Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emrahtkty

Testo-deca-anapolon

Önerilen İletiler

Emrahtkty    1.394
Yaziklarolsunsana, 1 saat önce yazdı:

Sence gh siz verimlimi kaç unite ile başladın kaçar kaçar yükseltin nasıl takibini yapıyorsun teşekkür ederim yanıtın içim

gh ile daha iyi çalışabilir ama anaboliklwrle de iyi çalışıyor bence.5iu ile başlamıştım suan öğün bası 13iuya kadar çıktım.Takibini hipo belirtilerine göre yaptırsın ya da şeker ölçüm cihazı ile.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrahtkty, 3 saat önce yazdı:

gh ile daha iyi çalışabilir ama anaboliklwrle de iyi çalışıyor bence.5iu ile başlamıştım suan öğün bası 13iuya kadar çıktım.Takibini hipo belirtilerine göre yaptırsın ya da şeker ölçüm cihazı ile.

Vay maşallah öğün başı 13 iu kaç öğün yiyorsun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Yaziklarolsunsana, 5 saat önce yazdı:

Vay maşallah öğün başı 13 iu kaç öğün yiyorsun ?

Her öğün değil günde 2 öğünde kullanıyorum :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Emrahtkty, 14.10.2022 - 14:39 yazdı:

Humalog mu ? Ben de kullanmak istiyorum.Tecrübelerini paylaşır mısın hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Vural2, Bir saat önce yazdı:

Tabi kş kardesim.Günde 2 kullanıyorum antrenman sırasında antrenmana girmeden 15 dk önce alıyorum malto bcaa glutamine kreatin karışımını antreman sırasında yudum yudum tüketiyorum maksat antrenman sırası düşük kan şekerinden yararlanarak yırtılan adeleye besin göndermek.Birde antrenman sonu öğün ile kullanıyorum oda düşük kan şekerinden faydalanarak öğünleri kasa sokmak icin.2 kere bana yeterli geliyor mutlaka düşük dozdan başlanıp iu basına saf kaç gr karbonhidrat tolere edebildiğini vücudunun bulman gerek.Kendi adıma konuşayım iu basına 12 gr saf karb bende çalışan şekil.Bunun altına indiğim zaman feci şekilde hipo belirtileri başlıyor.Bunu bulmanın tek yolu zamanla deneye deneye bulmak yada sürekli ölçüm cihazı ile ölçüm yapmak.Kafana takılan başka bişey daha olursa yaz elimden geldiğince destek olurum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
Vural2, 11 saat önce yazdı:

Humalog yerine novorapid kullan. çok daha iyi bence

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
Emrahtkty, 14 saat önce yazdı:

Tabi kş kardesim.Günde 2 kullanıyorum antrenman sırasında antrenmana girmeden 15 dk önce alıyorum malto bcaa glutamine kreatin karışımını antreman sırasında yudum yudum tüketiyorum maksat antrenman sırası düşük kan şekerinden yararlanarak yırtılan adeleye besin göndermek.Birde antrenman sonu öğün ile kullanıyorum oda düşük kan şekerinden faydalanarak öğünleri kasa sokmak icin.2 kere bana yeterli geliyor mutlaka düşük dozdan başlanıp iu basına saf kaç gr karbonhidrat tolere edebildiğini vücudunun bulman gerek.Kendi adıma konuşayım iu basına 12 gr saf karb bende çalışan şekil.Bunun altına indiğim zaman feci şekilde hipo belirtileri başlıyor.Bunu bulmanın tek yolu zamanla deneye deneye bulmak yada sürekli ölçüm cihazı ile ölçüm yapmak.Kafana takılan başka bişey daha olursa yaz elimden geldiğince destek olurum.

uzun ester insülin ile ilgili fikrinizi alabilirmiyim etki aldığımızı nasıl anlayabiliriz atıyorum 2 saate sindirilecek bir besin yiyoruz 2 saat sonunda kan şekerimiz düşük seviyede mi olmalı eğer düşükse yediğimizle aldığımız insülin dozu oranı makuldür yanlış mı biliyorum bir de insülünde sürekli artıra artıra gitme nedeniniz ne duyarsızlık mı oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Hafifzargana, 9 saat önce yazdı:

uzun ester insülin ile ilgili fikrinizi alabilirmiyim etki aldığımızı nasıl anlayabiliriz atıyorum 2 saate sindirilecek bir besin yiyoruz 2 saat sonunda kan şekerimiz düşük seviyede mi olmalı eğer düşükse yediğimizle aldığımız insülin dozu oranı makuldür yanlış mı biliyorum bir de insülünde sürekli artıra artıra gitme nedeniniz ne duyarsızlık mı oluyor

Dostum uzun kullanmadım ben hiç tavsiye de etmiyorum açıkçası kısa ester de ne zaman ne yaşayacağını az çok anlıyorsun ama uzun 20 saat kanında kalıyor ne zaman seni hipoya sokar hiç belli olmaz ki bence olay bodybuilding ise uzun ester biraz ters orantı geliyor amaç düşük kan şekeri ile besini adeleye pompalamak ama sen uzun esterde ne zaman kan sekern düşeceğini kestirmeyeceğin icin öğünlerin zamanlamasınıda tutturamamış olursun otomatik.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Uzak dur derim 

