bir sorun yok,yorumlamak için yanlış bir açı boşuna moralin bozulmasın.

Yok moralim bozulmaz zaten canlı gören insanların yorumları bile yetiyor ki söylediğin çok doğru iPhone 11 kullanıyorum videoları pudralıyor artı olarak pürüzsüz yapıyor hatları kapatıyor bundan çoğu vücutçu şikayetci hatta instagramda dediğine katılıyorum teşekkürler dostum 👍🏻

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
Emrahtkty, 42 dakika önce yazdı:

Beyler ikinizin de yorumlarına saygım var beğenen var beğenmeyen var yalnız uzun ester bir kürdeyim ve biliyorsunuz ki ilaçların açılma süreleri var eksik bişey olduğunu ben düşünmüyorum şahsen çünkü salonda kğ çevremde bile birçok kişi birden büyüdüğümü söylüyor bakış açısı bişey diyemem tabi konuyu sık güncellemişim muhtemelen daha bitene kadar da güncellemeyi düşünmüyorum çünkü sık olduğunda fark anlaşılmıyor dediğim gibi burda da beğenen var beğenmeyen var yorum yapmaktan tabi ki çekinmeyin..

Arkadaşlar doğru söylüyor ama yanlış değerlendiriyor. Deca kürünün formu bu değil haklılar ama şuan ortada pick yapmış bir deca yok. Şuan gelişimin ana faktörü anapolon. Değişim aynada sana daha farklı gözüküyordur muhtemelen, hep pump hem açı hem ışık. Beslenme konusunda öğün sayını 5-6 ya yükseltebilirsin ve bunlar temiz olmalı. Hangi kür olursa olsun bulkta yağlanmamak ana hedeftir, büyümek için ne bulursan yeme bu seni tartıda artı formda eksi duruma sokar. 2 haftada 1 karbı 150 arttırabilirsin. form paylaşımınıda 7. Haftaya saklayabilirsin. Son olarak poz verirken aşağıdan çekmemeye çalış, hafif yan orta en güzel formu vericektir. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Wh00, 2 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar doğru söylüyor ama yanlış değerlendiriyor. Deca kürünün formu bu değil haklılar ama şuan ortada pick yapmış bir deca yok. Şuan gelişimin ana faktörü anapolon. Değişim aynada sana daha farklı gözüküyordur muhtemelen, hep pump hem açı hem ışık. Beslenme konusunda öğün sayını 5-6 ya yükseltebilirsin ve bunlar temiz olmalı. Hangi kür olursa olsun bulkta yağlanmamak ana hedeftir, büyümek için ne bulursan yeme bu seni tartıda artı formda eksi duruma sokar. 2 haftada 1 karbı 150 arttırabilirsin. form paylaşımınıda 7. Haftaya saklayabilirsin. Son olarak poz verirken aşağıdan çekmemeye çalış, hafif yan orta en güzel formu vericektir. 

5 öğün yiyorum zaten beslenmemde falan sıkıntı yok dediğin gibi pick noktası değil bunu idrak edemiyorlar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229

Yahu arkadaşlar gerçekten motivasyon kırmakta üzerinize yok.

Adam cut küründen yeni çıkmış. Bulk kürüne YENİ başlamış. Adamın Kas dokusu çok iyi. İlacın açılmaya başlayacağı haftaya gelmiş. Siz sanki kür sonu gibi performans bekliyorsunuz. 

Yapmayın böyle şeyler.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Yahu arkadaşlar gerçekten motivasyon kırmakta üzerinize yok.

Adam cut küründen yeni çıkmış. Bulk kürüne YENİ başlamış. Adamın Kas dokusu çok iyi. İlacın açılmaya başlayacağı haftaya gelmiş. Siz sanki kür sonu gibi performans bekliyorsunuz. 

Yapmayın böyle şeyler.

Arada bi kaç tane çıkıyor böyle yapacak bişey yok abi 😂🤷🏿‍♂️

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Hiçbir şeyi beğenmeme timi mesaiye başlamış yine.

Bende deca küründeyim, iyiki benim konuya uğramıyor bu tim, sana böyle diyenler benim için ne derler düşünmek bile istemiyorum :)

Dün bizim hatun sağolsun S  beden kıyafetlerim  artık bana olmadığı için (3-4 sene önce XS giyiyordum) M beden bir şeyler almış, giydim denedim de keşke L beden alsaymışım dedi. Ama bu timdeki arkadaşlara sorsan bu deca gelişimi değil lololo...

Sonrada diyorsunuz ki linç ediliyoruz, e hak ediyorsun ki linç ediliyorsun.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
Rdm, 23 dakika önce yazdı:

Hiçbir şeyi beğenmeme timi mesaiye başlamış yine.

Bende deca küründeyim, iyiki benim konuya uğramıyor bu tim, sana böyle diyenler benim için ne derler düşünmek bile istemiyorum :)

Dün bizim hatun sağolsun S  beden kıyafetlerim  artık bana olmadığı için (3-4 sene önce XS giyiyordum) M beden bir şeyler almış, giydim denedim de keşke L beden alsaymışım dedi. Ama bu timdeki arkadaşlara sorsan bu deca gelişimi değil lololo...

Sonrada diyorsunuz ki linç ediliyoruz, e hak ediyorsun ki linç ediliyorsun.

Kardesim sanırım söylemek istediğimi tam anlatamadım. Bak mesela senin profilindeki fotonun senin foton olduğunu düşünerek söyleyecek olursam senin kürde olduğun anlaşılıyor yani vücutta ilac olduğu belli. Öyle acayip kutleler tabiki hemen olmuyor ama kürde deca yada tren gibi ilaclar varsa vücut çok büyük olmasada agresif bir yapıda olur. Diğer yorum yazdığım arkadaşta bunu göremedim. Umarım ifade edebilmisimdir. Yapmak istediğim kesinlikle ukalalık yada bilmişlik değil yazı dilinde maalesef çok iyi ifade edilemiyor bazen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.