Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emrahtkty

Testo-deca-anapolon

Önerilen İletiler

Emrahtkty    1.394

Herkese selamlar,

Beni artık az çok hepiniz tanıyorsunuz @Loving Burak abinin desteği ile yeni bir büyüme kürüne başladık.Haftalık 500 testo 400 deca 1 tab anapolon ile 1 haftayı bitirdim.Totalde 13-14 hafta sürecek bir kür planladım duruma göre uzatma ihtimalim var.Bu günlüğü ara ara güncelleyeceğim.Umarım sıkıntısız bir kür geçiririm 😎

Formlarımı az çok biliyorsunuz o yüzden direk şuanki formu koyacağım.

88318B6E-FCCA-430B-976D-ADD18A3861A4.thumb.jpeg.49630676feef4480d513acc4f80ab369.jpeg

• Beğen 5
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.239
Emrahtkty, 4 saat önce yazdı:

Herkese selamlar,

Beni artık az çok hepiniz tanıyorsunuz @Loving Burak abinin desteği ile yeni bir büyüme kürüne başladık.Haftalık 500 testo 400 deca 1 tab anapolon ile 1 haftayı bitirdim.Totalde 13-14 hafta sürecek bir kür planladım duruma göre uzatma ihtimalim var.Bu günlüğü ara ara güncelleyeceğim.Umarım sıkıntısız bir kür geçiririm 😎

İlgi ile takip edeceğim.

Bence elinde veri olması açısından;

Kilo

vücut ölçüleri

yağ oranı

gibi gibi şeyleri de buraya not düşmelisin. En nihayetinde sonucu beraber değerlendiririz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Emrahtkty, 4 saat önce yazdı:

Herkese selamlar,

Fotoğraf ve açıları daha iyi yüklersen ilerleyen süreçlerde farkida daha net anlarız attığın fotoğrafdan formu anlayamadım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

İlgi ile takip edeceğim.

Bence elinde veri olması açısından;

Kilo

vücut ölçüleri

yağ oranı

gibi gibi şeyleri de buraya not düşmelisin. En nihayetinde sonucu beraber değerlendiririz.

Bel 75

kilo 81 

Vğcut ölçüsü hiç almam aynada ki görüntü yetiyor 😂

Vural2, Bir saat önce yazdı:

Bütçe varsa boldenon eklenebilir.16-20 haftaya uzarsa daha tatmin edici olabilir.

İkisinin yanına mı?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Emrahtkty, 29 dakika önce yazdı:

Bel 75

kilo 81 

Vğcut ölçüsü hiç almam aynada ki görüntü yetiyor 😂

İkisinin yanına mı?

Evet, kür geçmişin var sonuçta 1-12 deca ya 1-16 bolde yapılabilir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Feng, 2 saat önce yazdı:

Hayirli olsun emrah tansiyona dikkat et dbol daha safe bi tercih bence guzel bir kur kutle icin ama mental ve duygusal olarak insani inanilmaz etkileyen bir kur dikkat etmeni tavsiye ederim kotu bir donem gecirdigini dusundugunde mutlaka deca kullandigini hatirlamaya calis 

Teşekkürler dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.239
Feng, 2 saat önce yazdı:

Hayirli olsun emrah tansiyona dikkat et dbol daha safe bi tercih bence guzel bir kur kutle icin ama mental ve duygusal olarak insani inanilmaz etkileyen bir kur dikkat etmeni tavsiye ederim kotu bir donem gecirdigini dusundugunde mutlaka deca kullandigini hatirlamaya calis 

Tavsiye gibi tavsiye.

Nor19 için komple bu geçerli. Kürde olduğun aklının bir köşesinde hep dursun. Kız arkadaşın vs varsa muhakkak uyar duygusal değişim ve kıskançlık için. En azından o sana hatırlatır kürde olduğunu.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

@Emrahtkty başarılar dilerim.

Bende Deca kürüne bugün başladım, konuyu güncellemeyi ihmal etme :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Feng, 11.07.2021 - 15:09 yazdı:

Hocam bunu iyiki söyledin ben bilmiyordum, bu hafta Loving ile aynı kür e başlayacaktık söylediğin iyi oldu

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Rdm, 4 saat önce yazdı:

@Emrahtkty başarılar dilerim.

Bende Deca kürüne bugün başladım, konuyu güncellemeyi ihmal etme :)

İkimiz içinde hayırlı olsun abi o zaman :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

2.haftanın ortası daha testo ve deca çalışmadı onlardan bişey beklemiyorum anapolon şimdilik idare ediyor +3.5 kg aldırdı.

2C4809E5-61A1-45BC-BB62-9FEF6C8DE805.thumb.jpeg.82ba1e57dc595680c180eedab627260e.jpeg

Kendi basına ışıksız cekim de anca bu kadar oluyor kusura bakmayın 😂

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Güzel gidiyorsun, helal.  Kapışalım mı :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.239
Emrahtkty, 15.07.2021 - 09:32 yazdı:

2.haftanın ortası daha testo ve deca çalışmadı onlardan bişey beklemiyorum anapolon şimdilik idare ediyor +3.5 kg aldırdı.

Kendi basına ışıksız cekim de anca bu kadar oluyor kusura bakmayın 😂

Sakın clear bulktan çıkma. Bu sharpen görüntü seni daha cüsseli gösteriyor. Bacaklara bir tik yüklenelim. Squat vs yerine extension leg press gibi hareketlere yönelmen ordaki üçlü kasların daha belirgin olmasını sağlayacaktır. Çünkü hacmine göre üst bacakların hacmi iyi. Sadece parçalanması gerek.