Hafifzargana, 16 saat önce yazdı:

İnsülin çok hassas denge hipoya sokarsa gidersin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Larues, 3 saat önce yazdı:

Uzak dur derim 

İnsülin çok hassas denge hipoya sokarsa gidersin 

Gidersin biraz abartı olmuş dostum defalarca hipo yaşayan birisi olarak sadece sakin olman ve ne yapman gerektiğini bilmen yeterli :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
Emrahtkty, 8 dakika önce yazdı:

Gidersin biraz abartı olmuş dostum defalarca hipo yaşayan birisi olarak sadece sakin olman ve ne yapman gerektiğini bilmen yeterli :) 

Emrah bu konuda bir ekleme yapayım, sarsabiliyor lakin öldüre de biliyor. Bir anlık dalgınlık her şeyi mahvedebilir. Kendi adıma çok çekindiğim konudur. Ha de ki forumda ölen var mı? Yada tanıdığın bildiğin ölen birisi var mı? Yok. 

Yine de çekiniyorum. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
rastlantisal, 26 dakika önce yazdı:

Emrah bu konuda bir ekleme yapayım, sarsabiliyor lakin öldüre de biliyor. Bir anlık dalgınlık her şeyi mahvedebilir. Kendi adıma çok çekindiğim konudur. Ha de ki forumda ölen var mı? Yada tanıdığın bildiğin ölen birisi var mı? Yok. 

Yine de çekiniyorum. 

Bunca yoğun hayat şartlarında bence bu spor işimiz değilse kendimize ekstra bir iş çıkarmaya gerek yok diye düşünüyorum. Kan testi gibi değil ki ayda bir teste gidelim. Gün içinde bir de o stresi yaşamaya değecegini sanmıyorum. Emrah kardeşime de saygı duyuyorum. Ölceksin şöyle böyle demek yerine bir yola çıkan arkadaşlarımıza destek olmamız lazım.

tarihinde otopsicikedi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Emrahtkty, 4 saat önce yazdı:

Valla reis herkesin bünyesi bir değil şuan olmaz 5 yıl sonra olur bilemezsin belki ilk hipoda ölüp gidecek veya gözünden bacağından olacak kimse bisey diyemez. O yüzden hiic gerek yok ama şu da gerçektir insulinsiz vücut falan olmaz bazı şeylerin bedeli çok ağır maalesef

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
Larues, 2 saat önce yazdı:

Valla reis herkesin bünyesi bir değil şuan olmaz 5 yıl sonra olur bilemezsin belki ilk hipoda ölüp gidecek veya gözünden bacağından olacak kimse bisey diyemez. O yüzden hiic gerek yok ama şu da gerçektir insulinsiz vücut falan olmaz bazı şeylerin bedeli çok ağır maalesef

İnsülin ve Gh kullanmadan dünya 2.si olan tanıdığım var mesela. Türkiye derecelerini söylemiyorum bile. Olmaz diye bir şey yok illaki olur. İnsülin bu işi hızlandıran etkenlerden sadece.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

İnsülin ve Gh kullanmadan dünya 2.si olan tanıdığım var mesela. Türkiye derecelerini söylemiyorum bile. Olmaz diye bir şey yok illaki olur. İnsülin bu işi hızlandıran etkenlerden sadece.

abi hangi siklet ama 65 kiloda çok güzel duran insanlar var salonda ama 65 kilo işte....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
holyland, 21 dakika önce yazdı:

abi hangi siklet ama 65 kiloda çok güzel duran insanlar var salonda ama 65 kilo işte....

80 kg :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43

@Emrahtkty günlüğün büyük kısmını okudum güzel bir değişim yaşıyorsun tebrik ederim. Benim merak ettiğim anapolon üstüne olan değişimdi aslında. memnun kaldın mı bıraktıktan sonra kilonda çok büyük değişim yaşadın mı? tekrar kullanmayı düşünür müsün düşünmüyorsan sebebini belirtirsen sevinirim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
swager, 17 dakika önce yazdı:

@Emrahtkty günlüğün büyük kısmını okudum güzel bir değişim yaşıyorsun tebrik ederim. Benim merak ettiğim anapolon üstüne olan değişimdi aslında. memnun kaldın mı bıraktıktan sonra kilonda çok büyük değişim yaşadın mı? tekrar kullanmayı düşünür müsün düşünmüyorsan sebebini belirtirsen sevinirim. 

