Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Junkboy

Ürün içinde kortizon olup olmaması

Önerilen İletiler

Junkboy    5

Ürün içinde kortizon varsa kesin olarak kilo aldırma yapar mı? Ben kullandığım cypionate da sürekli su atıyorum ve kilo alamıyorum ya da kilo kaybediyorum. Sık idrara çıkma sorunu önceden de olan bir sorundu bende ama şimdi çok daha fazla. Endokronoloji ve ürolog ile pek çok test yapıldı, asla bir sorun çıkmıyor testlerde. En kısa sürede gidip kortizol testi yaptırmam sizce mantıklı mı? Çünkü bu idrar yüzündan kaslarda bariz ufalma var. En son yaptırdığım total testo testinde,  pztesi 120 mg vurduktan sonra çarşamba total testo 1300 çıkmıştı. Pztesi ve perşembe 120 120, toplam 240 vuruyorum. Bu arada kür değil, trt için kullanıyorum ama spora da faydası olsun diye biraz yüksek tuttum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Junkboy    5

Bir de ek olarak eğer içinde kortizon türevi bir madde de varsa, testte kortizol bariz şekilde yüksek çıkar mı? Benim bu Cypionate dan önce normal zamanda bile 25 civarı çıkıyordu kortizol tahlili. Ki bildiğim kadarı ile bu da yüksek bir rakam. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83

yoktur herhalde bu fiyata merdivenaltı olsa bile cakallık yapmazlar herhalde :D

Pardon o prop tu galiba :D bir sıkıntı var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Junkboy    5

Bir siteden değil lisanslı sporcu yarışmacı bir tanıdığımdan temin ediyorum. Kendisi ve yarışması arkadaşları da kullandığı için güvenerek aldım ama üstte yazdığım sıkıntılar var.  Tabi ki kür yapmadığım için aşırı bir beklentim yok ama gene de testo yükselmesi olduğu için minimal bir kazanç bekliyordum, şimdi baya kafam karışık. 

tarihinde Junkboy tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Junkboy    5

Trt için en mantıklı seçimin cypionate veya enantat olduğu söyleniyor yabancı forumlarda. Ben de nebido dan açıkçası bir fayda göremediğim için ( bir anda 1000 mg basılınca çoğu estradiol e gidiyor zaten ve sürekli kullanımda arimidex olmadan kesin jinekomasti oluyor Bi şekilde.. Salınımı çok yavaş olduğu için enantat veya cypionate da olduğu gibi bir arimidex dozaj ve takvimi belirlemek de çok zor. Ayrıca nebido söylendiği gibi 3 ay yetmiyor ve çok çabuk düşüyor) sık idrara çıkma olayı nebido da da olurdu, şu an kullandığım üründe çok daha fazla. Vücudu su tutmaya iten şeylerin bende direk tam tersi su attırması gibi bir metabolizma bozukluğu olduğuna inanır oldum artık bende. Ve hiçbir doktor da bunu çözemiyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    383
Junkboy, 6 saat önce yazdı:

Ürün içinde kortizon varsa kesin olarak kilo aldırma yapar mı? Ben kullandığım cypionate da sürekli su atıyorum ve kilo alamıyorum ya da kilo kaybediyorum. Sık idrara çıkma sorunu önceden de olan bir sorundu bende ama şimdi çok daha fazla. Endokronoloji ve ürolog ile pek çok test yapıldı, asla bir sorun çıkmıyor testlerde. En kısa sürede gidip kortizol testi yaptırmam sizce mantıklı mı? Çünkü bu idrar yüzündan kaslarda bariz ufalma var. En son yaptırdığım total testo testinde,  pztesi 120 mg vurduktan sonra çarşamba total testo 1300 çıkmıştı. Pztesi ve perşembe 120 120, toplam 240 vuruyorum. Bu arada kür değil, trt için kullanıyorum ama spora da faydası olsun diye biraz yüksek tuttum. 

Cypionate için olması gereken bu zaten yarışmacılar yarismaya yaklaştigin da enanthatı kesip cypionate ve propa yönelir.Kilo enanthat bunların yanında daha fazla su tutma özelligine sahip.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93
Junkboy, 13 saat önce yazdı:

350 TL. Testosteron cypionate. Rus ürünü. 

Rus urunu derken hangi marka? Pharmacom mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Junkboy    5

Hayır, başka bir başlıkta da sorulmuştu önceden fakat cypionate ı değildi. En son 16 haziran da total testosteron baktırmıştım. 1300 çıkmıştı. Ürünü yaklaşık 1.5 ay kullanmıştım. Pztesi ve perşembe olmak üzre 120 120, toplam 240 mg şu andaki doz. Dün yaptırdım, bugün gidip total testo ve kortizol için kan verdim az önce. 