Gözüm üzerinde :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Sakın clear bulktan çıkma. Bu sharpen görüntü seni daha cüsseli gösteriyor. Bacaklara bir tik yüklenelim. Squat vs yerine extension leg press gibi hareketlere yönelmen ordaki üçlü kasların daha belirgin olmasını sağlayacaktır. Çünkü hacmine göre üst bacakların hacmi iyi. Sadece parçalanması gerek.

Gözüm üzerinde :)

Aynen abi aslında sıkmadım sıksam parçalı hali gözükürdü :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

Selamlar 4.haftadan.Geçen haftayı antrenmansız geçirmek zorunda kaldık kazadan dolayı bu hafta antrenmanlara döndük şükür.Henüz deca ve testonun etkisini göremediğimi düşünüyorum çünkü erken.Tahminimce 7.hafta itibariyle uçuş modu olmuş olur.Şuanlık anapolon ile devam.7-8 kg aldım ama öyle su topu olacaksın muhabbetleri falan boş muhabbetlermiş.Tabü ki bu kadar kas koydum diyemem ama belim 1 cm arttı sadece.Şimdilik durumlar böyle 4 hafta görünümlü 3 hafta :) 7.haftada tekrar güncelleme atacağım o zaman farkı daha iyi anlarız.Sevgiler..

https://streamable.com/8mj8oa

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Feng, 6 dakika önce yazdı:

Selam emrah benim de decada belim ciddi anlamda kuculup uste hacim koymustum 

suan gorunen su deca bende 7. Haftada acilmisti sanirim birden kuvvetim artmisti bekle bakalim

Bende o haftalarda patlama bekliyorum açıkçası 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Forumda ilgiyle takip ettiğim bir husus var. Burak hocanın decayı gerçekten büyük bir ustalıkla kullanması. Arkadaşlar sizler de görüyorsunuz. Burak hocayla deca kürüne girenlerin hiçbirinin libido ereksiyon vs. sorunu olmuyor. Şu anda Türkiye'de kalbür üstü hocalara sorsanız çoğu decadan öcü gibi kaçarlar ama bilgi ve tecrübe başka bir şey. Hep söylüyorum doğru kür planlaması bu işin anahtar noktası. Doğru ilaç ve doz seçimi daha işin başında bir çok şeyi olumlu anlamda çözüyor.

@Emrahtkty ve @Rdm kardeşimizi de deca konusunda merakla takip ediyorum.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Mickey, 3 dakika önce yazdı:

Forumda ilgiyle takip ettiğim bir husus var. Burak hocanın decayı gerçekten büyük bir ustalıkla kullanması. Arkadaşlar sizler de görüyorsunuz. Burak hocayla deca kürüne girenlerin hiçbirinin libido ereksiyon vs. sorunu olmuyor. Şu anda Türkiye'de kalbür üstü hocalara sorsanız çoğu decadan öcü gibi kaçarlar ama bilgi ve tecrübe başka bir şey. Hep söylüyorum doğru kür planlaması bu işin anahtar noktası. Doğru ilaç ve doz seçimi daha işin başında bir çok şeyi olumlu anlamda çözüyor.

Kesinlikle libido ereksiyon konularında hiç sıkıntı çekmedim çünkü kendimden fazla Burak abiye güveniyorum.İşi bilen ile çalışmak farklı bir boyut.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Mickey, 1 saat önce yazdı:

Libido ve ereksiyon sorunu (nedeni bilinmeyen hiperprolaktinemi) nedeniyle testosteronu arttırırım belki diyerek başladım ben vücut geliştirmeye. Sonrası malum buraya kadar geldik işte :) Dolayısıyla hiç öyle endişelelerim yok şu an. Ama teşhis konmadan önce yaşadıklarımı bir ben bir de eşim bilir, ki artık tüm kadınların adet döngüsündeki hallerine sonuna kadar hak verebiliyorum.

Cidden tehlikeli işler bunlar, yani ilaç, steroid falan değil, oynadığımız hormonlar oyuncak değiller, kadın insanı rezil veya vezir edebilir lakin, hormonlar katil bile edebilir, aman dikkat.

Cidden işi bilen, uzman kişilere emanet etmemiz lazım kendimizi.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Emrahtkty, 12 saat önce yazdı:

https://streamable.com/6dgy4k

Güncel.Artık zamanı geldi decanın patlamasını bekliyorum 😆

Bende ruhen ve güç olarak patladı ama, fiziksel olarak henüz bir değişim yok. Aletleri elimle bükesim geliyor o derece çalışıyorum ama sanki hiç çalışmamışım gibi hissediyorum :) 

Seninki de ne türlü patlar bilemiyorum ama bugün yarın patlar, kolay gelsin kardeşim :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Favorit    39
Emrahtkty, 2 dakika önce yazdı:

Yavaş yavaş işlemeye başladık :) Bu haftadan sonra iyice kaloriyi arttırıp kür sonuna bi bu kadar daha kilo eklemiş olarak bitirmeyi planlıyorum..

https://streamable.com/sgy7ic

3 aylık natural vücut görüyorum burda dostum hevesini kırmak gibi olmasın ama çok acelecisin gibi

• Beğen 2
  • Şaşkın 2
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.