Teşekkürler.Ben tekrar anapolon kullanırım beğendim güzel bir ilaç sağlam kilo aldırıyor cidden danaboldan çok daha kuvvetli ve bıraktıktan sonra max 2 kg vermiştim ben İran anapolon kullandım bence düşüncen varsa kesinlikle kullanmalısın hızlı bir başlangıç olur onu bitirildiğinde testo açılacağı icin beslenmeni antrenmanı salmazsan abartıldığı gibi 10 kg kayıp olmaz :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Teşekkürler.Ben tekrar anapolon kullanırım beğendim güzel bir ilaç sağlam kilo aldırıyor cidden danaboldan çok daha kuvvetli ve bıraktıktan sonra max 2 kg vermiştim ben İran anapolon kullandım bence düşüncen varsa kesinlikle kullanmalısın hızlı bir başlangıç olur onu bitirildiğinde testo açılacağı icin beslenmeni antrenmanı salmazsan abartıldığı gibi 10 kg kayıp olmaz :) 

Biraz konu dışına kayıyor ama çok da önemli bir soru olmadığı için burdan sorayım dedim. Ben de dbol Testo bolde kürüne başladım dbolün verdiği hacim bırakınca ne kadar gider bu kürde beslenme antrenman salınmazsa?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
desperado, 7 saat önce yazdı:

Biraz konu dışına kayıyor ama çok da önemli bir soru olmadığı için burdan sorayım dedim. Ben de dbol Testo bolde kürüne başladım dbolün verdiği hacim bırakınca ne kadar gider bu kürde beslenme antrenman salınmazsa?

Tamamen genetik sınırlarına ve beslenmeyi ne kadar düzgün yaptığına bağlı kürde danabol var diye seni su topu yapacak şekilde beslenmeden ölçülü ve dikkatli beslenmek gerek.Ha ben olsam boldenon ile danabolu aynı küre koymazdım ters sinerjik ilaçlar cünkü.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

Dianabol ile 10kg aldım ve 3-4 kg geri vermişimdir en fazla. Aldığını işersin olayına takılmayın, dianabol ve anapolon çok kuvvetli ve güzel ilaçlar. Testosteron ile beraber kullanırsanız kısa sürede büyük hacim elde edersiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Tamamen genetik sınırlarına ve beslenmeyi ne kadar düzgün yaptığına bağlı kürde danabol var diye seni su topu yapacak şekilde beslenmeden ölçülü ve dikkatli beslenmek gerek.Ha ben olsam boldenon ile danabolu aynı küre koymazdım ters sinerjik ilaçlar cünkü.

Anladım teşekkür ederim cevabın için. Ekto yapıdayım zor kilo alıyorum. Temiz ama yüksek kalori besleniyorum. Daha 1 hafta olmadı 1 kilo civarı aldım, hacimlenme ve pump arttı. Belki de bu kombin bana yaradı 🙄

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar yaşım daha 18 haftalık 500mg testo e boldenon ve dianabol kullanıcam fakat dianabolden biraz korkuyorum dianabol u ne kadar kullanmam lazım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
desperado, 23 saat önce yazdı:

85.7 kiloda anapolona başladım, anapolonu bıraktım 92 kg da 0 kilo kaybı yaşadım beslenmemi hiç bırakmadım makrolarımı tamamen temiz aldım ekstra sadece yatmadan önce gelen açlıktan kaynaklı köfte ekmek söylüyordum dışarıdan. Anlık stok kilomda 98 ve ilk kilo alımlarım aşırı hızlı oldu ilaç 12 günde falan pick yaptı bende sonra yataya bağladım açıkçası enjeksiyonlu bir ilaç olsa kesinlikle doz arttırırdım ama kickstart oral olduğu için karaciğerlerime kıyamadım erken bıraktım o yüzden anapolonu 21 gün kullandım sadece. Bıraktından sonra ciddi bir tansiyon problemi yaşadım takribi 1 hafta 10 gün falan sonrasında azaldı bu problem onun dışında ilaçla gelen hacim, iştah artışı ve kilolardaki artış working setlere %30 ağırlık ve ekstra 3 tekrar ekledim neredeyse ortalama.

Yunus Emre54, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar yaşım daha 18 haftalık 500mg testo e boldenon ve dianabol kullanıcam fakat dianabolden biraz korkuyorum dianabol u ne kadar kullanmam lazım 

Korkman gereken şey dianabol değil bu yaşta küre giriyor olman bence çok iyi düşünmelisin bu yaş ve kür rasyosuyla ilgili bir çok konu mevcut defalarca kez incelemeni şiddet ile tavsiye ederim. Soruna gelecek olursak testo ent bolde ent bu ilaçlar geç açılır testoyu hissetmeye başlarsın 4. haftada değişimlerden libididosu kas sertliği 2. hafta yavaş yavaş gelmeye başlar bolde çok çok geç açılır. Bu noktada sana bağlı 3-4 hafta kafidir diye düşünüyorum oral steroidlere çok sıcak bakan birisi değilim kendini gözlemle kilonu sürekli gözlemle sabit beslen sabit saatlerde uyu ve kalk vücudun stabil olursa daha rahat gözlemleme imkanı yaşarsın kağıt üzerinde bir hafta bir rakam belirtmek yanlış olur yataya bağladığında veya artışlar azaldığında da bırakabilirsin her ilaç belli bir noktada pick yapar ve yatay sürece bağlar.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.