IMG_20210706_103658.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Junkboy    5
cavalera, 55 dakika önce yazdı:

Rus urunu derken hangi marka? Pharmacom mu?

Aynı marka hakkında okunuşunun Mir olduğu konusunda yorum yapmışsınız hocam hatta 2020 başlarında, başka bir başlıkta. Muhtemelen hatırlarsınız 

IMG_20210706_103658.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93
Junkboy, 1 saat önce yazdı:

Aynı marka hakkında okunuşunun Mir olduğu konusunda yorum yapmışsınız hocam hatta 2020 başlarında, başka bir başlıkta. Muhtemelen hatırlarsınız 

IMG_20210706_103658.jpg

Burada hic rastlamadigim bir urun, umarim doludur ve istediginiz sonucu alirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Junkboy    5
cavalera, 21 dakika önce yazdı:

Burada hic rastlamadigim bir urun, umarim doludur ve istediginiz sonucu alirsiniz.

Yazdığım gibi benim durum daha sakat hocam trt için kullandığım için. Stabil düzenli gelecek bir kaynak bulmam lazım cypionate veya enantat için. Ancak kime güveneceğimi bilmiyprum artık. Bugünkü sonuçlar kötü çıkarsa (kortizol çok yüksek çıkarsa ve 2 ay boyunca ben bunu vurduğum için hafiften ayvayı yeme durumu oldu diye aşırı stresliyim şu anda) forumda bu ikisinden( enantat veya cypionate) düzenli şekilde sağlayabilecek arkadaşlar var mı acaba? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93
Junkboy, 3 dakika önce yazdı:

Yazdığım gibi benim durum daha sakat hocam trt için kullandığım için. Stabil düzenli gelecek bir kaynak bulmam lazım cypionate veya enantat için. Ancak kime güveneceğimi bilmiyprum artık. Bugünkü sonuçlar kötü çıkarsa (kortizol çok yüksek çıkarsa ve 2 ay boyunca ben bunu vurduğum için hafiften ayvayı yeme durumu oldu diye aşırı stresliyim şu anda) forumda bu ikisinden( enantat veya cypionate) düzenli şekilde sağlayabilecek arkadaşlar var mı acaba? 

Burak hocadan temin etmeyi neden dusunmuyorsunuz? Sag alttaki whatsapp iletisimden ulasabilirsiniz kendisine.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Junkboy    5
cavalera, Şimdi yazdı:

Burak hocadan temin etmeyi neden dusunmuyorsunuz? Sag alttaki whatsapp iletisimden ulasabilirsiniz kendisine.

Foruma daha dün girdiğim için tanımıyordum kimseyi, teşekkür ederim. Akşam duruma göre bakayım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Junkboy, Bir saat önce yazdı:

Prop bence yan etki olarak daha iyi enant ağır veya yavaş çalışan bir ilaç maddi durumun iyiyce 2 günde 1   0.5 ml  prop gitmeni öneririm testo enant kas kazanımı uzun vadeli kurlerde daha avantajlı olduğunu düşünüyorum ve çok daha toksik kısa esterlere göre. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Junkboy    5
cavalera, 7 saat önce yazdı:

Kortizol değeri normal çıktı, testo da gayet iyi çıktı ama nedense bu ilaçtan soğudum biraz, ki zaten bir gelişim de vermedi bana, kağıt üstünde iyi çıkan rakamdan başka. Cypionate ı bırakıp enantat a geçiyorum, Burak Hoca dan destek alip. Bakalım umarım bana daha iyi gelir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Psikolojik olabileceğini düşünüyorum.Enanth geçince test ile birlikte durumu paylaşırsanız daha iyi olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Junkboy    5
Vural2, Bir saat önce yazdı:

Psikolojik olabileceğini düşünüyorum.Enanth geçince test ile birlikte durumu paylaşırsanız daha iyi olur.

Evet planım o hocam. Şöyle bir durum da var ayrıca. Nebido kullanırken de bir miktar vardı ve ürolog aktif mesane sendromu deyip betmiga isminde bir hap vermişti mesane kapasitesini artıran. Bir süre işe yaradı Cypionate a geçtiğimde bariz şekilde artınca idrar olayı, o da yaramamaya başladı. Sonra nette baya araştırma yaptım ve Adh hastalığına rastladım. Hipofiz bezinden salgılanan antidiüretik hormon azlığı yüzünden böbrekler suyun bir kısmını geri ememeyip direk dışarı atıyor çoğunu. Kişi sürekli susamış hissiyatta olduğu için çok da su içiyor, içtikçe boşaltıyor. Doktor kullanma dese de çok sıkıntım olduğu için denedim ama beklediğim etkiyi vermedi. Bir nebze rahatlattı. Ayrıca bu ilacı tüketirken çok su içilirse sodyum potasyum elektrolit dengesi tamamen bozuluyor ve hayati risk oluyor. Bu ilacı kullandım ama spor yaptığım için çok su tüketince o denge bozulmaya başkadı hemen. O yüzden 1 ay kullanıp bıraktım, ki doktorlar zaten başlama demişti aslında bana. Sonuçta o da bir hormon, dışardan belli süre alınca bence vücut kendi üretimi azalttı hipofizde. Şu anda ondan daha fazla sıkıntı çekiyorum gibime geliyor. Bilmiyprum ne olacak, görecez. Ürolog a gidip cypionate veya enantat kullanmaya başladım deyince hemen kaş çatıp işte bu yüzden olmuş u yapıştırıyor. Bir teşhis koyamadıkları için hemen sebebi testo türevine bağlamak kolaylarına gidiyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Junkboy    5

Yeni açtığım 10 ml lik cypionat şişe den ilk enjeksiyon sonrası, 3 gün sonra yaptığım tahlilde total testo 570 civarı çıktı, her zaman çıktığından baya düşük, zaten kafam karışıktı, haftada 2 kez vurmama rağmen hala aşırı dalgalanma olıyor ve bilinmeyen marka olduğu için hiç içime sinmiyordu kaynak güvenli olduğunu söylese de. Bu akşam Burak Hoca dan aldığım Balkan Enantat a başlıyorum haftada 125 125,  250 ile. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Junkboy    5

Bu arada ilacın testo değerinin çok hızlı düşmesi idrar çıkışını artırıcı etki yapabilir mi?  Bir şekilde vücudun su tutma mekanizmasını karıştırıp? 

İdrarla alakalı konuda işler daha da karıştı aslında. Pztesi belki Cushing Sendromu ile ilgili bir teste gireceğim doktorun vereceği karara göre. Tepetaklak gidiyoruz gibime geliyor ama bakalım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179

Aldığın kişiyi tanımam etmem söylicem sey onun için geçerli deil fakat bu tr de şu madalyası var şu birinciliği olan bir hocadan 3 yıl önce arkadaşım testo almıştı adamı arkadaşımla sıkıştırıp parasını aldık hazır sıkıştırmışken vurduğunun ne olduğunu öğrenmek istedi utana sıkıla aktardaki karınca yağından bahsetmişti böyle bir anım var anlatmak istedim  düşük testo konusuna gelince test için çok erken 5. haftada yaptırman en garanti sonuca götürür 3.gün senin vurduğun yani dışardan aldığın baskılamaya başladığı için düşük çıkmış olabilir diye düşünüyorum tabi yanılıyor olabilirim. 

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Junkboy, 7/5/2021 - 19:44 yazdı:

Zaman geçmiş üzerinden şuan durumun nedir?
Aynı şekil bende cypionat kullanımında antrenman esnasında özelliklerle kollarda ağrı sürekli idrar çıkarma adelelerin ufalması vs gibi sıkıntılar oluştu . Nasıl bir bozukluk yaptı vücutta bilemiyorum . Trt tedavisi sustanon kullanmaylım derken içinde ne olduğu belirsiz ilacı sokmuşum vücuda . İlaç biteli aylar oldu hala aynı sıkıntı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Favorit    39
PowerWave, 5 saat önce yazdı:

Zaman geçmiş üzerinden şuan durumun nedir?
Aynı şekil bende cypionat kullanımında antrenman esnasında özelliklerle kollarda ağrı sürekli idrar çıkarma adelelerin ufalması vs gibi sıkıntılar oluştu . Nasıl bir bozukluk yaptı vücutta bilemiyorum . Trt tedavisi sustanon kullanmaylım derken içinde ne olduğu belirsiz ilacı sokmuşum vücuda . İlaç biteli aylar oldu hala aynı sıkıntı

Hangi markaydı kullandığınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.